DE HELDERSCHE COURANT zal die voor haar lezers gezellig maken! Hoofdprijs Tweede pri Derde prijs Vierde prij: Vijfde prijs HELDERSCHE COURANT VAN DINSDAQ 17 SEPTEMBER 1935 De Winter staat voor de deur! Op het winter-programma staat o.m. - Een étalage-wedstrijd, Een Sint-Nicolaas-puzzle-wedstrijd Feestmiddagen voor de kinderen, Een wekelijksche kruiswoordpuzzle, Van a.s. Zaterdag af, zal wekelijks, op een advertentie-pagina, een letter, op duidelijke zichtbare plaats worden gezet. Deze letter moet worden uitgeknipt en opgeplakt op een kaart, die Donderdag in onze krant wordt ingelegd. Aan het einde van het winterseizoen zullen de dan uitgeknipte en opgeplakte letters achter eenvolgens een slagzin vormen, die betrekking heeft op de Heldersche Courant. De inzenders van dezen slagzin dingen mee naar de volgende prijzen: U doet natuurlijk mee!!!! Bent U nog geen abonné???? Abonnement f 1.50 per kwartaal Week-abonnement f 0.12 Voor den omtrek f 1.65 per kwartaal Week-abonnement f 0.13 die half October begint en waaraan geldprijzen en tal van andere prijzen verbonden zijn. Bizonderheden volgen begin October in de Heldersche Courant )»ÜV met tal van Sint-Nicolaasverrassingen die in October en November gehouden worden, zoowel in Den Helder als in de plaatsen van de omgeving die reeds tal van puzzelaars gezellige uurtjes bezorgt en waarbij iedere week onder de goede oplossers f 2.50 verloot wordt Maar bij dit alles biedt de Heldersche Courant dezen winter aan haar lezers een puzzle, die de kans biedt op groote geldprijzen en tal van practische cadeaux Dertig goede oplossers zullen een keuze mogen maken uit nevenstaande en onderstaande voorwerpen: Een verzilverde broodschaal, een fraaie drijfschaal, een wandlampje, een standaard met fruitmesjes, een damestasch, een leeslamp, een piano-lampje, een gangspiegel, etsjes, een rookstandaard, een kist sigaren, een paar voetbalschoenen en voetbal, een autoped, een vliegende Hollander, een poppenwagen. - Bovendien zullen nog een tiental goede jongens- of meisjesboeken worden toegewezen Abonneert U dan nog heden. U ontvangt een bewijs van deelname aan alle wedstrijden en een toegangsbewijs voor den Kindermiddag ■>Vv .«SAGO

Heldersche Courant | 1935 | | pagina 3