FOTO-PAGINA HELDERSCHE COURANT fl Ter gelegenheid van Koninginnedag werd te Soerabaia een groot bloemencorso gehouden. Talrijke kostbaar versierde wagens reden in den stoet mede ÊM III Het radio-station van Addis Abeba, dat thans de algemeene belangstelling heett. Rechts een gedeelte van een der zendmasten Op het vliegveld te Hanworth is een nieuwe vliegschool voor piloten der Engelsche luchtstrijdkrachten Ingericht, waar de candidaten zoowel practisch als theoretisch worden opgeleid. Een snapshot tijdens het onderricht H K. H. Prinses Juliana bracht Vrijdag een bezoek aan de kaasmarkt te Alk maar, waar zij in gezelschap van den burgemeester, jhr. mr. F. H. van Kin schot vol belangstelling alles in oogen- schouw nam en waar voor de hooge gaste de behandeling der kaas werd gedemonstreerd het was geen gemakkelijk werk voor de Londensche maikt- Knechten, die deelnamen aan bovenstaanden traditioneelen wodstriid op het traject van Herne Hill V A v J I s - *-* - <:,r~ - -■ Te Ulvenhout had Vrijdag de start plaats van den vier- daagschen ruiterrit door Noord Brabant. Een toto bij den start Minister De Wilde heeft Vrijdag op het departement van Binnenlandsche Zaken te den Haag een onderhoud gehad met de heeien Van der Meys en A. Mos, resp. voorzitter en secretaris van den Textielarbeidersbond .St Lambertus" te Tilburg. De beide heeren betreden het gebouw De partijdag der NSDAP te Neu renberg Een over zicht tijdens ae meeting van den Duitschen Arbeids dienst op de Zep- pelinweide oord Limburg worden thans groote veertiendaagsche herhalingsoefeningen gehouden, waarbij een gedeelte der manschappen in een tentenkamp is ondergebracht. Een kijkje uit het kampleven der militairen De orkaan over Florida. De express-trein, die op de door de woedends elementen vernielde spoorlijn derailleerde. De elt wagens werden - rails geworpen

Heldersche Courant | 1935 | | pagina 12