Hervatting der Lessen a REGENMANTELS P Alleen S. IERSCIEL Koopt Uw Rijwielen of Qnderdeelen bij E. N. HEIiLIGENBERG WINKELHUIS WIIIKWH1 F N Motor Sijwiel 1931 Naaisters en Leerlingen D Kleine AdvertentiL Gascokes Chr. Gymnastiekvereeniging Bloembollengrond en w«y fitps toestel met luidspreker BETREKKINGEN BETREKKINGEN SPRUYT, ElectrischeLicht- enKracntinstallaties Gemeenteraad van Wieringen Visscherijberichten. Ned. Arb. Sportbond „Philippus" KOEGRAS en Mul 1 DIVERSEN TE HUUR GROOTSTE SORTEERING LAAGSTE PRIJZEN Vleeschwaren. N. HEIJLI6ENBER6 KEIZERSTRAAT 118 TEL 234 ©ESCHENK MAGAZIJN Gazelle Gazelle TE KOOP E. N. HEIJLIGENBERG WinERÜOS.SIralijlisyf TE HUUR F&rma IVIorée, Vosstraat 16 „Turnlust" Het Bestuur. Burgerlijke Stand var Den Helder Radiografisch Weerbericht. Meisje ontvoerd Sluisdijkstraai 95. HERVATTING Notaris F. J. M. PIMFFSR, te Schoorldam, pubiek verkoopen FALCON LODEN TWEED GABARDINE enz. enz. Men wordt verzocht om zoo spoedig mogelijk de Strandtenten gestald bij JONGMAN weg te halen IJ- van der Plaat, tadio. Radio. Te koop van f 425.— voor f 175.- RADIOHANDEL Keizerstraat 118. Telef. 234 Net goedkoopste en meest gesorteerde adres GEVRAAGD f I.OO - f 2MO #a. L. Schoonhoven Telef. 639 Spoorstraat 22-24 AANGEBODEN voor industrieel gebruik bij minimumafname van 25 H.L. f 0.50 p. H.L. Anthraciet vanaf f 1.40 per H.L, GEBR. FABER, Gazelle Rijwielen AANGEBODEN TE KOOP Electrisch licht Eiectrische hoorn Duo en hoorn VOOR SPOTPRIJS GOEDKOOPSTE ADRES voor mooie insluithaarden en moderne kachels Gaarne zouden wij op het Mantel-Atelier nog enkele gevorderde plaatsen einde Spoorstraat AANGEBODEN (gevraagd, te koop, te huur enz.j.v.l t/m.3regels 40ct., elke regel meer 10 ct. Aan ons Bureau te bevragen of met brieven 10 cent extra Belangrijke Mededeeling. Annex aan onze reparatie-inrich voor rijwielen hebben wij heden verbonden c afdeeling voor Voor vakkundige bediening wordt ingestaan. ZEER BILLIJKE PRIJZEN. VRAAGT ONZE OFFERTEN 11 Tegenwoordig alle leden. Na afhande ling der notulen zijn aan de orde Berichten van aanneming van benoe mingen keurmeester Zeegras-exploitatie Texel en hoofd der school Oosterland; goedkeuring kasgeldleening 25.000 en raadsbesluit verkoop bouwgrond aan D. Tijsen Dz.; bericht* dat de kon. goedkeu ring is verleend aan de wijziging der ver ordening op de veemarkten en bericht van verdaging van beslissingen; kasopneming gemeente-ontvanger en kassier zeegras exploitatie; maandstaten id. Juni en Juli. Al deze stukken voor kennisgeving aan genomen. Verder zijn ingekomen verslagen ma lariabestrijding; keuringsdienst; Spoor- Iram-weg WieringenSchagen. Deze liggen ter inzage. Ontslag-aanvrage S. Juisting als lid der oomm. v. toezicht L.O. en tot wering van schoolverzuim Eervol verleend onder dankbetuiging. Van W. Jansen en J. van der Schuur een verzoek 0111 de vervoerkosten van hun kinderen naar de biizondere lagere school te Den Oever geheel voor gemeentereke ning te nemen. Wordt afgewezen, omdat, indien zii bezwaar hebben tegen de te be talen bijdrage in het vervoer, zij zich hier voor tot Ged. Staten moeten wenden. B. en W. adviseeren geen adhaesie te betuigen aan een adres van het gem.-best. van Jisp aan Ged. Staten om steun aan noodlijdende vee- en pluimveehouders enz., daar zii van meening zijn, dat de afdeeling Noordholland van de Vereen, van Nederl. Gemeenten op dit terrein meer kan be luiken. Na eenige bespreking besloten een ver zoek tot genoemde afdeeling te richten. Beperking vergunningen en verloven. Naar aanleiding van het verzoek van de Nat. Oomm. tegen Alcoholisme om het i vestigen van drankvergunningen in de Wieringermeer te voorkomen, adviseeren B. en W. vast te stellen een verordening tot bepaling van het maximum-aantal door ihen te verleenen vergunningen en verlo ven A voor sommige deelen dezer ge-1 meente. In deze verordening is bepaald, j dat in de Wieringermeer één vergunning en één verlof A wordt toegelaten. De heer Lub stelt voor punt d van art. 1 dier verordening, waarin bepaald is, dat in de Wieringermeer 1 vergunning en 1 verlof A worden toegelaten, te schrappen. Na eenige bespreking wordt hiertoe met 8 tegen 3 stemmen besloten. Tegen stem men de heeren Tiisen, Bakker en Kaan. De verordening wordt hierna vastge steld. Verkoop bouwterrein. Tengevolge het daartoe door den heer! S. Zomerdijk Sr. ingediend verzoek wordt besloten aan hem onderhands te verkoo- pen het reeds bij hem in huur zijnd per ceel 5 van het bouwterrein te Den Oever, groot 168 ms. Prijs 3.25 per m2. Rekening en begrooting Ge zondheidscommissie. De rekening wordt goedgekeurd in ontvangst op 2048.01; in uitgaaf op ]j 10.48.31; voordeelig saldo van 909.70. Eveneens de begrooting 1933. Vaststelling pensioensgrond slagen van gemeente-ambtenaren. Door den Pensioenraad is verzocht de vaststelling te bevorderen van een twee tal pensioensgrondslagen van ambtenaren. Aangezien de vaststelling van pensioens- rondslagen vrijwel een formeel karakter raagt, achten B. en W. het beter deze aan hen over te laten, ook omdat daar mede het belang van de betrokkenen Öoor bespoediging der afdoening dikwijls is gediend. Ih dezen geest wordt besloten. Verkoop van ter onteigening aangewezen grondstrooken. B-ij het kadaster staat de gemeente Wieringen bekend als mede-eigenares van eenige perceelen grond, welke in eigen dom toebehooren aan den Heer M. Minnes %z., Mevr. A. Minnes Hd. (wed. D. Heij- blok Vz.) en den Heer P. Asjes Cz. Over den koopprijs van deze gronden, die voor den aanleg van spoorbaan en Rijksweg ter onteigening zijn aangewezen, zijn partijen het niet eens geworden. Voorgesteld wordt genoemde grond strooken aan het rijk (Staatsspoorwegen) ff te staan voor een totale koopsom van Uitbreiding r.-k. school. Naar aanleiding van de aanvrage van het Kerkbestuur om gelden uit de ge meentekas, voor het uitbreiden van de ijzondere lagere school te Hippolytus hoef met een derde lokaal, deelen B. en W. het volgende mede. Blijkens de toelichting is een derde lokaal noodig met het oog op het aantal leerlingen, 88 bedragende, waarvoor de jvet 3 leerkrachten eischt. Aangezien het beschikbaar zijn van een lokaal voor ieder Oer leerkrachten in het belang van het onderwijs wordt geacht en deze 8 leer krachten ook aanwezig moeten zijn, indien ge ingediende wetswijziging tot stand komt, heeft het Kerkbestuur gemeend van de stichting van een noodlokaal te moeten afzien en een permanent lokaal Ie moeten aanvragen. B. en W. meenen niet nader uiteen be hoeven te zetten, dat tegen een perma- pent lokaal bij hen nog meer bezwaren bestaan dan tegen een noodlokaal, het welk bij raadsbesluit van 20 Mei j.1. werd afgewezen. Naar alle verwachting toch zal het getal leerlingen dezer school zeer spoedig dalen en een derde lokaal vol strekt overbodig zijn. Het stichten van zoo'n lokaal achten zij.onder de tegen woordige onzekere omstandigheden niet jninder dan een geldverspilling, waaraan jij weigeren hun medewerking te ver- léenen. Om deze reden stellen zij voor de ge vraagde verstrekking van gelden te wei geren. Met algemeene stemmen aangenomen. Afwijzend prae-advies. Voor schot woningbouw. Het om praeadvies in handen gesteld verzoek van de alhier gevestigde woning bouwvereniging „Beter Wonen", om haar een voorschot ten bedrage van f106.000 verstrekken, ten einde haar in staat ♦b stellen over te gaan tot den bouw van 39 arbeiderswoningen te Hippolytushoef, geeft B. en W. aanleiding tot de vol gende beschouwingen. Het is buiten kijf, dat de uitvoering der Zuiderzeewerken een groot aantal arbeiders naar Wieringen heeft doen stroomen en daardoor gedurende de af- geloopen jaren in deze gemeente een groot woningtekort heeft doen ontstaan. Dat voor al deze menschen hier niet dadelijk een woning was te vinden, be hoeft zeker geen verwondering te wekken. Ook niet, dat het particulier initiatief eenigszins huiverig was om dadelijk in die behoefte te voorzien, omdat het dui delijk was, dat de meesten van die nieuwe inwoners binnen enkele jaren weer zouden vertrekken. Toch is het aantal door par ticuliere bouwers gestichte woningen niet onbelangrijk te noemen, zooals uit het volgende overzicht blijkt. De woning voorraad in deze gemeente nam in de laatste vijf jaar toe met 315 woningen. Gemiddelde 52 per jaar, hetgeen zeker niet onbevredigend is. Dat hiermede het woningtekort niet was opgeheven is duide lijk, doch kon ook niet worden verwacht. Wel verwachten B. en W., dat het tekort binnen enkele maanden zal zijn verdwe nen en sterker nog zal plaats maken voor een Overschot van woningen. Reeds zyn de eerste symptomen er, dat deZuider- zee-arbeiders Wieringen verlaten, omdat zij inzien, dat de werkgelegenheid hier met eiken dag afneemt. Het moet het streven van het Gemeentebestuur zijn dit vertrek met alle middelen aan te moedigen en te bevorderen, aangezien het groote overcompleet aan arbeiders hier tot on houdbare toestanden zal aanleiding geven. De plannen van de Woningbouwver- eeniging om tot stichting van 39 woningen over te gaan mo'eten dan ook, naar de meening van B. en W. op een débacle uitloopen. De toestand te Wieringen is toch van zoo tijdelijk en labiel karakter, dat het niet aangaat aan de hand daarvan plaatselijke woningbehoefte te beoordee- len en daarop plannen tot het bouwen van permanente woningen te doen basee ren. Die plannen zijn volgens B. en W. praematuur en kunnen daarom niet door hen worden gesteund. Zij stellen dan ook voor het verzoek van de hand te wijzen. De Heer P. K 0 0 ij zegt, dat B. en W. in hun prae-advies gemakkelijk over de feiten heen stappen, doch hij had graag wat meer gegevens gezien. Ook hadden B. en W. de toestanden op Wieringen eens onder de oogen moeten zien. Er zijn hier 383 onbelaste perceelen, een paar honderd woonketen en 1380 belaste per ceelen. Voor krotwoningen worden huren betaald van f 2.50 tot f 5.B. en W. zeggen verder, dat door particulieren 315 woningen gebouwd zijn, doch dit zijn voornamelijk eigen woningen. De wonin gen van de M. U. Z., die binnenkort be schikbaar zouden komen, zullen, naar spr. heeft vernomen overgaan aan de Genie. Wat het plan zelf betreft, de ge meente is eigenlijk meer borg voor rente en aflossing. Verder geeft het de gemeen te verschillende voordeelen. Men bedenke eens. dat al die onbelaste perceelen en keten geen cent belasting opbrengen. Er wordt gesproken van een débacle, maar de particulieren zijn toch niet zoo bang, want die bouwen nog steeds. Spr. merkt ten slotte nog op, dat bij de laatste verkiezing van andere z(jde is verkondigd, dat er onder spr. fractie een huisjesmelker zou zijn. Laten deze heeren het dan thans op prijs stellen, dat spr. fractie den huisjesmelkers de wind uit den zeilen wil nemen. De heer Oden merkt op, dat hij zelf vertegenwoordiger is van een huizen eigenaar, doch hij krijgt den laatsten tijd voortdurend aanvragen om woningen. Van het wegtrekken van een deel der bevolking is dus nog niet veel te merken. Wethouder Kaan zegt, dat de heer Koóij in theorie wel gelijk heeft. De ge meente is feitelijk alleen borg. Maar, waar niet is, verliest de keizer zijn recht. De werkzaamheden loopen af; de loonen gaan omlaag, waar moet tenslotte het geld vandaan komen? Nadat ook Wethouder T ij s e n en de Voorzitter hierover nog het woord voeren, wordt het voorstel van B. en W. met 8 tegen 3 stemmen, die van de heeren Lub, Oden en P. Kooij, aangenomen. Geldelijke tegemoetkoming voor schoolbezoek. Ingewilligd wordt de aanvrage van T. Terwisscha van Scheltinga om tegemoet koming in de kosten voor schoolbezoek. Wijziging verordening. Den laatsten tijd wordt, meer dan vroeger, ontheffing gevraagd van het verbod tot het berijden van de Pompsteeg te Hippolytushoef met motorrijtuigen of rijwielen. B. en W. achten het daarom beter het desbetreffend voorschrift in te trekken, ook omdat zij meenen, dat het gevaar van het berijden van deze steeg niet groot is. Aldus besloten. Rondvraag. De heer Lub zegt, dat aan de verlengde Pompsteeg den laatsten tijd nogal wordt gebouwd. 2 huizen staan er en het 3e en 4e is op komst. Spr. stelt in verband hiermede voor de Pompsteeg voor zoover noodig en mogelijk te verbreeden en door te trekken naar den Slingerweg. Na eenige bespreking wordt besloten prae-advies af te wachten van B. en W. De heer Lub vraagt opnieuw naar de watervoorziening in de Boven-Elt en de Lage Haukes. Voorzitter zal bij het P.W.N. nog eens op spoed aandringen. De heer Oden komt thans opnieuw met zijn voorstel het verbod tot het be rijden van den M'ekkenstuinweg op te heffen. Er zijn al heel wat slachtoffers gevallen en er waren er, die f 10.— boete kregen. Wordt, met algemeene stemmen be sloten het verbod op te heffen, doch alleen voor wielrijders. De heer Oden wil, in verband met het feit, dat onlangs bijna een ongeluk bij de zwemgelegenheid aan De Haukes is gebeurd, daar borden plaatsen, die het diepe gedeelte behoorlijk aangeven. Zal worden gedaan. De heer P. K 0 0 ij vraagt of destijds niet is besloten door den Raad om het hek voor het raadhuis wat achterwaarts te plaatsen. Voorzitter antwoordt bevestigend, De bedoeling is met Bruul te onderhan delen over bet gedeeltelijk betalen van de kosten, daar ook die er voordeel van zal hebben. De heer M. K 0 0 ij verzoekt een lan taarn op de plaats, waar het vuurbaken aan De Haukes heeft gestaan. Zal worden onderzocht. De heer Bakker wijst er op, dat enkele tegels van het schoolplein te Oosterland verzakken. Hij wil dat hierin voorzien wordt door een betonrand. De heer B 0 s k e r wil voor het pad langs het plein een straat leggen van oude klinkers. Zal worden nagegaan. Hierna sluiting. Met blijdschap geven wij kennis van de geboorte van oize Dochter MARIA CAR0LINA. N. BAKKER. H. C. BAKKER-DE DOES. Doggersvaart 11. 1 September. Aangebracht door korders: 3470 tongen p. stuk 3270 kleine tongen 1 tarbot 48 kisten schol I p. kist 57 kisten schol II 62 kisten scharren 2 September. Aangebracht door korders: 7 ki|ten schol I p kist 45 kisten schol II 6 kisten scharren De Heer en Mevrouw H. F. W. VARENKAMP— HUIJER geven kennis van de geboorte van hun Dochter MADY ERNANIE. Mar. Hospitaal. Havenplein 5. 3 Sept. 1932. 0.400.05 0.030.01 5.00 10.004-90 3.90—0.50 3-30—2.10 9.50—5-75 4.402.90 2.852.00 Ondertrouwd: JAN SCHAAP en C0RNELIA JAC0BA BAKKER. Den Helder, 1 Sept. 1932. Huwelijksvoltrekking 15 September a.s. Receptie: Zondag 4 Sept. van 3-5 u., Langestr. $8. 1 en 2 Sept. ONDERTROUWD: M. J. Th. v. Vorse- len en A. Huis. P. W. Riteco en A. M. Kemp. A. Verschoor en G. Zon. J. Schaap en O. J. Bakker. L. Verhage en D. H. Kok. A. A. J. v. Wijnsberge en J. Mieldijk. GETROUWD: P.M. Giebelen en H.H. H. Schlothan. P. Snijders en J. Markus. P. Bruin en A. Kramer. G. C. Schnellen- berg en C. Boerman. J. Barzilay en N. Selderbeek. J. A. Kok en L. H. Schotting. BEVALLEN: M. A. Maes-Verstraete, z. A. B. M. Leibbrand—Beneker, z. H. C. Bakker—de Does, d. OVERLEDEN: H. Slort, 70 j. Wed.P. Pheiffer, 79 j. J. A. Th. Jelierse, 19 mnd. Naar waarnemingen verricht in den morgen van 3 September. Medegedeeld door het Kon. Nederlandsch Meteorologisch Instituut te de Bilt. Hoogste stand: 765.8 Rochefort. Laagste stand: 733.6 Thorshavn. Verwachting: Aanvankelijk tijdelijk nog stormachtige, later krachtig tot matige Z.W. tot W. of Noord-W. wind, zwaar bewolkt tot betrok ken, later mogelijk opklarend, waarschijn lijk nog regenbuien en iets koeler. Al De 28-jarige dochter eener weduwe meegetroond. :SS Wij lezen in „De Telegraaf": Het geheele dorp Losser verkeert in ernstige ongerustheid over het lot vqn een 28-jarig meisje, van wie thans als als vrij zeker kan worden aangenomen, dat zij is ontvoerd en wellicht nimmer in de ouderlijke woning zal terugkeeren. In het begin der vorige week vervoegde zich een als heer gekleed persoon van omstreeks dertig jaar ten huize van Anne Tiemers, een knap en gezond uitziend meisje, woonachtig in de kom van het dorp met haar moeder, de weduwe Tiemers. Hij gaf voor weduwnaar te zijn en zeide een vaste betrekking te hebben met een verdienste van f45 per weekbovendien bewoonde hij een mooi huis in Hengelo zoodat hij meende, dat de dochter des huizes onder deze omstandigheden wel bereid zou zijn met hem te huwen. Om zijn christelijke gezindheid te toonen haalde de man eenige bijbelteksten aan. Kortom hij schilderde het meisje een mooie toekomst voor en dischte een en ander zoo verleidelijk op, dat zelfs de moeder zich er over verheugde, dat haar dochter zulk een goede partij deed. Ten slotte stelde de bezoeker voor ter nadere kennismaking een uitstapje te maken. De broeder van Anna werd mede uitgenoodigd en samen met hem ging de bezoeker het dorp in om een auto te huren. Onderweg liet hij zijn toekomstigen zwager een sigaret opsteken, maar on middellijk na het rooken van deze sigaret werd Tiemers onwel, zoodat de huwe- lijkscandidaat het maar beter vond, dat Anna's broeder thuis bleef, aangezien hij zoo toch niet veel aan het uitstapje zou hebben. Nog geen kwaad vermoeden verliet Anna daarop met den man de woning. Sinds acht dagen heeft men thans taal noch teeken van het meisje gehoord. Uit een onderzoek is gebleken dat een chauf feur uit Hengelo het tweetal nog den zelfden avond naar Arnhem heeft ge bracht. Als eenige bijzonderheid weet deze chauffeur te vertellen dat Anna in Arnhem aangekomen, weenend uit den auto is gestapt. Tot nu toe ontbreekt elk verder spoor. Anna was thuis de eenige kostwinster. De weduwe verkeert in wanhopigen toe stand en het geheele dorp leeft met haar mee. Verschillende verhalen doen de ronde, dat dezelfde persoon ook in andere plaatsen in Twente, o.a. In Hengelo en Oldenzaal, zijn slag heeft trachten te slaan. De burgemeester van Losser heeft per radio een volledig signalement van beide personen doen uitzenden en om aanhou ding verzocht. Een nader bericht meldt: Gisterenmorgen heeft een inwoner uit Losser de onbekende met het meisje in Amsterdam ontmoet voor het magazijn der firma Brenninkmeyer op den Nieu- wendijk. Het meisje deelde mede, dat zij niet meer wenschte terug te keeren, maar overigens wilde zij niets mededeelen om trent haar huidige verblijfplaats. De moe der verkeert in groote ongerustheid, om dat zfj niets meer van haar dochter heeft gehoord. geeft les in Orgel- en Piano spel, zoowel aan eerstbegin- nenden als aan gevorderden. Billijke condities. Maandag 5 September a.s., hervatting der Oefen avonden in de school aan de Molenstraat. Allen present! Brengt nieuwe leden aan Het Bestuur. Gerst. Zondagsschool-Vereeniging ZONDAG 4 SEPTEMBER DER ZONDAGSSCHOOL De School met den Bijbel (Koningstraat), de Louisestichting (Jonkerstraat): van i één tot i twee en drie ivier. zal op Woensdagen 14 Sept. 193-2 bij inzet en 21 September d.a.v. bij toeslag, comb. en eindtoewijzing telkens des n.m. 2 u. (aanvang vol gens pi. gebr. 3 u.)n.t. in het café „Prins Hendrik" van den Heer A. KOSSEN te Julianadorp, perceelen met daarop staande boerenbe- huizing en schuren aan de Langevliet te Koegras gem. Den Helder, groot 19.14150 H.A. en perceelen met daarop staande boerenbe- huizing en schuren, aictaai', groot 11.83.40 H.A. Te veilen in 5 perceelen. Eigendom van de N.V. Hein van den Berg Sons Bulb- growing and Export Company (Hein van den Berg en Zonen's Bloembollenkweekery en Ex- porthandel) te Breezand gem. Anna Paulowna. Aanvaarding bij de betaling kooppenningen. Voor soliede koopers ruime hypotheek qp gunstige conditie's beschik baar. Inlichtingen ten kantore van gen. notaris, waar schet^a^r- ten verkrijgbaar zijn. VERLOREN op de Kerkgr. een MANTEL-CEINTUUR. Grijs met zwart. Terug te bez.Koningdw.str. 11 KEGELSPORT. Liefhebber zoekt aansluiting bij eenvoudige Clubs, op Dins dag of Donderdag. Brieven onder Nr. 132, aan het Bureau van dit blad. Te huurde Benedenwoning Loodsgracht 38. Te bezichtigen beden van 4—6 uur. Te huur een mooi Woonhuis Loodsgracht 42. 15 September te aanvaarden, f 40.per maand. Adres: Bureau van dit blad. Wol voor Hoeren Pulovers groote knotten 50 cent, bij: CORRIE KOSSEN Slaapkamer te huur, voor 12 Dames a f 1.50. Brieven onder No. 133, aan het Bureau van dit blad. GEVRAAGD Gevraagd een ZIT-SLA APKAMER. Brieven onder Nr. 128, aan het Bureau van dit blad. Fijne smakelijke versche Eiectrische koeling. Spoorstraat 53. Telefoon 420. Eten zoo goed als nieuw in bouw, QiB 9B 09 QB QB 9B 3E BB QB303i3 EB Öu DD Da lOD DD Du oB ÖD Öu Valt er een te geven, en wenscht U niet meer te besteden dan b.ezoekt U dan de afdeeling Geschenken in het van B. z. a. net R.-K. MEISJE, v. d. en nacht, in een eenv. burgergezin te Den Helder. Brieven onder Nr. 126, aan het Bureau van dit blad. B. z. a. een net MEISJE, voor dag en nacht of voorden dag, goed kunnende werken en koken. Brieven onder Nr. 136, aan het Bureau van dit blad. Net, Groninger meisje, 20 jaar, zoekt Dagbetrekking. V.g.g.v. Brieven onder Nr. 141, aan het Bureau van dit blad. Te huur gevaagd, door juf frouw alleen, gem. of ongem. ZIT-SLAAPKAMER. Brieven onder Nr. 130, aan het Bureau van dit blad. Net persoon vraagt een SLAAPKAMER. Brieven onder Nr. 131, aan het Bureau van dit blad. gevraagd voor Banketbakkerij, Liefst nieuwe wijk. Brieven onder Nr. 49338, BOLREK, Amsterdam. Heer en Dame, gehuwd, zoeken van 1017 September Zit- en Slaapkamer met volledif pension, in centrum stad. Brieven onder Nr. 142, aa* het Bureau van dit blad. Net Meisje vraagt SLAAPKAMERTJE. Brieven onder No. 138, aafi het Bureau van dit blad. Net Heer K. M. zoekt ZIT-SLAAPKAMER. Brieven met prijsopgaaf ondei Nr. 135, Bureau van dit blad. Plaatsing voor 2 nette Commensaals, tevens een paar Slaapkamers te huur omtrek Ankerpark. Adres: Bureau van dit blad. Net Kosthuis met vrije kamer aangeboden. Adres: Janzenstraat 10. Juffrouw zoekt betrekking als Huishoudster of als hulp in de huishouding, vóór half September of begin October. Brieven letter A., Boekh. G. VAN BRUINESSE, J. P. Heijestraat 87, Amsterdam (W.). ngnpnpnnnpQpQpQpqpQpQg rouuuyuDüDyDnauuuuuuuu E B. z. a. Kraam- of Zieken. verzorgster, 3 X per dag, voor moeder of kind. Ook genegen den geheelen dag. I2.50p. d- Minvermogenden f 1.p. d. Adres: Hospitaalsteeg 1. B z.a. een Leerling-Kellner, Huisknecht of iets dergelijks. Adres: Hospitaalsteeg 1. VACANTIE VOORBIJ nu weer tijd voor een Hand werkje, ruime keuze bij: Corrie Kossen, Trompstraat 8. Voor direct gevraagd net flink Meisje voor de morgen uren. Aanmelden na 8 uur. Adres: Parallelweg 64. Net MEISJE gevraagd van 8$ tot 12 en van IJ tot 3i u. Adres: Bureau van dit blad. Gevraagd een net MEISJE voor halve dagen. Adres: Middenstraat 32 Wegens huwelijk der tegen woordige een flink Dagmeisje gevraagd. £dres: H. L. VRIES, Koningdwarsstraqt 73. Naaister vraagt NIEUW-en VERSTELN AAIEN. Ook keeren en vermaken. Zendt briefkaart. Adres: L. van Berkstraat 7. Plaats, gez. in besch. gez. v. Jongen v. 15 j., onderw inr. bez., (geen ber. kosth.) Br. met cond. onder Nr. 139, aan het Bur. van dit blad. Coöp. „HELDER" U.A. afd. Kruidenierswaren Gevraagd voortijdelijk: Aankomend leeftijd 18 jaar. Aanmelden Koningstraat 102. Verder alle soorten huisbrand Aanbevelend, Hartestr. 16 Gravenstr. 96 Nog eenige 2e klas te koop. Wegens terughaling. E. N. HEIJLIGENBERG, Keizerstraat 118. Telef. 234. Gevraagd 2 nette, gem., ruime Kamers zonder pension, door Heer alleen. Brieven onder Nr. 134, aan het Bureau van dit blad. Te koop een flink Burger woonhuis, staande Parallel weg 53. Te bevragenJoubertstr. 43. Te koop nog 2 modern, solied gebouwde Woonhuizen in de De La Reijstraat. Binnen 14 dagen te aanvaarden. Adres: R. KOOTSTRA, Makelaar, Woningbureau „De Schakel", Ruijghweg 59. MOTORHANDEL Keizerstraat 118,Tel. 234 Molenstraat 143-145-147 Te koop een flink, ruim Win kelhuis in de Middenstraat 30. Direct te aanvaarden. Inlichtingen bij den Makelaar: P. BREGMAN. is: Voor solide personen ook op termijnbetaling. Dames, Uw Slipover kost maar 93 cent met wol van CORRIE KOSSEN Patroon gratis Te huur Slaapkamertje, liefst K. M. Adres: Vischmarkt 17. Aanbevelend,

Heldersche Courant | 1932 | | pagina 11