FOTO-PAGINA HELDERSCHE COURANTZH3 Teneinde studentendemonstraties in verband met den uitstag van de stemming voor het Saarplebisciet te voorkomen, stond de Weensche universiteit deze week onder strenge politiebewaking De burgemeester van Albury arriveerde 6 Januari te Tandjong Priok voor een be zoek aan Nederlandsch Indië De burge meester draagt dé Koninklijke onderscheiding welke hem werd verleend voor zijn hulp aan de „Uiver'-bemanning in de Melbourne-race In de garage van een brandstoflenhandel aan de Westzijde te Zaandam woedde een lelie brand waarbij twee auto's door het vuur vernield werden De internaiionaie bloemententoonstelling te Heemstede nadert haar voltooiing. - Rietdekkers leggen de laatste hand aan de muziektent Ook de jeugd viert in Saarbrücken den terugkeer van het Saargebied raar Duitschland. De versieringen in de straten spr.eken voor zichzélf De Rijnbrug te Arnhem, die een belangrijke verkeersverbetering tusschen Noord en Zuid beteekent. nadert haar voltooiing. Boven: een overzicht van de brug; onder: de opritten, zooals die er thans uitzien De opening der 67ste zitting van den Japanschen Rijksdag had einde December plaats De begrafenis van wijlen minis ter Kalff heeft Donderdag op Westerveld plaats gehad De lijkkist wordt uit het sterfhuis te Wassenaar naar de gereed staande lijkauto gebracht Dr. Max Euwe werd Donderdagavond te Amsterdam gehu'digd, bij welke olecbtigheid ook de schaakmeesters Knoch, Lillenthal en Capablanca tegenwoordig waren Een overzicht tijden, de manifestatie op de Königplatz te Berlijn, waaro,, rrje.n.. Góbbels het woord voerde naar aanleiding van de Saarstemming De installatie van den nieuwen burgemees ter van Naar den. den heer J. E Boddens Hosang, had Donderdag plaats. De heer J. P. Dudok van Heel hangt den nieuwen burgemeester den ambtsketen om

Heldersche Courant | 1935 | | pagina 3