VERSCHILLENDE EILANDEN GEÏSOLEERD. GEMENGD NIEUWS. SEH- EIERENVEILING. Texel. PRIKSLEEWEDSTRIJD. I Maandag werd op „De Putten" te Oost een priksleewedstrijd gehouden, waarbij door het mooie weer, vele schaatsenrijders en voetgangers tegenwoordig waren. Na menigen gang werden de 3 prijzen: een fietslantaarn, een portefeuille en een pijpenrek, gewonnen door Jan van der Vis, Jan Brouwer en W. O. Daalder, allen Ie Oost TWEEDE BIJEENKOMST JiEPTUNUS". Gisteravond had in de „Zeven Provin ciën" de tweede bijeenkomst plaats van „Neptunus". De zaal was niet zoo flink bezet, als men had mogen verwachten, maar daar was het ijs wellicht niet vreemd aan. Bij ontstentenis van den voorzitter, opende de secretaris, de heer O. Kacsor, de vergadering. Hij riep allen een harte lijk welkom toe in 't bijzonder den spre ker van dezen avond, Ds. Klaver uit Hoorn, die als onderwerp gekozen had: „Merjjntje Gijzen's Jeugd". De heer Klaver hield een prachtige lezing over de vier boeken van de Jong, waarin de jeugd ,en het leven van de kleine Merljntje zoo fijn geteekend wor- den. Op soms ontroerende wijze vertelde hi, van de vriendschap van Merjjntje en de Kruik, die toch niet zoo slecht was, als hi; leek. Ook het karakter van den ouden pastoor werd uitvoerig besproken. Hij, de priester, bij de gratie Gods, die met moeite en zachtheid Merjjntje wist te lei' den en antwoord te geven op zijn kinder lijke vragen, maar die soms zoo'n diepen ondergrond hadden. Onder ademlooze stilte werd er geluisterd en toen Ds. Kla ver zijn lezing geëindigd had, klonk een langdurig applaus. De heer Kacsor was zeker de tolk van alle aanwezigen, toen hij den spreker dank bracht voor den mooien avond. Hij riep hem dan ook geen vaarwel, maar een tot weerziens toe. BEGIN VAN BRAND. Dinsdagavond ontstond in de schuur van den heer Jac. Eelman een begin van brand. De beide auto's werden onmid dellijk naar buiten gereden. Gelukkig waren er dadelijk hulpvaardige handen die met emmers water de vlammen wis ten te dooven. -? DE BOOT IN DE HAVEN. Dinsdagmiddag is de boot in de haven geweest. Door verandering van wind was het ijs losgeraakt en was de zee tamelijk ijsvrij. 't Ïb te wenschen dat de dienst weldra geregeld hervat kan worden. De vcmrt houdt san. T«I van Uswedstrtyden uitgeschreven. Post- sn passagleravlneht naar Schiermonnikoog. Vandaag zal een extra-vliegtuig van de K. L. M. een post- en passagiersvlucht naar het eiland Schiermonnikoog, dat door het ijs geïsoleerd is, ondernemen. Het vliegtuig vertrekt om ongeveer 12 uur van het vliegveld Schiphol bij Am sterdam en keert denzelfden middag weer terug. Voor passagiers bestaat de gelegen heid aan de vlucht deel te nemen, heen zoowel als terug. Bovendien wordt aan verzenders van goederen de gelegenheid gegeven om deze speciale vlucht te be nutten. Ameland nog steeds geïsoleerd. Bestond door den ingevallen dooi en den Noord-Westenwind d© hoop, dat Ameland spoedig uit zijn isolement verlost 2*>u wor den, nu de wind weer oostelijk is en de vorst toeneemt, is de hoop vervlogen. Meh begint aan verschillende dingen gebrek te krijgen, vooral aan gist. Men heeft in geen zes dagen verbinding gehad. Er zijm twee mogelijk heden om die post en de noodige levensmid delen te verkrijgen, ni. per vliegtuig, waar voor de landing op een terrein ten Zuid- Westen van Koflum, 'groot 1600 bij' 300 me ter, zeer geschiM is. Ook is het mogelijk per boot het Amelandsche gat te bereiken. •De Wadden zijn één groote ijsvlakte. 'De postboot is door ijsbergen ingesloten. Ook de beide beurtschepen van Gebrs. De Bruyn altten' vast op de reede. Een loodsboot van Den Helder aal trachten verbinding te krijgen. Op telefonisch verzoek van den burge meester van Nes (Ameland) is vanmorgen de loodsboot „Amsterdam" van hier ver. trokken, met de post voor dit eiland, be nevens 60 K.G. gist aan boord. Reeds se dert 7 dagen z}jn de bewoners van Ame land geheel geïsoleerd, en ia vooral het broodgebrek nijpend geworden. Aanvan kelijk was overwogen te trachten per vliegtuig Ameland te bereiken, maar hier van is, vermoedelijk wegens het gebrek aan landingsgelegenheid, afgezien. De tocht geschiedt buitenom en men zal vermoedelijk 7 uur onderweg zijn, zoo dat hedenmiddag omstreeks half vijf Ameland kan zijn bereikt Kapitein van de „Amsterdam" is de heer Minneboo, Urk geïsoleerd. De postboot Jhr. Von Geusau is Dins dagmorgen 8 uur van Kampen vertrok ken, doch kon wegens het vele ijs en den zwaren mist het eiland Urk niet bereiken; ze is weer naar Kampen teruggekeerd. IJSONGELÜKKEN. Door het tjs gezakt en ver dronken. Gistermiddag is de 18-jarige kweekers- knecht Eik, op een sloot in de nabijheid van de Ringvaart te Aalsmeer door het tjs gezakt en verdronken. Dinsdagmiddag is de 14-jarige zoon van den chauffeur Hermans te Panner- den bij het schaatsenrijden in het kanaal de Noordervaart bij het gehuoht Stoep door het ijs gezakt en verdronken. Zijn lijk is even later opgehaald. Kind verdronken. Te Onderdijk bij Medembllk zijn vier kinderen van den heer J. Vlugt door het ijs gezakt. Bij de drie oudste kinderen ge lukte het de levensgeesten op te wekken; het vijfjarig broertje was echter reeds overleden. Dinsdagavond is de 15-jarige zoon van den heer W. H. te Helden (Limburg), die met eenlge vriendjes op de Noordervaart bi] de sluis sn het kanaal schaatsen reed, ia «aa Uit gavellen en verAmnjwa. De koude in het Buitenland De scholen te Sofia gesloten, In Bulgarije heerschten Dinsdag nog steeds temperaturen tot 24 graden onder nul. De internationale treinen rijden ten- fevolge van den zwaren sneeuwval in urkije sedert Maandag nog slechte tot aan de Turksche grens. De Donau is op Bommige plaatsen dichtgevroren. Het verkeer tusschen Bulgarije en Roemenië gaat over het ijs. In het geheele land komen vele sterfgevallen van koude voor. Te Sofia zijn de scholen wegens de bittere koude gesloten. In de stad zijn publieke verwarmiugsplaatsen ingericht. De haven van Boergas is gedeeltelijk dichtgevroren. Aan de kust van de Zwarte Zee beerschen hevige sneeuwstormen, die alle verkeer onmogelijk maken. Uit Konstantinopel wordt gemeld, dat honderden passagiers zitten in de inge sneeuwde treinen in Thracië. Van acht kilometer van Konstantinopel af, tot op 160 kilometer zijn alle treinen blijven steken. De telegraaflijnen zijn onder de sneeuw bezweken en men vreest, dat er zich onder de reizigers gebrek aan voed sel zal voordoen. De vorst In Italië. De hevige vorst heeft reeds een aantal slachtoffers gemaakt. Op een in de golf werd beschadigd'. Het scheepvaartverkeer ligt volkomen stil. Het Noordwestelijk deel van de zee is diohtigevroren. In den Krim heerscht een ongekende koude. Het spoorwegverkeer moest wegens de koude en de ontzaglijke hoeveelheden sneeuw worden stilgelegd. In Moskou is Dinsdag de temperatuur tot 37 gr. gedaald. Het tramverkeer kon slechts met moeite in stand gehou den worden. In Siberië zijn temperaturen van 40 en —67 graden geregistreerd. In Servië een temperatuur van ltS graden onder nul. De koude in Zuid-Slavië is vooral in Bosnië en op het Karstplateau bijzonder fel. Zoo is bijv. te Gospitiaj een' tempera tuur van 86 graden Celsius onder nul waargenomen. Te Bibatsji in Bosnië zijn midden in do stad wolven verschenen en hebben mm schen aangevallen. Tien memschen doodgevroren Te Reigersdorf in Tsjecho-Slowakije is een uit tien leden bestaande zigeuner familie doodgevroren. Zij had onder den blooten hemel haar tenten opgeslagen en daarvoor een vuur ontstoken. Toen het vuur uitging zijn de slapende zigeuners door de kou bevangen en omgekomen. De gevolge® va® den sneeuw val tn Turkije. Een Turksch stoomschip is naar Ismid vertrokken, teneinde de reizigers van de Angora-express, die daar in de sneeuw is blijven steken, naar Konstantinopel te brengen. Tusschen Konstantinopel en Adrianopel zitten vier treinen naar Euro pa in de sneeuw vast. Te Konstantinopel is enorm veel sneeuw gevallen. Troepen moeten te hulp snellen, teneinde de verbinding met de voorsteden te herstellen. Het is in de voorsteden uiterst moeilijk levensmiddelen te krijgen. De prijzen van levensmiddelen en brand stoffen stijgen snel. De scholen en vele winkels zijn gesloten. Verschillende hou ten hulzen zijn onder het gewicht van de sneeuw Ingestort. Mensohenlevens zijn voorzoover bekend niet te betreuren. Dooi is volgens het observatorium voorlooplg niet te verwachten. De vont 1® Denemarken. In de Deensche wateren heeft zich zoo veel ijs gevormd, dat zelfs de grootste stoomschepen vastzitten. Alleen het Noor delijk deel van het Kattegat is nog ijsvrij Het Zuidelijke gaieelte van het Kattegat, de Sont en de Kleine Belt zijn echter door het ijs onbevaarbaar. Ook het spoorweg verkeer op de lijn Aarhurf-Kalundborg moest tengevolge van de ijsvormlng be langrijk beperkt worden. Op het eiland Serjoe, dat reeds drie dagen geïsoleerd is, moest tot distributie van levensmiddelen worden overgegaan. De koude houdt voorlooplg aan. Naar Wolff meldt houden de weerkun digen voorloopig nog rekening met het voortduren der koude. Ook Maandag nacht heeft het in geheel Duitschland, met van Napels liggend schip werd een kok, uitzondering van de Noordzeekust, flink die int de heete kombuis w de buiten-gevroren. Helgoland en te B^rkum lucht kwam, zoodanig door de koude be- §ooide het fae gr*aden; te Stettin de laa«9te temperatuur opgenomen, n.l. -23 ziekenhuis overleed. Ook een oude vrouw te Napels is tengevolge van de koude overleden, evenals een vrouw te Sartare Agelo in de Romagna. Tarento ligt ge heel onder de sneeuw en ook het eiland Sicilië en Messina zijn met zulk een dikke sneeuwvacht bedekt, dat de telefoonver bindingen bijna alle gestoord zijn. Het verkeer te Venetië wordt door het vele drijfijs op de lagunes ten zeerste bemoei lijkt en de Po is op eenige plaatsen ge heel toegevroren. Te Parma heeft men een temperatuur gemeten van 27 graden Fahrenheit De Romeinsche bladen maakten ook gisteren weer gewag van de koude In Noocrd-Italië. Te Spezia zijn drie menaohen dood gevroren. Te Rome is de temperatuur iets geste gen, nadat de ijzige noordenwind iets is gaan liggen. 'De laagste thermometeratand was Dins dag te Rome 7 graden Oeloius, de hoog ste —4 graden Celciua. IJs op den Rijn. Over groote oppervlakten is de Rijn tot Bingen met ijs bedekt; slechts een kleine strook water in' het z.g. nieuwe vaarwater tusschen den linker Rijnoever en den Huizen toren is ijsvrij. Ook uit plaatsen beneden Bingen wordt gemeld, dat er veel ijs in den Rijn is. De vaargeul bij Caub tusschen den Paltz en den linker Rijnoever is geheel dichtge vroren en bij de Lorelei kruit het ijs zóó dat de mogelijkheid bestaat dat de Rijn hier geheel dichtvriest. De scheepvaart is op de rivier gestaakt; de sohepen hebben voor het meerendeel de vluchthavens op gezocht. Het tfs In Rijn en Moezel in beweging. De koude is Dinsdag aan den Rijn in den loop van den dag zoo zeer vermin derd, dat het nulpunt bereikt is. Tenge volge van deze verhooging van tempera tuur is het bij Lay in den Moezel en bij Lorelei in den Rijn opgestuwde ijs in beweging gekomen. In aen avond dreven te Koblenz zware ijsblokken voorbij. De koude ln Rusland. Naar uit Moskou gemeld wordt, ls de storm op de Zwarte Zee nog steeds niet gaan Uggaa. Mm Stogstah graden Celsius, te München vroor het 21 graden, in Silezië 19 grèden. In de binnenstad van Berlijn was het 10 graden, in de buitenwijken eohter —22 graden. Het minst koud was het in het Rijnland; te Aken was het b.v. —7 graden. EEN NIEUWE KOUDEGOLF* Volgens berichten uit Berlijn is een nieuwe koudegolf uit Rusland in aantocht. Reeds is de temperatuur te Koningsber gen en elders sterk gedaald. De weervoorspellingen luiden, dat de koudegolf haar invloed ook verder naar het Westen zal doen gevoelen. Binnenland. üe verduistering van f 36.000 te Amsterdam. De dader gearresteerd. De 34-jarige kruierskneoht F. v. I. die op 80 Januari is verdwenen na voor een bankier te Amsterdam gelden tot een bedrag van f 36.985 te hebben geïnd, met medeneming van dit bedrag, is gister middag gearresteerd. De man is gistermiddag door twee rechercheurs van de Centrale Recherche op het Kattenburgerplein te Amsterdam aangehouden. Hij was in gezelschap van een anderen man, die bij de politie zeer ongunstig bekend staat. Van I. werd overgebracht naar het bureau Leidsche- pleln, waar hem door den oommissaris, den heer Hulseboom een eerste verhoor werd afgenomen. Hij verklaarde zich weinig te herinneren van wat sr eigenlijk gebeurd ls. Sinds hij er met het geld vandoor is gegaan, is hij bijna al dien tijd aan den zwier geweest Hij verklaarde geen geld meer te hebben. Bij fouilleering bleek dan ook, dat zoowel van I. als de anderen man, die eveneens naar bet bureau werd gebracht, zoo goed als geen geld bij zich hadden. De politie gelooft eohter niet, dat al het geld is opgemaakt dooh vermoedt dat een gedeelte hier of daar is verborgen. In deze richting wordt dan ook een onderzoek ingesteld. BRAND BIJ VROOM EN DREESMAN TE AMSTERDAM. Gisterenmiddag even na twaalven wert de brandweer gealarmeerd voor een branc in het pand Spuistraat 28 te Amsterdam waar gevestigd zijn de werkplaatsen van de firma Vroom Dreesman. Zware rookwolken sloegen uit de vensters van de vierde verdieping, toen de brandweer Jcwam. Zoowel v in binnen als van buiten werd het vuur aangetast, dat zich ook meedeelde aan de vijfde verdieping. Door een gat in den vloer trok het naar boven Met vier slangen op een motorspuit werc het gebluscht. De vierde verdieping is goeddeels uitgebrand. De vijfde kreeg brand en waterschade. De oorzaak van den brand is het in brand geraken van een baal kapok. De lager gelegen verdiepingen kregen veel waterschade. Het perceel en de inhoud waren verzekerd. HAAR KIND IN EEN LOGEMENT ACHTERGELATEN. Bewoonster van een woon wagen gearresteerd. De politie van het bureau Warmoes straat te Amstordam, heefc te Zaandam een bewoonster van een woonwagen ge arresteerd ter zake een feit, dat zij eenige jaren geleden te Amsterdam gepleegc had. Zij had namelijk in Januari 1927 een kindje van een paar maanden oud, in het logement op den Oudezijds Achterburg wal, waar zij verblijf hield, onverzorgc achtergelaten. Met een woonwagen is zi door het land gaan zwerven tot de politie vernam, dat zjj te Zaandam was. Het kindje is verleden jaar in Augus tus gestorven. Daar de politie ter oore was gekomen, dat zij ook nu een kindje van zeven maanden had dat ten gevolge van haar arrestatie onverzorgd zou achter lijven, heeft zij de vrouw voorlooplg op vrije voeten gesteld. KINDJE VERBRAND. Doordat de moeder ln zwijm viel Te Lochem zat de vrouw van een sohll- der met haar kindje van veertien dagen bü_de kachel, toen zij door een bezwijming werd getroffen en tegen de kachel aan viel. Daarbij kreeg het kind den inhoud van een ketel met kokend water, die op de kachel stond, over zich heen, waardoor het deerlijke brandwonden bekwam, waar aan het gistermiddag ia overleden. De moeder liep brandwonden aan den arm op ONGELUK BIJ CALVE DELFT. Gisterenmorgen omstreeks half elf is op de Oliefabriok Calvé te Delft lr. J. B. v. d. Most van Spijk van een der perszalen gevallen en zóo ongelukkig terechtgeko men, dat h]j kort daarop is overleden. ONTSPORING. Dinsdagavond ongeveer 9 uur zijn te Blerik een rangeermaohine en eenige spoorwagens ontspoord op het kruispunt der lijn EindhovenNijmegen. De belde sporen werden versperd, zoodat de inter nationale D-trein AmsterdamBazel en de treinen van Eindhoven, alsmede naar en van Nijmegen niet konden pasaeeren. De schade is niet groot, en persooqljjke omgevallen kwamen bij het ongeval niet voor. SPOORWEGONGELUK. Een nlet-arnstlf ongeval bij den Haag. Dinsdagmiddag tusschen half vier en kwart voor vieren ls op de spoorlijn eidenDen Haag, bij het viaduct over den Rijswijkschen weg in de onmiddellijke nabijheid van het Hollandsche Spoor station Den Haag een spoorwegongeluk gebeurd. Er kwam op dezen tijd een goederen trein uit Schlebroek,, die over het spoor der Zuid-Hollandsche Electrische (Den 3aag—Rotterdam-Hofplein) reed. Even vóór het viaduct over den Rijs wijkschen weg ging deze trein over een wissel om naar de goederenafdeeling van het station te rijden. Juist bij dien wissel was men op het andere spoor bezig te ran geeren met een montage-wagen. Vermoedelijk heeft de rangeerder niet voldoende opgelet, tenminste op een ge- gegeven oogenblik botste de locomotief van den goederentrein legen den montage wagen. De montage-wagen viel om en werd in het. midden vrij ernstig beschadigd. Ook de locomotief bekwam veel schade. Daar de montage-wagen dwars over de spoorbaan lag, stond het geheele trein verkeer zoowol in de' richting Amsterdam als ln Rotterdam stop. Mede in verband met het drukke uur was er dientengevolge op het station H. S. in Den Haag een groote menschenmassa verzameld, welke echter geruimen tijd moest wachten al vorens de treinen weer konden vertrek ken. Na eenige uren waren de hoofdverbin dingen echter weer alle hersteld. IN EEN MESTPUT GESTIKT. Maandagavond omstreeks acht uur is het tweejarig zoontje van een bewoner van het Mijnbouwpleln te Delft, dat dien dag zou doorbrengen bij de ouders van de dienstbode, gestikt gevonden in een open mestput van een boerderij aan den Rotter- damschen weg. De politie heeft het lijkje naar het gasthuis vervoerd. INBRAAK TE ROTTERDAM. Een balt van bijna f 2<KK>. Maandagnacht is ingebroken in het kantoor is gevestigd op de tweede verdie ping. De dieven hebben zich met behulp van valsche sleutels toegang versohaft. Uit een oud model brandkast hebben zij een bedrag van 1916 gestolen. MISDAAD* In een logement in de St. Nicolaasstraat te Amsterdam heeft zich Maandagmiddag een drama afgespeeld. Twee mannen heb ben daar op een kamer spiritus gedron ken. Zij zijn beiden stomdronken gewor den en hebben toen ruzie gekregen. Men vond ze op de tweede verdieping in de gang boven op elkaar liggend. De jong ste, een man van 84 jaar, was dood. De ander, een gepensionneerd koloniaal, ls door de politie meegenomen; het lijk ls naar het gasthuis vervoerd. Uiterlijk wa ren geen teekenen van geweld te bespeu ren. Uitgemaakt moet nu worden, of de man ls overleden tengevolge van den drank of door den twist. Omtrent de spiritusdrinkers kan nog gemeld worden dat de koloniaal, wien een verhoor is afgenomen, zich niet weet te herinneren wat er is gebeurd en hoe het gekomen is dat de ander overleden is. Men vermoedt dat beiden de trap zijn af gevallen en een hunner den nek hééft gebroken. De koloniaal ls weer op vrije voeten gesteld. BELANGRIJKE ARRESTATIE. De marechaussees uit Waalwijk hebben gistermorgen een vermoedelijk belangrij ke vangst gedaan. Bij aankomst van de stoomtram te 's-Hertogenboscb arresteer den zij twee mannen, die zij uit Waalwijk gevolgd waren als verdaoht van drie klei nere inbraken, die daar Dinsdagnacht zijn gepleegd. Belde mannen waren in het be zit van wapens en inbrekerswerktuigen. Er zijn sterke aanwijzingen dat zij de voornaamste leiders zijn van de bende, die den laatsten tijd Oostelijk Noord Brabant onveilig maakt. Later Ls ook een derde verdachte gearresteerd. Buitenland. JACHT OP EEN ALCOHOL- SMOKKELAAR. In de nabijheid van Larviik is een smofc- kelsoMp van den alooholsmofckelaar Bre- mer door de douane opgebracht, Bremer ïadi zich, voordat hij zich uit de „zaken" zou terugtrekken zooals hij onlangs tegenover journalisten had verklaard voorgenomen een grooten slag te slaan, daar hij vermoedelijk voor zijn faillisse ment stond. Hij had zich daartoe in ver binding gesteld met een Nederlander en 17.000 liter aloohol van Nederlandschen oorsprong aan boord genomen. Bij Lar- vik raakte zijn schip tijdens de vervol ging aan den grond. Voordat Bremer en zjjn handlangers het schip verlieten, trachtten zdj in de machine brand te stich ten, die echter door de douane kon wor den gebluscht, Bremer self kon ontkomen. HET PROCES ERDELYL De uitspraak. Boedapest, 5 Februari. Erdelyi is ver oordeeld tot levenslange gevangenisstraf. Erdelyi was de man, die zich aan tal van gevallen van valschheid in geschrifte schuldig had gemaakt en tevens ervan verdaoht werd zijn vrouw vermoord te hebben om groote verzekeringssommen machtig te worden. De man had zijn cnoeierijen bekend, doch hield vol on- schuldig te zijn aan den dood van zijn vrouw. DOOB GAS VERGIFTIGD. Vier kinderen omgekomen. Een gezin te Antwerpen, bestaande uit een vrouw en vier kinderen is door licht jes vergiftigd. De vier kinderen zijn om iet 'leven gekomen. EEN LUCHTBALLON VERONGELUKT Vier zwaar gewonde®. In het dorp Bennecke in Sleeswjjk Hol- stein is gisterenmiddag een luchtballon die. met 4 menschen bemand was en te oor- c eelen naar de overblijfselen waarschijn- 'ijk uit Berlijn kwam, verongelukt. Veld- arbeiders vonden de vier Inzittenden ern stig gewond in de takken van eenige boo- men hangen. Het schuitje van den ballon waa geheel vernield. FAMILIE-DRAMA. Vader schiet rijn 3 klndere® dood. Een man van 53 jaar, V. d. D. te Ant werpen had een poos geleden een revol ver gekocht, met de bedoeling zijn kinde ren dood te schieten. Gisteravond, toen zijn vrouw met een dochtertje naar de bioscoop was, heeft de man zijn twee zoons 25 en 9 jaar oud, en zijn dochter van 20 'aar doodgeschoten. Vervolgens heeft de moordenaar de politie opgebeld om te ver- ellen wat er was gebeurd. Als reden voor zijn daad gaf hij op, dat de kinderen niet zijn kinderen waren. Hij had een doch tertje van 5 jaar gespaard omdat dit wel zijn kind was. Visscherllberlohten. In bet 4e kwartaal van 1928 werden op onze eieren veiling 214.786 stuks edearen aan gevoerd. Spiritusdrinkers. 5 Febr. Aangebracht door kor der»: 4 kisten schol I p. k. is.oo 30 kisten schol II 9.50—0.00 1 kisten bot 16.00~13.00 kisten schar 4 8.00—600 Door gsrnalenvlsschen»: Wa kg. gekookte garnalen p. leg. 0.32—0.29 6 Febr.

Heldersche Courant | 1929 | | pagina 6