V De eerste paaschveetentoonstelling in Nederland is Donderdag te Rhenen gehouden, waarvan hierboven een aardig detail. De restauratie van den zuiderbeuk van de Nieuwe Kerk te Delft Is bijna gereed. - Aardige opname bij de werkzaamheden. Vader en zoon als rivalen. Bossie Phelps, de coach van Oxford, in gesprek met zijn zoon Ted Phelps, die als coach van Cambridge fungeert D® werkzaamheden aan den onderbouw der vaste brug tusschen Vianen en Vreeswijk vorderen snel. - De stand van het werk aan den noordelijken oever. Cambridge passeert full speed Hammersmith Bridge bij de training voor den grooten wedstrijd van 17 Maart a.s. tegen Oxford. Aan generaal-majoor H G. Winkelman, commandant der 4de divisie is met gelijktijdige benoeming tot luitenant-gene raal, met ingang van 1 Mei a s. eervol ontslag uit den militairen dienst verleend. Het winnende paard bij de rennen op den tweeden dag van de steep- lechase te Cheltenham, wordt naar zijn box teruggebracht De beroepsbrandweer uit Mannheim exposeert op de internationale auto-tentoonstelling te Londen eenige details van haar modern materiaal - Hierboven een der kolossale wagens met uitschuifbaren ladder. Kolonel J. J. G. baron van Voorst tot Voorst, commandant van de brigade grenadiers e» jagers, is benoemd tot gene raal-majoor. Twee eerste prijswinnaars kostbare exemplaren op de groote Engelsche honden- tentoonstelling, welke Woensdag te Knightbridge (Londen) werd geopend. Ramsay Macdonald, de Engelsche premier, bracht Woensdag een bezoek aan de tentoonstelling .Zuid Londen* in Crystal Palace De minister-president bezichtigt een stand voor Britsche woL Prins Sigvard van Zweden is Donderdag te Londen in het huwelijk getreden met 'nei- Erika Patzek. Het bruidspaar verlaat het gebouw van den Burgelijken Stand.

Heldersche Courant | 1934 | | pagina 4