FOTO-PAGINA HELDERSCHE COURAN races 3astduUwvïfuiït - Aan den zeilwedstrijd voor groote jachten te Plymouth namen deze week verschillende vaar tuigen van internationale vermaardheid deel. Een snapshot tijdens den wedstrijd. Vooraan het Amerikaansche jacht .Yankee". De .Astra" passeert juist den vuurtoren Voor de partij tusschen Mrs. Moody en Miss Hartigan in de demi-finale der internationale tenniskampioenschappen te Wimbledon bestond groote be langstelling. Een overzicht tijdens de ontmoeting s' T: Mr. P. M. F. Bauduin, advocaat-gene raal bij het gerechtshof te Amsterdam, is Vrijdag overleden races te Assen. Links: de favorieten bespreken hun kans; rechts: Stanley Woods schrijft een brief naar huis Op uitnoodiging van het Gooische Reservaat brachten de minister van Binnenlandsche Zaken, mr. J. A. de Wilde en de commissaris der Koningin in Noord Holland, jhr. mr. dr. A. Roëll, Vrijdag een bezoek aan dit reservaat. Het gezelschap bij het verlaten van het raadhuis te Bussum De dames, die het „Kelimwerk" kennen, zulj len de zeer fraaie resultaten weten, welke daarmede te bereiken zijn. En mej. Kuijn- tjes is op dat gebied al bijzonder bedreven. Talrijke eigengemaakte prachtige kussens, schoorsteenloopers, enz. werden ons getoond. Mej. Kurjntjes is verder zeer goed onderlegd op het geheele dames-handwerkgebied en geeft bij aankoop van wol gaarne gratis onder richt. Alle handwerkbenoodigdheden zijn ver krijgbaar. Tenslotte vermelden wij de ver scheidenheid aan baby-artikelen, gedeeltelijk ook eigen gemaakte, welke in deze zaak ver krijgbaar zrjn. Wij gelooven, dat de huisvrouwen, liefheb sters van fraaie handwerken hier een winkel, vinden, waar ze graag zullen kijken en? koopen! WIELERCLUB WIERINGEN' De firma. Wed. S. J. Groen te IJmuiden mag tot 31 Augustus 1935 met drie harer trawlers steurharing aanvoeren, mits uitslui tend dienende voor binnenlandsche rookerijen. Ook de gerookte haring zal dus een blijvend artikel in de vischwinkels zijn en wat kan die niet heerlijk wezen! Ons artikel over de ansjovis hadden we geschreven, toen het bericht bekend werd, dat de visscherij er op nog was toegestaan tot 14 Juli. Veel invloeden op de teelt zal deze beslis sing waarschijnlijk niet hebben, want hoewel er nog wel vangst is, is het van niet veel beteekenis. zoodat onze beschouwing niet veel wijziging zal behoeven. HET KELIMHUIS, Hedenmiddag vier uur opent mej. Jeanne Kuijntjes in de winkel, waarin jarenlang de zaak van den heer Boonen, Keizerstraat 94, gevestigd was haar „Kelimhuis". De winkel is daartoe keurig omgebouwd en afgewerkt, zoo dat het een frissche en nette zaak geworden is. De haringvangsten blijven, zooals indertijd op wetenschappelijke gronden ook was voor-

Heldersche Courant | 1935 | | pagina 18