„EEN LAMP MET VERLOF. Vraagt niet igt een n die houdt Uw stroomre- kening laag, en daardoor bent U het voordeeligst uit. OPENBARE UITVOERING A. KOSSEN, JULIANADORP. ZONDAG 22 FEBRUARI 1931 CAFÉ PRINS HENDRIK, JULIANADORP. BREEZAND. ANNA PAULOWNA. WIERINGEN. TEXEL. ruimen. Vroeger dan gewoonlijk zag men deze ter markt verschijnen, nog juist ia de periode, dat het vleeschvervoer door het zoele natte weer zeer riskant was. Dat de prijzen hierdoor zakten is geen wonder, evenmin dat daardoor de basis voor' het geheile Fransch-Belgische sei zoen te laag werd ingezet. Ben lichtpuntje in de schapenwereld is de aandacht, welke het Texelsche schaap langzamerhand ook buiten onze grenzen gaat trekken. Dat daartoe het succes op de wereldtentoonstelling te Antwerpen, waarin de internationale prijskamp alle hoogste onderscheidingen werden be haald, heeft medegewerkt, kan zeker niet ontkend worden. Texelsche schapenfokkerij. Kon van het jaar 1929 geschreven wor den, dat het een jaar was, dat de fok kers door de zeer slechte groeiresultaten der schapen lang zou heugen, van 1930 kunnen we juist het omgekeerde zeggen. Dit jaar onderscheidde zich door een bui tengewoon zachte winter en een enorme grasgroei, met als gevolg daarvan hooge veeprijzen. De prijzen hielden tot het laatst goed stand. In Juli en Augustus zette de han del in met prijzen van 87.a 39. waarna deze opliepen tot 39.a 41. Op de in September te Den Burg ge houden tentoonstelling was een zeer groote collectie wolvee aanwezig, waarin verschillende rubrieken uitmuntende die ren te zien waren. Toch viel die dag in tegenstelling met de verwachting van de handel zeer tegen, zoodat er weinig die ren van eigenaar verwisselden. De beste mm 1 emmeren, ingeschreven in 't Texelsch schapenstamboek, gingen van 80.tot 125.van de hand. Maakten de lage veevoederprijzen en overvloedige grasgroei dat elkeen vee wilde bjjkoopen hetgeen de prijzen sti muleerde het artikel wol kon zich niet aan1 de wereldcrisis onttrekken en werd voor buitengewoon lage prijs verhandeld. De meeste wol werd verkocht voor 0.70 a 0.80 per K.G. Het jaar 1930 was dus wat de lamme ren- en mokkenprijzen betreft zeer gun stig, doch het resultaat werd ongunstig beïnvloed door de uiterst lage wolprijzen. Resumeerende kunnen we dus zeggen, dat het jaar 1930 voor de Texelsche scha penfokkers een vrij goed jaar was. De aanvoeren en prijzen op de 6 groote markten waren totaal 23625 stuks. (In 1929 totaal 28154 stuks). (Wordt vervolgd.) UITVOERING „EXCELSIOR". Naar wjj vernemen, zal de toüneelver- eendgdng „Excelsior" uit Anna Paulowna op Dinsdag 22 Feta. ba alhier, in het café „Prins Hendrik", van den heer A. Kossen, opvoeren het kluchtspel uit het Duitsche soldatenleven, in drie bedrijven, getiteld „M«t Verlof". Het stuk is een aaneenschakeling van de dolste verwikkelingen en er kan dan ook (hartelijk gelachen worden. Gezien het succes dezer vereeniging kunnen wij een ieder aanraden deze opvoering te gaan bijwonen. Tot penningmeester van de Vereeniging tot Hulp bij Ziekte en Ongevallen te Koe gras werd benoemd de heer P. Hendriks, Rijksweg alhier. Na de prapagandarelde van den heer Westerhof werd alhier de vorige week een afdeeling van de ÖJD.A.P. opgericht, als Den Helder H, met aanvankelijk 36 léden, en werd eveneens een afd.-bestuur ge vormd. Door den aannemer J. de Graaf wordt aan de Middenfvliet voor de familie Kater Sr. een nieuw woonhuis gebouwd. op te geven door da Tooneel- vereeniging „Excelsior" van Anna Paulowna. Opgevoerd wordt Entreéf 0.7S. Aanvang 7.30 UITVOERING MUZIEK VEREENIGING „OONCORDIA". De niet talrijke aanwezigen werden Za terdagavond door den heer B. de Vries, voorzitter van „Oonoordia" welkom ge- beeten. Het speet spreker, dat zooveel oude getrouwen op 't appèl ontbraken. „We zajfi zoo gewend," zei hij, „altijd de zelfde gezichten te zien, waardoor onze donateursavonden oen echt huiselijk ka rakter hebben: Zeker is de slechte opkomst toe te schrijven aan de heerschende griep. We wenscben de afwezigen, die door ziekte verhinderd zijn, van harte beter schap. Het spijt me te moeten zeggen dat „Conoordia" zoo in ledental is achteruit gegaan. De vereeniging bestaat uit 20 leden, terwijl er minstens 80 moeten zijn om een behoorlijke bezetting te hebben. We missen een bas, wat de muziek zeker ten goedé komt. Breezand bezit menschen genoeg die hun krachten aan „Oonoor dia" kunnen wijden." Dat er niet meer leden zijn wijt de heer De Vries voorna melijk aan de dames, die hun respectieve lijke eöbtlgenooten en verloofden niet graag een avond naar de repetitie laten gaan. Door het slechte weer, was er niet al te best gerepeteerd en wanneer er een goed stukje muziek een gehoore gebracht werd, was dit zeker te danken aan den eminenten directeur, den heer H. B. Schenkels. De heer Slikker van Warmen- hulzen, die dezen avond voor de afwisse ling zou zorgen, werd nog welkom ge- heeten, waarna de muziek ons haar eer ste nummer, Brigade Marsch van C. Hek- ker, liet hooren. Niettegenstaande het corps klein is, kan het zich gerust laten hooien. Vooral van het tweede nummer, Fête au Trianon, vonden we .de muziek en de uitvoering heel mooi. De clarinet-solo uit „Souvenir du Dauphin", werd door den heer Schenkels, zoon van den direc teur, op zeer verdienstelijke wijze uitge voerd. Tot slot kregen we een korten vroo- lijken marsoh te hooren. De heer Slikker bracht ons nieuwe en oude bedjes. De voordrachten waarbij zyn stem, die, we wisten het reeds, heel mooi is, het meest tot zijn recht kwam, Vodden, van Dirk Witte en Een landje als Holland, zoo is er maar één, van Alex de Haas, vonden we het mooist. Voor de pauze haperde de heer Slikker nog.al eens, maar dat wijten we aan de luid ruchtige jongelui, die in de zaal waren. Na de pauze was de heer Slikker er beter in, niettegenstaande het Sausjes knappen achter in de zaal, zeer hinderlijk voor hem geweest moet zijn. In zijn sluitings woord dankte de heer De Vries de aan wezige voor hun belangstelling, de heer Slikker voor het gebodene en sprak zijn verontwaardiging uit over die aanwezi gen, die èn voor de uitvoerenden èn voor anderen, zoo onaangenaam geweest waren. Zou het nu niet eens goed zijn een voorbeeld te stellen, door zulke menschën uit de zaal te verwijderen? Het zijn toch personen, die goede kunst niet weten te waardeeren en nog minder de moeite, die directeur en leden zich moeten getroost en, om met iets goeds voor den dag te komen. RUITERAVOND. In de vroolijk versierde zaal van den heer Slikker, waarin aan de wanden aller lei toepasselijke spreuken en opwekkin gen hingen en voor het tooneel een aar dig transparant was aangebracht, vier den Zaterdagavond de RuitervereenigLn- gen „R. A. P." en „West-Friesland" ge zamenlijk hun jaarfeest De voorzitter van onze plaatselijke vereeniging, de heer V. Kaan, opende den avond met te vertellen, dat de nood zakelijkheid van bezuiniging er toe leid de, dat de R. A. P. en West-Friesland ge combineerd feest vierden. Z'n welkom gold natuurlijk allen, zoo ook z'n dank voor de ontvangen medewerking. Toch wilde hij enkelen in het bijzonder noemen en wel den heer Slob uit Haarlemmer meer, afgevaardigde van het hoofdbestuur der Landelijke Federatie van Rijvereeni- gingen en de afgevaardigden van de zustervereeni gingen „Bucephaius" van Barsingerhorn, jfBeyaart" van Pur- merend, „Amstelruiters" van Amstelveen en van de vereenigingen van Texel en Wieringen. ,3ucephalus", de oudste zus- terver eeniging, werd het eerstgenoemd, maar niet minder Mij was men met de vertegenwoordigers van Wieringen, om dat daar toch de a-jivereeniging ontstaan was na een demonstratie van R. A. P. Van de hoeren die voor de muziek zorgden werd gehoopt en verwacht, dat zij er de stemming in zouden weten te krjjgen en we kunnen liet hier er meteen bij zeggen, dat zij zich danig geweerd hebben, en voor hun pittige dansmuziek en begeleiding van verschillende 1 voor drachten menig applausje verwierven. Ook de tegenwoordigheid van de pers werd op hoogen prijs gesteld, omdat men door haar publiceering hoopte, dat menig jongmensch, dat wat wankelmoedig was bij zijn beslissing om al of niet toe te tre den als lid, de knoop zou doorhakken, als gelezen werd, hoe de ruitervereeniging in dezen tijd van malaise nog opgewekt feest kan vieren. Nu, als men om leden te winnen, niets Luid ers to doon hooft dun oost to vioron, dan is het in onzen polder weldra niet allemaal op de fiets" zooals het oude liedje luidde, maar zien we iedereen te paard, want feesten, dat kunnen de ruiters. Voorzitter moest tot zijn splijt mee deden, dat de eere-voorzitter, burgemees ter Lovink, verhinderd was de nieuwe leden te beëedigen, doob men had den heer Slob bereid gevonden deze plechtig heid te verrichten. De heer Slob zeide met genoegen deze taak op zich te hebben1 genomen en gaarne de gast te zijn bij twee korpsen, die hij tot de beste van de landelijke fede ratie rekende, niet alleen in hun pres taties, maar vooral om de geestdrift voor het gemeenschappelijk doel en om de ka meraadschap, die onder de lrilen heerscht. Het is die geest, welke herinnert aan de voorvaderen uit de zeventiende eeuw, ging spreker voort, die gemaakt heeft dat de federatie, in 1926 nog maar bestaande uit 16 vereenigingen, welke niet eens goed wisten wat ze wilden, thans ge groeid is tot een organisatie van 68 vereenigingen met 1000 ruiters. Ook op het gebied van de paardensport wil men toonen dat rekening gehouden moet wor den met het platteland. De nieuwe leden, staande op het tooneel tussöhen de standaards der beide vereeni gingen, antwoordden^ toen de heer Slob hen de belofte had voorgelezen, en vroeg of ze die zouden houden, luidop: „Ja", waarop hen het standaardlied werd toegezongen. De heer Kaan feliciteerde de pas be- eedigden en richtte daarna zich in het bijzonder tot een van hen, de Amazone, mej. T. Saai, en tot den heer Slob. Hij greep deze gelegenheid aan om hen te feliciteeren met hun verloving en bood met een aardig toespraakje een bloemen mand aan. Hiermede was het officieele gedeelte achter den rug en begon het vroolijke deel van het programma. Het eerste nummer daarvan was: „Dres- guurproef no. 3. Pt 186". Nadat de voor zitter had verteld dat hij bü de vereegi- ging „Beyaart" gezien had hoe deze proef op buitengewoon mooie schimmels was gereden, en hij die dieren voor dezen avond ter leen gevraagd had, ging het gordijn open en reden de ruiters tot groote hilariteit van de toeschouwers de bedoelde oefening op stokpaardjes. Nu volgde, een tooneelstukje, gespeeld door leden van „West-Friesland", „Een knap stel", waarvan we evenmin iets zul len zeggen als van de vele zangnummers en voordrachten, die ten beste worden gegeven. Er was veel aardigs en ook wel wat minder goed. Maar op zoo'n avond dat men onder elkaar is en samen een genoeglijken avond in elkaar zet, gaat men niet critiseeren en daarom noemen we dus niets afzonderlijk. Het middernachtelijk uur had al een poosje geslagen, toen een soupertje werd aangeboden dat ons allen best smaakte. De voorzitter greep deze gelegenheid aan om z'n dank te uiten aan allen die tot het welslagen van den avond hadden bijge dragen, in de eerste plaats den instruc teur Vethman, dan' hen die voor de ver siering hadden gezorgd, de ijverige secretaresse, mej. Vader, en niet het minst de Fam. Slikker, die altijd de ver eeniging even prettig ontving en behulp zaam was. Er ging een extra hoeratje op voor mej. Slikker. Na dit toespraakje ging de verslag gever er maar van door, al was het feest niet afgeloopen. Er moest nog een ver loting volgen en er zullen nog wel heèl wat voordrachten gedaan en dansjes gemaakt zijn, voor eindelijk allen naar huis gingen. AUTO-ONGELUK De heer H., uit Breezand, die Zondag avond op den Kerkweg voor een paard uitweek, had z'n auto, doordat deze slipte, niet meer in z'n macht. De wagen tuimel de met den kop in den wegsloot. De kraanwagen van den heer Borg moest er aan te pas komen om het voertuig weer op den weg te krijgen. Bestuurder, passagier en auto kwamen er goed af. De heer L. Geusetaoek heeft zijn benoe ming tot lid der Commissie van Toezicht op het lager onderwijs aangenomen. De heer L. J. Peeters, thans werkzaam op het hoofdkantoor van de M.U.Z., zal binnenkopt een gelijksoortige betrekking aanvaarden bii een werk in Spanje. De 'heer JWouda alhier is benoemd tot sluiswachter bü den Waterstaat met stand plaats Medemlblik. Naar wij vernemen, 'is het Provinciaal Electriciteitsbedriif van Noord-Holland voornemens, om aan elk bruidspaar in de gemeenten, waar het bedrijf rechtstreeks stroom aan huis levert, voortaan een elec- triseh strijkijzer ten geschenke te geven. WONINGBOUW. Door den aannemer J. O. Klein zal in den polder Waatrd Nieuwland een boer derij nxet woonhuis worden gebouwd voor rekening van den lieer P. Post. Voor reke ning van den Kerkeraad der Gereformeer de Kerk zal adhter de kerk aan de Belt- straat een woonhuis worden gelboorwd door den1 aannemer H. Juistinig. Gedurende de maand Januari zh'n alhier sl ^^roee^en aan de waterleiding aange- WIJZIGINGEN IN DE VISSCHERSVLOOT. Het vaartuig Wit. 166 is doör den ekm- naar J. Rotgans Na. verkocht «sj. j gans Cz alhier; de open boot W.R. 42 door O" W.R. 112 is verkocht aan O. v. d. 1 ia te Ierseke. Naar men ons mededeelt, zal de afd. wXgTvan dén Jeugdbond voor Oi^ hcxdtfmr (J.V.O.) op Zaterdag 14 Maart a.s. een propaganda-avond houden lytuishoerf, waar als spr^eroptre^tüeen van Oorschot uit Arnsteto tervdU de avond verder door d'e afdeeding tf vuld wordt met tooneel, zang, volkfldan sen, eniz. Hippolytushoef. UITVOERING „HARMONIE". Zaterdag- en Zondagavond heeft de muziekvereenlging Harmonie haar jaar- Mjksche ledenuitvoeringen gegeven In de zaal van den heer Jb. Bruul. Aangezien de heer P. Bruul door ziekte verhinderd was om zijn oorps te dirigeeren. was de heer Krei'ger uit Den Helder zoo bereid willig om deze taak over te nemen. En het mag als een groote verdienste gere kend worden, dat do uitvoering hier niet in het minst van te lijden heeft gehad. Het corps was prachtig op dreef en vooral no. 2 was heel mooi en lang geen makkelijk werk De gegeven muziek werd keurig vertolk! Na de pauze werd opgevoerd: „Er staat geschrevenvan Jaap van der Poll, tooneelspel in vier bedrijven. Dit prach tige werk, dat door onderscheidene ge zelschappen reeds is gespeeld, vond een bijzonder goede vertolking te Wieringen. Het is op en top een anti-oorlogsstuk en de problemen, die aan de orde worden gesteld, zijh alledaagsoh, d.w.a voor ieder waarneembaar, er wordt niet met overdreven' ideeën geschermd. Zuiver menschelijk leed, voortgekomen uit den oorlog, zooals duizenden dit leed gevoeld hebben en nog voelen. Het stuk zit goed in elkaar en eisoht geen groote bezetting. Ook aankleeding en deoor is beperkt ge bleven tot één interieur. Zeer belangrijke punten voor dilettanten. Zooals gezegd, had' het stuk te Wieringen een goede ver tolking, waar mej. Gr. Bossen ais mevr. Henderson een groot aandeel in heef! Dooh ook de andere medespelenden heb ben 'goed gespeeld. De aanwezigen hebben dan ook hun waardeering steeds in een krachtig applaus getoond. Vol aandacht heeft men geboeid zitten luisteren. Muisstil was het in de zaal, zoodat Harmonie op twee goed geslaagde uitvoeringen met een gezellig bal kan terugzien. NIEUWBOUW. De heer J. Leen heeft aan de Klleflsfcraat te Hippolytushoef een perceeltje bouw terrein van den heer B. H. Kraan ge kocht, waarop door den aannemer, (ten heer J. C. Klein, een burgerwoonhuls wordt gebouwd. Westerland. OPENBARE VERKOOPING. Ten overstaan van notaris Obreen had op Zaterdag 14 Feta. 1981, dee avonds 8 uur, in 'het café van dén heer Jb. DuijMker te Westerland, voor de erven van nu wij len den heer C. Jbz. Koorn, de openbare verkooplng plaats van: a. Een woonhuis met boe! erf en tuin te Westerland, groot 0.04.90 HA. Koop er de heer O. Vermeulen voor 1350. b. Het adhter perceel a gelegen land, groot 0.21.90 HA. Kooper de 'heer C. Ver meulen voor 460. In totaal opgebracht 1810. Den Oever. EEN VROUWELIJKE CANDIDATE TE DEN OEVER. Men deelt ons mede dat het In het voor nemen ligt van de afd. der S. D. A. P. om met de a.s. gemeenteraadsverkiezingen ook met een vrouwelijke candidaat uit te komen en wel mevr. D. Wit—Slikker te Den Oever. EEN NIEUWE SLAGERIJ. Naar wij vernemen zal aan de Hofstraat te Den Oever binnenkort een nieuw woonhuis met slagerij worden gebouwd, voor den heer Ph. Deijs, aldaar. De bouw zal geschieden door de aannemers de h.h. D. Bakker en Zoon. DE GEVONDEN DYNAMTET- PATRONEN. Volgens een bericht uit Amsterdam in „De Telegraaf' van j.L Zondag al zou de in den Wieringermeerpolder gevonden dynandetpatronen leege hulzen zijn ge weest, diene alsnog vermelding dat de patronen, verpakt in linnen hulzen ter dege met de gevaarlyke springstoffen, welke door het vochtige weer een pappe rige massa vormden, waren gevuld De arbeiders die de partij; hadden gevoéd en, hebben ze zooals wij schreven door stuk te snijden onschadelijk gemaakt. EEN NIEUWE DIRECTEUR VOOR .APOLLO". „Apolo" te Den simr m aan den heer J. N. Bruul ont beer RrmIT direoteur» aangezien de schem w WeUÜK op de raPétitïën ver- w!^! '-nhetf?eei1 voor de muziek niet be- voraerlj]ik: was. Tot nieuwen directeur werd! aangesteld de heer Glöbbeefk, stafmuzikant te Don Helder, welke reeds jl. Zondag voor de eerste maal de repetitie leidde. Wij wen scben1 ,Apollo" gettuk met deze benoem ini? en hopen dat er weer flinke vorderingen zuilen worden gömaaïkJt. HARKTO VERZICHT. De aanhoudende regen was voor vele veehouders Maandagmorgen blijkbaar geen reden, om niiet ter markt te gaan, het marktbezoek was zelfls zeer goed te no*. men. Ook in don veeaanvoer was ©en kleine opleving merkbaar, o. a. waren een, 16-tal nuchtere kalveren aangevoerd, ju prijzen blijven echter nog ver beneden normaal; het vorig jaar betaalde men jm. mlidfleld voor een nuchter kalf pi m. 20 per stuk, thans 10 11 gld. Geen wonder dat de handel ook nu weder niet begt vlotte. Naast nuchtere kalveren was ook nu een weinig wolvee aangevoerd, n.1. 2. rammen en een drietal schapen, waar ech ter zeer weinig op werd geboden en <11© waarschijnlijk onverkocht zijn gebleven, evenals de aangevoerde varkens. Verder begint thans eveneens weder een'lge leven- digheid te komen in den pluimvee-aanvoer de oude kippen waren vrij duur, ongeveer 1.50 per stuk. Aan1 de eiervelling werden ruim 70.000 eieren aangevoerd; in vergelijking met de j markten elders was de prijs goed, waar door de handel vlug verliep. MiddenprHa 5.50 per 110 stuks. Burgerlijke Stand van Texel van 14—16 Februari GEBOREN: Heintje, <Lv. Gerardus Cor- neli8 Barhorst en Marretje Smit. POLITIE Gevonden: een sleutel en een arm- bandhorloge. Oudeschild UITVOERING „INTER NOS". In het bondsgebouw van den R. K. Volksbond te Oudeschild gaf „Inter Nos" Zondagavond een vroolijken avond. De zaal was meer dan vol toen de heer J, Bakker aan de aanwezigen het welkom toeriep. Spr. verheugde zich over groote opkomst; wel een bewijs, dat do uitvoeringen in het bondsgebouw in den smaak vielen. Toch verzocht spr. voor dit maal eenige toegevendheid van de zijde van het publiek, daar de voorbereiding tot dezen avond slechts 14 dagen geduurd had, zou misschien het spel niet geheel onberispelijk zijn. Vervolgens weid tot afwerking van het uitgebreid programma overgegaan. Eerst werd ten tooneele gebracht „De ver loving", blijspel in één bedrijf. Den kor- ten tijd van voorbereiding in aanmerking genomen werd goed spel gegeven, hoe wel met een langere studie het spel stel lig nog beter geweest zou zfla Blijkens het aanhoudend gelach in de zaal ver maakten de aanwezigen zich zeer. Hierna werd gegeven „Om de Duiten" eveneens een vermakelijk stuk, dat zeer in den smaak viel. Vervolgens werden nog vroo- lijke voordrachten gegeven, •waarvan vooral „De verliefde soldaat" door den heer J. Timmer en mej. N. de Graaf de lachlust van het publiek zeer opwekten. Ook de andere voordrachten waren zeer amusant, zooals „Jan gaat dansen", „De Dichterlüke Dichter", „De Rentenier", al dezen brachten de vroolijke stemming er in. Als afwisseling zong de heer Cor Smit op verdienstelüke wijze het mooie zangnummertje „Moeder". Verder werd nog opgevoerd het stukje „Misverstand". Het was omstreeks half twaalf toen de heer Bakker den avond sloot met een woord van dank voor de geschonken aan- dach! VERHURING „ROZENHOUT*. De boerenplaats „Rozenhout" in de Laagte bij Oudeschild, is bjj inschrijving verhuurd aan den heer Joh. Bremer. Den Burg. VASTENAVONDFEEST IN HOTEL TEXEL. Een tamelijk gezelschap, ongeveer 220 personen, woonde gisteravond het Vasten avondfeest je bü, dat in hotel „Texel" werd gehouden. Helt bestuur had' kosten noch moeite ontzien om dezen feestavond zeer gezellig te doen zijn. Het muziekgeael- schap bestond uit niet minder dan 6 per sonen, dat onder leiding van den heer P- Booan zeer goede baimuziek gaf. Het bal stond onder leiding van den heer IJ. Witte, die, namens het 'bestuur bü aanvang een welkomstwoord sprak en mededeelde, dat door enkele dames en hoeren voor afwis- sol mg zou worden gezorgd, o.a. zou een tooneelstukje worden opgevoerd. Hierna gnig liet sohenn op en werd door een vier tel jongelui, nA de dames O. Gomes, H. Ran, Lena Gioliö en den heer O. Bakker, de leuke één-aoter Alert; Minnebrief je" met groot succes opgevoerd. Daarna kwam de aangekondigde groote vernassjng; deze bestond in een boete-pre- dicatie, die in dichtmaat op onverbeterlijke wijze door dleni heer J. Timmer werd ver richt. Reeds het bestijgen van dén cathe- dep door den 'boete-predikant maakte een zeer 'kom.Lidhen indruk. De heer Timmer had na afloop een overweldigende ovatie ■vta de aanwezigen lin ontvangst te nemen» dao 'hij ook ten 'volle verdiend had, zij11 voordracht was werkelijk onverbeterlijk. Daarna werd een dol gezellig 'bal gehou- den, dat tot het sluitingsuur alle jongelui bijeenhield. Het bestuur komt 'n pluimpj® toe voor de uitstekende organisatie van <nt feestavond je; de heer IJ. Witte voor riu^6 leiding van het bal; de heer J- v„ i V00(r de K^ellige (inrichting der d'ie waarlijk schitterend was verlicht- GROOT ONHEIL VOORKOMEN. Iets voor de film- De heer Johan van der Slikke, van Oo»" „prend, reed gisterenavond met zijn auto Den Burg, toen hij eensklaps bemerkte»

Heldersche Courant | 1931 | | pagina 6