HELDERSCHE COURANT van Zaterdag 24 Mei 1930. (Derde blad). u De Voorjaarolammorenmarkt te Texel. Als de koop gesloten is, worden de lammeren gemerkt met een beetje verf, waardoor de koopman zijn koop kan herkennen. vlieger Kingsford Smith vergezellen op diens nieuwen Oceaantocht. Hierboven de piloot Van Dijk, bij zijn terugkeer Woensdag uit Berlijn, voor zijn K.L.M. machine. Het Koninklijk bezoek te Amsterdam. Bij gelegenheid van haar verblijf te Amsterdam hebben H.M. de Koningin en H.K.H. Prinses Juiiana een bezoek gebracht aan huize »Lydia«, op het Roelof Hartplein. Ds vorstelijke personen werden door een groote menigte, welke zich op het plein verzameld had, hartelijk toegejuicht. Naast H.M. de Koningin de burgemeester van Amsterdam, de heer W. de Vlugt. Lentetijd In den Amsterdamsohen Dierentuin. De diergaarde der hoofdstad heeft in den laatston tijd vele bijzondere aanwinsten te boeken. Hierboven een mou- flonmoeder met haar twee vorledon week geboren jon gen. Het typisch groepje heeftde onverdeelde belang stelling van menig Artis- bezoeker. ^et Concertgebouw te Amsterdam werd Woensdagmiddag aan H.M. °m_?gln en aan H.K.H. Prinses Juiiana een zanghulde gebracht door een aantal Kinder-zangvereenigingen. Een der jongedames, Netty Bal, biedt aan H.M. bloemen aan. De levende verkeersbelemmering. Automobilisten die de Betuwe bezoeken, ondervinden soms tamelijk last van kudden schapen. Geen claxon of motor is in staat, den rustigen gang der kudde te verstoren. Zoolang de herder of de hond er niet aan te pas komt, denkt geen schaap er aan ook maar één pas uit te wijken. De K.L.M. Piloot, Evert van Dl|k, zal begin Juni den bekenden Australischen Oceaan.

Heldersche Courant | 1930 | | pagina 9