Bloemenmagazijn „De Lelie" vöAr GEMENGD NIEUWS. ,Breewaterstraat1B KEN DUTTSOH FOSIVLEEGTUIG VERMIST. Het Woensdagnacht om 23 uur te Stockholm naar Stalsund opgestegen Duitsche postvliegtuig D 1826 is niet op zjyn plaats van bestemming aangekomen. Op deze luchtpost nachtlijn wordt alleen post en vracht vervoerd. De laatste plaatsbepaling van het toestel is boven het klippengebied van Zweden geweest. Om 23.50 bij het volgendie controlepunt werd niets meer van het vliegtuig, dat radio aan boord heeft, gehoord. Het zoe ken naar het vermiste toestel is in vollen gang. De bemanning bestaat uit twee personen. Vier Zweedsdhe watervliegtui gen en verscheidene Zweedsche torpedo booten nemen aan de naspoxingen deeL Gevonden, doch zonder beman ning. Een later bericht meldt: Het vliegtuig is in zinkenden toestand aangetroffen in de buurt van VaMemars- vik. De bemanning, bestaande uit den kapitein-vlieger W. Langanke en de mar conist Lindemann, was echter niet meer in het toestel. Men vreest dat de vliegers zijn omge komen. Naar de Dqjtsche Lufthansa uit Kalmar verneemt, hebben duikers het wrak van het verongelukte Duitsche postvliegtuig onderzocht. De post en de vracht konden geborgen worden, doch de lijken der vlie gers heeft men niet gevonden. Het toestel vertoonde beschadigingen aan het linker draagvlak, terwijl de linksche drijver af geslagen en weggedreven is. Het wrak ligt in 12 M. diep water, op 200 M. afstand van een rots, waar sporen aanwijzen, dat het vliegtuig de rots heeft geraakt Men neemt derhalve aan, dat de be stuurder Langanke bij slecht weer zeer laag heeft gevlogen' en dat het toestel daarbij de rots heeft geraakt waardoor het in zee is gevallen. DE „R. 100". Een millionair uit de Vereenigde Staten, die onbekend wenscht te blijven, heeft, naar Central News meldt, een gift van 100.000 aangeboden voor een reis van de „R. 100" van Montreal naar New York (stad). VLIEGTUIGONGELUK Een benzlne-reservoir In die lucht onploft Volgens een telegram uit Sydney, is daar gisteren een vlieger op 2000 voet hoog door een ontploffing van de ben- zine-tank uit zijn toestel geslingerd en gedood. ERNSTIG VLIEGTUIGONGELUK De vice-presid'ent van de Poolsche sport- vliegclub en zijn passagier zijn gedood, toen eergisteren hun machine te Dedlin bij het vliegveld van Warschau viel. MTTF.Tt DAN TWEE DRIE KWART MELLIOEN WERKLOOZEN IN DUTTSCHLAND Het aantal werkloozen in Duitschland bedroeg on 1 Augustus ruim 2.757.000. ONGELUK MET EEN WATER VLIEGTUIG. Toen vanochtend een watervliegtuig met drie motoren met passagiers vertrok voor een reis over Zara naar Anoona, werd het vliegtuig door den hevigen golfslag zijde lings omvergeworpen. Een passagier werd gedood en de marconist ernstig ge wond. De vlieger, de kajuitsbediende en de overige passagiers kwamen er met lichte verwondingen af. Binnenland. ERNSTIGE AANRIJDING. Auto teistert eenhotel. Gistermiddag omstreeks kwart over 2 heeft op het Sweelinckplein bij hotel Duinoord., Den Haag, een ernstige aanrijding plaats gehad. De heer V. reed met zijn auto met flinke vaart op het trottoir en botste tegen het hotel. De pui van hotel 'Duinoord, heeft zoodanig door den schok geleden, dat voor instorting gevreesd wordt. Dadelijk heeft men maat regelen genomen om de pui te stutten. De heer V. kwam er zonder letsel af. Zijn zoontje werd echter door den hevigen schok uit den wagen geslingerd en kwam zóó ongelukkig terecht, dat hem al zijn boventanden uit den mond werden ge- stooten. Het kind werd in hotel 'Duin oord. binnen gedragen. Verdere verwon dingen heeft hij oogenschijnlijk niet gekregen. De auto ia zwaar beschadigd. Buitenland. TWEE NEGERS GELYNCHT. Lief land. Twee Jonge negers, die wegens het doodschieten van een blanke en een aan randing van diens begeleidster, In de gevangenis te Marion (Ohio) waren op gesloten, iljn Donderdagavond laat door een menigte, welke de gevangenis had bestormd, uit hun cellen gehaald en op het plein voor het gerechtsgebouw aan een boom opgehangen. Bij de eerste po ging, om de gevangenis te bestormen, was do menigte met traangasbommen teruggedreven. Nadat de menigte tot duizenden was gegroeid, keerde zij naar de gevangenis terug en slaagde er nu in de deuren te rameien en de twee ge- vangenep uit hun cellen te halen. DOOR ZIJN KNECHT TE WATER GEWORPEN. Woensdagavond ontstond tijdens het dichtieggen van de luiken aan boord van het in de Waalhaven te Botterdam lig gende Rijnschip „Haspengouw" een twist tusschen den 60-jarigen schipper E. de W. en zijn 29-jarigen knecht A. [B. Laatstgenoemde duwde den schipper met een luik in de Waalhaven, dooh deze wist zich zwemmende te redden. Voor de aankomst van de politie maakte de knecht zich uit de voeten. Men achter haalde hem evenwel en stelde den man aan het bureau van de Rivierpolitie in bewaring. GEVOLGEN VAN EEN HONDENBEET Overvulde hospitalen! Een bij Lublin (Polen) wonende land eigenaar werd, vóór hij met zijn auto een reis door Polen aanving, door zijn kleinen hond gebeten. De landeigenaar sloeg hierop geen acht en reed met zijn auto weg. Enkele uren later werd geconsta teerd, dat de hond ernstig ziek was en dat tengevolge hiervan zijn eigenaar in levensgevaar moest verkeeren. Dienten gevolge waarschuwde het politiecommis sariaat te Warschau alle politiestations in het geheele land om de grijze auto van den landeigenaar aan te houden en laatst genoemde onmiddellijk naar het zieken huis te brengen. Daar echter de meerder heid van de automobielen in dit land van dezelfde kleur zijn als die van bedoelden landeigenaar, was het gevolg, dat honder den automobilisten in den loop van den dag door de politie werden aangehouden en ter observatie naar het hospitaal wer den vervoerd. Maar de landeigenaar dien men hebben moest werd niet gevonden. Hitte en droogte in de Ver. Staten. De toestand ernstig. Uit JJew^York werd gisteren bericht, dat de sedert zes dagen heerschende hevige hitte in de meeste streken nog aanhoudt. In het district New-York zijn drie menschen om het leven gekomen vijf zijn er door de hitte bevangen. Dui zenden slapen er onder den vrijen hemel in de parken. Hyde, de minister van landbouw, die uit het middenwesten te Washington i3 teruggekeerd, om met president Hoover over de hulpverleening te beraadslagen, heeft gezegd, dat de toestand ongetwijfeld ernstig doch niet overal gelijk was. In dien er spoedig regen viel kon er nog wat laat koren worden gered en in de meeste streken der geteisterde staten nog winterkoren worden uitgezaaid. Het meteorologisch instituut te Was hington heeft bekend gemaakt, dat er geen reden bestond te verwachten, dat de droogteperiode binnenkort sou eindigen. In het Ohio-dal wordt, naar vernomen wordt, het drinkwater tegen drie dollar cent per gallon verkocht. Groot aantal sterfgevallen. Tengevolge van de voortdurende hitte wordt in vele streken bet watergebrek steeds dreigender. Onder oude menschen wórdt het aantal sterfgevallen ongewoon groot. De bonds-gezondheidsdienst wijst in een mededeeling aan de bladen op de bedenkelijke toeneming aan typhus-ge- vallen. De groote melkinrichtingen te New-York hebben den prijs der melk met een cent per L. verhoogd. De stede lijke gezondheidsdienst verklaart echter, dat men nog ten minste twee weken op den aanvoer van melk kan rekenen. EEN KWAKZALVER VOOR DEN RECHTER. Een rechter te Glasgow heeft Thomas Mclntosh Scotland wegens bedrieglijke praktijken tot twee maanden gevangenis straf veroordeeld. Hem was ten laste gelegd, dat hij flesschen met »schoon water uit de kraan» verkocht had, waar voor hij twee guinjes berekende, omdat <jit water wonderdadige vermogens zou bezittep. Door de een of andere geheimzinnige eigenschap heette een «straal» alle on zuiverheden in het bloed of de microben van vrijwel elke ziekte van het lichaam van den patiënt naar de flesch over te brengen. Scotland onderzocht daarna dit water in zijn 'laboratorium» om te zien wat er in het water was overgebracht. Het merkwaardige was dat verscheidene getuigen, onder wie een gemeenteambte naar te Glasgow, verklaarden dat Scot land hen van kwalen en aandoeningen had afgeholpen, waardoor sommigen vijf- en-twintig jaar lang gekweld waren ge weest. Een rechercheur deelde mede, dat hij het 'laboratorium» van Scotland bezocht en gemerkt had, dat dit een oud, niet al te proper waschhok was, waar geen wetenschappelijke werktuigen, maar wel allerlei oude rommel aanwezig was. DE ONVEILIGHEID TE BERLIJN. Er is in den laatsten tijd in ons blad melding gemaakt van de onveiligheid' die te Berlijn in de nabijheid van het Sdhlösi- sche station heerseht, dat deze onveilig heid' werkelijk bestaat bleek heden duide lijk uit het proces tegen _een zekeren Krause die vlak tegenover dit station een herberg, den Cambrinuskeller heeft en die beticht was, zich in zeven gevallen aan roof te hebben schuldig gemaakt, hen kellner die eveneens op de bank der be klaagden zat, zou hem hierbij' behulpzaam zijn geweest. Het tweetal had tal van gas ten dronken gemaakt en daanfa uitge plunderd. Een vrouw, die als getuige werd gehoord verklaarde te hebben ge zien, dat men den gasten, als ze oognao bestelden, steeds een bijzonder mengsel voorzette waardoor ze stomdronken wer den. Nadat men hun geld had genomen werden ze door een achteruitgang naar buiten gebracht. Een boerenarbeider, die een bezoek aan den herberg had gebracht, was wegens een kleinigheid bewusteloos geslagen. Toen bij op straat tot bezinning kwam, was hij zijn portefeuille met 87 mark kwijt. Een andere gast uitte zijn verbazing er over dat hij' voor een kleine vertering 18 mark moest betalen, de kell ner gaf den gast daarop een vuistslag in het gelaat en verlangde toen zelfs 38 mark. Hij rukte den bezoeker tenslotte zelfs de portefeuille uit de hand .en nam de löo mark, die er zich in bevonden. Toen de gast daarop protesteerde, werd hij met een stok tegen den grond gesla gen. Daar de rechtbank het gewensoht achtite, nog enkele betuigen te dagvaarden, werd de zitting verdaagd!. EEN MOOI GEBAAR VAN MISS JOHNSON. Miss Amy Johnson, beroemd geworden door haar vliegtocht van Engeland naar Australië waarvoor zij van het blad de 'Daily Mail» een cheque van 8 10.000 pond sterling heeft ontvangen, heeft van dit geld een bedrag van 100 pond afge staan ten behoeve van de openbare in schrijving die geopend is ten gunste van mevr. Hook, de echtgenoote van den Engelschen vlieger die tijdens een vlieg tocht van Engeland naar Australië ih de wildernissen van het Australische conti nent is omgekomen. Berooving van een postbode. De bezorger van aangeteekende brieven, Kleue, is gisterenmorgen in de Prager- straat te Berlijn door drie jonge mannen aangevallen. Met knuppels sloegen zij hem op het hoofd en grepen hem bij den hals. Kleue verzette zich hevig en het gelukte den bandieten niet hem de tasch te ont rukken. Daarop sneden zij de tasch openv stalen zooveel geld als zij konden bemach tigen en sloegen toen op de vlucht. Toen de postbeambte, die half bewusteloos op den grond lag, weer bij kwam, riep hij luid om hulp. De politie is er in geslaagd één van de drie aanvallers op het Prager-plein aan te houden; de twee anderen zijn ontsnapt. Op het politiebureau bleek, dat de arresant een 24-jarige electro-monteur is. De man weigert iets te zeggen. Men is slechts van hem te weten gekomen, dat hjj werkloos is en geen woning heeft. De gekwetste postbeambte heeft zich onder behandeling moeten stellen. Julianadorp. OPRICHTING VAN DE VER. „JULIANADORP VOORUIT". Vrijdagavond hield het Comité tot op richting van bovengenoemde Vereeniging een vergadering in bet café 'Prins Hen drik» van den heer H. J. Beuneman. Aan de ultnoodiging hadden 31 personen ge hoor gegeven. De Voorzitter van het Comité, de heer J. de Vries, heette de aanwezigen welkom en was er zeer over voldaan, dat zoovelen ter vergadering aanwezig waren. In korte woorden zou spr. het doel van deze bijeen komst uiteenzetten, dooh wensohte eerst over te gaan tot het benoemen van een waarnemenden Secretaris om van het ver handelde van hedenavend aanteekening te maken, als deflnitef tot oprichting van een Vereeniging wordt besloten. Als zoo danig wordt de heer L. Tigchelaar be noemd. Daarna wordt medegedeeld dat het dorp wel langzaam, maar toch vooruit gaat, wellicht nu in sneller tempo, en dan komen er ook allerlei verbeteringen aan de orde, die gebracht moeten worden onder de aandacht van de autoriteiten. En daar een paar man dat wel eens moei lijk valt, daarom is het oud-Hollandsche spreekwoord nog altijd van toepassing •Eendracht maakt macht». Het doel is 'Julianadorp Vooruit» te stichten, dat geeft meer effect, en dat is datgene wat we hedenavond trachten te bereiken, in het belang van het dorp en zijn bewoners, en ik hoop zegt spr. dat het plan zal slagen. Mochten er nu verschillen van meening hierover naar voren komen, dan wordt vertrouwd dat dat geen aanleiding zal zijn tot een minder prettige gedachten- wisseling. Alleen het doel om het dorp vooruit te brengen ligt voor, en dat wij dus van avond daarvoor iets mogen doen is de wensch van spr. die daarop de vergadering voor geopend verklaart. Vervolgens vraagt de Voorzitter of er iemand is die wat heeft te vragen, maar uit het algemeen stilzwijgen wordt ge concludeerd dat niemand er tegen is, en in hoofdzaak met een en ander sympa thiseert. De heer J. Blaauboer, meent dat de „Vereeniging Koegrasser Belang" dat werk wel kan doen, alhoewel hij niet tegen het oprichten van een nieuwe ver eeniging is, maar hij vreest, dat er dan twee op dezelfden weg zullen gaan, en dat is niet gewenscht. De heer J. de Vries zet hierop nog nader de belangen van belde Ver. uiteen, en meent dat de belangen van het dorp best aan de nieuwe Ver. kunnen worden overgelaten. Willen beide samenwerken, daar heeft men ook geen last van. De heer J. Blaauboer zegt het ls nu voor enkelen bezwaarlijk om lid van beide Ver. te zijn. Daarna wordt zonder verdere diseussies tot de oprichting besloten en gevraagd of allen lid van de Ver. wen- schen te worden. In het ontwerp H. H. Reglement is bepaald dat de contributie II,per persoon en per jaar zal zijn. De heer M. Noot meent, dat men er dan maar een vereeniging op na moet houden, waarop geantwoord wordt, dat men daar hier op 't oogenblik niets mee heeft te maken. De heer Th. Noot Mz. vindt het op richten van een nieuwe vereeniging noodzakelijk. Staande de vergadering treden 28 leden toe. De voorzitter dankt voor het vertrouwen. Het concept huis houdelijk reglement wordt voorgelezen. De heer Th. Noot Mz. zou de naam Julianadorp's Belang» beter vinden, wordt echter niet ondersteund. Volgt artikelsgewijze behandeling, waarbij een paar kleine wijzigingen wor den aangebracht en vervolgens met alge- meene stemmen wordt vastgesteld. Het voorloopig werk is nu teneinde zegt de voorzitter. Spoedig zult u worden opge roepen om eenige punten, die reeds de aandacht hebben, te komen bespreken. Volgt thans de bestuursverkiezing, welke in 3 stemmingen afloopt. Met respectievelijk 26, 23, 17, 18 en 21 stem men worden gekozen de heeren J. de Vries, L. Tigchelaar, T. Speur, J. Blaau boer en G. Hoornsman, die allen hunne benoeming aannemen. De functies zullen nader worden verdeeld. .Niemand heeft meer wat op te merken, de voorzitter zegt dank voor de prettige wijze waarop de discussies zijn gevoerd en boopt dat de jonge ver, veel zal mogen doen om haar naam 'Julianadorp Voor uit4' waardig te zijn en sluit de verga dering. Breezand. BEGRAFENIS JAN WIGGERS. In het stemmige avonduur van Donder dag 7 Augustus is het slachtoffer van de aanrijding op den afsluitdijk naar Wie- ringen, onze bekende Jan Wiggers, ten grave gebracht. Groot was de belang stelling bij het sterfhuis en langs den weg, dien de stoet moest volgen en buiten gewoon veel vrienden en belangstellenden wachtten bij het kerkhof om bun laatste eer te bewijzen. Voorafgegaan door het omfloerste vaandel der muziekvereeniging »Concor- dia», het vaandel gesierd met de vele eereteekenen, tot het verwerven waarvan Jan zooveel heeft bijgedragen, gedragen en gevolgd door zijn medeleden, familie, vrienden en kennissen, werd bij naar zijn laatste rustplaats gebracht. Kransen van familie, muziekvereeniging, patroon en personeel en vrienden dekten de baar. Toen de kist langzaam in de groeve daalde, het vaandel en alle aanwezigen hun laatsten groet brachten, werd het velen te machtig. Nadat namens de familie het woord gevoerd was, sprak de oud-voorzitter van 'Concordia», de heer A. Raap. In een voudige woorden riahtte hij zich tot familie en leden der muziekvereeniging, wees op den leegen stoel zoowel in het huisgezin als bij het corps, die aan het verlies zou blijven herinneren, en legde nadruk op de plicht van de leden der vereeniging om door te werken in den geest van den overledene, die altijd vol toewijding voor 'Concordia» was. Ook de heer J. Buisman uit Schagen, een vriend met wien hij op het gebied der voordrachtkunst veel samenwerkte, sprak nog enkele woorden en toen namens de familie bedankt was voor de eer den overledene bewezen, verlieten allen, diep onder den indruk en vol medelijden met de zwaar getroffen ouders, de stille plek, waar nu ook deze jonge vriend van velen ter ruste was gebracht. KONIN GINNEFEEST - BREEZAND. Uit een gecombineerde vergadering van het bestaande Koninginnefeest-Comité met ingezetenen van verschillende gods dienstige richtingen heeft zich, na uit voerige discussies, tenslotte een comité gevormd, waarin alle richtingen vertegen woordigd zijn. Van het oude comité van zes personen bedankte de heer Jb. van Stipriaan. De overblijvende vijf, waarvan een katholiek is, zijn aangevuld met nog drie katholieken en vier orthodox-her vormden en gereformeerden, zoodat thans de commissie bestaat uit de heeren: O. v. d. Linden, D. Blaauboet,M. Broers Sr J. Koster, C. van der Ploeg, J. Willemsen! C. van Koningsbruggen, Fred. Nijssen, C. Oudshoorn. C. Blaauboer, L. Pieterse en H. van Bostelen. Nadat uit het aldus gevormde Comité van twaalf de ,heer O. v. d. Linden als voorzitter, de heer F. Nijssen als secre taris en de heer L. Pieterse als penning meester waren aangewezen, leidde de heer Van der Linden de vergadering verder om tot nadere uitwerking van het op 1 September te houden feest te komen. Kerst echter huldigde voorzitter de heeren Koster en Broers voor hetgeen zij in hun functie van penningm. en secr., die zij nu aan een ander overdroegen, hadden gedaan, terwijl ook het aftredende lid Van Stipriaan bedankt werd. Met een leverancier van vuurwerk, even ter vergadering toegelaten, werd nu over eengekomen een vuurwerk af te steken, dat behalve uit een dertig stuks lucht- werk, zal bestaan nit 10 ii 1.2 grootere nummers, waarvan o.a. een in kleuren, voorstellende twee jongens op een wip, terwijl het eindstuk een breedte van 26 M. zal beslaan. Het vuurwerk wordt 's avonds ongeveer half elf afgestoken en zal zeker wel drie kwartier duren. GRAFKRANSEN en BOUQUETTEN Met het oog op het vergevorderde uur werd nog slechts in beginsel besloten, dat er in den middag volksspelen gehou- den worden en 's avonds coneert zal zijn. Nadere uitwerking van het programma werd aangehouden tot een volgende ver gadering. De noodlge financiën hoopt men bijeen te krijgen door de nog in kas zijnde som aan te vullen met bijdragen, die getee- kend worden op lijsten. Deze lijsten zul. len in de verschillende café's en kappers zaken liggen, terwijl ook aan enkele per sonen een lijst verstrekt wordt. Aan het slot van de vergadering werd nog de wenschelijkheld geuit, dat het comité maatregelen zal nemen waardoor verzekerd is, dat het feest op waardige wijze gevierd zal worden en vooral na afloop van het vuurwerk niet ontaardt in een drinkgelag. Anna Paulowna. Burgerlijke Stand van Anna Paulowna. GEBOREN: Gerrit Anne, z. v. M. Fer- werda en van J. Postma. OVERLEDEN: Jan Wiggers, oud 28 J, ongehuwd. Door de N.V. Maatschappij „De Auto maat", te 's-Gravenhage, is een verzoek ingediend ingevolge de Hinderwet tot op richting van een ondergrondsohe petro- leumbewaarplRats met aftapinrichting aan den Zuider Molenvaartsweg. Door den heer L. van Waggendorff van Rijn zal aan den Zuider Molenvaarts weg een schuur worden gebouwd. Wieringen. WAARSCHUWING. De Dijkgraaf en Heemraden van hel Heemraadschap „Wieringen" waarschu wen tegen het werpen van zeegras ln slooten, welke bij genoemd Heemraad schap in onderhoud zijn. EERVOL ONTSLAG. Op zijn verzoek is aan den heer G Maars te Oosterland bij Koninklijk be sluit eervol ontslag verleend als Dijk graaf van hot Heemraadschap Wieringen. NIEUWBOUW. De heeren J. Poel Wz. te Den Oever en J. Pz. Kooi}, Poelweg, hebben van 4e erven van wijlen O. O. Wil elk een per ceel bouwterrein aan den Gesterweg aan gekocht voor den bouw van burger woonhuizen. BLOEMENVEREENIGING JFLOBA". Op Zondag 10 Augustus ba, des voor- middags half 11, heeft een-algemeene ver gadering van bovengenoemde vereeniging plaats in de zaal van den heea: Wemmen- hoven te Den Oever. Behalve de gewone punten op de agenda komen daarop o. m. voor: Rekening au verantwoording van den penningmeester, verkiezing 2 nieuwe bestuursleden door het aftreden van de heeren O. Tijaen en S. Zomerdijk. Voorts zal men besprekin gen voeren over de te organiseeren ten toonstelling en een vuurwerk. DE ZUIDERZEEWERKEN. Daar het de bedoeling ls nog dit jaar het gedeelte van den grooten afsluitdijk nabij Wieringen aan den vasten wal te doen aansluiten is men sedert eenige dagen met de uitvoering van dit werk bezig. Reeds ls een klein gedeelte van den dijk door een kraan boven water gebracht. Ook is men voornemens omstreeks 1 October het water tot den schutsluis te Den Oever toe te laten. Momenteel werkt men in den sluisput aan de aanaarding tusschen de verschillende complexen. Een ln de werkhaven liggende zuiger perst daartoe het noodige zand ln den put PRINS TAKAMATSU BEZOEKT DE ZUIDERZEEWERKEN. Nadat Z. K. H. Prins Takamatsu Vrij dagmorgen een bezoek had gebracht aan Den Helder, werden des middags de Zui derzeewerken, welke nabij 'Een Oever ln uitvoering zijn, in oogenschouw genomen- Het hooge gezelschap maakte per directie- 'boot „Vlieter" een rondvaart langs de verschillende dijkwerken, terwijl ook de groote sluiswerken werden bezichtigd. De ingenieurs bij de Zuiderzeewerken, de heeren Ringeling en Jansen^ leidden de bezoekers rond. De Japansche Prlna met gevolg V®1"" trok te ongeveer 6 uur per auto van Wie ringen. Schagen. KANAAL STOLPEN—SCHAGEN— KOLHORN. De totstandkoming verzekerd. In een spoedelschende vergadering besloot de Raad der gemeente Sohag011 Woensdagavond met algemeene stemmen om boven de reeds toegezegde jaar^?" sche bijdrage van f 6000 nog gedurend® Begeef u nooit zwemmend In de nabij heid van de golfbrekers, waar de stroom gevaarlijk Is.

Heldersche Courant | 1930 | | pagina 10