WOLLEN DEKENS. Jb. HARJER ZOON, GEMENGD NIEUWS Handwondjes Echte LEIDSCHE en gepatenteerde FRANSCHE Spoorstraat 49. Breezand 11 Anna Paulowna. Wieringen. Ernstig auto-ongeval. Texel. Uit de Land- en Tuinbouwwereld. De uitvoer van boter en kaas. De Alastrim. Roofoverval in Den Haag. De moord in den Blijdorppolder te Rotterdam. De moord op den heer Lans. Dekens van centimeters dik. Kolossale 2 persoons FANTASIE-DEKENS 190 X 230 van af f 18.50. N.Y. Beh. en Stolt. Tel, Interc. 46. BLOEMBOLLENVEILING TE BREEZAND. Dinsdag 22 October hield de Coöperatie ve bloembollenveiling „Breezand" (G.A.) een piantgoedveiling van tulpen enz., en leverbaar van gladiolen. De handel was vrij stug. Er werd weer meer dan eens opgehouden. De volgende prijzen werden besteed: Plantgoed. Enkele vroege tulpen: Artus (v d. klei) 9 per kist Augusta 8 Rose Grisdelin 14 Prins v. Oostenrijk 48 Dubbele vroege tulpen: Murillo 26 per kist Enkele late tulpen: Inglesc. Yellow 9V. per kist Bouton d'Or 15 Darwin tulpen: Bartigon lSVaper kist Clara Butt 97' Oentenaire 11 Gretchen 10 King HaroTd 187. Leonardo da Vinei 127' Lelium Umbilatum Grandi flora 21 Rev. Ewbank Prinses Elisabeth 307. Pride of Haarlem 26 Will Copland 34 Holl. Iris Rembrand 23 HolL Iri$ Rembrand 23 Leverbaar: Iris Fil. Imperator Iris Imperator Empress of India Prince of Wales Lilly Lehman America Hermione Malden Blusb Venus Medusa Regale Volgende week geen veiling. 0.260.80 0.320.66 0.32 0.39 0.601.26 0.44—1.06 0.75 0.87 0.40—0.75 0.40-0.85 3.104.00 Door den heer H. Naastepad is de oude schuur met daarbij behoorende grond van de firma Neuvel aangekocht, met de be doeling daar een woonhuis met autobus garage te bouwen. ZUIDERZEEWERKEN. Naar wij vernemen loopen de werk zaamheden vbij de M.A.Z. (M.pij. tot Aann. van Zuiderzeewerken) te de Haukes ten einde en zullen binnenkort de arbeiders ook aldaar hun ontslag krijgen. Ook bij den sluisputbouw en gemaal-inrichting nabij Polder Waard-Nieuwland. het werk van den heer v. d. Valk, neemt het werk af en worden vele arbeiders, vooral de betonwerkers, binnenkort ontslagen. Het werk loopt zoodoende hier voor velen wat al te vroeg ten einde. Want waar opnieuw ander werk te bekomen. Men deelt ons mede, dat één der steun trekkers van de werkloosheids-steunuit- keering gedurende de vorstperiode 1928/29, door deze gemeente gedaan, het aandeel, door de gemeente hiertoe bij gedragen. aan de gemeente heeft terug betaald. Dit is zeer zeker een goed voor beeld. Wie volgt? KRAANARM NAAR BENEDEN GESTORT. Door het breken van een staaldraad stortte Dinsdagmiddag ln de haven van Den Oever een kraanarm naar beneden waardoor materieels schade ontstond aan een ter plaatse opgesteld waterreservoir. Persoonlijke ongevallen hadden niet plaats. OHR. TEHUIS VOOR ZUIDERZEE- WERKERS. Op Maandag 28 Ootober a.s. zal ln bo vengenoemd tehuis wederom een llcht- beeldenvoor8telllng worden gegeven. Deze voorstelling vangt om half zes aan en ls speciaal bedacht voor kinderen. Er zullen twee verhalen verteld worden, n.1. „Het Voddenraapstertje"* en „Een spoorweg ongeluk". „LAND LN ZICHT". Op Donderdag 31 October a.s. zal in het gebouw „Land in Zicht", aanvangende 8 uur n.m., een Luther-herdenkingsavond worden gehouden. De heer J. K. Lofvers zal een. rede over Luther houden terwijl het mannenkoor der vereeniging de Luther ^cantate ten gehoore zal brengen, met begeleiding van orgel en viool door de heeren R. C. Franck én J. Schoustra. Laatstgenoemde heeren zullen boven dien nog eenige muzieknummers ten beste geven. CHRISTELIJKE SCHOOL TE DEN OEVER. Reedis ultbreldiag noodlg. Het bestuur van bovengenoemde school heeft een bouwvergunning aangevraagd voor uitbreiding der school aan den Gast- huisweg. De inschrijving van leerlingen heeft zoodanige vorderingen gemaakt, dat reeds nu, vóórdat de school geopend is, tot uitbreiding moest worden besloten. BEZOEK DS. JONKER. Op Zondag 27 October a.s. zal Ds. J. H. Jonker van Werkendam in de beide kerk diensten (om 10 u. v.m. en 3 u. nun.) van de Geref. kerk optreden. Des morgens zul len de voorbereidingen voor het Avond maal plaats hebben. Ds. Jonker zal vermoedelijk reeds van daag in Den Oever aanwezig zijn en zal van deze gelegenheid gebruik maken om verschillehde Werkendammers een be zoek te brengen. Ook a.s. Vrijdag zal hij ln het Chr. Tehuis des avonds 8.30 uur in de gelegenheid zijn oud-dorpsgenooten te ontmoeten. Naar wij vernemen heeft de Minister van Defensie aan dén -reserve-tweede luitenant Chr. Mostert toestemming ver leend tot verblijf in Egypte. Woensdagavond pl. m. 6 uur heeft een ernstige aanrijding plaats gehad op den Gemeenelandsweg nabij de eendenfokkerij onder Oosterland. Ter plaatse kwamen de autobus van de firma Naastepad ko mende uit de richting Den Helder en een vrachtauto der firma Gebr. Kaan uit de tegenovergestelde richting door het niet voldoende uitwijken met elkander in botsing. De vrachtwagen werd door een bumper der autobus opgevangen en na genoeg geheel in elkaar gereden. Oogen- schijnlijk bekwam de bus geen noemens waardige schade, evenwel weigerde de motor. Persoonlijke ongelukken hadden ge lukkig niet plaats. OPRICHTING VAN EEN RIJ- VEREENIGIN G. Op verzoek van de Paardensportoom- missie is de voorzitter der Rijvereeniging „West-Friesland" naar hier gekomen om te geraken tot het oprichten van een rij vereeniging te Den Burg. Dit gelukte, daar zich een twintigtal personen, waar onder 4 dames, als lid opgaven. De contri butie zal 25 cent per week bedragen, In een volgende vergadering zullen sta tuten en huishouodelijk reglement bespro ken worden. ONZE ZUIVELUITVOER IN SEPTEMBER EN IN DE EERSTE DRIE KWARTALEN. In September bedroeg de uitvoer van boter 4103 ton ter waarde van 7,915,000 tegen' 4263 ton ter waarcre van 8,117,000, in Sept. 1928 en 4780 ton ter waarde van 8,278,000 in Augustus j.1. In die eerste drie kwartalen van dit jaar werd 37,689 ton boter uitgevoetrdi ter waarde van 67.151.000, tegen 35.622 ton ter waarde van 63.038.000 in de overeenkomstigie periode van 1928. De uitvoer van kaas bedroeg in Sep tember 9056 ton ter waarde van 7.618,000 tegen 8764 ton ter waarde van 7,982,000 in September 1928 en 9526 ton ter waarde van 7,782,000 in Augustus j.1. In die eerste drie kwartalen van dit jaar werd 73,116 ton kaas uitgevoerd ter waarde van 59,310,000, tegen 69,643 ton ter waarde van 69,988,000 in de overeenkomstige periode van het vorige jaar. VOORBEREIDING VAN EEN BOERINNEN-ORGANISATIE. Van 28—26 dezer wordt oo De Vonk bij NOordwijkerhout een leidster-cursus gehouden ln verband met de eventueel c oprichting van een boerinnen-organisatie hier te lande. UITVOER VAN EIEREN. Bevredigende uitvoer in September. In de eerste drie kwartalen voor 6l/i mil- lloen gulden meer uitgevoerd dan in het zelfde tijdvak van 1928. In September zijn 6598 ton versohe eieren uitgevoerd ter waarde van 5.726.000, tegen 6784 ton ter waarde van 5.282.000 ln September 1928 en 7256 ton ter waarde van 5.067.000 ln Augustus j.1. Duitsohland nam 4911 ton af. Groot-Brit- tannlë 1608 ton en België 58 ton. In de eerste drie kwartalen van dit jaar zijn uitgevoerd 64.060 ton eieren, ter waar de van 52.782.000, tegen 59.862 ton, ter waarde van 46.451.000, in de overeen- komstige periode van 1028. Hiervan gin gen 47.880 ton naar Duitsohland, 18.885 ton naar Groot-Britannië, 1617 ton naar Argentinië en 613 ton naar België. Bovendien zijn in September 117 toil Icoelhuiseieren en 13 ton kalkeieren en op andere wijze geconserveerde eieren uit gevoerd. NEDERLANDERS IN DEN FRANSOHEN LANDBOUW. Hoeveel Nederlanders hebben ln den Framschen landbouw een be staan gevonden? Minder dan tge- wooniyk aangenomen wordt. De Immigratiedienst van het Fransohe ministerie van landbouw heeft de resul taten gepubliceerd van een enquête, welke in 1927 is gehouden naar het aan tal vreemdelingen en het beroep dat zij op dat tijdstip uitoefenden. Daaruit blijkt dat het aantal Nederlanders, dat in den Franschen landbouw een bestaan heeft gevonden, betrekkelijk nog gering is. De groep Nederlandsche landarbeiders telde niet meer dan 537 personen, een aantal dat volgens onzen Rijkslandbouwoonsu lent te Parijs, veel lager is dan men ge woonlijk veronderstelt. Het is waarschijn lijk dat enkele Nederlanders, die Frank rijk als landarbeider waren binnengeko men, na eenigen tijd in de industrie werk hebben gevonden, maar groot zal hun aantal niet zijn. Nederlandsche landbouwers in Frank rijk, die eigenaar waren van hun bedrijf, waren er 139 (hun vrouwen en kinderen van ouder dan 13 jaar medegerekend), pachters en deelpachtors waren er 393. De eerste groep bebouwde 2457 H.A., de tweede 6046 H.A., te zamen dus 8503 H.A., die door onze landgenooten werden ge exploiteerd. Noord-Frankrijk en de omge ving van Parijs zijn in verreweg de meeste gevallen door onze boeren en landarbei ders als vestigingsplaats gekozen. Ter vergelijking geven wij hier het aau tal Belgisclrè pachters en deelpachters met de oppervlakte, door hen geëxploi teerd: 20.457 personen en 261.031 H.A. Bovendien vinden 18.822 Belgen in den Franschen landbouw een gesalarieerde be trekking. Binnenland. KINDERVERLAMMING TE BAFLO. Nadat te Baflo in 10 dagen geen nieuwe gevallen' van kinderverlamming waren voorgekomen, heeft de ziekte zich Dins dag weer geopenbaard bij twee kinderen uit één huisgezin. De kinderen waren uit voorzorg met de moeder naar het in de buurt gelegen dorpje Tinallinge gezon den. In het geheel zijn thans elf gevallen vastgesteld. Te Deventer heeft zich bij: een 3-jarig meisje een geval van kinderverlamming voorgedaan. De patiënte is in het zieken huis opgenomen. ONGELUK OP EEN GYMNASTIEKLES Aangaande het noodlottig ongeval in het gymnastieklokaal van de r.k. sohool aan de Raam te Delft, waarbij het 16- jarige meisje A. G. Beuman het leven ver loor, meldt men nader, dat een ingenieur van den rijksvezeldienst het gebroken touw van de ringen, waaraan het meisje heeft gewerkt, in beslag heeft genomen en onderzocht. Daarbij is komen vast te staan, dat de samenstelling ondeugdelijk was en het touw versleten. Het lijk van het meisje is in beslag genomen; Dinsdag werd een sectie daarop gehouden. De po litie heeft van het gebeurde proces-ver baal opgemaakt. Te Schiedam. Dinsdag heeft zich te Rotterdam het zevende geval van alastrim voorgedaan bij een 44-jarigen bewoner van de Huisman straat, die zijn werk te Schiedam heeft. De patiënt is in de alastrimbarak in de Nieuwstraat opgenomen, waar thans nog 5 patiënten vertoeven. Tegen dader en medeplichtige een Jaar geëischt In den middag van 29 Juli j.1. had in perceel Eschdoornstraat 56 te 's-Graven- hage, bewoond door de familie D., een brutale roofoverval plaats. De zeventien jarige dochter des huizes Maria werd in een kast opgesloten, waarna de daders in het huis hun slag sloegen en zonder de dochter te bevrijden er met f 120 van door gingen. Toen mevrouw D. eenige uren later thui3 kwam, vond zij haar dochter in de kast, waarna de politie met het geval in kennis werd gesteld. Deze vond een spoor, dat leidde naar een jong- mensch, dat alB goede kennis van de zuster van Maria bekend stond. De hoofd dader, de negentienjarige stoffeerder A. W. K. kon ln zijn woning gearresteerd worden, doch de medeplichtige, dien hij bleek gehad te hebben, de zestienjarige musicus A. A. S. bleef voorlopoig onvind baar. ■Later kon S. gearresteerd worden op een kamer, die de jongens ingaande die week ergens in de stad gehuurd hadden. Dlnsdug stonden H. en S., beiden ge detineerd, voor de rechtbank terecht, waar zij behalve voor. dezen roofoverval, nog voor een aantal diefstallen zich hadden te verantwoorden. Na hun arrestatie bleek n.1dat zij aan een 80-tal diefstallen, die gedurende de voorafgaande maanden waren gepleegd, schuld hadden. Als eerste getuige wordt gehoord mevr. D„ die vertelt hoe tij na haar afwezigheid van enkele uren haar dochter in een kast had opgesloten gevonden. Mej. M. G. D. vertelt, dat toen zij op den middag van 29 Juni alleen thuis was, er gebeld werd. Verdachte S. vroeg haar moeder te spre ken. Toen zij zei, dat haar moeder niet thuis was, vroeg S. te mogen wachten. Hierna greep S. haar plotseling beet en duwde haar in een kast. Kort voordat 8. kwam, had H. aangebeld en naar haar zuster Rika gevraagd. Daar Rika niet thuis was is H. direct weggegaan. "Ver dachte S. geeft de feiten toe. H., die veel bij de familie D. kwam wist wrar^het geldtrommeltje stond en heeft dit b. medegedeeld. Toch vroeg S. nog aan Maria: »Waar staat het geld Dit deed hij, volgens zijn verklaring, om de politie later eventueel op een dwaalspoor te brengem. De president«Dus jullie hebt overal aan gedacht, want u had ook handschoe nen aangetrokken voordat u de inbraak hebt gepleegd.* Verdachte S. zegt, met H. afgesproken te hebben, dat zij elkaar na afloop op het Thomsonplein zouden ontmoeten. Daar heeft S. f 100 aan H. afgedragen, omdat hij niet zooveel geld onder zich durfde houden. Verdachte H. ontkent aan den roofoverval medeplichtig te zijn. De officier van Justitie, mr. Blok, acht de gepleegde feiten buitengewoon ernstig. Ter zake van het plegen van den dief stal vraagt spr. tegen S. een jaar ge vangenisstraf en tegen H. wegens mede plichtigheid een gelijke straf. De uitspraak wordt bepaald op 5 Nov. Daarna staat H. terecht ter zake van het plegen van 8 diefstallen in de eerste zes maanden van dit jaar. Verdachte geeft al deze gevallen toe. De officier van Justitie eischt deswege 8 maanden gevangenisstraf. Mr. Duys pleit clementie. Uitspraak over 14 dagen. Het alibi van den verdachte die te Heerlen ls gearresteerd ls zeer onvoldoende. Maandagnacht omstreeks één uur zijn de inspecteurs Beekman en Greveling per auto teruggekeerd van hun onderzoek in Limburg. Uit dit onderzoek is gebleken, dat het alibi dat de verdachte, die Vrijdag avond laat te Heerlen is gearresteerd op geeft zeer onvoldoende is. Vast staat, dat hij op den dag na den moord, des avonds laat per fiets in Maastricht is aangekomen en dat iiy zich van die fiets op eenigerlei wijze heeft ontdaan. Ook is vastgesteld kunnen worden, dat hij een aantal andere voorwerpen na dien dag heeft doen ver dwijnen. Hiernaar wordt het onderzoek voortgezet. Zoo heeft hij ook het trouw boekje, waarover in de geheime circulaire sprake was en dat hij; eenige dagen voor den moord zeker nog had, weggemaakt. De verdachte heeft bij zijn verhoor o.a. gezegd, dat hij sedert maanden niet op een gewone fiets heeft gezeten. x Uit het onderzoek is gebleken, dat hij, zooals ge meld, op den dag na den moord per fiets in Maastricht is aangekomen. In Amsterdam en in Amersfoort zijn voorwerpen die aan den verdachte behoo- ren in logementen in beslag genomen. Gebleken is, dat de man over wien de politie allerlei inlichtingen vroeg, welke man circa 33 jaar oud is, en handelt in planten, bloemen en graszoden, en die eigenlijk Willem Visser heet, maar die zich veel Willem Huisman noemt en die ook wel bekend is onder den naam van Tijs de Tuinman, zich ook wel voor Wil lem Brouwer uitgeeft. Naar aanleiding van het verzoek om in lichtingen hebben zich zoowel te Rotter- dam^als elders al veel getuigen gemeld. Toch zou men nog gaarne meer over de zen man vernemen. De verdachte naar het huis van bewaring overgebracht Gisteren is de verdachte, die Vrijdag avond laat te Heerlen is gearresteerd, naar het huis ven bewaring overgebraeht en ter beschikking gesteld van de justitie. Er is tegen hem proces-verbaal opge maakt op grond van het vermoeden, dat hij de dader is 'van het misdrijf, dat op Woensdag 9 October in het begin van den avond in den Blijdorppolder te Rotter dam is gepleegd en waarvan de 10-jarige Marietje van O., uit de Ooolschestraat, het slachtoffer is geworden. Er is nog heel veel, dat moet worden nagegaan, nog lang zijn alle mysterie's niet opge helderd, er moet nog heel wat recherche werk worden gedaan en daarbij zal nog veel bezwarends tegen dezen verdachte aan het licht gebracht moeten worden, vóór dat de instructie zal kunnen worden gesloten en de zaak naar de rechtbank zal kunnen worden verwezen. Justitie en politie zijn evenwel op grond van de tot nu toe als vaststaande gebleken feiten, de getuigenverklaringen en enkele andere omstandigheden tot de overtuiging ge komen, dat men met dezen man den ver- moèdelijken dader in handen heeft. Een niéuwe getuige. Tijdens het onderzoek is de te Rotter dam achtergebleven inspecteur van politie Kalkman in aanraking gekomen meteen nieuwen getuige. Dit is oen doofstomme circa 80-jarige man uit den omtrek, die. naar thans is gebleken, op den avond van den moord in den Blijdorppolder is geweest en daar heeft gezien, dat een man, die hem even te voren van zeer nabij met zijn fiets, waarop een meisje zat, was gepasseerd, met dat meisje in het struikgewas i3 verdwenen. Hij kende dezen man van vroeger en heeft thanB doen pijn bij den arbeid en leide vaak tot verzwering of bloed vergiftiging. Reinig ze altijd dade lijk en behandel ze verder met Doos 30-60-90 ct. PUROL zijn huisgenooten mee te deelen, wat hjj had gezien. Men heeft hem evenwel niet terstond begrepen en door een toevalligen samenloop van omstandigheden is het eerst eenige dagen geleden de politie ter oore gekomen, dat deze doofstomme wel licht een belangrijke getuige zou kunnen zijn. Men heeft hem naar het bureau ont boden, samen met een leeraar van het doofstommeninstituut en deze heeft de verklaringen van den getuige aan de politie meegedeeld. Bij de confrontatie heeft deze getuige V. terstond herkend, niet alleen als te zijn de man, dien hij in den Blijdorppolder met een circa 10-jarig meisje en een flets had gezien, maar ook als de man, dien hij uit vroeger jaren kende. Teneinde zijn betrouwbaarheid te toet sen is daarop den volgenden morgen dadelijk een kleine reconstructie in den Blijdorppolder op touw gezet en daarbij is gebleken, dat getuige den man met de flets van zeer dichtbij heeft gezien. Getuige uit zich moeilijk en al kan hij wel van de lippen lezen, zijn vocabulaire omvat slechts weinig woorden, wat het onderzoek niet gemakkelijker maakt. De leeraar van het doofstommeninstituut, die bij de reconstructie als tolk fungeerde een andere, dan die welke bij het eerste verhoor aanwezig is geweest heeft in- tusschen verklaard den stelligen indruk te hebben, dat deze getuige waarheids- lievend is. Het onderzoek naar en met dezen getuige wordt nog voortgezet. Behalve deze getuige en de reeds ge- noemdo getuige uit Maastricht heeft de politie thans weer een stroom van brieven gekregen, in welke eenige inlichtingen voorkomen, welke als zij juist blijken te zijn, en dit wordt nog onderzocht voor den verdachte hoogst bezwaarlijk zijn. Resumé. Tenslotte volge hier een korte opsom ming van wat de politie en justitie als bezwarend feitenmateriaal tegen W. V. hebben verzameld, voor zoover dit mate riaal nu reeds mag worden gepubliceerd. Ie. De verklaringen van den getuige, die V. van vroeger kende en hem, vol gens zijn zeggen, op den avond van den moord in de Ooolschestraat heeft gezien, met een meisje van een jaar of tien achter op de fiets, op een tijdstip, op een plaats in de straat en in kleeding, welke geheel overeenkomen met wat te dien aanzien door andere getuigen is opgegeven. 2e. De verklaring van den doofstommen getuige, die V., naar hij beweert, op den avond van den moord in den Blijdorp polder heeft gezien met een tienjarig meisje en een flets. Ook deze getuige kende V. van vroeger en hij moet hem óp dien avond van zeer nabij hebben gezien. 8. het onvoldoende alibi van den ver dachte, van wien men de gangen precies kan nagaan geruimen tijd vóór den moord en na den avond van den dag, volgende op den 9den Oct., maar van wien men nergens een spoor kan vinden op de plaatsen, waar hij, volgens zijn uitdrukkelijke verklaringen, op die tijd stippen is geweest; 4. de verklaringen van de nieuwe vrouwelijke getuige uit Maastricht, met den inhoud van enkele brieven, welke evenwel nog op hun betrouwbaarheid moeten worden getoets, benevens reeds eenige mededeelingen van politiekorpsen uit Limburg, die het onderzoek daar voortzetten 6. het zich ontdoen van allerlei voor werpen, welke zouden kunnen strekken tot het vaststellen van zijn identiteit (de fiets en het onrechtmatige trouwboekje), met daarnaast het zich kennelijk gereed maken, over de grenzen te gaan 6. de omstandigheid, dat is gebleken, dat de verdachte ten aanzien van enkele cardinale punten niet tot het alibi behoorende liegt, en 7. zijn antecedenten. In den avond van den 29en November 1928 vond men in een kleine kamer naast het kantoor van de N.V. Adr. de Haas Jr.'s Handelsmaatschappij te Rotterdam het afschuwelijk verminkte lijk van den directeur P. O. Lans. De ongelukkige baadde in zijn bloed, de hals was hem afgesneden en boven dien had hij hoofdwonden, die er op wezen, dat hij met een hard voorwerp op het hoofd was geslagen. De brandkast bleek geopend te zijn met de sleutels, die men het slachtoffer uit den zak had gehaald en men miste daaruit een bedrag van f 80. Doch de portefeuille, die het slachtoffer bij zioh droeg werd nog in den binnenzak van zijn jas.gevonden met al het geld er in. Hierbij deden zich al dadelijk allerlei sensationeele wendingen voor. Want de procuratiehouder der firma, de 40-jarige G. J. O. had zich eenige dagen na den moord vervoegd ten kantore van een tweetal advocaten te Amsterdam, aan welke hij mededeelde zich schuldig te hebl^n gemaakt aan verduisteringen en vervalschingen in de boeken tot een be drag van f 11.000.—. Hij vreesde nu, daar deze malversaties natuurlijk aan den dag zouden komen, dat men hem voor den dader van den moord zou aanzien. Zijn rechtskundige raadslieden adviseerden verklaard, dat het de verdachte V. is hem onverwijld de malversaties mede te geweest, die met het meisje den polder1 deelen aan de justitie. De procuratie- is ingegaan. houder deed dit, maar dit belette niet, Op don avond van den moord is deze dat men hem voorloopig toch in ver- getuige thuis gekomen ln hoogst ner- zekerde bewaring stelde als verdacht van veuzen toestand en heeft getracht aanden moord. Hjj stond voor een en ander

Heldersche Courant | 1929 | | pagina 6