FOTO-PAGINA HELDERSCHE COURANTi1 Het dierenpark te Hellabrunn bij München had een nieuwiaars verrassing te boeken, nl de geboorte van een olifant, die al dadelijk goede maatjes was met zijl» Oppasser laval, de Fransche minister van Buitenland» sche Zaken, die naar Rome is vertrokken, •verlaat het Elyseé te Parijs, na de laatste kabinetszitting voor zijn vertrek Het nieuwe gebouw van het Kantongerecht aan den Utrechtschenweg te Amersfoort Is Donderdag met de eerste zitting van het Kantongerecht in ge bruik genomen. Zittend v.Ln.r mr L D Zijlstra; mr, Muller Massis en mr. C. van Dam Jesse Strauss, de Amerikaansche gezant te Parijs, tijdens een siede- tochtin St. Moritx De lijkkoets met het stoffelijk overschot van wijlen baron Adatci verlaat, voorafgegaan door een militair escorte, het plein voor het Vredespaleis te den Haag De weduwe en dochter van piaats had, op het wijlen baron Adatci, wiens begrafenis Donderdag te bordes van het Vredespaleis, vanwaar de stoet veruok De Chappelle Ardente in het Vredespaleis te den Haag, waar het stoffelijk overschot van wijlen baron Adatci was opgebaard en vanwaar de be grafenis Oonderdag met militaire eer plaats vond De begrafenis van baron Adatci, oud-president van het Permanent Hol van Internationale Justitie, had Donderdag plaats Het stoffelijk overschot wordt uit het Vredespaleis naar de gereedstaande lijkkoets gedragen. Op het bordes onderscheidt men om. Z Exc jhr. de Graeff, minister van Bulten- landscha Zakan Voor hun poging tot hot vostigen van aen nieuw wereld record, bespreken de aviateurs Bossoutrod en Rossi op het vliegveld Ie Bourget bij Parijs hun kansen Militairen defileeren langs de lijkbaar van wijlen baron Adatci op de Algemeene begraafplaats te den Haag. De lijkkist was onder een schat van bloemen bedolven Waar hel wintert Januari slemming In het prachtige Tiroolsche bergland schap De H H Exc. Exc, mr. van Schaik, mr. Mar- chant en prof Slote- maker de Bruine, volgen met de leden der Japanschelegatie het stoffelijk over schot van wijlen bar on Adatci op de Alge meene begraafplaats te den Haag

Heldersche Courant | 1935 | | pagina 3