EET LOCX, BLIJF JONG! VISITE-KAARTJES Fa.W.C. Reij A. F. BORG JULIANADORP BILJARTSEANCE. Zondagavond J.1. had in het café „Du Passage", van den heer J. Rotgans de aangekondigd biljart- seance plaats van den heer J. van der Laan, die, zonder daarover ophef te maken, waarlijk een meester op het biljart ls. Om te beginnen werd de eerste partij gespeeld tuaschen den heer v. d. Laan en den beer P. Schouten, 400100 punten. In 31 beurten maakte van der Laan toen 415 en P. Schouten ln 30 beurten 88 punten, hoogste series 73 en 9 punten. De tweede partij werd ge speeld met den heer J. J. Constant, 600—150 pun ten. In 19 beurten maakte van der Laan toen 690 punten en Constant 128 punten, hoogste series 155 en 18 punten. Bij deze partij was een blljart- qeue als prijs voor den winnaar gesteld. Vervol gens werd een paar stokken verloot, die toege wezen werden aan de heeren W. Kossen en J. Rotgans. Daarna werden een viertal partijen 3 bandenapel gespeeld, waarvan de heer van der Laan er één aan den heer C. Vader verliezen moest. Tot slot werd verschillende kunststooten en han digheidjes door den heer van der Laan gedemon streerd, hetwelk ook eveneens zeer de belangstel ling had van de talrijke aanwezige biljartlief hebbers, en dat waren er niet weinig, als men be denkt, dat het café stampvol was. Zeer laat begaf men zich ten slotte huiswaarts, met de wetenschap op dit gebied een moolen avond te hebben ge had. BREEZAND. BLANK EN BRUIN, Voor de Nutsvereeniging „Vrienden kring" trad Zondagavond in de zaal van den heer «Tb. Borst het Berger „Intiem Tooneel" op, met het bekende stuk „Blank en Bruin", Indisch spel van rassenhaat in drie bedrijven. De aanvang tvas op 8 uur gesteld, maar dank zij de vele laatkomers, kon eerst om half negen door den heer O. Weijers, voorzitter van het Nut, met een kort woord geopend worden. Hij verzocht tijdens de uitvoering niet te rooken, daar dit zoowel voor spelers als dames-toehoor sters onaangenaam was. Aan dit verzoek werd absoluut niet voldaan, zoodat, toen we om half twaalf de zaal verlieten, de rook wel te snijden was. Het stuk, dat en- kele wantoestanden in Indië belicht, heeft ons wel kunnen bevredigen en ook de ver tolking er van was vrij goed. Het samen spel van Kapt Molen en Ida Vletters maakte zeker indruk. Jammer, dat de laat ste niet altijd even rolvast was. Ook de an dere spelers hadden hun goede momenten en vooral in het laatste bedrijf kwam de rol van Hilda, de vrouw van den contro leur goed tot haar recht We gelooven dan ook wel, dat de aanwezigen genoten heb ben. Daar bet stuk wat kort was, kregen we nog als toegift van mevr. SmeetsDe Jong een liedje getiteld „Yes and No". De heer Kesselaar zei voor ons drie gedich ten, waarvan de humoristische vooral in den smaak vielen, terwijl de heer Van Vliet „Brand in de mijn" voordroeg, een dramatische schets van het mijnleven. Aan het einde dankte de heer Weijers het tooneelgezelschap voor het gebodene. Hij sloot met den wensch, dat het aan het bestuur van het Nut gelukken mocht, meerdere avonden van deze soort te orga- niseeren. BEPLANTING GERESL Het planten van ligusterhagen bij de woningen der bouwvereeniging op Cérès, is opgedragen aan den heer W. Muntje- werf, tuinier te Anna Paulowna. EEN DEEL VAN HET TELEFOONNET ONDERGRONDSCH. Door de uitbreiding van het aantal tele foonaansluitingen zijn de palen langs de Zandvaart, vanaf het hulppostkantoor tot bij café Borst, overbelast met draden. Men is dan ook overgegaan tot het leggen van een ondergrondsohen kabel op dit ge deelte. Jammer, dat de palen niet zullen verdwijnen. Men laat ze staan voor de aansluiting der perceelen, die aan dit stuk Zandvaart staan. OOK EEN LÏCHTNET ONDER GRONDSCH. Het ligt in de bedoeling om het bouw terrein Cérès geheel ondergrondsch aan te sluiten op het lichtnet. We zullen dus daar bespaard blijven voor de palen, die het landelijk schoon nu juist niet verhoo- gen en de bewoners zullen misschien heel wat minder last van storingen ondervin den dan bi) een bovengrondich net. UITKNIPPEN GARAGE BREEZAND maakt bekend dat hij vanaf heden is voorzien van een KRAANWAGEN Dag en nacht disponibel Voorloopig telefoon 40 Beleefd aanbevelend. WIERINGEN. H lppoly tushoef. B. K. VOLKSBOND. Algemeene vergadering. Zaterdag 18 Dec. jl„ des avonds 7H uur, hield bovengenoemde afcL een alge meene vergadering in 't café van den heer 8. Vendrlg. In aanmerking nemende, dat er dien avond nog een vergadering, een verkoo- ping, enz. enz. was, was de opkomst flink te noemen. Wegens afwezigheid van den Voorzitter, den heer A. Zomerdijk, opende de geeste- 2£h advtetur met den Obriitcdtfcen groet, waarna het «bondslied werd gezongen. Hierna volgde voorlezing der notulen door depi secretaris, den heer P. L. Vroone, welke zonder op- of aanmerkin gen werden goedgekeurd Vervolgens deed de geesteJ. adv. eenige mededeelingen van huishoudelijken aard, o.m. dat op de eerstvolgende vergadering de bestuursverkiezing zou plaats vinden. Altredende zijn de heeren A. Zomerdijk, Voorzitter, welke zich niet meer herkies baar stelde, J. Glim, penningm. en J. Koster, 2e secretaris, beiden herkiesbaar. Candidatenlijsten kunnen de leden inleve ren tot 10 Januari aA, bij den secretaris, den heer Vroone. Aan de orde kwam benoeming van een lid voor het comité van actie voor „Her wonnen Levenskracht". Aangezien niet één der aanwezigen hiervoor in aanmer king wenechte te komen, werd dit punt tot de volgende vergadering verdaagd. Bespreking oprichting tooneelclub was nu aan de orde. De secretaris deelde mede, dat op den dag voor de vergadering een schrijven van den regisseur was binnen gekomen, waarin enkele personen en za ken werden aangegeven* betreffende deze aangelegenheid; hij zou het wenschelijk achten dat deze in overleg met den regis- seuryden heer Bosch, eerst door het be stuur werden onderzocht en besproken. Algemeen goedgevonden. Tot leden der commissie tot het nazien der boeken en bescheiden van den pen ningmeester, den heer J. Glim, werden be noemd de heeren A. Zwanink en H. Jacz. Boersen. Causerie over arbeldsbeweglng en arbeidsbescherming. Hierna werd het woord gegeven aan den heer Van Slingerland, te Alkmaar, hoofdbestuurslid, welke een causerie hield over Arbeidsbeweging en Arbeidsbescher ming. Deze zeer uitvoerige causerie, welke spreker in alle afdeelingen van den bond hield, had een aandachtig gehoor en er bleek dan ook, dat er in de laatste jaren voor de arbeiders zeer veel is gedaan. Ook werd nog gelegenheid gegeven om aan spreker vragen te stellen, waarvan een zeer druk gebruik werd gemaakt. Alle vragen werden naar genoegen beant woord. Ook wat het advies-bureau betreft, zegt spreker, kan men zich, zoo men in moei lijkheden zit, ten alle tijde tot ons wenden. Rondvraag. De nu volgende rondvraag leverde veel stof van huishoudeliiken aard op. De geestel. adv. deelde nog mede, dat er in den a.s. zomer een groot congres te Utrecht zal worden gehouden", in verband metde herdenking van Rerum Novarum. De leden worden in de gelegenheid ge steld dit congres mede te maken en kun nen zich daartoe opgeven bij de heeren J. Koster Jr. en P. L. Vroone, te Hippo- lytuahoef. Zoo noodig kan men dan om de kosten der reis te dekken er wekeljjksch voor beginnen te sparen. Te ruim 10 uur sloot de geestel. adv. met den Ghrist. groet de vergadering, met dank voor de opkomst en prettige samen werking en aan den heer Van Slingerland voor zijn. leerzame causerie en. keurige adviezen. Het bestuur bleef hierna, ter bespre king van diverse zaken, nog eenigen tijd met den heer Van Slingerland bijeen. UITVOERING „OEFENING KWEEKT KUNST". De mandolinevereeniging „Oefening kweekt kunst", directeur de heer P. Jong kind, gaf jJ. Zondagavond, voor een stampvolle zaal, een uitvoering, welke mei een hartelijk welkomstwoord van den heer Hofmann werd geopend. Eerst kregen we een viertal keurige muzieknummers van de vereeniging ten gehoore, waarop een daverend applaus volgde, zoodat de dub nog een extra num mer gaf. De club, onder leiding van haar eminenten directeur, gaat flink vooruit en haar prestatie worden zeer gewaardeerd, getuige de stampvolle zaaL Vervolgens volgden een reeks voor drachten van de gevierde familie Hof mann, uit Amsterdam. Ook deze hadden een uitbundig succes. Muziek en voor drachten vielen buitengewoon in den smaak en hadden een aandachtig gehoor, zoodat „OJLK." op een goedgeslaagde uit- voering kan terugzien, welke met een ge zellig bal werd besloten. HERSCHOUW VAN DE SLOOTEN. Men deelt ons mede, dat de herschouw over de slooten, zoowel wat uitmaken als de kroosschouw van het Heemraadschap Wieringen betreft, zal plaats vinden op Woensdag 24 Dec. a-s. Nalatigen zullen dan volgens de keur ln de daarvoor be paalde boete vallen, zoodat wij belangheb benden aanraden tijdig aan hun verplich tingen te voldoen DEBAT-AVOND. JJ. Zaterdagavond had in „Concordia" van den heer Bruul, vanwege „De Vrije Groep", onder leiding van den heer G. Vergaai! van Breezand, de openbare debatvergadering tusschen de heeren Jo de Haas van Amsterdam (Vrije Groep) en den heer Groenendijk van Den Helder (Gereformeerde Partij) plaats, over het onderwerp „Past het Atheïsme in een be schaafde samenlovlng?" Beide heeren zet ten breedvoerig hun standpunt uiteen, het welk door een volle zaal belangstellenden werd aangehoord. Over het geheel had de avond een zeer kalm verloop. De Hunkea. OPENBARE VERKOOPING. Zaterdag 18 December 1980 had in het café van Mej. A. Minnes, te De Haukes>i door notaris Obreen* oysnbv: verko ping plaats van de volgende onroerende goederen, in eigendom bij den heer O. Kooij Cz. te Westerland. 1. Een goed onderhouden boerenbehul- zing, voorzien van waterleiding, electrisdh licht, steenen boet, ierkelder, enz., enz., groot 0.22.62 H.A. Hooogste bieder de heer B. H. Kraan, voor 2626. 2. Akker, benoorden het huis, met tuin tje, groot 0.29.78 BA Hoogste bieder de beer B. H. Kraan, voor 610. 3. Steenweide, groot 0.44.00 H.A. Hoog ste bieder de heer O. Vermeulen, voor 575. 4. Klaverweide, groot 1.00.80 H.A. Hoog ste bieder de heer B. EL Kraan, voor 2050. 5. Westelijke akkers, groot 0.46.11 H.A. Hoogste bieder de heer M. de Haan Cz„ voor 630. 6. Midden akkers, groot 0.66.90 H.A. Hoogste bieder de heer E. Bals Jz., voor 870. 7. Oostelijke akkers, groot 0.21.85 HA. Hoogste bieder de heer E. Bais Jz., voor 270. 8. Land, riet en water, groot 0.76.54 H.A. Hoogste bieder de heer J. Kooi Czn., voor 420. Combinatie der perceelen 18, kooper de heer B. H. Kraan, voor 8255. Totaal 4.07.50 H.A., opgebracht 8255. ERNSTIG ONGELUK. Zaterdag j.1. bekwam de arbeider G. Hoekjer te De Haukes, hevige brandwon den. Toen de man bezig was een oliebus te openen, om hiermede de boormachine te smeeren, ontplofte, ontstond een gas ontploffing waardoor hij hevige brand wonden aan zijn gezicht opliep. Door tegenwoordigheid van geest wist hij spoedig zijn gezioht met olie te begie ten, waardoor het inbranden van het vleesch werd voorkomen. De getroffene was werkzaam bij de firma Haftem en Blankervoort in den Wieringermeerpol- der, genaamd „de Kooltuin", waar hij dienst deed als olieman. Den Oever. CHRISTELIJK TEHUIS VOOR ZUIDERZEEWERKERS. In het Chr. Tehuis aan den Gasthuis- weg zal de heer H. Bulthuis a.s. Donder dagavond 17 December een lezing hou den over zijn reizen in Griekenland, Syrië en Palestina. Een ieder is op dien avond welkom en om de kosten behoeft men niet weg te blijven, want de toegang is vrij. „NUTSVEREENIGING". Uitvoering. JJ. Zaterdagavond heeft de Nutsveree- nlging op Oostelijk-Wieringen in de zaal van den heer Klein te Oosterland haar eerste winterbjjeehkomst gehouden. Ondanks het weinig aanlokkelijke weer waren toch velen aanwezig om deze bij eenkomst bij te wonen. Nadat de Voorzitter, de heer M. Bosker, de aanwezigen had welkom geheeten en zijn voldoening over de groote opkomst had uitgesproken, besprak hij nog enkele vereenigingszaken. O. m. merkte spreker op, dat de Mandolineclub (leiding de heer S. Bruul) sinds eenigen tijd een geheel zelfstandige club is en dus niet meer on der de Nutsvereeniging ressorteert De mandolineclub heeft zich echter beschik baar gesteld om op de Nuts-avonden mu ziekuitvoeringen te geven en de Voorz. gaf te kennen, dat deze medewerking op hoogen prijs werd gesteld1. Hierna wenschte de heer Bosker alle aanwezigen een genoeglijken avond. De mandolineclub onder leiding van den heer S. Bruul voerde een viertal mu ziekstukken uit, waarvoor een welgemeend en welverdiend applaus in ontvangst moest worden genomen. Vervolgens wend een blijspel ln één be- drijif ten tooneele gebracht en wei „Een knap stel" van J. J. Rentmeester. Hetgeen hiermede voor het voetlicht werd gebracht was, gezien de korte tijd van voorberei ding, werkelijk geslaagd te noemen, en er werd herhaaldelijk gul gelachen. De meeste rollen waren in goede handen. Hierna werd door een viertal jongeda mes, welke zich in matrozenruniform had den gekleed, een muzikale potpourri van oude melodieën voorgedragen, waarmede zéér veel succes werd behaald Het laatste nummer van het programma bestond uit een dramatische voordrecht van Mej. Zomerdijk, getiteld „Zusjes hoop". Ook dit stukje viel zeer bij het publiek in den smaak en «Mej. Zomerdijk kreeg dan ook een waran applaus. Wij: kunnen niet nalaten ook Mej. Brinkman te noemen, die als de trouwe pianiste van de mandolineclub de zang nummers op voortreffelijke wijze accom pagneerde. Tenslotte dankte de heer M. Bosker aBe modewerkenden van dezen avond, terwijl hij een bijzonder woord van dank uitsprak aan het adres van Mej. Zomerdijk. Het geizellige bal hield vele aanwezigen nog eenigen tijd bijeen. Over het algemeen mag de Nutsveree niging op een geslaagden avond van amu sement terugzien. BEKNELD. Een arbeider werkzaam op het werk van «<te Amsterdamsche Ballast Maat schappij, geraakte bij het opladen van een kraan zoodanig met zijn vingers be kneld dat hij genoodzaakt was zich on middellijk onder geneeskundige behande ling te stellen. LOOK KAUWBONBONB TEXEL. Oprichting Vogeltrekstation. Op de Zaterdag te Utrecht gehouden vergadering van de commissie tot stich ting van een vogeltrekstation op Texel op Texel, werd besloten tot oprichting over te gaan. In het vertrouwen, dat aan dit station verdere financieele steun zal worden toe gestaan. In de commissie hebben o.a. zitting de Burgemeester van Texel en de heer J. Drijver. STATUTENWIJZIGING TJS.S.CX Wij ontvingen hedenmorgen een inge zonden stuk van het Raadslid A. Boon, aangaande de statutenwijziging van de stoombootdienst „T.E.S.O.", waarover een dezer dagen een vergadering wordt ge houden. Tot onze spijt was het reeds te laat om het in dit nummer nog op te nemen. Wij zullen het dus in het volgen de nummer plaatsen. MARKTOVERZICHT. Hoewel do aanvoer van vee ter markt hier gisteren nog niet groot was, kwam er toch iets meer aan de markt dan vorige week. Thans was o.a. ook weder eenige aanvoer van1 wolvee, dat op de laatste twee vorige markten geheel ontbrak. De handel in oude schapen (daarin bestond alleen de aanvoer) was echter niet vlug, er werd slechts weinig op geboden, omdat de vee houders de prijzen nog wat stijf kunnen houden, bij den gunstJgen stand van de landerijen, ten gevolge van het zachte we der. Ook werd weinig geboden op de koeien, waarvan een 4-tal aan de lijn ston den. De aanvoerders hadden om elf uur er bijna nog geen bod op gehad. Het rund vee is op Texel dan ook steeds nog te hoog in prijs in vergelijking met elders. Naar men ons mededeelt, wordt door dit feit in het land ook bijna geen vee ver handeld; de slagers ln' onze gemeente koo- pen hier ook bijna geen slachtvee in. Varkens komen hier thans in 't geheel niet aan de markt; men1 houdt de vette dieren vast, in' de hoop, dat de prijs nog wat stijgen zaL Naar wij vernemen, wordt thans voor prima vette varkens slechts 24 cent per KG. geboden. In den biggenhandel bestond hier wel eenige levendigheid, er werd althans op de aangevoerde dieren veel geboden; de prijs bedraagt ongeveer 15 per stuk. De pluimvee-aanvoer vermindert; de aangevoerde oude kippen brachten hier aanmerkelijk minder op. De aangevoerde tamme konijnen waren duur. Aan de eierenveiling was de aanvoer van oude kippen deze week groot; dit pluimvee wordt hier echter niet verhandeld. De wolhandel was heden op de markt onbeteekenend; de meeste wol, die afge scheept moest worden is opgekocht en de boeren die nog hunne partijen houden, wensohen niet tegen deni zeer lagen prijs te verkoopen. De eierenaanvoer op de veiling ls stij gende; daar de aanvoer aan de markten elders ook vooruitgaat, loopt de prijs een weinig terug. De kooplui leggen door dit feit dan ook iets meer lust tot koopen aan den dag. De middenprfis bedroeg ongeveer 7 per 100 stuks. DTA k V kkk IB7.I WO Zondagmorgen werden in de Doopsge zinde gemeente Burg-Waal-Oosterend in alle kerken diakenverkiezingen gehouden. Gekozen werden voor Den Burg de heer Jb. Keijzer Dz„ voor De Waal de heer L. O. Kefiser, en voor Oosterend de heer Joh. Roeper Nz. Voor de vacature, ontstaan door het vertrek van den heer J. Bakker DjPz,, zal a.s. Zondag te Deni Burg opnieuw een vrije stemming plaats «hebben. DE PHELIPSFILM. Morgen-(Woensdag>avond 8 uur zal in hotel „Texel" nu werkelijk de Philips- film worden vertoond. Aan de verkeerde opvatting, die hier onlangs werd gevormd, waardoor men in de meening verkeerde, dat na de lezing over doelmatige belich ting, de film over de Philips bedrijven zou worden afgedraaid, dankt men nu de vertooning van deze film. De belangstel ling voor dit bedrijf bleek uit de groote opkomst bi) die lezing. De film zal een vrij volledig beeld geven van het geweldig groot Philipsbedrijf, de heer Noë zal daarbij eenige toelichtin gen geven. De duur van de filmvertooning is 2 2H uur. Deze avond staat weer onder leiding van de Tex. Alg. Middenstandsvereeniging. De entrée bedraagt slechts 26 cent per persoon. Kinderen beneden 16 jaren heb ben geen toegang. Burgerlijke Stand van Texel van 18—15 December. GE1BÖREN: Antje, d. v. Arie Hulzlnga en Petronella de Waard; Maria, cL v. Simon van Heerwaarden en Elisabeth Kaarsemaker. POLITIE. Gevonden; een paardendek en een zakmes. tiadesehlldl OUDE SINTERKLAAS. „Oude Sinterklaas" was heel wat druk ker dan zijn voorganger op 5 Dec. Hoe wel het weer nu niet zoo bijzonder mede werkte, zag men toch een groot aantal gemaskerden langs de straat. Volendam- mertjes, pierrots, blindeman met harmo nica, kooplieden, enz. Te ongeveer 9 uur was de drukte op straat afgeloopen en verzamelden de danslustlgen zich in de JZ«vw Provix)'-Ji&a", MET WINTER VERLOF, De meeste werklui, die aan de dijken werkten, zijn vertrokken. 'Het waren meest Groningers en Friezen. Ook het materiaal, kipkarren en locomotieven, is naar de haven vervoerd. Over eenigen tijd hoopt men het werk weer te hervatten, want de keeten zijn blijven staan. D*a Burg. UITVOERING TEN BATE DER KAS VAN DE 8PORTVEREEN. „TEXEL", Op den tweeden Kerstdag zal avond» in hotel „Texel" te Den Burg een uitvoe ring worden gegeven, waarvan het batig saldo zal dienen tot stijving der kas van de Sportvereen. „Texel" te Den Burg. Naar wij vernemen zal een toone eist uk- je worden gegeven in één bedrijf en eenige leuke voordrachten. Na tuurlijk is er een bal na. Evenals altijd op dien avond zullen nu een en ander te genieten, waardoor de kas der sportclub weer een flinke aanvulling zal krijgen. Den Hoor*. OUDE SINTERKLAAS. De avond van 12 December 1» bier ge woonlijk zeer gezellig en zeer druk, meestal komen bier van alle zijden de jongelui samen om Sinterklaasfeest nog eens over te vieren. Ook Vrijdag avond waren weer velem aanwezig, doch, door het slechte weer, waren degenen die van verre kwamen, niet zoo vroeg als gewoonlijk. Toch heersohte er een gezellige drukte. Het aantal gemaskerden was niet groot, sle»hts een twintigtal was aanwezig. Een paar negers trok hiervan zeer de belangstelling, terwijl een paar figuren als nabootsing van eeu filmvertooning eveneens de aandacht trokken. De Oooksdovp, TER-AARDE-BESTELLING J. DE JONG. Maandagmiddag had op de algemeene begraafplaats te de Oocksdorp de ter aardebestelling plaata van den 18-jarlgen Jan de Jong, die ten gevolge van een auto-ongeval in 't ziekenhuis te den Helder Donderdagavond Is overleden. Een schare van minstens 200 personen volgde den lijkstoet. De doode werd graf waarts gedragen door zijn vrienden. Drie prachtige kransen bedekten de baar, terwjjl een paar vrienden ieder uog een krans raededroegen. Een dezer kransen was gezonden als laatste groet van de firma Vlessing, waar de overledene ge- ruimen tijd werkzaam was. Ook het per soneel dezer firma zond een krans. Verder waren kransen van broers en zusters, van vrienden en één van de kinderen der heeren Vlessing. Aan de groeve werd eerst 't woord ge voerd door den heer J. Vlessing, die zichtbaar onder den indruk 't buitenge woon goed karakter van den overledene schetste. Vervolgens nam de heer Stan daard namens 't personeel van de firma Vlessing afscheid van dezen goeden kameraad, die hun allen zoo lief was. Hierna sprak Ds. Plug op gevoelige wijze eenige woorden tot troost en op- j beuring. De familie-leden waren niet in staat om dank te brengen voor deze deelneming, waarom de heer Jan Renzes hartelijk dank bracht aan allen, die aanwezig waren. Diep onder den indruk verlieten allen den doodenakker. Mogen de zoo zwaar beproefde oudera kracht vinden tot be- rustin g. wordin binnen den kortit mogelljken tijd geleverd Modellenboek met de nieuwste eoorten ter Innge Beleefd eenbevtlend, Den Burg,',Texel Ingezonden. HUISNUMMERING EN VERZEKESINGPOLIR Ter alg. kennis. Er wordt mij van verschillende rijden de vraag gesteld, of, met het oog op de nieuwe huisnummeriJig, de brandpolinsen daarvoor opgezonden moeten worden, naar de betrokken verzekering Maatschap pijen. Als agent der brandverzekering Mjj. „Holland" te «Dordrecht, stelde ik daaromtrent d'e vraag, over de noodzake lijkheid daarvan. Ais antwoord daarop ontving ik het bericht, dat zulks niet noodzakelijk was, doch dat kennisgeving daarvan aantebevelen was. Men igeve zoo noodig dus, aan zijn agent daarvan kennis, waarop deze het aan zijne Mij. kan m'ededeelenL Hoogachtend, J. J. SOHOEFFELENBBRGER, Den Helder, 16-12-1930.

Heldersche Courant | 1930 | | pagina 6