J. VAN WILLIGEN PREDIKBEURTEN WESTSTRAAT 't Zand. uitslag verloting. Anna Paulowna. Wieringen. kerstfeestviering Schagen. om# Bullrlcii-Zout kinderen van de Zondagsschool. Kerstdag. uur, spreker Envoij Woensdag le Kerstdag. Geen dienst. Donderdag 2e Kerstdag. Kerstfeest.7 Ds< Van Beek' De op j.1. 20 dezer gehouden verloting ten bate der jaarlijksche Kerstfeestvie ring had de volgende uitslag: le prijs, een gehaakte sprei op lot no. 127, weid gewonnen door den heer Hole- ma alhier. 2e prijs, witte wollen sjaal op lot no. 15, werd gewonnen door mej. M. Keizer, alhier. 3e prijs, een gehaakt kleedje op lot no. 180, gewonnen door mej. v. Ekeren te Keinsnersbrug. BILJARDSEANCE. We vernamen, dat de heer J. v. d. Laan van Bussum, bij zijn op Zaterdagavond 21 dezer in café O. Modder gehouden bil- jardséance, twee partijen heeft gespeeld. De eerste partij speelde v. d. Laan te gen H. Flumans van hier; deze partij be stond uit 700 caramboles cadre, te maken door v. d. Laan, terwijl Flumans hierop 500 caramb. vóór kreeg. Eindstand hier van was: v. d. Laan 700, Fl. 104. Hoogste serie v. d. L. 139, hoogste serie Fl. 19. j Tweede partijspeelde v. d. Laan tegen R. Grin alhier, die 100 caramb. zou ma ken, terwijl v. d. L. er 400 moest spelen. Eindstand hiervan was 400 voor v. a. L., 47 voor R. Grin. Na afloop dezer partijen liet v. d. Laan schitterende en verbluffende kunststoo- ten zien. Het publiek was dan ook ten zeerste over het door v. d. L. gepresteerde vol- daan. KERSTFEEST VIERIN G. Op Vrijdagavond 20 dezer werd in de groots zaal van H. Schrieken alhier, on der leiding van Ds. Witkop van Seha- gerbrug, het het jaarlijksche Kerstfeest voor de kinderen der Zondagsschool en catechisatie gehouden. Te 7 uur opent ds. Witkop met gebed, terwijl hij hierna de openingsrede uit- spr@6kt Hij heet hierbij allen hartelijk welkom en spreekt hierbij de hoop uit, dat zoowel jong als oud dezen avond met vreugde zullen vieren. Hierna wordt door allen van Gez. 230 de verzen 1 en 6 gezongen onder orgel begeleiding van mej. KuiperBregman. Daarna krijgen we het „Stille Nacht", hetwelk door de kinderen wordt gezon gen. Vervolgens het geboorteverhaal van den Christus. Hierna volgt wederom zang der kinde ren, en wel „de Denneboom", daarna „Halleluja!", waarna de kinderen door mevr. Elzer met haar 6 helpsters allen een kop chocolade wordt ingeschonken. Na afloop van dit intermezzo krijgen we dan weer van de kleinen te hooren het Kerstlied, waarna dominee zijn Kerst verhaal, „het Kerstfeest van den zwer ver", voorleest. Nu volgt no. 10 van het programma, het Eere zij God, door us kinderen ge zongen, waarna deze weer op chocolade en sinaasappelen worden getracteerd. Als dit goed en wel naar binnen is ge werkt wat natuurlijk niet lang duur de krijgt ieder een boek en een pakje uitgereikt. We vernamen dat elk pakje een ge breid kleedingstuk bevatte, welke nuttige geschenken, evenals andere jaren, door een der hier bestaande breikransen wer den vervaardigd. Hierna volgt dan het danklied der kin deren en als slot no. 14 van het program ma, eveneens een danklied, gezongen door allen. Dominee spreekt hierna zijn sluitings rede uit. Wij vernamen later, dat een collecte aan het einde 14.15* opbracht. BEGRAFENIS P. VISSER. Maandagmiddag half 2 werd vijlen de heer P. Visser naar zijn laatje rust plaats gebracht. Een schat van bloemen dekte de baar, o.a. waren er palmtakken en kransen van zijn tooneelvereenigingen „Ormenio" en O. B. K., waarvan de over ledene regisseur was; van het bestuur van de ver. T.A.G.O., waarvan hij be stuurslid en van de Heldersche en Scha ger Courant, waarvan hij correspondent was; verder van de collega's en oud collega's, van z'n oud-leerlingen en van den uitgever der door Visser geschreven boeken. Gevolgd door de naaste familieleden en eenige collega's, bereikte de stoet de begraafplaats, waar een groot aantal be langstellenden hem afwachtte om zich achter de dragers aan te sluiten. Onder deze belangstellenden merkten we op, behalve nog weer andere collega's en echtgenooten, ook zelfs uit den omtrek en van verre gekomen, d^ belde wethou ders en den secretaris van de gemeente, leden van de tooneelvereenigingen, van T. A. G. O., een vertegenwoordiger van de Heldersche Courant en vele vrienden, oud-leerlingen en bekenden van den overledene. Allen schaarden zich om de geopende groeve en brachten hun laatsten groet. Geheel naar den geest van den eenvou- digen man, die ten grave was geleid, werd aan het graf niet gesproken. Eén der familieleden dankte voor de betoonde eer en belangstelling en langzaam en stil, diep onder den indruk van deze een voudige, maar daardoor juist zoo aan grijpende plechtigheid, verlieten allen de begraafplaats. UITVOERING GEREF. ZANGVER. „SURSUM CORDA". De Geref. Zangver. „Sursum Corda" alhier, gaf Maandagavond een openbare uitvoering. De voorzitter der vereeniging, de heer A. Schouten, noodigde de aanwezigen uit den avond te openen met het zingen van Psalm 75 1. Daarna ging hij voor in het gebed en na voorlezing van Psalm 75 heette hij allen, die samengekomen waren in de mooie kerk aan de Molenvaart, har telijk welkom, in 't bijzonder de solisten, de dames A. Riekwel, sopraan, J. Holle- stelle, en den heer F. Asma, organist, die allen uit Den Helder gekomen waren om hunne welwillende medewerking te ver- leenen. Hij deelde mede, dat dit de tweede uitvoering was, dat het ledental vrijwel gelijk was gebleven, en sprak de hoop uit, dat men zou merken, dat de vereeni ging vooruitging onder de bekwame lei ding van den directeur, den heer Joh. F. Asma, aan wien hij nu de verdere leiding overdroeg. Nu kregen we afwisselend de Zangver eniging en de beide solisten met orgel begeleiding te hooren. Of er werkelijk vooruitgang was sinds de vorige uitvoe ring, konden wij niet beoordeelen, daar wij de eerste niet hebben bijgewoond. Maar oordeelende naar wat de jonge ver eeniging presteerde, gelooven we dat wel. Er werd' over het geheel goed gezon gen; een enkel nummer (Psalm 42 van Weiss b.v.) ,was nog wel wat te zwaar voor de zangers en klonk dan ook niet geheel zuiver. Verder vonden we het jammer, dat het koor wat verspreid stond opgesteld. In een kerk kunnen de stem men juist zoo mooi in elkaar vloeien en samenklinken, en dat had naar onze mee ning beter kunnen zijn als de zangers wat dichter bij elkaar hadden gestaan. Daaraan kan het ook liggen, dat wij de tenoren, vooral in de forto's te sterk, de alten over 't geheel te zwak vonden. Maar overigens, zooals we reeds zeiden, werd er goed gezongen en de nummers werden dan ook met aandacht gevolgd. Vóór het laatste lied reikte de voor- i zitter met eenige toepasselijke woorden aan ieder der solisten een bloemenmand over en aan den organist een muziekstuk. Na het laatste zangnummer bracht de heer Schouten dank aan solisten, organist i en directeur, verzocht allen den „Avond-1 zang" te zingen, waarna de heer Pieter-, sen met gebed sloot. bekende handproef één gekozen, J. D. een kerel als een boom, die een sinjeur bleek te zijn voor de experimenten, die nu volgden. Maloïtz kon hem laten doen en zeggen wat hij wilde. De sterke jon gen was absoluut willoos. Hiermede was de avond ten einde. Vermelden we nog, dat de pianiste, mevrouw Heykens, eenige pianonummers zeer goed voordroeg en de zang van Ma loïtz en Diederichs uitstekend bege leidde. macht en voorkwam daardoor een groot ongeluk, daar de arbeider, H. Wester- beeke, welke naar Den Oever ging, voor de auto log. Het rijwiel was totaal ver nield, doch de heer Westerbeeke had sleohts enkele verwondingen aan been, pols en hoofd opgeloopen. De heer Koorn bracht den patiënt naar den dokter, die hem verbond en vervolgens naar huis. Het ongeluk is vermoedelijk gekomen door het felle licht der koplantaarns. De heer Koorn is tegen elke schade verzekerd, zoodat alles vergoed wordt. DE ZUIDERZEEWERKEN. Met ingang van Zaterdag tot en met 16 Febr. a.s. heeft de Maatschappij tot Uitvoering van de Zuiderzeewerken de werkzaamheden neergelegd. Hierdoor krijgen nog 500 arbeiders hun ontslag. Het arbeidscontract. Het collectief contract voor de Zuider zeewerken, gesloten tusschen den Cen- tralen Bond van Transportarbeiders en de Maatschappij tot Uitvoering van Zui derzeewerken, eindigt 31 December a.s. Over de vraag of het contract al dan niet moet worden opgezegd, is met de leden in alle plaatsen vergaderd. In deze ver- I gadering adviseerde het hoofdbestuur om het contract niet op te zeggen, indien jover een aantal verbeteringen overeen- sprak op de^ bovenzaal j stemming kon worden bereikt. Dit is, volgens een bericht in „Het Volk", ge lukt. Het contract zal nu met een jaar LEZING IR. J. P. MAZURE Zaterdagavond van N. Kok te Hippolytushoef voor het Instituut voor Arbeidersontwikkeling, lr. De bereikte verbeteringen betreffen het betalen van wachten, opstookuren, speciaal de gebeurtenissen van vervanging en betaling van feestdagen. Voorts zal de vancantle voortaan uiterlijk in September gedeeltelijk worden ge geven, terwijl voor het maandelijksch verlof overeen stemming is bereikt met de Ned. Spoorwegen tot het laten rijden genoemd waterschap. J. P. Mazure, over het bekende boek i werden verlengd, aldus is besloten. „Juli '14" van Emil Ludwig, dat de voor geschiedenis «van den wereldoorlog be handelt, de laatste maand voor de oorlogsverklB' ringen. Na afloop van de boeiende lezing werd overgegaan tot de oprichting van een afdeeling van het Instituut in de plaats van het bestaande Correspondent schap. Het ledental, dat 28 bedroeg, steeg tijdens de vergadering tot 44. In het be stuur werden gekozen J. P. Mazuro, voorzitter, R. Windsma, secretaris, P. J. Steinmetz, penningmeester en H. Stubbe;! een 5e lid zal door de afdeeling van de S.D.A.P. worden aangewezen. DEN HELDER. KLEINE OORZAKEN Ned. Herv. Gem. (Nw. Kerk, Weststraat). Voor enkele dagen terug werd een der Woensdag i« TCeratdae- dames-passagiers in de autobus van Prinsj woensdag ie Kerstaag. onwel en kreeg hevige brakingen. Later s Morgens 10.30 u., Ds. H. A. Enklaar. bij het schoonmaken der bus vond men in i Zang van het kerkkoor. het braaksel een gebit, hetgeen vermoe- Ned. Herv. Gfem. (Westerkerk, Westplein) van een ertratrein van Medeanblik naar Amsterdam. Ten slotte zullen de steenzetters ln hel contract .worden opgenomen tegen een garantieloon van 86, te bereiken niet tariefwerk. TE HIPPOLYTU8HOEF. Gisterenavond hield de Hervormde Zusterkrlng en de V. O. J. B. en vele ge- noodigden een Kerstfeestviering in de achterzael der Ned. Herv. Kerk te Hip- polytushoef. Mevr. G. de Haan—Bosker opende, waarna Ds. van Beek in gebed voorging. Verder hielden diverse dames voor drachten, opgeluisterd door viool, orgel en piano, zoodat onder het genot van een geschonken kop chocolade of thee, het bij den verlichten en versierden boom een prachtavond was, welke om half twaalf door ds. van Beek werd gesloten. Ook de Doopsgezinde Zusterkring en Jongerbond, plus genoodigden, hielden gisterenavond in de Doopsgezinde kerk te Hippolytushoef, haar Kerstfeestvie ring, welke door mej. Trijntje Poel werd geopend. Hier trad als spreekster op, mej. Emma de Boer uit Alkmaar met het onderwerp „Selma Lagerlöf, haar werken en leven". Verder diverse voordrachten en muziek nummers, zoodat ook hier een genotvolle Kerstavond door de aanwezigen werd medegemaakt. De heer C. Kooij te Schagen herdacht een dezer dagen den dag, dat Jiij 25 jaar bestuurslid was van den Hekvenpolder.' Daarvan was hij 18 jaar voorzitter van delijk van de zieke juffrouw1 afkomstig is. In de j.1. Zondag gehouden vergadering van het Kiescollege der Ned. Herv. Kerk van Oosterland, Stroe en Den Oever wer den de heeren Sj. Gorter en Jb. Cz. Kool herkozen als ouderling en diaken. Beiden namen hun herbenoeming aan. OPENBARE VERKOOPING. PROPAGANDA-AVOND BOND VOOR STAATSPENSIONNERING. Zaterdag 28 en Zondag 29 December zal de Bond voor Staatspensionneering 7 alhier een propaganda-avond houden metkoopers 2390. Ten overstaan van notaris Obreen had Zaterdag 21 Dec. 1929 des avonds 8 uur, in het Hotel van den heer M. de Haan, te Hippolytushoef en ten verzoeke van mej. de wed. J. Rotgans en kinderen, te Oos- terklief, de openbare verkooping plaats van de navolgende onroerende goederen: 1. Een boerenbehuizing met tuin, boomgaard en bijgelegen land, groot 1.01.30 HA.. Opgehouden door verkoopers op 5300. 2. Land. grenzend aan perceel 1 ge naamd „Klaverkrocht", groot 1.42.00 H.A., Noordelijk deel v. d. Klaverkrocht ca. 25 snees'. Kooper S. Veerdig Cz. 2150. Zuidelijk deel v. d. Klaverkrocht, ca .25 snees'. Opgehouden door verkoo pers op 2000. I 3. „De Krocht van Meijert Maars", groot 1.81.49 H.A. Opgehouden: Weste lijk deel ca. 341/, snees'. Verkoopers 2500; Oostelijk deel ca. 28 snees'. Ver- N zorg voor een go53& spijsvertering doorf Slndl 100 Jur onovertroffen bij moeilijke spijtver tering, maagpijnen ent 250 gr. fl. 0,60 Tabletten fl. 0,25 en fl. 1,20. Slecht! echt ln blauwe verpakking met het portret van den uitvinder. Monatere grailt en franco van den hoofdvertegenwoordiger K de Bruin. Amslerdam Oost. Llnnaeu*parkweg 10 medewerking van de tooneelvereen. O. B. K. Den eersten avond zal aan de leden van den Bond, aan de ouden van dagen en aan de donateurs van een spe lende vereen, vrije toegoeng verleend worden. De firma Naastepad is zoo welwillend geweest om geheel belangeloos de oudjes naar en van Kossen te vervoeren. SEANCE DIEDERICHS—HEYKENS. Zondagavond traden bij Slikker op Maloïtz, de bekende telepaat en zijn partners, de humorist Herman Diederichs en mevrouw Heykens. Des middags was reeds een auto séance gegeven, waarvoor de heeren D. J. Kaan, D. Koorn, G. Visser en P. Wilms een opdracht hadden gemaakt. Deze was op schrift gesteld, Ln gezegelde enveloppe en werd bewaard door den heer Jb. de Vries. De heer Wilms las nu de opdracht voor en vertelde, dat, hoewel deze vrij ingewikkeld was, zij tot in onderdeelen juist en in slechts 32 minuten was uit gevoerd. De heer Herman Diederichs brengt dank aan de commissie, in 't bijzonder aan den heer G. Visser, die zijn auto be schikbaar had gesteld en bracht onder de niet al te groote groep aanwezigen met zijn witzen en liedjes een vroolijke stem ming. Vooral zijn parodie op „Die schön- ste Augen hat meine Frau" sloeg in. Daarna trad Maloïtz op. Een drietal opdrachten, door het publiek opgesteld, werden door hem uitgevoerd. Niet alles ging even vlot, waarvan de telepaath aan de geleiders de schuld gaf, maar toch werd tenslotte gedaan, wat opgegeven was. De laatste opdracht voerde hij zelfs zingende uit. Maloïtz heeft een mooi tenor-geluid en liet ons na de experimen ten een Spaansche serenade „Lorita" hoorei! en „O Madchen" ln de Holland- sche bewerking van Diederichs. Het luide applaus bewees dat hij hiermede groot succes had. Na de pauze gaf de hr. Diederichs nog een schaatsenrijdersliedje en daarna kre- Ïen we massa-suggestie en -magnetisme, 'it een tiental aanwezigen werd na de 4. „De Ven van S. de Vries", groot 1.39.70 H.A. Opgehouden door Verkoo pers op 2650. 5. „De Ventjes", groot 1.32.00 H.A, Kooper de heer D. Veerdig, voor 2412. 6. „Het Balgstuk", groot 0.77.20 H.A. Kooper de heer S. Bakker Sijbz., voor 1310. 7. „Kaartenven", groot 1.13.10 H.A, Kooper de heer M. Bakker, voor 836. Stemming en kooplust waren vrij goed, doch verkoopers brachten de prijzen te hoog op in bod. MOTORSLOEP GEZONKEN. Naar men ons meldt, is in de werk- haven van de M. U. Z. te Den Oever een motorsloep van de M. U. Z. gezonken. Persoonlijke ^ongelukken kwamen niet voor. Het schijnt dat de sloep een lek had bekomen. LEZING OVER DE R. K. CENTRALE VOLKSBANK. Op Zaterdag 28 Dec. a.s., zal voor de afd. der R. K. Volksbond, des avonds 8 uur, dn het gebouw van den heer S. Veer dig, te Hippolytushoef, als spreker optreden de heer Jongeneele, van Utrecht. De spreker, welke inspecteur is van R. K. Centrale Volksbank,, zal voor de aanwezigen over deze instelling een causerie houden. Men meldt ons dat de R. K. tooneelver. „Ekelsior", te Den Helder, op 10 Jan. a.s., in 't gebouw van den heer Veerdig, te Hippolytushoef een openbare uitvoering zal geven. Opgevoerd zal werden het blij spel „Hallo met Mars"? Naar wij vernemen ls tot le machinist op het stoomgemaal ten Zuiden van Wie- ringen (het gemaal der Wieringermeer- polder), benoemd de heer Jan Hollander, te Den Oever, alhier. GOED AFGELOOPEN. De heer S. J. Koorn, welke J.1. Zater dagmorgen van Den Oever kwam, kreeg bij het passeeren van een autobus, in de Westeling, plotseling een wielrijder voor zijn auto. De heer Koorn remde uit alle Woensdag le Kerstdag. 's Avonds 6.30 uur, Kerstfeestviering met de kleine kinderen der Zondags school. Leider Ds. H. A. Enklaar. Donderdag 2e Kerstdag. 's Morgens 10.;,0 uur, Ds. F. W. J. v.d. Poel. Zang van het kerkkoor, 's Avonds 6.30 uur, Kerstfeestviering met de groote kinderen der Zondags school. Leider Ds. F. V/. J. v. d. Poel. Geref. Kerk (Spoorstraat). Woensdag le Kerstdag. 's Morgens 10 u., Ds. G. W. Akkerhuis van Maassluis. 's Avonds 5.30 uur, Ds. F. Tollenaar. Donderdag 2e Kerstdag. 's Morgens 10 uur, Ds. F. Tollenaar, 's Middags 2.30 uur en 's avonds 6 u., Kerstfeest'iering. Geref. Kerk (Hulpkerkd. Ohr. Mil. Tehuis) Woensdag le Kerstdag. 's Morgens 10 uur, Ds. F. Tollenaar, 's Avonds 5.30 u., Ds. G.W. Akkerhuis. Donderdag 2e Kerstdag. Geen dienst. Oud Geref. Kerk (Hoogstraat). Woensdag le Kerstdag. 's Morgens 10 u., en 's avonds 5.30 u., de heer v.d. Kraats. Donderdag 2e Kerstdag. 's Morgens 10 u., de heer v.d. Kraats. Chr. Geref. Kerk (Steengracht). Woensdag le Kerstdag. 's Morgens 10 u. en 's avonds 5 uur, de heer L. Kleisen, Theol. Stud. te Apeldoorn. Donderdag 2e Kerstdag. 's Morgens 10 u., de heer L. Kleisen. Herst. Evang. Luth. Gem. (Weezenstr.) Woensdag le Kerstdag. 's Morgens 10 uur, Ds. P. H. Borgers, Met medewerking van het zangkoor. Donderdag 2e Kerstdag. 's Avonds 6 uur, Kerstfeestviering der Zondagsschool. Doopsgcz. Gem. Woensdag le Kerstdag. 's Morgens 10 uur, Ds. P. J. Smidts. Donderdag 2e Kerstdag. 's Avonds 6.30 uur, Kerstfeest met de Evangelisatie (Palmstraat). Woensdag le Kerstdag. 's Morgens 10 uur, Ds. R.C.W.J. Hoek. Donderdag 2e Kerstdag. '8 Morgens 10 uur, Ds. R.C.W.J. Hoek. Leger des Hells. Woensdag le Kerstdag. 's Morgens 6 en 10 uur, 's middags 8.80 uur en 's avonds 7.80 uur, Kerst samenkomsten. Donderdag 2e 's Avonds 7.80 van Woensdag le Kerstdag en Donderdag 2e Kerstdag JULIANADORP. Ned. Herv. Gem. Woensdag le Kerstdag. 's Morgens 10 uur, Ds. E. R. Damsté. Zangkoor. 's Avonds 6 u., Kerstfeest der kinderen Donderdag 2e Kerstdag. Geen dienst. van Doorn. _T HUISDUINEN. Ned. Herv. Gem. 's Middags 8 uur, Ds. E. R. Damsté. Prediking en tevens Kerstfeest der Kinderen. Zendingsgebouw „Ster der Hope". Woensdag le Kerstdag. 's Morgens 10 uur, de heer Akse VHn Beverwijk. Donderdag 2e Kerstdag. 's Avonds 7 uur, de heer J. Sevensma van Amsterdam. BREEZAND. Evangelisatie (Ned. Herv. Gem.) Woensdag le Kerstdag. 's Morgens 10 uur, de heer Boon. 's Avonds 6 uur, Kerstfeest. Donderdag 2e Kerstdag. 's Morgens 10 uur, de heer P. Boon. ANNA PAULOWNA. Geref. Kerk. Woensdag le Kerstdag. 's Morgens 10 uur, Leesdienst. 's Middags 2.30 uur, Ds. Akkerhuis, van Maassluis. Donderdag 2e Kerstdag. 's Morgens 10 uur, Ds. Akkerhuis, 's Middags Kerstfeest. WIERINGEN. Ned. Herv. Gem. (Hippolytushoef). Woensdag le Kerstdag. 's Avonds 6 uur, Ds. Van Beek. Kerstfeest. Donderdag 2e Kerstdag. 's Morgens 10 uur, Ds. van Beek. Liturgische dienst met medewerking van de V.C.J.B. Evangelisatie (Ned. Herv. Gem., H.Hoef). Woensdag le Kerstdag. 's Morgens 10 uur, de heer Bosma. Donderdag 2e Kerstdag. 's Morgens 10 uur, de heer Bosma. Gebouw „Land in zicht" (Den Oever). Woensdag le Kerstdag. 's Morgens 10 uur, R. C. Franck, Hulpprediker. Donderdag 2e Kerstdag. Geen dienst. Geref. Kerk. (Den Oever). Woensdag le Kerstdag. '8 Morgens 10 uur en 's middags 3 uur, Cand. Winter. 's Avonds 5.30 uur, Kerstfeest." Voor- on namiddags busdiensten vanaf den Poelweg, Westerland. Donderdag 2e Kerstdag. Geen dienst. Kapel den Oever. Woensdag le Kerstdag. s Middags 5 uur, Kerstfeest voor de kinderen der Zondagsschool. Ned. Herv. Gem, (Den Oever). Woensdag le Kerstdag. 's Morgens 10 uur, Ds. van Beek. Ned. Ilerv. Gem. (Westerland). Woensdag le Kerstdag. 's Middags 2 uur, Ds. van Beek. Donderdag 2e Kerstdag. Avonds 5 uur, Ds. van Beek. Kerstfeest. Ned. Herv. Gem. (Oosterland). Donderdag 2e Kerstdag.

Heldersche Courant | 1929 | | pagina 8