J__l SCHA KEN. L_j. LJ Marlne-ber chten w. A. Buytendijk. f Legerberichten. DAMME N. LL 1. 6. 1. 6. Te Nijmegen is gisteren overleden, 83 jaar oud, de heer W. A. Buytendijlc, gep. kolonel der Kon. Ned. Marine. De kap.-luit. ter ree H. J. van der Stad wordt 7 Juni belast met het bevel over den politiekruiaer voor de Noordzeevisscherij .Nau tilus. De kap.-luit. ter zee P. Post Uiterweer, aan gewezen voor den dienst in Oost-Indie, zal zijn bestemming volgen per s.s. Prins der Ne derlanden, dat 15 Juli van Amsterdam ver trekt. De off. van adm. ze kl. J. J. van Houten wordt den I7en Juni a.s. tijdelijk gep-laatst te Rotterdam teneinde tegenwoordig te zijn bij de gereedmaking van Hr. Ms. Banckert. De off. van adm. 2e kl. H. Bakker, thans geplaatst op de Mok wordt den I7en Juni toe gevoegd aan den Intendant der Zeemacht te Willemsoord. De off. van adm. 2e kl. J. W. B. Buijken's, thans geplaatst aan boord Wachtschip Wil lemsoord, wordt den 6en Juni gepaatst op de Mok. De oiii M.S.D. 2e kl. H. Gorter wordt den 17 Juni geplaatst aan boord Wachtschip te Willemsoord ter vervanging van zijn rang- genoot J. Hajenius, die den i8en Juni geplaatst wordt op de Kooij. De schipper R. C. van den Bosch wordt den aoen Juni a.s. uitgezonden naar West- Indië en is bestemd voor plaatsing san boord van Hr. Ms. van Galen. 37 Juli: serg.-macht A. B. T. Ydo van van Speijk naar Wachtschip Vlissingen. 39 Juni: serg.-kok A. G. Jongman van Wachtschip Willemsoord naar Wachtschip Vllisinrgen. De majoor-schrijver P. J. de Longte Is be- •ternd voor plaatsing bij het Marine-hospitaal. 11 Juni: serg.-schrijver S. H. J. Smits van Wachtschip Willemsoord naar de Kooij. 14 "Juni: maj.-iehrliver P. C. Vijn van de Kooij naar Wachtschip te Willemsoord en be stemd voor het bureau van dan Chef van den Staf der Zeemacht. Toegekende brevetten: Brevet geschutmsker: aerg,-monteur J. H. Isbrücker, korp.-monteur P. N. Verhoef, id. J. Bakker, id. G. M. van Heulden. Een transport van 6 onderofficieren en 13 minderen in rang der zeemacht is met het m.s. P. C. Hooft uit Oost-Indiic teruggekeerd. Ondervolgend,e schepelingen zijn bestemd om in de maand' Juli 1930 naar Ooat-Indië te worden uitgezonden: Sergeant der mariniers E. Weiland, marinier der ie kl. A. C. Ponstein., id. J..M. v. d. Roest, id. M. Ververs, id. H. Wouda, id. W. J. van Osch, id. J. G. M. Jansen, id. J. W. den Har- tog, id. H. Versnel, id. M. Ronde, id. H. Das sen, id. P. T. Kalksma, id. W. M. Verstegen, id. R. Haak, id. M. v. d. Berg, marinier der ,ie lel. A. H. M, Tonnaer, id. A. J. van Baar, id. K. A. Dankmcyer, id. H. J. van Rheenen, id. J. Schout, id. W. Keus, id. H. van Putten, id. F. A. van Unen, ld. J. A. C. van der Laak, id. C. A. Hlarfst, ld. B. P. A. Damhuis, tam boer der 2e kl. J. Meyerink. Ondervolgende schepelingen zijn aangewe zen om den ien Juli a.s. per s.s. J. P, Coen naar O.-I. te worden uitgezonden: Serg.-konst. P. J. van Wijk, serg.-macht. J. die Vries, ld. A. J. King, korp.-torpedom. C. C, Clemenkowff, id. P. A. van der Valk, id. J. J. W. Bom, id. J. F. Koopman, id. P. A. Plas, korp.-macht. B. van Leeuwen, id. R. Eelman, id. A. J. Boers, id. P. Westdij'k, stoker-o.man W. Snel, ld, D. Noordhoff, korp.-monteur C. den Braber, matroos ae kl. J. P. Jansen, id. J. Plekker, bootsman C. M. Dumoulln, serg.- monteur J. van Ekelenburg. Ondervolgende schepelingen zijn den ien- Juni j.l. per s.s. Koningin der Nederlanden uit O.-I. in Nederland teruggekeerd: Korp.-seiner J. Broers, id. F. H. Kulker, kwartiermeester H. -J. Kltz id. J. G. Seller, id. G. M. Hoogendoorn, korp.-monteur G. H. v. Gorkum, maj.-schrijver P. Klaver, serg.- schrijver E. N. Meijer, serg.-kok A. Jonkman, id. A. G. Jongman, matr. ie kl. J. J. de Loos, id. L. J. N. van Ree, serg.-macht. A. B. T. Ydo, korp.-macht. W. Zwart, id. J. N. Jonge- pier, id. M. W. Orlemians, id. C. Smit, id. A. Nederhand, stoker-o.man N. J. Breeker, id. F. M. van Bale, marinier ie kl. P. Smeerdijk, id. C, Stam, ld. C. van Drongelen, id. A. de Buck, id. T. A. van Eijk en toxpedom.-majoor C. Ruijtenberg. Het detachement van het korps luchtdoel- art., hetwelk 'in de stelling van Den Helder oefeningen heeft gehouden, ia vandaag naar Utrecht teruggekeerd. Door een detachement van het reg, genie troepen, zoeklichtafdeeling, worden alhier in samenwerking met den marine-luchtvaartdienst oefeningen gehouden. Tweede toelatingsexamen tot de Hoogere Krijgsschool. Dit jaar zal, van 20 tot en met 25 October nogmaals gelegenheid worden gegeven, om aan het toelatingsexamen voor de Hoogere Krijgs school voor het op 1 November 1930 aanvan gende studiejaar deel te nemen. Dit tweede examen zal uitsluitend worden afgenomen aan officieren van het leger hier te lande, die tot de krijgskundige studiën wen- schen te worden toegelaten en wel tot een aantal van 12. Voor hen worden onafhan kelijk van de wapensoort beschikbaar ge- ateld 9 plaatsen. Aan het examen kan worden deelgenomen door officieren, die op 1 Nov. 1930 niet meer dan twintig dienatjaren als officier tellen. Blijkt het aantal adaplranten, dat voor toe lating tot het examen in aanmerking komt, grooter dan 12, dan zal bij de vergunning tot het deelnemen aan dat examen, in de eerste plaats rekening worden gehouden met de an ciënniteit der adspiranten, met dien verstande, dat de oudste officieren in dienstjaren voor gaan. De officieren, die zich voor het toelatings examen hebben aangemeld, moeten, nadat bij het korps of de inrichting, waartoe zij be- hooren, het bericht is ontvangen, dat zij tot het in October 1930 te houden examen zijn toegelaten, gedurende vier maanden, onmid dellijk aan het examen voorafgaande, derhalve van 21 Juni a.s. af, worden vrijgesteld van alle diensten. Sport. HONGARIJENEDERLAND. Een eerste kennismaking. Naar aanleiding van het Conegres der Fédé- ration International de Football Assosation (F:I:F:A:), dat met de Pinksterdagen te Boe dapest gehouden wordt, is het Nederlandsen elftal uitgenoodigd Zondag een wedstrijd te spelen tegen het Hongaarsche nationale team. De IC N. V. B. heeft deze invitatie aan genomen, onder voorwaarde ochter, dat de Hongaren ook hier een wedstrijd zullen spelen, wat geaccepteerd is. De Technische Commis sie heeft daarop 15 spelers gekozen, die den toer zullen meemaken, die, op Dénis na, allen de uitnoodiging hebben aangenomen. Het elftal zal worden samengesteld op den dag van den wedstrijd. Voor het eerst speelt Holland dat toen ai meer dan honderd internationale wedstrijden achter den rug heeft, tegen Hongarije. Dat maakt een beoordeeling van de verwachtingen voor dezen kamp uiterst moeilijk. Zonder eenigen twijfel behooren de Hongiaren tot de beste voetballers van Europa, hun prestaties wijzen daar wel op, maar.... hun spel is niet constant, bij meer dan een gelegenheid hebben zij voor een verrassing gezorgd. Nog met lang geleden, in de finale om den Europa-beker, verloren zij op eigen grond met So van Italië: de Italianen, die kort te voren tegen de oqzen niet meer dan gelijk konden spelen. Daarentegen werd den vorigen Zondag van Oostenrijk met 3—1 gewonnen... De Oranje mannen weten dus wat hen te doen staat; met de echt Hollandsche geestdrift zal ge speeld moeten worden, vluv en open spel. Enhet eerste doelpunt zal goud waard zijn Er wordt eerst om half zes in den avond begonnen, daar op dent middag de temperatuur te hoog is om te spelen. De match wordt ge speeld op het veld van „Ferencvaroa". Scheids rechter is Dr. Bauwen». Het Hongasriche elftal, dat van Oostenrijk won, li vrijwel gehandhaafd, en het Ned. elftal zal wel als volgt zijn: v. d. Meulen Vermetten (aanv.) v. Kol Kooli, v. d. Wlldt Breitner Landaal Tap v. Reenen v/d Broek v/d Heijden Reiervea: de Boer (Ajsx), da Bruin (Her- me»), Schetter» (Hermei), v. Keiteren (HBS). ANDERE WEDSTRIJDEN. Maandag a.s. valt in Afdeellng IV de beslis sing inzake de vraag of De Valk dan wel Bleijerheidt in het a.s. seizoen de plaats van Roermond in de eerste klasse mag innemen. In Valkenswaard n.1. wordt De ValkBleljer- heide gespeeld, waarin een pefljk spel voor de thuisclub reeds voldoende is voor de begeerde promotie. Maar een zege voor de Zuid-Lim burgers zal dezen de begeerde promotie bren gen. Men kan er van opaani dat het een span nende partij zal worden. De kampoenswedstrijd Willem II.Veloci- tas komt als mosterd na den maaltijd. Slechts de bezetting van de 3e en 4e plaats hangt er van af. We geven de thuisclub de beste 'kans. De eerste demi-finale voor den Ned. Voet balbeker werd in het A'damsiche Stadion tus schen Ajax en Feijenoord gespeeld en vond Woensdagavond plaats. De Rotterdammers wonnen met 2nadat rust met oo inige- gaa was. Het was Oen aardige match, iets flauw begonnen, werd het na rust een ernstige strijd, precicB als een kampioensmatch. Ajax speelde wel eens beter, hoewel haar spel toch ook weer niet slecht was. De middenlinie was het minst, de aanval handig, maar niet door tastend genoeg. De defensie van Feijenoord is zeer hecht (Bul, van Dijke), niet fijn back- spel doch oer-solide, de keeper zeer goed, een pracht middenlinie (gebr. Paauwe),de aan val niet van dat gehalte, maar voor de ie klasse nog zeer bruikbaar. De tweede demi-finale wordt hedenavond gespeeld te Rotterdam, op het veld van Excel sior tusschen deze club en N.A.C. De vraag zal zijn of de Rotterdammers hun verbazing wekkende prestatie tegen P.S.V. met 5—0 gewonnen zullen kunnen herhalen doch de Bredanaars zullen niet meevallen. Maandag wordt op Houtrust gespeeld: De ZwaluwenDüsseldorf. De Zwaluwen hebben een aardig elftal vooral de voorhoede bevat veel goeds en daar ook de Duitschers wel wat kunnen, kan het een mooie wedstrijd wor den 'in de Residentie. N.-H. V. B. Uitslagen van 25 Mal. Rauchbeker. ZFC 2Zilvermeeuwen 1 0—<1 (Hartog). Uitslagen van 39 Mei. Rauchbeker (demi-finale) WFC 2Zilvermeeuwen 1 3—0 (Wester voort) Kampioenschap ze klasse. Meervogels 2Vrone 1 41 (Buntsma). Uitslagen van 1 Juni. Finale Rauchbeker. WFC 2Zaanlandia 1 6—4 (Peper). Helder-nleuwa. Adspiranten. Op den tweeden Pnkstcndag gaan er drie adspirant-elftallen vao Helder op bezoek bij' de Alcmaria-adspiranten. Aldaar treden Hel der A, B en C tegen Alcmaria A, B en C- adspiranten in het veld, terwijl Helder 5 een wedstrijd speelt tegien Alcmaria 6. De adspi ranten B en C vertrekken onder leiding van de heeren Pootjes en J. Muntjewerf met den trein van 7 uur 15. Helder A en Helder 5 ver trekken met den trein van 9 uur 45. Bij deze twee elftallen zal de heer C. Kelder als leider fungeeren. Daar het met de Pinkster dagen in Alkmaar altijd nogal druk is, ver zoeken wij de adspiranten om de leiders vooral te gehoorzamen, daar dit voor den goeden gang van zaken wenschelijk is. De adspiranten wonden tevens verzocht op tijd bij den trein aanwezig te zijn. De aankomst van de adspiranten is bepaald op 8 uur, ter wijl Helder 5 met den trein van half twaalf in Den Helder arriveert. Ook zij nog medegedeeld, dat voor den adspirantendag van den N.-H. V. B., welke op Zondag 6 Juli a.s. te Alkmaar wordt gehou den, de Helder-adspiranten hieraan met vier elftallen deelnemen. T. C. H. Alcmaria Vlctrix 2 en 3T. C. H. Bovengenoemde wedstrijd wordt gespeeld te Alkmaar, Maandag a.s. (2en Pinksterdag). Deze wedstrijd wordt gespeeld na afloop van de wedstrijden van de adspiranten en van het vijfde elftal, en vangt aan om q uur 30. Na een. paar weken rust zal de toerclub den strijd aanbinden tegen een sterke Alcmaria1 combinatie, en moet er goed aangepakt wor den, om tegen A. een goed figuur te slaan. Daar er verschillende spelers zijn verhinderd te spelen, heeft de toerclub een viertal inval lers De tijd van vertrek is bepaald met den trein van 12 uur 45, «n terug om half twaalf. De vermoedelijke opstelling van het elftal is: P. Meijlink G. Schatting J. Burger M. Wolters W. Agema H. de Boer C. Smit A. Bak L. de Jongh W. Wieren B. de Boer ATHLETIEKWEDSTRIJDEN TE DEN HELDER. Vastgesteld op ao Juli a.s. Als vervolg op de vergadering, gehouden onder leiding van den N.-H. A. B., gehouden op 24 Mei jJ., werd wederom een vergadering gehouden op 4 Juli in het Hotel de „Toelast". De vergadering werd geleid door den consul van den N.-H. A. B., den heer Th. P. Staiu. Uitgenooddigd ter vergadering waren HKC, Heil der, Pro Patria, O.K.K. ent Zeemacht. Alle vereenigingen hadden aan de uitnoodiging ge volg gegeven, behalve het bestuur van Helder, dat reeds van te voren kennis van verhinde ring had gegeven en had verzocht de vergade ring te verdagen, hetgeen niet goed mogelijk was. De voorzitter heet de aanwezigen van harte welkom en vraagt de discussiën kort en zake lijk te willen voeren. Als punt 1 wordt behandeld vaststellen van den datum vani den te houden wedstrijd. De besturen hebben dit in bestuursvergadering behandeld en kunnen acoord gaan met den datum 20 Juli a.s., aldus wordt dit aange nomen. Punt II is de vraag: hoe wordt het voetbal elftal, dat zal spelen tegen ZFC, samengesteld? Er wordt overeengekomen, dat t.z.t. een ver tegenwoordiger van elk bestuur ter vergade ring zal worden gezonden, deze vertegenwoor diger zal de beste spelers van zijn vereeniging voordragen voor medespelen in het Heider- elftal, waarna tot kiezen van het elftal zal worden overgegaan. Voor de verdere regeling zal dan een commiisic gekozen worden. Aangenomen wordt na eenige discussie dat een diner aan de voetballers zal worden aan geboden. Zeemacht zal zorg dragen voor uitzetten terrein enz. Nu is de vergadering gekomen aan de num mers, uie xuuen woraen verwerkt. Tot zijn spijt moet de voorzitter mededeelen> dat nij nog niets heeft vernomen van den voorzitter van den N.-H. A. dus kan hij met mede- deelen, welke nummers zullen worden ver wurgt big ue auue.icxweüsirijüen, evenmin kan mededeeiing worden gedaan of Z.F.C. heelt aangenomen om naar Den Helder te komen. Zoo gauw dit echter ter kennis komt van den voorzitter zal dit schriftelijk aiui Betrokken vereenigingen worden medegedeeld. De navolgende wedstrijden, speciaal voor voetballers, zuilen worden georganiseerd en zullen worden gehouden In idc morgenuren. Voor gewone leden 80 M. baldribbelen, voor adspiranten 50 M. Balinwerpen, voor gewone icuen en adspiranten atzonderlijk; 100 M,. hard- loopen als voren. Wedstrijden voor adspirantleden van sport- vereenigingen, jongens en meisjes van 13 tot it> jaar. Voor jongens 80 M. hardloopen en verspringen met aanloop, voor meisjes 60 M. nardioopen, verspringen met aanloop en bal- werpen, kleinen voetbal. Het inleggeld be draagt voor voetballers zoowei als voor ad spiranten 0.10 per nummer. In verband met het feit, dat deze wedstrij den met groote kosten gepaard gaan, wordt besloten de besturen van diverse sportvereni gingen aan te zoeken tot het bescmxDaar stel len van een prijsje of een bedrag aan geld; eveneens zullen vooraanstaande sportliefheb bers ter plaatse worden aangezocht deze wed strijden te willen steunen. ZEILEN. KONINKLIJKE MARINE JACHTCLUB. Uitslag van den 4en periodieken zeilwed strijd. Modelsloepen. Aantal deelnemers 7. Eerste aangekomen serg.-adelborat M. J. Vos; tweede aangekomen sorg.-adelborst D, J. van Doornlnek. Fantasiesloepen. Aantal deelnemers 2. Eerste aangekomen luit. ter zee ie kl. J. A. de Gelder. A. B. C.-jachten. Aantal deelnemers 2. Eerste aangekomen serg.-adelborst H. A. W. Groossen». Anna Paulowna. DUIVENSPORT. „Altijd verder" hield Zondag j.l. een wed vlucht vanaf Toury (afstand 570 K.M.). Van de duiven, die om 6 uur 30 losgelaten werden, kwam de eerste om 1 uur 40 m. 27 sec. en de laatste om 2 uur 46 m. 35 sec. aan. Prijswinnaars waren: Gebr. van Steyn ie en 2e; N. Spigt 3e, 8e en 9e; W. BJaauboer 4e, 6e en 10e; Jb. Cornelissen 5e en 7e. DAMMEN. Hiermede is de groepenwedstrijd, welke een zeer geanimeerd verloop had, geëin digd. Voor de eerste groep was, naast de andere prijzen, voorden eerstultkomende een wisselprjjs beschikbaar gesteld, be staande uit een zilveren lauwe: tak; welke twee achtereenvolgende wedstrijden door denzelfden speler moet gewonnen worden om in zijn bezit te kunnen blijven. De eerste prijs van iedere groep, een zilveren medaille met diploma, werd ge wonnen door de heeren J. Stoll, le groep, tevens wisselprijsA. A. Bremer, 2e groep en J. Bremer, 3e groep. De tweede prijs, een verguld zilveren medaille werd gewonnen door de heeren le groep nog niet beslist, daar de heeren Dissel en v. El nog een partij moeten spelen A. J. José, 2e groep en B. van Proosdij, 2ê groep. Door den heer Dissel werd een verguld zilveren medaille beschikbaar gesteld voor de mooist gespeelde partij, welke ter be slissing aan den damredacteur gezonden zal worden. De heer Snel, café Keizer- straat, stelde eveneens een verguld zil veren medaille beschikbaar, die bestemd werd voor dien speler, die als 8de zou uitkomen met hoogst gemiddelde. De heer P. Kwast wist.beslag op dezen prijs te leggen. Voor de zomermaanden Is een groepen- wedstrjjd uitgeschreven, welke ten doel heeft, training van de leden onderling, daar in dezen wedstrijd de minder sterke spelers tegen de sterkste zullen uitkomen. Belangstelling van damliefhebbers, op /Peeiavond, Donderdags n.m. van i.30 tot 18.80 ,uur, wordt zeer -op prijs gesteld. r -Rnthbertr is 1 Da4. Er dreigt nu Dc2f, na De oplossing van hot prokl®®™!.* „a Kd6 Dd7f, na Kd3 Ddlf De oplossing Kf3 volgt ook Dc2. Na Kf5 kan Dc0^ n y()lgt pc7f> na c6f kan pd6+ Een van het probleem van Nietvelt is mooi probleem. L A> Kuyers. N. S. B. Febr. 1930. Wit begint en geeft mat in drie zetten. Wit: Ka7, Del, Le8 en g8, Pc8, pi c'4, g6 en h8, ZwartKe6,Lal, pib8 De volgende party werd gespeeld ln een kamp tusschen D. D. en Nooid-Brabant E. Mulder. S. Landau. d4 1 o4 2 P08 8 Een moderne behandeling van deze ope ning. De looper die anders Ingesloten blijft, wordt nu geruild Dc2 4 a8 5 Dc8 Dit lijkt voorbarig. Dc2 7 Lf4 8 f8 9 Ook dit is niet goed, het verzwakt den koningsvleugel. Lel 10 cd5: 11 e4 12 Reeds is de positie koning gevaarlijk. Ld2 18 0-0-0 14 eö 15 Lb4 16 Wit benut den looper met temeer kracht, daar zijn tegenstander weg is. van PfÖ 00 Lb4 d5 L08 :f Pe4 cö Pd7 Pdfl ed5 De7 den zwarten Pbö Le6 Pdc4 Dc7 Tel 17 a5 Lc6 18 a4 Met het oog op Pa5 en Pb8. h4 19 Dd8 Ld8 20 hö Pe2 21 Pe8 Lykt mooi, doch geeft niet veel. Dc8 22 Pg2 Tegl1 28 Ph4 Pg8 24 Pd7 Phö 26 Da6 Lb4 20 Dbö Nu is de looper weer op b4. Pg7f 27 Kd8 f4 28 Pf8 15 29 Pd4 Stukverlies is onvermydebjk. f e080 Pefl Fe6 :f 81 feö Ld6 8i De8+ Dd2 88 Dd4 Dgö84 hg5 Een aardige slotwending. Th885 Pg8 Tf886 Kd7 Tf7f 87 opgegeven. Na Ke8, Tfl is het uit. Dr. P. FEENSTRA KUIPER. Alles betreffende deze rubriek te adres seren aan; G. L. GORTMANS Paramarlboplein 80 Amsterdam (West). -o- Slagzet Fabre. Zwart2, 8/1517, 19, 20, 24, 25. Wit: 27/29, 88/85, 88/40, 42, 43, 45/47. Wit. Zwart. 27-22 12-18 2. 28-28 18X27 (a b) 8. 28-18 18x22 4. 29—28 19X28 34- 80 62X34 6. 89X1» 28X87 '7. 47-41 14X28 8. 41X5 gewonnen. (a) 2. 10X28; 8.85—30,24X44; 4. 89X50, 28X876. 47—41 enz. wint. (b) 2.17X28; 8. 28X3 wint. In een onlangs gespeelde party kwam de volgende eindstand vopr Zwart: een dam op 23, schyf op 6. Witeen dam op 89,8 schijven op 11,17,40. Wit won als volgt; 1. 11—7, 28X1; 2. 89—84 gewonnen. Zwart had echter als volgt remise kunnen maken1. 11—7, 28X45; 2. 7—1, 45—50; 8. 89—22 of 6—11 enz. remise. Deze eindstand vertoont veel overeen komst met een eindspel van Barteling Zie onderstaand diagram: 'ém W Deze stelling ontleen lk aan «Damspel Studio*. Ze kwam voor in een party met wit en J. Polak met zwart. 27-22 18X27 2. 82X21 10X27 8. 80-81 27X86 4. 47—41 86X47 88-82 47X29 6. 8228 23X82 7. 84X1 26X82 8. 40X20 16X24 9. 1—28 gewonnen. ém. 'MM wm. Wit speelt en wint. Oplossing in de volgende rubriek. 12-71 28X45 23X1; 2. 89-841 ge- indien 1. wonnen. 2. 7—1 8. 89X61 4. 1-121 6-11 45 -50 gewonnen. De wedstójd wordt gehouden.lederen Donderdagavond van half 8 tot half 1% in de bovenzaal van het Evangelisatie- gebouw/ Palmstraat. De wedstryden zyn ook toegankeUjk voor nlet-leden. UITSLAG WEDSTRIJD HELDERSCHE DAMCLUB. Klasse I. gesp. gew. rem. verl. pnt. J. Stoll 10 D. Dissel 9 L. F. van Loo 10 J. C. Kossen 10 D. v. El 9 S. Slort 10 10 8 4 8 3 2 0 8 1 2 1 1 20 9 9 8 7 5 A. A. Bremer A. J. José P. Kwast J. Arends J. Burger 1'. H. O. Groene- meijer 10 A. J. Beezemer 16 H. G. Fonteijn 16 A. Boschman 16 Klasse II. 10 16 16 16 16 18 2 1 28 10 8 8 28 8 6 2 22 6 - 4 0 10 6 2 8 14 0 1 9 13 5 2 9 12 6 2 9 12 1 2 18 4 J- Bremer B. v. Proosdy W. Wieren J. Baas P. Slort F. Isakson F. Glotze Klasse III, 12 9 0 8 18 12 7 0 5 14 12 6 1 5 13 12 5 2 4 12 12 6 1 6 11 12 4 1 7 9 12 3 1 8 7

Heldersche Courant | 1930 | | pagina 18