MUITERIJ AAN BOORD VAN EEN AMERIKAANSCH VRACHTSCHIP. Toen het Amerikaansche stoomschip Hopatchong te Constantinopel Dinsdag uit Odessa arriveerde, bleek, dat er mui terij aan boord was geweest. De equipage van zes matrozen was na de lossing van het schip te Odessa aan wal gegaan. Toen zij terugkwamen schreeuwden zij, dat ze communisten waren geworden, waarop ze den kapitein met een messteek ver wondden en het schip plunderden; daar na zijn ze gevlucht. De beide andere of ficieren en de gewonde kapitein Berg- stein hebben kans gezien het schip naar Constantinopel te manoeuvreeren. Ambtsmisdrijf op Martinique. Naar aanleiding van -een onderzoek naar bet optreden van de industrieondier- neming Girandon bij de uitvoering van openbare werken op Martinique is Giran don zelf aangehouden en zijn bevelen tot inhechtenisneming uitgevaardigd tegen Largosillière, gewezen afgevaardigde van Martinique, en Séjourne, een van de can- didaten bij de verkiezing op dit eiland. De Société Girandon, die door de bank- Oustric gecontroleerd werd, is Dinsdag morgen 5i staat van liquidatie verklaard. Een fraude v»n 10 mlllioen franc. Tengevolge van de malversaties is ook nog de ingenieur die Busslére gearres teerd. In December 1929 werd een1 crediet van 200 mlllioen franc beschikbaar gesteld voor bouwwerken op Martinique. De be schuldigden hebben toen een bouwonder neming gesticht met een kapitaal van 600,000 francs. Deze onderneming werd door de bahk-Oustric gecontroleerd. Er is nu gebleken-, dat deze ondierneming aan verschillende personen steekpenningen heeft gegeven cxm zoodoende de bouwwer ken' toegewezen te krijgen. Er moet bij deze zaak voor een' bedrag van ongeveer 10 mlllioen franc frnudo zijn gepleegd. NOODLOTTIGE MIJNGAS- ONT PLOFFING. Acht dooden. In een kolenmijn bij Charleston {West- Virginla) heeft een mijngasontploffing plaats gehad, tengevolge waarvan acht mijnwerkers werden gedood. Een ongelukkige reis. Na een lange en zeer onvoorspoedige reis is het te Londen thuLs behoorende stoomschip Norbiton te Truro (Cornwall) in Engeland teruggekomen. De gezag voerder Jameson vertelde dat men op de geheele rois tegenslag had gehad en dat hij naar zulk een reis nooit terug ver langde. Het s«hip heeft een afstand van 60.000 mijlen afgelegd. Drie leden van de be manning stierven en vijftien deserteerden. De Norbiton was met een bemanning van 30 koppen, meerendeels vreemdelingen, uit Rotterdam vertrokken. Te Triëst be gon de tegenslag, daar het roer onklaar raakte. Toen men in de Zee van Azof kwam, raakte het schip in het ijs vast, waarin het 17 dagen bleef zitten. Te Buenos Aires brak brand in de bunkers uit cn moesten 400 ton kolen weggeschept worden. Op de reis van La Plata naar Mentreal stierf do timmerman. Na vertrsk uit Montreal liep het schip in dea St. Laureas op de rotsen en bleef 17 dagen «mhoog zitten. Nadat iren St. Lucia (Britsch West- IndiS) voorbij was, haperde de stoom- stuurinrichting en moest men 1800 mijlen met de hand sturen. Op den overtocht over den Oceaan naar Httvre had men zwaar weet, zoodat de reis 35 dagen duurde. Te Duinkerken vond men den nachtwachtsman dood in de kombuis. JULIANADORP NED. HERV. KERK. De uitslag van de jlL gehouden verkie zing voor «en notabel der Ned. Herv. Gemeente Huisduinen en Julianadorp is thans, dat er een herstemming moet plaats hebbenbussohen de heeren A. Slik ker en J. Wd.th.uis, welke zal gehouden worden op 26 Januari ajs. STRAATVERLICHTING. Door dien femeHjk' grooten aanbouw van nieuwe noningen te Julianadorp, is het ook noodjg gebleken)* de straatver lichting uit ti breiden en1 B. en W. Van Den Helder Moten dan ook deze uit te breiden onet i lantaarns bij1 de bestaande te plaatsen er wel: 1 aan de Langevliet, 2 aan de Schor:vaart naar de „Vooruit gang", 2 bij het complex woningen van deni heer P. tuit, 4 op het bouwterrein van den heer J. O. Slikker, terwijl de lantaarn gematst bij den ingang van de Ned. Herv. lerk zal worden verplaatst naar den hok van den verbindingsweg naar dat terein. Een verbetering dus, die zeer zeke op prjjs zal worden gesteld. CAILANTSOOG. ged urende de maand December 1930. GEHORE!: Trijntje, d v. W. L. Vis ser en G. Tbmassen. OA TELEXEN: Arie Bakker, 21 j. GEHUWJ: P. F. Pidoux en G. J. Voe. Loop der bevolking. Vertrokken personen: Geertrui-da O. Noordstrand naar Alkmaar; Naatje Meere- boetr naar Barsingerhorn; Dieuwertje van Diepen naar Zijpe; Autje Hollander naar Warmenhuizen; N©eitje Bakker naar Den Helder. Ingekomen personen: Geene. Zendftngsgebouw „Ster der Hope". Vrijdag 9 Januari, 61/* uur (na Kerst feest) de heer J. Sevensma, van Amsterdam. BREEZAND. GOED AFGELOOPEN. Terwijl de vrachtautoi van den heer B. stilstond voor het huis van den heer van der Park in den Meerweg, leunde diens zoontje tegen- den auto. De chauffeur reed onverwacht achteruit, waardoor het jongentje meegesleurd werd door het spatbord en waarschijnlijk ook nog door het voorwiel geraakt is. De chauffeur werd door het geschreeuw direct opmerk zaam gemaakt en stopte dadelijk. Het kind was natuurlijk erg geschrokken, maar scheen geen noemenswaard letsel bekomen) te hebben. De dokter althans kon niets bijzonders oonstateeren. De heer A. S., die op zijn motor op den Koningsweg reed, kwam daar Jb. K. tegen, die te veel aan Baochus geofferd had en onvast ter been naast zbi fiets liep. Plotseling gooide hij hot rijwiel voor den motorrijder. Deze trachtte die flets noig te ontwijken, doch kwam met zijn scheenbeen tegen het stuur, waardoor zich hevig bezeerde en een week rust 2 moeten nemen. De politie heeft den beschonkene voor de veiligheid van hemzelf en een ander maar een nachtje opgeborgen. PAARDEN OP HOL. Een span paarden voor een driewie- lige kar van den heer H. geraakte op den Koningsweg op hol. De bestuurder, v. d. W., wist van de kar te springen. Bij de brug ter hoogte van de woning van den beer Onderwater kwamen de paarden tot stilstand. Een stuk van de leuning der brug was afgerukt. Persoonlijke ongelukken kwa men niet voor. ANNA PAULOWNA. VERGADERING A.-R. KIES VEREEN. De goedbezochte vergadering werd door den heer J. Bergman met gebed geopend. De notulen en het jaarverslag van den secretaris, waarin deze sprak van de ge stage groei der vereeniging, worden on der dankzegging goedgekeurd. Ook de penningmeester werd voor zjjn accuraat beheer bedankt. Het boekjaar was afge sloten met een klein nadeelig saldo. By de daarop volgende bestuursver kiezing werd de heer Simons gekozen in de plaats van den heer J. Bergman, wiens beurt van aftreden gekomen was. Hierop volgde een uitvoerige bespre king over de candidaatstelling voor de Provinciale Staten en de koersbepaling bij de verkiezing van den gemeenteraad. Voor beide zaken besloot men zich aan het advies, door het bestuur gegeven, te zullen houden. Toen daarna de heeren J. Hooymeyer en H. v. Bostelen aangewezen waren als afgevaardigden naar de vergadering dèr Staten-Centrate Den Helder, volgde de rondvraag. Deze leverde niets bijzonders op, zoodat de heer J. Hooymeyer de ver gadering met gebed kon sluiten, nadat hij met eendge waardeerende woorden ge wezen had op de verdiensten van den afgetreden voorzitter, den heer IJ. Berg man. WIERINGEN. POLITIE. Hippolytnshoet AUTOBUSDIENST HIPPOLYTUSHOEFSCHAGEN. v. Geel heeft vergunning. Gedeputeerde Staten van Noord-Hol land hebben besloten, aan M. van Geel te Wieringen voor den tijd van twee jaar, zoodra de tijd voor het instellen van hoo- ger beroep tegen deze beslissing verstre ken is, of in geval van hooger beroep na dat de Kroon heeft beslist, vergunning te verleenen tot het in werking houden van een autobusdienst van Hippolytushoef op Wieringen naar Schagen en terug. VAN WIE IS DEZE DUIFP Door den jongeheer Jb. Kuiper, te Hippolytushoef, is een prachtige licht bruin© postduif gevangen. Om d© rech terpoot droeg ze een metalen ringetje waarop stond 660 Holland N.B. 80 HOOIKLAMP VERBRAND. J.J. Dinsdagmiddag, ongeveer 12 uur, verbrandde plotseling te Westerklief een klamp hooi, groot ongeveer 10 wagens en gelegen onder ©en kapberg. Hooi en kan- berg verbrandden geheeL Doordat do wind gunstig was, liepen omliggende perceelen geen gevaar. De oorzaak van den brand is vermoedelijk te wijten aan het feit, dat kinderen met luolferq speel den. Hooi en kapberg w-aren eigendom van den heer D. van Duin en verzekerd. ONDERHANDSOHE VERHURING. De heeren Kraan, Klein en Minneg heb ben hun boerderij met landerijen, onge veer 4 H.A., gelegen te Wsaterland uit de hand verhuurd aan den heer D. Grin, alhier. CONSENTEN KUSTVISSCHERIJ. Men deelt ons mede, dat vanwege het Gemeentebestuur op Zaterdag 10 Januari as., in het café van den heer S. P. Koorn te Den Oever, des n.m. van 2 tot 5 uur, zitting zal worden gehouden voor afgifte van consenten voor de kustvisscherij. ONDERHANDSOHE VERKOOP. Door den he<er P. Pz. Kuut is uit de hand verkocht aan dten heer D. Kort een perceel grasland, gelegen aan den Ge meen elands weg, bij. den heer Jb. D. Lont, groot ongeveer 27 snees. ARM GEBROKEN. De echtgenoot© van den h©er E. H., Beltstraat, Hippolytushoef, had het onge luk van een ladder te vallen, waarhij1 zij haar arm brak, zoodat terstond heel kundig© hulp werd ingeroepen. WesterlandL NED. HERV. KERK. binnen ©enige dagen naar Spanje, om aldaar een dergelijke betrekking te gaan bekleeden in dienst van de firma Bos, Dordrecht. TEXEL. MARKTOVERZICHT. Weder een markt met veel belangstel ling, weinig kooplust en geringen aan voer. De veehouders houden het vee nog vast in de hoop op betere prijzen en de veehandelaren betoonen weinig kooplust, diaar er voor hen in den laatsten tijd de handel zeer risquant is: de prijzen zijn hier over 't algemeen nog te hoog, in ver- geltjiklng met elders, 't Is hier daarom in den stillen markttijd nog stiller dan ge woonlijk. De aanvoer bestond heden slechts uit een 8-tal nuchtere kalveren, een klein partijtje biggen, een schaap en vrij wat oude kippen. De biggen waren heden iets duurder dan vorige week, de prijs was ongeveer 14.per stuk. De nuch tere kaivaren bleven ongeveer gelijk, ter wijl de oude kippen weinig opbrachten. Aan de eierenveiling heerschte heden een gezellige drukte, die voornamelijk werd veroorzaakt door den thans zeer snel stijgenden aanvoer; er werden hedlen dan ook bijna 20.000 eieren meer geveild dan vorige week. De handel was zeer vlot; t verschijnsel deed zich voor diat niet tegenstaande de overal dalende prijzen, hier ibaj dien grooten aanvoer,, de prijs ongeveer gelijk bleef. De mlddenprijs bedroeg ongeveer 6.per 100 stuks. De piepkuikens hadden ook iets meer opgebracht, uitbetaald werd 71/, cent meer per K.G. Burgerlijk© Stand van Texel GEBOREN: Jaoamina, d. v. O. B. en J. de Jonge. POLITIE. Gevonden: 1 portemonnaie. judeschlld. NIEUWBOUW. Op de plaats waar de afgebrande waschfabriek heeft gestaan, aan den weg Tot notabel bij: de Ned. Herv. Kerk van Hipp. en Weeterland is in de vacature, d Q b ontstaan doordat de heer D. Jb. Koorn 66 was benoemd tot kerkvoogd; benoemd de heer C. J. Bals te Noorderbuurt op Wes- terland, die zijn benoeming heeft aange nomen. Den Oever. HET NIEUWE COLLECTIEVE CONTRACT VAN DEN CENTRALEN BOND VAN TRANSPORTARBEIDERS. Na gehouden besprekingen tusschen den Bestuursraad van de Maatschappij tot Uitvoering van Zuiderzeewerken en het Bestuur van den O. B. T„ zijn een aantal verbeterde arbeidsvoorwaarden aanvaard, welke zijn opgenomen in d» nieuwe col lectieve arbeidsovereenkomst voor het baggerbedrijf. Ofschoon niet alle wenschen van het bestuur van den O. B. T. werden ingewil ligd, heeft dit bestuur gemeend de op zich zelf beduidende verbeteringen niet in ge vaar te mogen brengen en deze in te wil ligen; tevens omdat het onder de huidige omstandigheden niet mogelijk zou zijn door daadwerkelijke actie meer te be reiken. Wij noemen van de inderdaad belang rijke verbeteringen b.v. een loonsverhoo- ging van 2 per week voor de ryswerkers, waarvan het loon van 28.60 op 80.50 per week is gebracht en bovendien de zekerheid, dat door tariefwerk belangrijk meer kan worden verdiend. Verder is toegezegd, dat alle inmiddels ingevoerde gebruiken volledig gehand haafd zullen blijven. Bij werken in vol be drijf zullen, zoowel bij enkele als bij 1M ploeg, aan het personeel van de werktui gen en sleepbooten boven het grondtoon de zg. „knarsurem" betaald worden, resp. 63 ot. en 54 cti, zoodat in die gevallen gerekend kan worden op bedragen van 38.98 en 82.94 per week. Deze uren. zullen voortaan volledig doorbetaald wor den, ook aan degenen die met de beurt gaan, hetgeen vroeger niet het geval was. Voor de baksohippers blijft de oude regeling ongewijzigd) gehandhaafd. In de beurtregehng Is ook een1 belang rijke verbetering te oonstateeren. Voorts is een verzoek van den C. B. T„ om bij, ziekte of ongeval, alsmede bij op roeping voor militairen dienst het reis geld volledig te vergoeden, door het be stuur van de M. U. Z. ingewilligd. De motorschippers zijn thans ook in het contract opgenomen op een minimumloon van 27, zoomede de tweede functionna- rissen op de werktuigen tegen een loon van 29.50. De premie voor de ziekte-uitkeering komt geheel voor rekening van de werk geefster, terwijl de vrijwillige verzekering tegen ziekte by werkloosheid, tot genoe gen van den C. B. T. geregeld ia Over de positie van' de koks e. is toe gezegd, dat deze in overleg tusschen par tijen kan worden geregeld.' Wy vernemen, dat het nieuwe arbeids contract voor den tijd) van twee jaar zal worden gesloten. DE ZUIDERZEEWERKEN. Wij vernemen dat bij de M.U.Z. weder eenige ploegen werklieden zijn tewerk gesteld voor het afmaken van de werk- zahmheden in den sluisput te Den Oever. Onze plaatsgenoot de heer K. Statema, in dienst bij de M.U.Z. als onderbaas, gaat Den Borg. AUTO-ONGEVAL. Maandagmorgen tewaim de heer Joh. Fr. Züjm met rijn vrachtauto t markt plein te 'Deni Burg oprijden. Daar juist een tilbury voorbij kwam sbopte Z. om deze eerst te laten ppsseerqp; de auto reed door dit plotseling stappen een wei nig achteruit en botste tegen een nog nieuwe vrachtauto van den heer P. Kaan, die daar stilstond. De auto van Kaan werd aan de voorzijde ernstig beschadigd, de auto van Zijtal bekwam geen schade. Daar in de auto van Kaan rich geen per sonen bevonden, bekwam niemand eenig letseL BOEKHOUDER V. L O. D. De boekhouder van het groot© begra fenisfonds V. I.O.D., de heer Joh. Kik kert te den Burg, heeft om gezondheids redenen voor deze functie bedankt. De heer Kikkert was ongeveer 20 jaren boek houder van deze vereeniging, hier ge naamd ,,'t groote fonds", en heeft met de grootste nauwgezetheid zijn taak vervuld. 't Bestuur heeft als zijn opvolger aan gesteld den heer Jac. van Heerwaarden te den Burg. LANDBOUWTENTOONSTELLING. Heden (Donderdag)-avond is in hotel „de Lindeboom" een vergadering belegd, waarin de afrekening zal plaats hebben van de Landbouwtentoonstelling, die hier gehouden is in September 1980. BILJARTWEDSTRIJD. Hedenavond zal in hotel „De Oranje boom" een biljartwedstrijd gehouden wor den tusschen de club uit „De Oranje boom" en die uit hotel „Texel". De club uit hotel „Texel" stelt een medaille be- sohikbaar. Onderlinge Rundvee-Verzekering. Eeni 26-tal personen was gisteravond opgekomen ter algemeen© vergadering van bovengenoemde vereen., die in café „Den Burg" weid gehouden. De voorzitter, de heer H. W. de Graaf, opende vrijwel op den aangegeven tijd de bijeenkomst. Spr. riep den aanwezigen het welkom toe en sprak er zijn genoegen over uit, dat reeds op de eerste algemeene ver gadering die leden door hunne tegenwoor digheid blijken van belangstelling gaven in de vereeniging, Verder deelde de voorz. mede, dat de OnderL Rundvee Verzekering is opgericht met aanvankelijk enkele le den met 200 stuks rundvee; in den loop van het jaar is het aantal leden reeds ge stegen tot 59 en het aantal verzekerde koeien tot 519. Notulen van de vorige vergadering kon den niet worden gelezen, omdat de secre taris, de heer O. Stoepker, toen nog geen lid was. Op verzoek des voorz. werden als reke ning-op nemers aangewezen de heeren Ber. Dros, H. Smit Hz. en H. Kuiper. Eerstge noemde verklaarde na afloop der controle, dat de rekening in de volmaakte orde was bevonden. Spr. betreurde echter het feit, dat de rekening over 't eerste boekjaar een nadeelig saldo aangaf van 294. De voorz. wees er echter op, dat deze cijfers niet den flrmncleeieni toestand van de vereeniging aangaven. Door het wel toenemend aantal letten is per 1 Jan. een groot bedrag te vorderen; terwijl vereonilwln'K (zooaU ook de statistiek bewijst) buitengewoon ongelukkig is geweest met uitkeerlng; voor 10 koeien heeft mon niet minder dun 2480 moeten uitkeerea De uitgaven hebben bedragen f J9I '•öo, de ontvangsten 2017.46. Nadeelig saldo 294.21. Het bestuur stelt voor, om het eerste halfjaar den omslag op 1 pet te bepalen en zoo noodlg het volgend halfjaar met Vi pet. te verhoogent. De heer Joh. de Graaf stelt voor om het eerste halfjaar de premie hoog te nemen, omdat het later tegenvalt als men moet bijbetalen. De voorz. is daar tegen, omdat waar schijnlijk de verhooging wel niet noodlg zal zijn en men de premie bjji deze jonge vereeniging nog laag dient te houden. De heer T. Koorn wijst er op, dat de specula tieve vereenlgingen ook de premie zoo laag mogelijk maken, zoodat de vereen, dit voorbeeld moet volgen. De voorz. deelde nog mede, naar aanlei ding van een opmerking van den heer B. Dros, dat de loonen der taxateurs wel zijn uitgetrokken, dit vormt het tekort op de rekening van het vorig jaar. Op voorstel van het bestuur werd ver volgens besloten om het salaris van den administrateur, den heer Stoepfcer, vast te stellen op 800 per jaar. De bestuurs leden zijn van oordeel dat de zeer drufcke administratie déze vergoeding noodzake lijk maakte. De heer Stoepker dankte de vergadering voor dit besluit Spr. deelde nog mede, dat ook de Onderl. Paardenverz. deze salaris- regeüirig heeft gemaakt. De voorz. voegde hieraan nog toe, dat die verzekering ook nog een telefoonaansluiting van den secre taris vergoedt, waarvan dan ook de Ond. Rundvee Verz. kan proüteeren. Na eenige besprekingen werden de taxatie-geldien als volgt vastgesteld: 20 cent per koe voor de gewone half jaar- lljkeche taxatie. Afzonderlijke taxatiën 1.per aan gesloten Md en 50 cent per dier. Nog werd besloten om te bepalen dat nieuwe leden in de afzonderlijke taxatie prijzen vervallen. Hierop volgde Irestuureverklezlng. Bij loting was bepaald, dat in 1988 moesten aftreden de heeren Poot en Stoepker, in 1982 de hoeren De Graaf en Bremer en in 1981 de heer T. Koorn; zoodat laatstge noemde aan de beurt van aftreden waa BU stemming werd' de aftredende met al gemeene stemmen herkozen. Vervolgens deelde de voorz. mede, dat nog enkele wijzigingen in het reglement waren aangebracht. De voornaamste wij ziging betrof art. 19, waarin was bepaald, dat voor een verzekerde koe 80 pot. werd vergoed. Hiervoor was wel bepaald 80 pot per koe, doch toegevoegd: mooht bU ver koop het dier meer opbrengen', dan wordt tot het verzekerd bedrag uitbetaald na af trek der onkosten, niet echter meer dan de verzekerde som bepaalt 'Deze bepaling was noodlg, omdat b.v. bU verzekering van pinken de veehouders zelf gaarne eenige risioo willen dragen; dti mag echter niet worden overdreven. De heer S. Kuiper informeerde naar uit betaling van aan TD.C. gestorven dieren. De voorz. had hierover bij de rondvraag even willèn spreken. Deze worden door de vereen, niet betaald, omdat hier het ar beidsveld ligt van de Ver. tot Bestrijding van T.B.G. onder het rundvee en' het Rijk daaraan subsidie geeft In het reglement (waarvan ieder een exemplaar ontvangt) is dit vermeld; ook wordt voor brand- en bliksemschade niet vergoed, omdat dit bijna in alle 'brandverzekeringen voor de landbouwers is inbegrepen. Bfj de rondvraag werd nog even van ge dachten gewisseld over de wijze van aan kondiging der vergadering. Vervolgens informeerde de heer Mosk waarheen de afgekeurde koeien gaan. De voorz. deelde mede, dat men een' proef heeft genomen met deze naar Purmerend te zenden; deze proef heeft zeer goed vol daan, zoodat men hier vermoedelijk wel mee zal doorgaan; de heer Jonk heeft de vertiandeUng daar geleid; het bestuur houdt zich echter aanbevolen voor aanwij zingen in die richting. De heer Joh. de Graaf stelde nog voor om de veehouders, die nog verbonden zijn aan speculatieve verzekeringen, er per ad vertentie op te wijzen, dat zij Intijds hun verzekering meoten opzeggen om Md van de Tex. OnderL Verz. te worden. Dit weid overbodig geacht; de heer B. Dros merkte op: Iedere veehouder weet welk een armoedig gedoe men dikwijls heeft om zijn uitkeering te bekomen; onze vereeniging wordt daardoor vanzelf wel groot. De heer H. Smit informeerde naar de werking van de Vereen, by epidecmie's. De voorz. deelde mede, dat dit reglemen tair is geregeld. Het bestuur mag in een dergelijk geval gaan tot een heffing van 7 pet. en dan kan een algemeene vergade ring worden belegd om eventueele verdere maatregelen te bespreken. Verder werd nog ©enigen tijd van ge dachten gewisseld over de inning der ver zekeringsgelden; terwijl de voorzitter den leden verzocht zooveel mogelyfc te zorgen dat de zaken de vereeniging betreffende steeds in orde zU®. Tot slot bracht de heer De Graal dank aan den heer KUrnp, die als adviseur van de vereen, zooveel nuttig werk heeft ge daan, en tevens aan den technisch advi seur, den 'heer NoordUk, die steeds het be» stuur welwillend heeft terzUde gestaaa Hierna sluiting. De Waal. Dezpr dagen is de heer K. Bosma in functie getreden als directeur van de Zuivelfabriek „De Hoop" alhier. n Hevea-product vmiMnii Verloren: een portemonnaie met rijWielbeiastingmerk en oenig kleingeld. Gevonden: een portemonnaie met eenig kleingeld. Inlichtingen gevraagd en te bekomen ''T\i rïfT rijks vel d w.-briga dier, den heer Witvliet te HippolytushOof. Gevonden: een heerenporteroonnaie. inlichtingen te bekomen ter gemeente secretarie te Hippoüytushoet

Heldersche Courant | 1931 | | pagina 11