wilt V. ivzmi l *Wsm §omêm 1 WEEDE BI.AD HEl.DERSCHE COURANT VAN DONDERDAG 30 MAART 1933 Stadsnieuw s. IfEREENIGINGEN HERMAN NYFELS' die Uniformkleeding willen dragen vraagt U in gg kleedingmagazijn eens prijs opgaaf. Wij leveren reeds vanaf 32 gulden. Complete Uniformen (met uitmonstering) naar maat gemaakt UNIFORMPETTEN vanaf f 2 95 gg Volledige garantie S-. -5 Licht op voor alle voertuigen: Wintertijd. ponderdag 20 Maart18.57 uur Vrijdag 18.59 NOGMAALS DE KRUIDENIERSBEURS. Hedenavond sluiting. Ja, nogmaals de kruideniersbeurs in Ca sino. Zoo n geweldig succes dat gewor den is! Alle standhouders hebben lachen de gezichten, niet één is ontevreden over den gang van zaken. Dinsdagavond is het I ontzettend druk geweest, zóó druk, dat de passage sonls gestremd was. Ook van MOOIE ONDERSCHEIDING VOOR elders zijn velen een kijkje komen nemen. DEN HEER. TH. P. STAM. Woensdagmiddag zijn wij zelf nog eens wezen kijken: toen stond er een dubbele Voor de reeds in ons bla.1 geinetnoreer- rij kinderwagens in de gang van Casino. <je verdiensten in het sportleven, van den en bij den ingang moest men met de elle- Arti. O.-'V rh. 1 Stam, is de sCheLiem.e bogen zich een weg banen. Alles knab- Aöj. O. Zéemat. t"-man nog eens, doch dimaal belde aan een snoeperij: de een had een op zeei byzondeie vyze, gehuldigd. jodenkoek, nummer twee een gevulde, Tot zijn groote verrassing ontving hiJ!anderen 9 dezer dagen van het Fransche gezant- j ^on schap in Den Maag een fraaie zilveren medaille (inscriptie: „Education Physi-podmm waren aan den gang met een bon een chocolaadje of een glas ranja. Op Jodium was de firma van Nelle aan que" aan de voorzijde en „République j^et l^ee schenken: op de verhooging bij Fiangaisé" aan den achterkant) met di-j"et buffet zaten de liefhebbers van een ploma en begeleidend schrijven van den potje bier. De kinderen liepen met vlag- gezant. De gezant schreef o.m., dat hij in getjes of met andere cadeautjes, de moe uitreikte. Neen, t was daar een goede boel en vanavond is dat ook nog zoo. Dan wordt de beurs gesloten. EEN OPZIENBARENDE VINDING OP RADIOGEBIED. Ook Iets voor radiodistributie. Van het Ingenieurskantoor voor Radio techniek te Amsterdam ontvingen wij mededeeling betreffende een belangrijke uitvinding op radiogebied, welke in het laboratorium van de Southern Electric, Company te Punta Arenas in Zuid-Ame- rika is gedaan. In groote trekken berust deze uitvin ding op hetzelfde principe als de uitzeil-, ding welke tegenwoordig door de orii- roepstations wordt verzorgd, liet is echter noodig, dat voor een bepaalde streek een tweede centrale toestel wordt opgericht, welke uitzendingen van het groote sta tion relayeert. Het is dus als liet ware een heruitzend station, door welk station, binnen UITSLAG VERLOTING „HELDERS GEMENGD KOOR". r* CA I-J i- s 1 CL s CL 9 3 CL 528 28 663 45 993 38 59 30 130 17 84 21 693 14 225 54 553 2.2 114 34 824 25 880 29 609 55 204 56 115 50 984 26 136 3 781 47 645 43 93 44 32 27 742 58 57 16 621 41 909 36 566 37 591 51 13 39 442 53 108 13 699 1 343 15 807 18 501 6 702 42 271 57 980 8 643 12 721 35 637 24 399 23 685 32 75 20 400 19 97 11 567 2 650 49 209 48 779 10 654 rr 7 799 40 95 4 395 9 458 31 231 5 447 46 404 52 727 33 opdracht van den Franschen minister van Onderwijs en Schoone Kunsten de eere medaille aan den heer Stam moest uitrei ken als een erkenning van de diensten, die hij bewezen heeft voor de bevorde ring van de Fransche Schermkunst. Een zeer mooie onderscheiding, waar mede ook wij den heer Stam gaarne geluk wenschen. ders hadden allemaal het voorjaar in hun hoofd en keken opgewekt. En weet u wat ze gedaan hadden? De overgroote meer derheid had gevolg gegeven aan onzen raad om de boodschappentasch mee te ne men. Maar goed ook, want de heeren van het bestuur waren aan het uitdeelen van de cadeaux, die elke vijfentwintigste en iedere honderdste bezoekster trillingen te maken, hier wordt straling een in muziek omgezet en het voordeel van bepaald gebied, een onbeperkt aantaldeze stralingen is dat zij door geen enkele luisteraars kan worden bediend. Het is dus als het ware een nieuw soort radio distributie, met dit voordeel, dat men geen leidingen behoeft aan te leggen om de programma's in de huizen van de ge- abonneerden te brengen, waardoor vele kosten kunnen worden bespaard en der halve de prijs betrekkelijk laag kan wor den gesteld. weersomstandigheid kunnen worden be ïnvloed, uitgezonderd wanneer het Noor derlicht optreedt, daar dit, zooals men zal weten ook een prismatische ontleding van het licht is. Daar wij op onze breed ten slechts hoogstzelden het Noorderlicht hebben, zijn wij hier practisch voor sto ringen gevrijwaard, temeer daar, wan neer het Noorderlicht hier optreedt, dit krijgt. Er De heer Th. P. Stam verzocht ons, in waren er al heel wat uitgereikt. De drie- aansluiting op het verslag in ons num mer van Dinsdag het volgende te plaat sen: Ia verband met den gemoedstoestand honderdste bezoekster kreeg een taart van de Enkhuizer Koekfabriek. De eerste vijf entwintigste bezoekster was mevrouw Selderbeek, dat was al Dinsdagmiddag. van ondergeteekende was het hem niet TV WdS "^agmiuaag. mogelijk uiting te geven aan zijne gevoe- .10IU.m 9. 'l<jPen er °°k kaasdragers lens, zooals hij dit zoo gaarne had willen Ult A'kmaar in de stad rond in hun typi- doen, voor de betreffende hulde hem ge- J sc"e dracht, voor den Helder een on- bracht op dezen feestavond. Daaromgekende gebeurtenis. Het was de firma komt hij langs dezen weg tot de dona- Henneman, van wie-dit uitging, teurs, leden en allen die ook maar op Woensdagmiddag had het oplaten eenigerlei wijze er toe hebben bijgedra- plaats van de ballons. Dit was nog niet gen tot het welslagen van dit moment en zoo eenvoudig gebleken: de ballons moes voor de wijze waarop zij uiting hebben ten namejjjk niet met gewoon gas, maar gegeven aan hunne gedachten omtrent. waterstofgas worden gevuld en dat hun oud-voorzitter en voor het zeer waar- a t y devotie en zoo prachtig toepasselijke ge- "°9 wat voeten in de aarde. Het schenk. vliegkamp was hiervoor namelijk de eenige Sportmakkers, déze dag is voor mij ge- gelegenheid, en de beschikbare voorraad worden een onvergetelijken dag; immergas was niet voldoende voor twaalf van zullen de M.S.V. „Zeemacht" hare dona- deze vrij groote ballons. Daardoor zijn teurs en leden voor mij in dankbare her- er slechts zes opgelaten en dit geschiedde inering voortleven. Woensdagmiddag onder groote belang- Straks, wanneer ik den dienst ga vei- stelling van de bezoeksters en vooral, van laten, hoop 1 mij "Og u tt n< i en hinderen. Ze dreven spoedig heel hoog met een woord van afscheid. r? i ju. In verband met het feit dat ondergetee- m de lucht, den kant op van Friesland: het kende ieder belangstellende gaarne in de 1S te hopen, dat ze niet in zee terecht- gelegenheid wil stellen het unieke cadeau komen, dan zouden ze hun bedoeling heb- te bezichtigen, zal dit geplaatst worden ben gemist. in de etalagekast van de Drukkerij De Toen gingen we maar weer naar bin- Boer, in de Koningstraat. j nen, waar het gezellig, maar vooral gewel- TH. P. STAM, 1 dig warm was, waar de luidspreker aller- oud-voorzitter van de Marine- lei vroolijke melodieën ten gehoore bracht Sportvereeniging „Zeemacht", en waar de sjoelbak het weer druk had en de voorzitter weer nieuwe vijfentwin- Men verzoekt ons nog opname van de tigste tasschen met gratis boodschappen volgende rectificatie. In ons verslag van den Zaterdag j.1. door de Marine-Sportvereeniging „Zee macht" gehouden feestavond, waar de heer Stam bij zijn afscheid als voorzitter een huldeblijk werd aangeboden, ver meldden wij, dat dit geschiedde door den kapt. der Mar. Schuijling, in diens kwali teit als chef van de Marine-Sportschool en dat het huldeblijk werd aangeboden namens die inrichting. Kapt. Schuijling heeft echter het hulde blijk aangeboden in zijn kwaliteit van ad viseur van „Zeemacht" en namens de leden en donateurs dier vereeniging. De heer Stam is ook tot eere-lid van de M.S.V. „Zeemacht" benoemd. BIJNA EEN-VIERDE HELDERSCHE BEVOLKING SPAARDER DER NUTSSPAARBANK. Men deelt ons mede, dat het aantal spaarders van de Heldersche Nutsspaar- bank tot 7000 is geklommen. Bijna 1/4 van alle Heldersche ingezetenen (babys en grijsaard inbegrepen) is thans spaarder dezer Heldersche stichting. HELDER I—SNEEK I. Op initiatief van het bestuur der H.F.C. „Helder" zal a.s. Zondag om 2.30 uur op het voetbalterrein aan den Bolweg een wedstrijd worden gespeeld tusschen het eerste elftal van onze oudste plaatselijke K.N.V.B. club en het eerste elftal van de Friesche eerste klasser „Sneek". Dit zal dus de eerste maal zijn, dat een voetbalelftal via den Afsluitdijk van Fries land naar N.Holland komt, om welke reden de wedstrijd een semie-officieel karakter zal dragen, doordat hierbij verschillende plaatselijke autoriteiten zijn uitgenoodigd. Waar het Friesche voetbal hier nog zoo weinig bekend is, en „Sneek" bekend staat als een technisch zeer goed spelende ploeg, zal het ongetwijfeld niet aan de noodige belangstelling ontbreken. NED. CHR. VROUWENBOND. Men schrijft ons: Op Maandag 3 April a.s. hoopt voor de afdeeling Den Helder van de N.C.T.B., de heer G. Chr. Dun, inspecteur van het L.O., van Alkmaar, een lezing te hou den over: „Willem de Zwijger". Deze lezing is geen „herdenkingsrede" doch bedoelt juist een inleiding te zijn, lot de herdenking, die in het laatst van April zal plaats hebben. Laat ieder, die maar even kan, nu komen. De heer Dun heeft deze lezing ook in Alkmaar gehouden, waar ze een groot succes geworden is. Trouwens ieder die den heer Dun kent en weet hoe hij spreken kan, zal hem over dit onderwerp willen hooren. Hij is juist de man om Willem de Zwij ger als geloofsheld naar voren te bren gen, iets wat we vooral in deze dagen zoo noodig hebben. De lezing is voor ieder een, dus ook voor heeren, toegankelijk. Er wordt op een volle zaal gerekend. Nadere bijzonderheden komen in het Zaterdagnummer. Zoo'n centraal toestel is in staat de nog van een zoodanige geringe intensi- programma's van tien stations tegelijk viteit is, dat het op de uitzendingen geen op te vangen en weer uit te zenden. Men invloed zal hebben. heeft dus niet zoo'n grooten kans als met Daar de kwestie van radio-distributie een eigen toestel, doch een grootere dan hier ter stede urgent is, stelt het Inge- bij gewone radio-distributie. Elk soort nieursbureau zich voor om a.s. Zaterdag luidspreker kan hiervoor dienen, terwijl middag om drie uur hier een demonstra- door den exploitant daar bijbehoorende tie met het toestel te geven. Dit tijdstip toestelletjes worden verstrekt, welke js daarom gekozen, opdat zooveel moge- noodig zijn om de uitzendingen op te hjh personen van de nieuwe vinding vangen. Dit zijn werkelijk verbluffend kunnen kennis nemen eenvoudige apparaten( welke men overal kan neerzetten, zonder zich te bekom meren om aardgeleiding of iets derge lijks.. Bij wijze van spreken kan met het toestel ook des zomers mee naar het strand nemen om daar van de radio- muziek te genieten. In korte trekken is het principe van Het centrale ontvangtoestel wordt op een groote vrachtauto opgesteld op het Stationsplein. Daar natuurlijk nog niet alle mogelijke voorzorgen kunnen wor den getroffen en men omtrent de wer king van de stralen in de onmiddellijke nabijheid van het toestel nog onzeker is, zal het Stationsplein geheel worden af- de uitzending als volgt. De programma's gezet. Op een zestal plaatsen in de stad van de groote stations worden op dezelfde zullen luidsprekers worden opgesteld, manier opgevangen als dit bij een gje- zoodat een ieder de uitzendingen kan be woon radiotoestel gebeurt, daarna heeft luisteren. Deze luidsprekers zullen zich echter de uitzending niet meer plaats bevinden op het Havenplein, op het door middel van aethertrillingen, doch Westplein, in het Tuindorp (Brakkeveld- door middel van kosmische stralen. Tij- weg) aan het einde van de Binnenhaven, dens zijn stratosfeertochten heeft pro- ana het einde van Langestraat en aan het fessor Piccard deze stralingen bestu- einde van de Spoorstraat. deerd en hij kwam tot de conclusie dat deze uitermate voor liet, hierboven her schreven doel geschikt waren. De Sofu- thern Electric Company heeft van zijn bevindingen nota genomen en is er na vele moeitevolle pogingen in geslaagd om de stralingen practisch aan te wen den. De aethertrillingen worden in het centrale toestel in een spectrum ontleed, waarbij vooral de Fraunhofersche lijnen en infra-roode stralen bij de heruitzen ding een rol spelen. Mocht de demonstratie zulk een succes hebben dat wordt besloten hier ter stede de distributie volgens dit systeem in te voeren dan zal zoo spoedig mogelijk een centraal ontvangtoestel worden gebouwd, waarbij het uitstralingsgevaar dat nog aan het experiment vastzit, door een doel matige bescherming kan worden onder vangen. Daarvoor heeft men groote pla ten van het chemische preparaat H.,0 noodig, die men bij de proefuitzending 4 van Zaterdagmiddag, om technische re- Heeft men bij de gewone toestellen ihëu denen nog niet kan gebruiken. De prijzen kunnen worden afgehaald bij den heer Dijkshoorn, Ivanaalweg, (na vier uur. Prijzen na 15 April afgehaald, ver vallen aan de vereeniging. AANBESTEDING. Rectificatie. In dit nummer bevindt zich een recti ficatie op de advertentie betreffende de aanbesteding door den Intendant dei- Zeemacht, welke aanbesteding op 4 April a.s. plaats heeft. De advertentie werd op 25 Maart j.1. geplaatst. Belanghebbenden verwijzen wij naar deze rectificatie. AMBACHTSSCHOOL VOOR DEN HELDER EN OMSTREKEN. Uitreiking diploma's enz. Woensdagmiddag had in de Ambachts school alhier in tegenwoordigheid van den wd. burgemeester, den heer W. de Boer, wethouder Smits, de verschillende leera ren en eenige raadsleden, alsmede het be stuur der school de jaarlijksche diploma uitreiking plaats aan de naar een hoogere klasse bevorderde leerlingen. De Voor zitter, de heer Dekker, hield daarbij wederom een toespraak tot de jongelui. Voor velen is deze dag een feestdag, zoo zeide liii, maar helaas niet voor allen. Een 20-tal jongelui konden niet worden bevor derd of aan hen kon geen einddiploma worden uitgereikt. Als dat het gevolg is van gebrek aan vermogen, moeten wij er ons bij neerleggen, aldus de heer Dekker, maar helaas is het hij enkelen gebrek aan ijver en vlijt. We komen nu eenmaal niet door het leven als we niet in alles ons best doen en we dienen ons heelemaal te geven aan het werk, dat we op ons genomen hebben. Enkele van deze zondaren de ergsten vermoedelijk moesten nu opstaan en kregen nog ieder afzonderlijk een verma ning te hooren. Gebrek aan ijver is een heel leelijk ding, vooral voor zulke groote jongens, die toch waarlijk al onderschei dingsvermogen dienen te bezitten en kun nen beseffen, dat ze voor eigen toekomst deze lessen volgen. De gediplomeerden en bevorderden wer den daarentegen gelukgewenscht, waarbij de heer Dekker den wensch uitsprak, dat ze (dat zijn dan de gediplomeerden) er in mochten slagen zich een plaats te verove ren in het door hen gekozen ambacht. Weliswaar zijn de tijden er slecht voor. Aan een viertal uitverkorenen, die zich bizonder hebben onderscheiden door ijver en vlijt, werd nog, hoven het diploma, een extra prijs uitgereikt. Dit zijn ze mo gen hier wel eens speciaal worden ver meld de leerlingen D. Geus, H. Kramer, D. J. Bakker en W. C. Rab. Vooral Dirk Geus heeft zich onderscheiden: hü heeft notabene een 10 gehaald voor praktijk, een cijfer, dat nog nimmer op de school werd gegeven. Bravo voor Dirk Geus! De heer Dekker wees ten aanzien van deze prijzen op de ideeële beteekenis ervan. Niet in den prijs zelf zit de waarde ervan; de waarde zit in de bizondere onderschei ding, die er mee wordt gedemonstreerd. Nu waren de .jongens allerminst jaloersch, hun vier collega's, Dirk Geus in het bi zonder, kregen een hartelijk applaus voor deze onderscheiding. Na de uitreiking der diploma's sprak de directeur der school, de heer S m i t, na mens de .jongens woorden van erkentelijk heid tot leeraren en bestuur. De leeraren, daar gaan de jongens dageliiks mee om; zij weten dus wel, wat die voor hen doen en welke opofferingen zii zich voor hen getroosten. Met de leden van het bestuur is dat een ander geval, en toch geven dezen zich ook zeer veel moeite voor een goeden gang van zaken. En alles belangeloos, be denkt diat, jongens. Bedenkt ook wat een zegen het is, dat we hier deze school hebben. Duizenden jongens in den lande zjjn van dit vakon derwijs verstoken; je kunt het best .ie dankbaarheid, toonen door je best te doen en daardoor den naam der school hoog te 'houden. Hier volgen de namen der verschillende jongens, welke óf bevorderd werden öf het diploma behaalden. Hierbij moet er op worden gewezen, dat de toevoeging v.w. (voorwaardelijk) beteekent, dat de bewuste leerling de eerstvolgende drie maanden extra zijn best moet doen, daar hij anders teruggeplaatst wordt in de lagere klasse. Nou jongens, de Franschman zegt: een gewaarschuwd man telt voor twee, dus knoop het in je ooren! Toegelaten lot de lste klasse: Afdeeling Metaalbewerkers: J. Bakker, H. A. Bruin, Joh. de Boer, G. Broeke, K. Druif, F. Felkers, A. Gieles, G. Geus, J. v. Gelder, H. J. Holtz, H. Ho veling, F. Himpers, T. Hoefnagel, A. Hoo- gerwerf, J. Heemsbergen W. L. v. d. Harst, G. Jolen, G. Jansen, T. Janssen, v. d. Kooii, P. Leenaars, R. Leeuwens, W. N. A. F. K. H. Lodewijk, L. S. Mullens, C. Pieters, R. Petterson, H. Paardekooper, H. de Roo, .T. Stam, H. Sweers, L. Vader, C. Visser, F. Wftst, J. Weerden en G. Weerden. Afdeeling Electriciens: T. M. Assehnan, K. B. Bauts, H. v. Bee- kum, Jelle de Boer, J. W. Reezemer, W v. Dam, P. v. d. Ende, J. Hillenius, G. W. Hillenius, W. Janssen, P. Koster, A. Pon- stein, H. Pronk, P. G. Schoorl, A. v. Teeclenburgh en H. Verhorst. Afdeeling Timmerlieden: A. Bais, H. Bakker, L. Dob, T. v. Eeten, W. Heeres, J. D. Koning, J. de Man, G. Oostdijk, J. Pols, F. Smits, W. v_.<d. Vaart, J. de Wit en A. Zwols man. Bnitenlandsch Overzicht pag. 1 Feuilleton Radio-programma„2 De slechte wegentoestand in den Zuid-Westhoek van Friesland 7 Nederlandsche schipper in België vermoord 2 Te Gerkesklooster is door o:be kende oorzaak een groote boer derij afgebrand. 87 dieren zijn verbrand2 De Stalen Helm in Brunswijk is. i a een ernstig incident, ontbon den Verduistering door een boekhou der van een bedrag van 11.000 gulden. 1 jaar gevangenisstraf geëischt2 Belangrijke daling van vermogens en inkomens in de laatste jaren 2 Proclamatie van de N.S.D.A.P. voor den boycot van Duitsche joden, met ingang van Zaterdag 1 April1 Bij Dixmuiden (België) is een Engelsch verkeersvliegtuig in brand geraakt en gevallen. Vijf tien inzittenden omgekomen 7 De verdachte van de poging tot moord op een meisje in het Haag- sche Bosch, is tot vijf jaar gevan genisstraf veroordeeld 7, Een poging tot brandstichting in het Marinevliegkamp bij Soera- baia7 Een aardverschuiving in Peru eischte honderd menschenlevens 7 Te Keulen is een groote hoeveel heid vergif in beslag genomen, waarmee Dusseldorpsche S.-A, vergiftigd zouden worden 7, Te Rome is een aanslag op Mus- solini verijdeld7 Sportnieuws„7 Omtrek nieuws„7 Marineberichten 7 Marktberichten s7 Donderdag 30 Maart. Psychometrische seance. Gebouw U.S.O. Kanaalweg, 8 uur. Jaarvergadering Ned. Ver. van Huis* vrouwen, Musis, 8 uur. Kruideniersbeurs, Casino. Zaterdag 1 April. Hitvoering Kon. Ned. Bond van Oud- Onderoff., Musis Sacrum, 8 uur. Zondag 2 April. Tooneelvoorstelling „Dolle Hans", Ca sino 8 uur. 0 Secretarissen van vereenigingen kun nen openbarevergaderingen of uitvoe ringen, die zij in de Agenda wenschen op genomen te zien, opgeven aan onze redactie, kantoor Koningstraat. Afdeeling Meubelmakers: J. Hemelrijk en J. v. d. Waal. Toegelaten tot de 2e klasse electriciens: J. Grootes en F. Koomen. Bevorderd naar de 2de klasse: Afdeeling Metaalbewerkers: C. Bakker, A. Bakker, J. E. Bergmans, A. Botter v.w., H. H. Boekei v.w., W. Boonstra, J. J. Bijl, P. C. Duvaloois, J. Erkelens, C. Forrer, J. L. Geerling, D. v. Hoolwerf, H. J. v. Hal, N. Hoppermans, P. Janssen, D. C. Koomen, M. F. Kraak, J. Kooüman, F. v. d. Meulen v.w., P. Mo lenaar, H. J. Nijens v.w., A. A. v. Osolv, A. Brink v.w., J. Pronk, C. Pape v.w., M. Reiinhoudt v.w., C. Roetman, G. J. v. Rijn, J. V. Schermer, E. de With, O. Zondervaa v.w., K. Zeeman, J. Philippo. Niet bevor derd 5 leerlingen. Afdeeling Electriciens: F. v. Anraat, S. Biersteker, A. A. Bruin hout, D. Duin., ,T. S. Huitinga v.w., H. E. Jansen v.w., S. H. Jolen, W. Kwak, J. v„ d1. Made, F. Schrander v.w., N. Rezel, R. ,L Teecklen'burg, D. v. Voorst v.w., G. War hout, A. H. Webeling, M. de Wolf v.w., A. Vis en D. Bodenstaf. Niet bevorderd 2 leerlingen. Afdeeling Timmerlieden: C. Bakker, J. A. Boerhoop, J. Duinker, P. Dogger v.w., J. Gauw, S. J. G. Groot, G. Mereboer, N. Winkel. Niet bevorderd 5 leerlingen. Afdeeling Meubelmakers: C. J. Killan, D. E. Schot en A. A. v. cL Meer v.w. Niet bevorderd 2- leerlingen. Bevorderd naar de 3de klasse: Afdeeling Metaalbewerkers: F. v. Andel, M. Bremer, P. H. Bakker v.w., J. Botter, D. M. Bromlewe, C. Czech, Jan Dekker v.w., Jo Dekker, T. Gerritsen, J. Hart v.w., H. F. Kaamer, F. Kwast, J. A. Lucas, S. Manuel v.w., P. W. D. Möiler, A. J. Moor, J. Pluiter, P. Pool, G. Menjjn, A. Meringa, W. Raven, S. Rotgans v.w„ W. Schenk. S. Stevens, S. P. Snel, C. IV»!, C. Tump v.w., R. J. v. d. Veen, F. Vuur- man, W. Wiringa v.w., L. Schoorl en W. C. Stam. Niet bevorderd 3 leerlingen. Afdeeling Electriciens: J. Borcherding, J. Eelman v.w., J. Gem ier, A. J. v. d. Heide, L. Lastdrager, D. de Maagd, J. Molenaar. Niet bevorderd 3 leer lingen.

Heldersche Courant | 1933 | | pagina 7