Amerikaansche matrozen Nederland. Wielerwedstrijden op de Stadionbaan te Amsterd H ,0°"de onverder. b.l.„gstelli„9 de verkeer,krant, welke door de polrt,e werd ongedeeld voor Takahasht. de iapansche mi nister van financiën, die voor nemens is af te treden Te Slolen (N.-H.) hadden Donderdag de voorwedstrijden plaats voor de roeiwedstrijden van de Kon. Ned Zeil- en Roei- vereeniging Moment tijdens het nummer tweeriems scullingbooten beginnelingen De heer L A. de Vlugt, een zoon van den burgemeester van Amsterdam, is Donderdag te Haarlem in het huwelijk gatreden mat mej. A. A. M. Ouépèn. Hat bruidspaar mat da bruidsmeisjes De Engelsche nationale landbouwunie hield te Hastoe nabij Tring een nationale tentoonstelling, waaraan een wedstrijd verbonden was. De schapenkeuring Op het kerkhof te Buggingen heeft deze week de teraardebestelling plaats gehad van de slachtoffers der ramp te Buggingen De in Duitschland zeer be kende zandsteenrots bij Pader- born, genaamd „Externsteine", is thans onder bescherming van den Duitschen natuurmonumen- tenzorg geplaatst In het Amsteidamsche stadion is Donderdagavond het wielersei™»n wedstrijden. Moment tijdens de races dopend met groote Kenners gedurende den kijkdag voor de Sumatr a-tabaksinschrijving in Frascati Amsterdam De bemanning van den te Amsterdam vertoevenden Amerikaanschen kruiser J4«w Orleans" bracht een bezoek aan een der brouwerijen in de hoofd stad, waar de Jantjes zich het bier goed lieten smaken Een fontein uit Arezzo, dateerende uit de 15de eeuw en afkomstig uit de collectie van prof. dr Otto Lanz, is Donderdag in het Stedelijk Museum te Amsterdam geplaatst, om geëxposeerd te worden op de Italiaansche tentoon stelling, die daar binnenkort zal geopend worden Een groote slagerstentoonstelling wordt op het oogenblik te Rotterdam gehouden. De heer Ph van Westen geeft uitleggingen aan de leerlingen der school voor Vrouwen arbeid, die een bezoek aan de expositie brachten

Heldersche Courant | 1934 | | pagina 4