I STADSNIEUWS TWEEDE EN LAATSTE BLAD. 1 uitöteüenaen zang, aardige costumeering EISELIN fn STOOKT BANDSMA's Anthraciet Licht op voor alle voertuigen: Wintertijd. Dinsdag 14 Oct17.40 uur. Woensdag 15 17.8 REVUE „LAAT WAAIEN" IN CASINO. Zaterdag en Zondag weid door het revue-gezelschap Kenee de V oe een opvoe- VAN DINSDAG 14 0CT0BER 1930.rLnK K<*even va» de r«vm „Laat waaien". j Na hetgeen wij hieromtrent reeds hebben I meegedeeld, kunnen wij kort zijn.- Het was n ieen opvoering, die zich kenmerkte door en tal van geestige scènes, die dan ook, alles tezamen, zeer in den smaak viel1 bij het vrij talrijke publiek. Door de vele goede stemmen, waarover dit gezelschap beschikt, was het aantal in- gelaachte liedjes dan ook legio, en al dade lijk had de zaal een der refreintjes te pak ken, üat meegezongen1 werd. De komieken Maup de Vries en P. Groenendaal hadden, tezamen met Ferry de Rooy als het'heertje van buiten, al dadelijk een kostelijke schat- gravers-scène georganiseerd, waarbij P. Groenendaal zich als waarzegster en clair- voyante had vermomd. Dat er behoorlijk gelachen werd, behoeft geen betoog. Van anderen aard was „de Meid", een apachen- scène, dramatisch en vol effect. Tussohen deze en dergelijke tooneelen door kregen we zang- en dansnummers, die de noodige afwisseling brachten- De proloog was een scène uit de dierenwereld, waarbij da medespelenden zich als dieren hadden ver momd, die luide tegen verschillende mis standen in hun leven protesteerden, den oppasser in hun plaats in de kooi sloten, en waarbij sommige bekoorlijke beestjes alleraardigst zongen. Zoo bijvoorbeeld de Goudvlinder (Beppy Rameau), terwijl de Eend speciaal een applausje kreeg wegens haar grappig spel (Emy Emerantz). Ook de stem van den struisvogel (Theo Lode- wijks) moet worden genoemd. De revue bestond uit 18 tafereelen, welke wh na tuurlijk niet alle kunnen noemen, maar die zeer ufwisselend waren, een keur van fraaie costuums en, zooals gezegd, goeden <,uiig gemeten gaven, terwijl ook de eigen decors van het gezelschap meege dacht waren. Aangezien het gezelschap plan heeft dezen winter terug te komen, maar dan met een operette, meenen wij goed te doen er thans ce aandacht op te vestigen, daar men zich, gezien de krachten, waarover beschikt wordt, zeker zal amuseeren. TAPTOE. Hedenavond bij gunstig weer taptoe. De Insp. van het L. O. in de Insp. Den Helder hoopt Woensdag aa te be ginnen zijn wekelijksoh spreekuur te her vatten. Dit wordt gehouden van-14—15.80 u. in de Vakschool voor Meisjes in de Java straat. Den 29sten October gaat het spreekuur ndet door. Bi1 het gehouden examen als druk ker en letterzetter slaagden G. Bonarius als 2e Jtlas drukker en D. Abbenes als 2e klas letterzetter, beiden werkzaam bij de N.V. Drukkerij v/h O. de Boer Jr. Den llen October slaagde voor cou peuse Mej. C. K. Bremer, leerlinge van Mevr. L. Beukema, Weststraat 68. DIENSTREGELING „E.8.O.N.A.". In verband met het openen der spoor bruggen Is het vertrekuur der boot uit Den Helder gewilzlgd en gesteld op 8.45 uur '9 morgens. Door de route naar Am sterdam over de Zaan te nemen, wordt de reis aanmerkelilk verkort en blijft het uur van aankomst te Amsterdam 8 uur, zoodat spoedzendingen, welke 's morgens verzong- den worden, nog denzelfden dag in het bezit van geadresseerden kunnen zijn. FOTOGRAFISCH ATELIER P O L D E R W E G MODERN- EN KUNSTPORTRETATEUER 60 II A. J. VAN WEELDE. „HELDERE MANNENKOOR". 25 jaar bas-bariton-zanger bU bovengenoemde liedertafel. Wie uwer kent dezen sympathieken zanger niot? Hoevelen hier en el-UJers heb ben- niet genoten van zijn zang? Zijn welluidend1 en krachtig geluid worat door ieder, die hem hoorde zingen, geroemd; alles wat men hem hoort voor dragen, wordt met overtuiging en bezie ling gegeven. Zóó te kunnen zingen is een genot! Van „Helder's Mannenkoor", Dubbel Manmenkwartet „Inter Noa" en «Dubbel Gemengd Kwartet", die op verschillende concoursen zijn uitgekomen en schitte rende overwinningen hebben behaald, is de heer Van Weelde een ijverig en ge waardeerd lid. Was er een zangvereeniglng, die de hulp van den bariton Van Weelde noodig had, altijd vond men hem bereid belan geloos mede te werken en met eere! Zijn eerste succesrijke solozang wras bij „Helder's Gemengd Koor", toentertijd een der mooiste koren. Ook van „Helder's Har- mondekaped", nu 't „Stedelijk", is hij lid geweest als le tubablazer, en goed, hoor! De De Ruyter-feesten heeft hij als zoo danig nog meegemaakt. Als er op zang of muziekgebied iets te doen viel, men kon steeds op Van Weelde rekenen. Ondanks zijn stijgende jaren schijnt zijn stem onverwoestbaar en frappant is steeds het gemak, waarmede hij zich door lang niet gemakkelijke partijen heenslaat Dinsdag 4 November a.s. zal er op het concert van „Helder's Mannenkoor" in „Casino" gelegenheid zijn dien sympathie ken zanger te huldigen en het is juist in verband met dit jubileum, dat bestuur en directeur een programma hebben samen gesteld, waarby de heer Van Weelde alle gèlegenheid vindt zich te uiten. Behalve dat „H. M." een reeks mooie koren zal vertolken, o. a. „Willem van Arkel" met sopraan (Mej. Korver) en bariton-solo (Alb. J. van Weelde), zal medewerking worden verleend door het dubbel mannenkwartet „Inter Nos", het welk speciaal voor dit feit uit zal komen met een drietal geheel nieuw ingestu deerde nummers. Ten slotte zingt ,,Ab' zelf eeitige solo-nummers. Laten wij hopen, dat het onzen bariton niet aan bewijzen van belangstelling zal ontbreken en hij nog jaren zijn krachten mag geven aan onze heerlijke zangkunst! Verschillende gegevens van boven staand zijn welwillend verstrekt door den heer G. H. J. van den Bogaerde. KANO OMGESLAGEN. HELDERSCHE DAMCLUB. Ter gelegenheid van haar twintigjarig bestaan, had de Heldersche Damclub gis terenavond in „Musis Sacrum" een feest avond georganiseerd. De tooneelvereeni- ginu ^xceisior" verleende hierbij hare medewerking. De zaal van „Musis Sacrum" bood een Leestelijken aanblik met op elke tai'el een bouquet bloemen. Op een grooten taiel stonden de artikelen uitgestald voor de verloting, veel te veel om op te noemen, en al deze artikelen waren door de leden zelf gemaakt of gegeven, terwijl ook vele cadeaux van winketiers waren ontvangen, waarvoor de club natuurlijk zeer erkente lijk is, en met in het minst de penning meester, die niet in de buul heeft moeten tasten. De zaal was niet vol, doch men heeft zich uitstekend geamuseerd. De voorzitter heette de aanwezigen welkom, in het bijzonder den heer Beets, uit Wormerveer, een der oprichters, expres voor deze gelegenheid overge komen. Spr. gaf een kort overzicht van de ont wikkeling der veréeniging en memoreerde het werk van den heer Dissel, een der oprichters, die vanaf de oprichting de mnctie van penningmeester.bekleedt. De vereeniging telt thans 28 leden. 35 dona teurs en 2 eere-leden. Een bewijs dat zij veel voor hun vereeniging voelen is het ïeit dat zij geruimen tijd extra contributie hebben betaald om dezen avond te organi- seeren, daar de kas van de vereeniging het niet toeliet. De voorzitter der feest commissie vertelde ook het een en ander van de vereeniging. Der vereeniging zijn de „kinderziekten" allerminst gespaard gebleven; dank zij het harde werken, spe ciaal van den heer Dissel, zijn deze te boven gekomen. Dat was noodig, want één jaar was er een batig saldo van zegge en schrijve één cent, terwijl men een volgend jaar met een deficit zat. Doch het opti misme bleef. Er werden zelfs plannen ge maakt voor een nieuw gebouw en dit en dat en nog heel veel meer alsmen de 100.000 trok uit de loterij waar de club, dank zij oontributie-verhooging, in kon spelen. De mobilisatie deed er ook geen goed aan; zeven leden bleven over en de vereeniging ging tijdelijk ter ziele om echter weer uit haar asch te verrijzen om In 1928 een reoord aantal van ongeveer 50 leden te hebben. Verschillende medail les zijn al door de leden gewonnen, een bewijs, dat er goede krachten onder schuilen. Spr. huldigde hierna het bestuur, hij overhandigde den leden hiervan ieder een cadeau, o.a. aan den heer Dissel een mooie rooktafel. Den dames van de be stuursleden werden bloemen aangeboden. In een geestig speechje feliciteerde de voorzitter van de Texelscho Damclub de jubileerende zuster-vereeniging en bood als aandenken een mooie lauwertak aan. De Texelaars waren met vijf man ver tegenwoordigd. Tusschen de Texelsche en de Heldersche damclub zijn hechte dambanden. Vaak worden over en weer Zaterdagmiddag omstreeks 6 uur waren partyen geapeeUL doch het moet helaas 2 jongens aan het kanoën. Op de West-1 Texelaars zijn bijna gracht kwam er een jongen aan, die ook at. mee wilde maar hil het in^funnpn mno Dun voorzitter, die uitstekend van den hetVoVn^, IXJ'WÏÏ! H Gelukkig konden ze alle drie zwemmen, anders waren ze er vast niet alleen met een nat pak afgekomen. BIJBELLEZING LU TH. KERK. weer uit om volgende week naar Texel te komen, waar het vijf-jarig bestaan van zijn vereeniging zou worden gevierd. De heer Polak had een gedicht gemaakt voor deze gelegenheid, dat ongeveer 2 a 3 meter lang was en dat alle wetenswaar- tw~ digheden van de club van a tot z, minu- Vh vemf^? bat tieus bevatte« werkelijk een krachttoer. Zaterdagavondblad, dat de eerste biibel- T«dens de voorlezing werden met licht- lezing morgen (Woensdag zou worden ge- beelden de behaalde medailles vertoond, houden. Deze vond' echter reeds gister- j De tooneelvereeniging „Excelsior" ver- J leende, zooals wij reeds zeiden, haar De tweede la op Maandag 27 October as. medewerking, met voórdraohten en een kluchtspel, getiteld „Ben huis met oom- mensaals". De avond, dien wij niet geheel hebben medegemaakt, werd in feestelijke stem ming doorgebracht. De nummers van het programma werden door dansen afgewis seld. Wij wenschen de Heldersche Damclub geluk en wenschen hun veel leden, geld en medailles toe. AANRIJDING. Gisterenavond omstreeks 6 uur kwam op den hoek Keizerstraat—Prins Hendrik- laan een "vrachtauto in- aanrijding met een fietsenden slagersjongen. Behalve de ver nieling, grootendeels, van het rijwiel, is deze aanrijding, die, naar het zeggen van ooggetuigen, heelemaal de schuld was van den fietser, goed afgeloopen. V1SSCHERIJ. Verleden week is de vloot, door het slechte weer, geheel aangewezen geweest op het garnalenviflflohen. De vangsten waren wel bevredigend, doch de prijzen waren, vergeleken bij de oorgaande week, beduidend lager. Als voornaamste factor voor die lagere prijzen mag waarschijnlijk worden ge noemd de gróote marktaanvoer in het bui tenland, omdat ook de garnalenviascherij in het Zuiden varf ons land wel mogelijk scheen te zijn geweest. iooh kon, voor goed gezeefde garnalen, nog wel flinke prijs worden gemaakt. Voor minder goed gezeefden werden beduidend lageie nrüzen gemaakt. in het algemeen weten de garaalenvis- aehers in het Zuiden, waarschijnlijk ook door ervaring geleerd, dat goed gezeefde, dus groote garnalen, een betere markt ma ken dan minder goed gezeefde. in het belang van handel en vissoherij zelf zou liet wel gewernacht zijn dat er een zekere keur op stond. Dat mocht bemoei zuchtig schijnen, docli het zou een bemoei zucht zijn, die tenslotte beide partijen ten goede zou komen. Niet altijd wordt het belang begrepen en dan is overheidsbemoeiing vaak ge- wenecht, GEMEENTERAAD. Muntgasleldlngen. Intrekking bestaande verordening. B. en W. schrijven aan den Raad: Volgens de bepalingen der vigeerende verordening inzake die levering van gas door middel van muntgasmeters is de di recteur der water- en lichtbedrijven ver plicht, om wanneer door de betrokkenen aan de in die verordening geèischte for maliteiten is voldaan, aan ieder verzoek tot het aanbrengen van een muntgasinstal- latle gevolg te geven. Volgens den direc teur leidt deze verplichting in de praktijk tot ongewensdhte toestanden. Het komt toch meermalen voor, dat tot het aanbren gen van een muntgasinstallatie wordt overgegaan, omdat de in de betrokken per- ceelen aanwezige gewone binnen-gaslei- dingen in een dergeliiken deeolaten toe stand verkeeren, dat algeheels vernieu wing absoluut noodzakelijk is. Door aldus te handelen ontkomen de aanvragers aan de betaling der kosten voor vernieuwing van die binnenleidingen. Op deze wiize worden evenwel de bepalingen inzake de muntgaslervering gedenatureerd. De be doeling, welke destijds aan deze bepalin gen ten grondslag heeft gelegen, was nJ. deze, dat, tengevolge van bet beschikbaar stellen van gemeentewege van muntgas- leidingen, -het gasverbruik zou toenemen. Bij den tegenwoordigen stand van zaken is evenwel naar onze meening de ratio aan de onderwerpelijke bepalingen voor een goed deel ontnomen. Verdiende het, zooala zooeven werd gezegd, vroeger aanbeveling, om door het aanbrengen van gemeente wege van muntgasinstallaties het gasver bruik in de hand te werken, thans behoeft de gemeente, omdat vrijwel alle huizen, die daarvoor in aanmerking kunnen ko men, van een gasaansluit-ing zijn voorzien, haar propaganda voor het gebruik van gas niet meer in deze richting voort te zetten. Om deze reden en om aan de hooger be doelde, minder gezonde to-estanden een einde te maken, tijkt het ons gewenscht, dat de geldende verordening, bevattende de voorwaarden, waarop muntgasmeters ter beschikking kunnen worden gesteld, andere oplossing mogelijk is, dan het van gemeentewege aanleggen van muntga6lei- dingen. Het ligt in onze bedoeling om in voorkomende gevallen bij het opleggen van voorwaarden voor het aanbrengen van een muntgasinstallatie tot leidraad te ne men de bepalingen, welke daaromtrent zijn opgenomen in de hooger genoemde desbe treffende verordening, welker intrekking thans wordt voorgesteld. Vergoeding art 18 L.O.w«t 1828. Door de ouders der leerlingen van de R.-K. scholen aan de Javastraafc en aan den Polderweg, die gebruik maken van den door de Stichting „Het R.-K. Onder wijs" in het leven geroepen autobusdienst zijn verzoeken tot den Raad gericht, om over het schooljaar 1 September 19291 September 1930 ln aanmerking te mogen komen voor den in art. 13 der L.O.-wet be doelden steun ter tegemoetkoming in de kosten, verbonden aan het bezoeken van bovengenoemde scholen. Een staat, regelende deze vergoeding, is hiervan opgemaakt en ter goedkeuring aan den Raad gezonden (bijlage *130). Werkverschaffing. B. en W. deelen den Raad mede, dat het ln hun bedoeling ligt om in den komenden winter weer verschillende werken bij wijze van werkverschaffing te doen uitvoeren. Op het oogenblik bedraagt het aantal werklooze havenarbeiders, losse werklie den en grondwerkers reeds 100, terwijl het te verwachten is, dat dit aantal binnenkort belangrijk zal stijgen tengevolge van het gereed komen van verschillende thans nog in uitvoering zijnde werken. De Oommissie voor de werkverruiming heeft geadviseerd de volgende werken te laten verrichten: a. het maken van het laatste gedeelte van den weg Hulsduinen-Kaaphoofd (ra ming 2500, waaronder 1800 arbeids loon); b. het maken van den weg vanaf het Kerkplein te Huisduinen naar den oprit nabij het fort Kijkduin (raming 4200, waaronder 2400 arbeidsloon); •c. het vergrooten van den vijver in de Donkere Duinen en het aanbrengen var beplantingen aldaar (raming 11650, waar onder 9450 arbeidsloon); d. het aanleggen van het verlengde ge deelte van den Duinweg vanaf Driehuizen Deze I» het voordeellfl»! In het gebruik. Neemt proef. Kantoor: Zwaanstr. 2-4 Telefoon 124—402 B Hz., aankondigde om gemeenschappelijk te zingen Lied 670, waren velen in het nette zaaltje aanwezig om dezen avond bij te wonen. Vervolgens ging hij voor ln ge bed, gevolgd door een kort openings woord, waarin hij aan alle aanwezigen het welkom toeriep. Verder memoreerde spr., dat de Zangvereeniging nu een jaar be staat, dat zij 22 leden telt, dat zij reeds 10 maal hare medewerking bij de diensten had verleend en dat dit nu de eerste openbare zangavond was. Voorts drong hij er op aan bij diegenen die wellicht lust gevoelden lid van de vereeniging te wor den, dit nu of binnenkort te doen, want werkende leden heeft men nooit te veel. Hiermede werd de avond voor geopend verklaard en was de beurt aan het koor, dat ten gehoore bracht Lied 665 „Een in geest en streven" en Lied 119 ,,'k Heb mij een wacht op uw muur gesteld". Daarna gaf Feike Asma de „Andante Cantabile" van S. Landsman op het orgel ten beste, gevolgd door een voordracht van den heer J. Sevensma, getiteld „Kinder-idealen". Het koor zong vervolgens Lied 42 „De Meester is wachtend" en Lied 319 „Als bier op aarde mijn werk is gedaan". Ge meenschappelijk werd toen gezongen Pa. 118 1 en 7 of Lied 887 1 en 2. Het woord waa daarna aan den heer J. Sevensma voor het uitspreken van zijn ede die hij vastknoopte aan datgene wat men vindt in Pa. 118 14. Vol geestdrift en op overtuigende wijze, hield de begaaf de spreker, omtrent dat onderwerp zijn beschouwingen en liet op duidelijke wijze uitkomen, hoe men onder alle om standigheden des levens, opgebeurd wordt door de macht en de kracht die uitgaat van het lied. Met aandacht werd naar deze rede geluisterd. Daarna Het het koor weer hooren Lied 880 „Hoe broos ls 's levens zilv'ren koord" en Lied 678 ,,'k Ben een langs Dei^nh<mvel naar den Huisduinw-1 ^êiaPgeert^kl 'fileren "aar* b™ h»w«fr!r?QK "mmronder 1 8260 werking van hemzelf. De heer Sevensma beidsloon). De werken onder a, b en c komen reeds voor in de opgaaf van vorig jaar. Naar verwacht wordt zal- het werk onder a nu gereed komen. Het maken van den weg onder b moest 'liet vorig jaar worden uit gesteld, omdat deze weg, nog niet voor kwam op het uitbreidingsplan* Nu de wij ziging van het uitbreidingsplan voor Huis duinen bereids door Gedeputeerde Staten is goedgekeurd, bestaat tegen den aanle? ervan geen bezwaar meer. Het werk onder c genoemd is een voortzetting van de reeds eerder ondernomen uitbreiding van den vijver in de Donkere Duinen. Het werk onder d is geheel nieuw. Wij veronderstel len dat door het aanleggen van dit weg gedeelte een belangrijke verbetering van het verkeer te Huisduinen zal worden ver kregen. Wij hebben de ingevolge de Kringenwet bemoedigde vergunning Inmiddels aange vraagd. Voorts vroegen wij aan den Minis ter van Bimmenlandsche Zaken en Xand- bouw en aan Gedeputeerde Staten elk een bijdrage vani 25 in de arbeidsloonen. In verband met het bovenstaande ver zoeken wij u ons voor zooveel noodig te machtigen om de vermelde werken bij wijze van werkverschaffing te doen uit voeren. vervolgde met een voordraoht getiteld „Een Droom", terwijl het koor besloot met Lied 655 „Neem den Naam van Jezus mede" en Lied 668 ,,'k Zal eens mijn Hei land in heerlijkheid zien". De heer Van Tuinen, uit Amsterdam, sprak daarna het dankgebed uit, en> 'hiermede was deze goed geslaagde avond gesloten. Anna Paulowna. Voor rekening van den heer J. Prins te Sassemheim zal aan den Grasweg een woonhuis worden gebouwd en voor den heer P. H. Niekerk, eveneens te Sassen- hei m, een woonhuis met werkplaats. De bouw van het een en ander zal wor den uitgevoerd door den heer S. Th. Recu- wijk, aannemer te Saasenheim. MOND- EN KLAUWZEER. Onder het vee van den heer R. Waiboer, Kleiweg, den heer G. Baken, Boermaner weg en den heer P. Raatgers, Zijperdijk, is mond- en klauwzeer uitgebroken. In totaal zijn nu in deze gemeente 18 gevallen waargenomen. Burgerlijke Stand v*n Anna Pftnlowaa. GEBOREN: Hendrik, s. v. A. op 't Ende en van S. Harms. Anna Allda Hendrica, d. v. G. W. Timmer en van A. van V een. Martha Janitina, <Lv. S. Deelstra en van J. Ham. Wieringen. UITVOERING MANDOLINECLUB. De Mandolineclub te Den Oever, onder leiding van den heer S. Bruul, heeft het voornemen om op 28 October a.s. een uit voering te geven. Wij vernamen, dat me dewerking zal worden verleend door Daan PooL ONGEVAL. Maandagochtend had de onderbaas J. Boelhouwer in dienst der M.U.Z., bij het Julianadorp. MOND- EN KLAUWZEER. Bij de veehouders J. G., J. H. en A. Z. heerscht thans ook het mond- en klauw zeer. De bouw van het huis voor den heer J. Dijkshoorn Jz., alhier, is opgedragen aan den timmerman C. Hollander, even eens alhier. EEN WINDHOOS. Zondagmiddag om precies half één, ont lastte zich hier een zware regenbui, ver gezeld van een windhoos. De z.g. uitloo- per daarvan kwam, voor zoover wij kon- den nagaan, in aanraking met het dak van 1 steenilossen het ongeluk een met steen ge- een woonhuis aan de Langevliet en in een laden wagen op zijn schouder te krijgen, minimum van tijd was een groot aantal tengevolge waarvan hij een schouderfrac- pannen afgerukt en door elkander ge- tuur bekwam. Nadat een voorloopig ver slingerd. Daarna werd het vnj goed weer. wa3 aangelegd, kon de getroffene De hoos bewoog zich van Zuid-West naar per auto Mar m woning vervoerd wor- Noord-Oost. De kiezerslijst van de Ned. Herv. Gem. te Huisduinen en Julianadorp bevat voor het jaar 19301931 de namen van 298 kie- -- ,zers, 6 ondersteunden, 14 minderjarigen, wordt ingetrokken en dat in de plaats j en 17 personen die of nog geen jaar lid- daarvan een bepaling wordt opgenomenmaat of nog geen jaar in de gemeente I in verordening op de voorwaarden voor de woonachtig zijn. levering van gas door de gemeentegas- fabriek, waarbij de mogelijkheid blijft be den, alwaar een geneesheer verder hulp verleende. BEZOEK AAN DE ZUIDERZEEWERKEN. Ofschoon het weer niet bijzonder gun stig was, mochten de Zuiderzeewerken CHR. ZANG VER EEN. „LOF ZIJ DEN HEERE". - 1 zich ,U. Zondag nog in een vrij groote be- I langstelling verheugen. Er waren ver- jscheidene luxe auto's met bezoekers om I de werken te bezichtigen. staan, om, onder nader door ons te bepalen voorwaarden, in bijzondere gevallen wo ningen- van muntgasinstallaties te voor-1 7ntj»rdfltrnvnnH u hfoM a* I zien. Een dergelijke bepaling achten vij vereeniging Xof zij den Heere" directeur Maanda* arriveerde te Den Oever eewenschL omdat or zich in do prakt«k d^K VM der H^gSi, d™*»™ van de M.U.Z.. teneinde in gevallen kunnen voordoen, waarin geen zangavond in het gebouw van „De Ster den «luiaput te worden tewerk gesteld. der Hope", te Julianadorp. De heer Feike Asma, uit Den Helder, had voor dezen avond zijn welwillende medewerking als i orgelist toegezegd, terwijl de heer J. j Sevensma, uit Amsterdam, en hier voor 0 velen geen onbekende, een korte rede zou Chr. Bond voor Fabrieks- en Transport- uitspreken. arbeiders op Zaterdag 11 Ooi, in de Geref. De toegang tot het gebouw was voor Kerk te Hippolytushoef. leder vrij en toen de Voorzitter van de Deze vergadering stond onder leiding Zangvereeniging, de heer Jan de Vries van Evangelist Bo&ma, die op de gebrul- Salon Manshanden, Coiffeur de Dames. Ondulation Indéfrisable Ondulation Marcel Stakman Boaaaatraat 60. Telefoon 614 BOND VAN CHR. FABRIEKS- EN TRANSPORTARBEIDERS. Vergadering afd. Wieringen van den

Heldersche Courant | 1930 | | pagina 5