Jlieuwe iteMaöóingen mok abmnê'é* en nieuwe abonneó Stadsnieuws Een nieuwe campagne met nieuwe verrassingen staat voor de deur! De Heldersche Courant geeft haar abonné's en nieuwe abonné's meer dan duizend gulden aan prijzen en premies. 25-jarig jubileum Inspecteur Helder. Predikbeurten EDEN OPENING VICTORIA GARAGE NIEUWSTRAAT gaan we De prijzen van de winter-puzzle worden met meer dan 250 gulden verhoogd; de hoofdprijs is op 300 gulden gebracht Volgende week wordt voor honderd gulden cadeaux uitgedeeld aan kinderen van abonné's, w.o. een een jongens- of meisjesfiets. De band tusschen de Heldersche Courant en haar lezers moet steeds hechter worden. Dat is het streven, zoowel van de directie als van de redactie. Zij tracht dit in de eerste plaats te bereiken, door alle aandacht te besteden aan den inhoud van de krant, maar daarnaast streeft zij naar een meer levend contact en dat heeft zij dezen winter bereikt door de verschillende puzzles, die zij heeft uitgeschreven en door haar georganiseerde Kindermiddagen, die voor een zeer geringen prijs voor de kinderen van haar abonné's werden toegankelijk gesteld. Vorige week nog mocht de Heldersche Courant bijna duizend kinderen in Casino een feestmiddag bereiden en reeds over 10 dagen zullen weer de deuren van Casino worden geopend, om kinderen van abonné's, eventueel vergezeld van hun ouders, te ontvangen. Zoo wil de Heldersche Courant worden de vriend van de ouders en kinderen, die zij driemaal in de week bezoekt. Er zijn plannen in den maak om dezen zomer excursies te houden met kinderen van abonné's en misschien ook zeer goedkoope één of twee-daagsche uitstapjes voor abonné's. Waar de Heldersche Courant voorts naar streeft, dat is de vriendschap van allen in de stad onzer inwoning. Met de vorige reclame-campagne is zij dit doel een heel stuk genaderd, want toen besloten meer dan duizend gezinnen een abonnement op de Heldersche Courant te nemen, om nu niet meer zoo nu en dan de krant te ontvangen of teentje- buur te moeten speten om het Heldersche nieuws te weten, doch om de krant trouw in hun woning te krijgen en te lezen. Wie zich vóór 18 December abonneert, kan nog meedoen aan onze winter-puzzle met een hoofd prijs, die verhoogd is van 250 tot 300 gulden, een tweeden prijs van 15Ö gulden, een derden prijs van honderd gulden. Wie zich vóór 18 December abonneert, maakt iederen dag kans op een gratis jaar-abonnement op de Heldersche Courant, of op een extra premie van 10 gulden. Wie zich vóór 18 December abonneert, ontvangt een gratis bewijs van toegang voor den Kinder middag op 18 December in Casino. Wie zich vóór 18 December abonneert, onvangt de krant tot 1 Januari gratis. Tenslotte, wie zich vóór 18 December abonneert, maakt kans dat, zijn kinderen één van de cadeaux toegewezen krijgt, die de directie volgende week voor de kinderen van abonné's beschikbaar stelt en waarbij o.m. een fiets is. Zie de bizonderheden over onze groote reclame-campagne, die volgende week Donderdag begint, in het nummer van Dinsdag. Wanneer worden de fietsen van het Crisis-comité verloot? Het kind „voor het kind". Reparatie en Stalling van Auto's en Motoren, Olie, Banden, Benzine Aanbevelend, PIET ZWEED en v/d. SLUIS D ER DIJ BT. AD DPI nFRSCIIE COURANT VAN ZATERDAG 7 DECEMBER 1935. Teneinde hen. die door de drukte der laatste dagen verzuimden mee te doen aan den mte- ressanten raadsel-wedstrijd van het crisis comité, alsnog in de gelegenheid te stellen mee te dingen naar een prijs, drukken we hieronder het invulformulier nog eens ar. Zooals men weet is het de bedoeling op dit formulier in te vullen een datum tusschen en 31 December. Het formulier wordt daarna bezorgd aan het bureau van dit blad. waar tegelijkertijd een steunbon 10 cent wordt gekocht. Wie den juisten datum raadt kan hierdoor een prijs winnen, terwijl allen, die een steun bon kochten, meedoen aar, de verloting van een tweetal fraaie rijwielen, waarvan de trekking dus voor 31 December zal plaats hebben. Inzendingen, die ook op een gewoon briefje kunnen worden gedaan, worden ingewie tot uiterlijk 14 December a.s. Het crisis-comité verwacht, gelet op ;het goede doel en op de fraaie prijzen, dat v^len het voorbeeld, van hen, die hun biljet réeds inzonden, zullen volgen. Hier volgt dan nog eens het invulformulier. -hierlangs afknippen- Nationaal Crisis-Comité. Afd. Den Helder. WANNEER WORDEN DE FIETSEN VERLOOT? Op December. (Naam) (Adres) (Duidelijk invullen). Op- en ondergang van Zon en tijd van hoog water (Texel) Wintertijd. Zon Hoogwater Dec. op: ond.: em. nam. Z 8 7.57 15.46 7.02. 7.27 M 9 7.59 15.46 7.47 8.12 D 10 8.00 15.45 8.32 8.54 W 11 8.01 15.45 9.14 9.32 D 12 8.02 15.45 9-54 10.14 V 13 8.02 15.45 10.45 10.54 Z 14 8.03 15.45 11.14 11.40 Lichten op voor alle voertuigen Zaterdag 16.17 Zondag Maandag 16.16 16.16 J;i: l i" APOTHEKEN. Van hedenavond 10 uur tot Maandagmor gen is alleen geopend de apotheek der firma Smeets-Snel, Weststraat. Van Maandag 9 Dec. tot 16 Dec. wdrdt avond- en Zondagsdienst waargenomen door A. P. Hoolmans, Spoorstraat. SLUITING PONTONBRUG BIJ DE KOOY. De pontonbrug bij de Kooij zal van 11 Pe- cember a.s. te 22 uur tot 12 December a.s. te ongeveer 10 uur of zooveel langer of kor ter als noodig of mogelijk zal blijken, voor het verkeer te land zijn afgesloten. Gedurende dien tijd zal in den overtocht van personen en rijwielen ter plaatse wor den voorzien door een roeiboot. OPROEPING. - N Aan hen, die sedert de maand April van dit jaar een dames- of heerem-ijwiel hebben gekocht van een marine-schepeling, woonachtig in het perceel Achterstraat 78, alhier, zulks onder anderen naar aanleiding van een adver tentie in de „Heldersche Courant", hiervan wel ten spoedigste mededeeling te willen dpen aan den Commissaris van Politie, alhier, j In deze maand met zijn donkere, gure dagen, gaat onze deernis ongetwijfeld uit naai' allen die niet voldoende bescherming genieten te^en de bitterheid van het jaargetijde en onder jien zijn wel de meest beklagenswaardige d$ Hin deren, die aan het begin van het leven, al zoo droevig kennis moeten maken met de ellehde die er op de wereld is. Dat leed te mogen ver zachten is op zichzelf een weldaad en als jhet op zoo eenvoudige en sympathieke wijze kan gebeuren als door het koopen van wat post zegels of een aardige kaart, doet ieder, zonjder uitzondering, daar natuulijk gaarne aan mee. Op de scholen zullen straks gratis briefkaar ten aan de kinderen worden uitgereikt. Laat nu de kinderen, alle kinderen, deze briefkaart mogen versturen, met een Kerst- of Nieuw- jaarswensch, aan oom of tante, aan grootmoe der of grootvader en deze kaart dan beplak ken met een postzegel „Voor het kind", ter waarde van 8 cent. Deze briefkaarten worden dan op Kerstfeest of Nieuwjaar, op het adres van bestemming, besteld en bovendien voorzien van een bizonder stempel, dat voor postzegel verzamelaars zeker waarde heeft. De beschreven kaarten worden door comité leden weer van de scholen teruggehaald. Hoof den van scholen en onderwijzers (essen) ani meert de kinderen „Voor het kind" hun offer tje te brengen. Ouders stelt uw kinderen in de gelegenheid, zoo mogelijk van hun eigen cen ten, aan dit sympathieke idéé gevolg te geven. Wij maken er tevens nog eens op attent, dat op Nieuw jaarsmiddag een extra bestel ling plaats heeft van alle met kinderzegels gefrankeerde stukken, daarvoor staat naast de stand op het postkantoor een aparte brievenbus. Wie dus zijn met kin derpostzegels gefrankeerde stukken op Nieuwjaarsmiddag besteld wil hebben, deponeere de stukken in deze brievenbus. De stand voor den verkoop van kinderpost zegels en kaarten is dagelijks geopend, ook Zaterdags, van 912 uur en van 25 uur. Aan deze stand zijn ook bizondere briefkaarten met speciale Kerst- en Nieuwjaarswensehen te koop. Vergeet niet de stand op het postkantoor te bezoeken en er uw inkoopen te doen, het is „Voor het kind". Pijeenkomst in het Militairen-Tehuis. Tal van hartelijke speechs en cadeaux. Een onvergetelijke dag. Vrjjdagmorgeh heeft 'in het Algemeen Mili tairen Tehuis, Spoorstraat de huldiging plaats gevonden van Inspecteur van Politie K. Helder een huldiging, waarbij niet alleen opviel het groot aantal vertegenwoordigde instanties, doch tevens de bijzonder hartelijke sfeer, welke dit 25-jarig jubileum in politiedienst wel van bijzondere waarde voor den heer Helder doet zijn. Dé heer Helder 25 jaar in politiedienst: het was vanzelfsprekend, dat hier ;;werk" van ge maakt werd, niet alléén naar aanleiding van het feit zelve, doch voornamelijk wegens de omstandigheid, dat deze politieman in Den Helder een overal zeer geziene'persoonlijkheid is, die zich in den loop der jaren tal van vrien den verwierf. En zoö geviel het dan, dat 't Vrijdagmorgen vóór 10 uur reeds een druk 'beweeg, zoowel in, ais buiten het Militairen Tehuis was van be langstellenden, welke de gelegenheid tof com plimenteeren, niet voorbij wilden laten gaan. Op de bovenzaal was het gezelschap reeds nagenoeg geheel present: zoo merkten wjj o.a. op burgemeester Driessen en den commissaris van politie, den heer van der Hoeven. Voorts het zoo goed als voltallige corps agenten, rechercheurs en brigadiers, familie van den heer Helder, den inspecteur uit Alk maar, vertegenwoordigers zoowel van de Rijksveldwacht als van de militaire politie. Op de tafel, waaraan de jubilaris met zijn familie zou plaatsnemen prijkten reeds bloe men, terwijl hier en daar neergezette palmen het overige deden, om de zaal een feestelijk cachet te geven. Stipt op tijcHprecies 10 uur, komt de heer Helder met zijn eehtgenoote en kinderen binnen, en worden door den heer van der Hoe ven naar hun plaatsen geleid. JDe heer Helder kijkt eens verstolen in het rond en glundert. Ofschoon hij wist, dat men dezen samenkomst belegd had, had hij ongetwijfeld niet verwacht een dergelijk groot gezelschap aan te treffen. Als men gezeten is, neemt de commissaris als eerste spreker net wooro. Uit zijn begroe tingsrede citeeren "dj het volgende: Het was op dezen dag noodzakelijk de con- tinu-arbeid van het corps agenten voor een oogenblik te onderbreken: noodzakelijk, omdat men gemeend heeft dezen dag niet stilzwijgend te mogen passeeren. Weliswaar geschiedt dit vele malen, doch ook even dikwijls heeft men er op lateren leeftijd spijt van. Men mist dan een waardevolle herinnering aan een mijlpaal uit zijn carrière, hetgeen maar al te vaak be treurd wordt. De heer v;-n der Hoeven heet voorts alle aanwezige instanties hartelijk welkom. Vooral de aanwezigheid van burgemeester Driessen stelt hij op hoogen prrjs. Wederom blijkt hier uit, hoe zeer deze medeleeft met dé politie in 't algemeen en ook thans kan dit weer een vingerwijzing zijn voor het personeel. Hij geeft hierna het woord aan den burge meester. Het doet dezen veel genoegen, den heer Helder en zijn eehtgenoote op dezen dag te mogen complimenteeren, temeer daar het hier een 25-jarig jubileum betreft. Nietwaar, aldus spr. met 40-jarige jubilea is het meestal zoo gesteld, dat men kort daarna of direct den dienst verlaat, hetwelk vaak een schaduw op een dergelijk feest werpt. Met genoegen kunt U terugzien op Uw loop baan, aldus vervolgt de heer Driessen, en het zou mij niet moeilijk vallen hier verder op in te gaan. Evenwel, goede wijn behoeft geen krans, zoodat ik mij niet behoef uit te putten in bijzonderheden. Met woorden alleen wilde spr. niet besluiten;als blijk van waardeering overhandigt hij den heer Helder namens het gemeentebestuur een keurig tafeltje met rook stel, benevens een smaakvol geëncadreerde reproductie van een heide-landschap. Hierna spreekt de commissaris: deze wijst op zijn komst in Den Helder, toen zoowel de heer Heider als hijzelf niet wisten wat men aan elkaar had Doch al heel spoedig leerde hij den inspecteur kennen als een goed ambtenaar. Eén man met een eerlijk karakter en een uitgesproken meening. Niet alleen iemand, die prettig met zijn meerderen om ging, doch eveneens met alle menschen van het corps. Deze rede, aldus de heer v. d. Hoeven, is niet maar zoo'n gelegenheids-speechje. In tegendeel, wat gezegd wordt, is van hart tot hart. Hij had gehoopt, dat ook de heer Gratama, den voormaligen commissaris, dezen dag aan wezig zou zijn, doch hoewel deze gaame aan de uitnoodiging gehoor had gegeven, het was hem niet mogelijk. Spr. uit de wensch, dat de samenwerking tusschen hen en den jubilaris steeds moge blijven, zooals deze thans is: dat wil zeggen: dat zjj dan niets te wenschen overlaat. Ook Mevrouw Helder betreft de commissa ris in zijn betoog en richt eenige zeer hartelijke woorden tot haar. Een moeilijkheid was geweest, wat zou men namens het corps aanbieden: lang was er be- -raadslaagd en geïnformeerd, totdat men einde lijk meende de juiste keuze gedaan te hebben. Indertijd, vele jaren geleden had men op de Zeevaartschool den toen nog jeugdigen heer Helder een verrekijker geschonken, welke echter later door hem aan een familielid ge geven werd. En in verband met dit verlies besloot men wederom een dergelijk instrument aan te koopen, hetgeen al zeer gemakkelijk was, dank zij de gulle wijze van inteekenen. Ook Mevr. Helder overhandigde spr. eveneens namens het corps, een fraaie bloemenmand, met vaste plant. Doch nog is de heer van der Hoeven niet aan het einde der uitdeeling; voor persoonlijke sympathie jegens den jubilaris biedt hij deze U een zilveren cigaretten-étui aan. Daarna wordt het woord gevoerd door den adjunct-inspecteur, den heer Schipper, welke mede namens den heer Vrije, adj. insp. tit. spreekt. Ook zij leerden hem kennen als een zeer hoogstaand mensch, die immer klaar staat voor anderen. Hij spreekt den wensch uit, dat de heer Helder nog tal van jaren zijn functie zal mogen vervullen, daarbij ge steund door zijn eehtgenoote. Spr. oi'edt tenslotte een kunstfoto aan. Brigadier Steimeier spreekt nog enkele woorden voor het corps, en eveneens majoor Bergsma, welke de Rijksveldwacht vertegen woordigt. Ook hij roemt de samenwerking van deze instantie met de Heldersche politie, een resultaat, waar het vele werk van den heer Helder niet vreemd aan is, en overhandigt een keurig ingelijst plaatwerk. Majoor Johannissen vertolkt de gevoelens der mil. politie: deze zijn van groote sympa thie voor den inspecteur, die zich deed kennen als een hoogstaand mensch aan wien men veel te danken had. Een bloemenmand verstoffe- lijkt de gelukwensch van de groep. Als collega uit Alkmaar voert als laatste inspecteur Stien- stra het woord. Tusschen de Alkmaarsche en Heldersche politie heerscht, met name den laatsten tijd, een zeer vriendschappelijke ver houding, welke van groote waarde is voor den dienst. Als herinnering geeft hij den heer Helder een smaakvol or nament voor z\jn schrijftafel, en merkt er bij op, dat de grootte van dit cadeau omge keerd evenredig is aan zijn gevoelens. Het blijkt, dat ook kunsthandel Mazairac niet achter wilde blijven en een artistiek schemerlampje schonk voor de woning van den heer en mevr. Helder. En na dezen vloed van even hartelijke als gemeende woorden is de beurt aan den zoo gefêteerde zelf: Deze zegt zich na al het gesprokene zeer klein te voelen, doch tevens dankbaar, dat God hem het voorrecht schonk, dit alles in bijzijn van zijn vrouw en kinderen te mogen mee maken. Hij dankt den burgemeester en den heer van der Hoeven voor hun gemeende wen schen en zegt het vaste voornemen te hebben indien mogelijk den reeds 25 jaar afgelegden weg op dezelfde wijze te vervolgen. Met name in den heer van der Hoeven heeft hij tal van malen meer een begrijpend collega dan een superieur gezien. Men begrijpt elkaar. Wat het corps agenten en brigadiers be treft, dit evrgelijkt hij met een machine, waar aan ieder onderdeel goed moet functionneeren, wil men tot een goed eindresultaat komen. Er wordt wel eens een zuur woord gezegd, doch men weet tevens, dat dit nimmer onrechtvaar dig geuit wordt. De heer van der Hoeven besluit hierna 't officiëele gedeelte van dezen morgen, doch verzoekt den aanwezigen nog eenigen tijd te willen blijven. Dan wordt er wijn geserveerd en sigaren, enfin, zoo ernstig als het ervoor was, zoo los en ongedwongen bleef men nog wat entre- nous. Er werd geklonken op den jubilaris, die ge noeglijk achter de bloemen zat te lachen en zich hoogstwaarschijnlijk een dergelijke groot- scheepsche verrassing niet voorgesteld had. Receptie ten huize van den jubilaris. Dat de jubilaris door zijn rustig en een voudig optreden, de beste eigenschappen van een politie-man, de sympathie gewonnen heeft in alle lagen der bevolking, bleek gis terenmiddag overduidelijk op de receptie, die van 3 tot 5 uur te zijnen huize werd ge houden. Van alle kanten van de burgerij toch waren blijken van sympathie gekomen. Wel zeer bijzonder was de bloemenhulde van „drie speeltuinkinderen", waarvan het opschrift op de kleurige linten was vervaardigd uit post zegels. „Aan den inspecteur K. Helder, 25 jaar aan de politie", stond er in keurige letters. Zoo'n hulde zegt meer dan tien officieele speechen. En dan was er, toen wjj den heer Helder kwamen complimenteeren, de stads-draai- orgelist, Wolff, die zijn beste repertoire af draaide. Zoo spontaan bij den man en zijn helpers opgekomen. Het was een bewijs van groote waardeering voor den jubilaris, die met alle lagen der bevolking in aanmerking komt en die voor allen dezelfde is, de welwillende adviseur, of de objectieve politie-dienaar. „Lang zal hij leven", klonk er jubelend uit het orgel van Wolff. De heer Helder dankte Wolff en de zijnen voor de aardige attentie. Dan was er, we zouden het haast vergeten, door een deputatie uit de speeltuinver. een tweetal schilderijtjes gebracht, de Huisduiner bevolking had „een zee-arend" gestuurd, door middel van eenige bestuursleden van „Huis duiner Belang" en er waren tal van bloem stukken. Alie chefs van de gemeente-bureaux kwamen den jubilaris complimenteeren, tal van ambtenaren volgden met hun geluk- wenschen, terwijl een groot aantal telegrafi sche en schriftelijke gelukwenschen inkwamen. Een serenade tot besluit. Als besluit van dezen, inderdaad voor den inspecteur „onvergetelijken dag", werd hem gisterenavond 9 uur een serenade gebracht door „Het Stedelijk Muziekcorps". Honderden waren, niettegenstaande het mistige weer, mee opgetrokken naar het huis van den jubilaris, op den Polderweg, en genoten van de pittige marschen van het korps. Het was een goed s'ot van den feestdag. Zondag 8 December Ned. Herv. Gein. (Nw. Kerk, Wesfstraat) 's Morgens 10.30 uur, Ds. F. W. J. v. d. Poel 's Avonds 6.30 uur, Ds. v d. Kreeke, van Berkhout. Westcrkerk, (Helden der Zeeplein). Geen dienst. Geref. Kerk (Julianapark). 's Morgens 10 uur, Ds. Tollenaar H. Avondmaal 's Avonds 5.30 uur, Ds. Meynen Voortzetting en NabetrachtingH.Avondm, Geref. Kerk (Rehoboth-Kerk). 's Morgens 10 uur, Ds. Joh. Meynen 's Avonds 5.30 uur, Ds, Tollenaar Oud Geref. Kerk (Hoogstraat). '8 Morgens 10 u. en 's avonds 5.30 u. D& N. v.d. Kraat" Donderdagavond 7.30 uur, Ds. v.d. Kraats Chr. Geref. Kerk (Stéengracht). 's Morgens 10 uur 's middags 5 uur de heer J Rebel. Woensdagavond 7.30 uur, Bijbellezing door den heer J. Rebel. Herst. Evang. Lulh Gem. (Weezenstr.). 's Morgens 10.30 uur, Ds. C. C. G. Visser van Rotterdam. Doopsgez. Gem. Geen dienst Evangelisatie (Palmstraat), 's Morgens 10 uur en 's avonds 5.30 uur, Ds. M. G. Blauw, van Haarlem. Woensdagavond 8.15 9.15, Bijbellezing door J. Luther Ramp. Oud-Katholieke Herk (Langestraat 76). 's Morgens 10 uur. kerkdienst. Evangelisatiegebouw, Vijzelstraat: Zondagmiddag 4 uur, straatprediking Molenplein Verschillende sprekers. Bijeenkomst 's avonds 8 uur, Verschillende spreker. Leger des Hei Is. 10 uur v.m. Heiligings-Samenkomst 3.30 Openluchtsamenkomst. 8 uur n.m. Verlossings-Samenkomst. Hersteld Apostolische Zending Gemeente Sluisdijkstraat hoek Schagenstraat 's Morgens 10.30 uur, dienst. Kerk van Jezus Christus, Janzendw.str. 8 's Morgens 9.30 en 's avonds 5 uur Samenkomsten. HUISDUINEN Ned. Herv. Gemeente. Geen dienst Zaterdag 7 December. Casino, 8 u. 30: St. Nicolaasfeest met de Band van 7. Musis Sacrum, 8 uur: Soirée. Zondag 8 December. Casino, 8 u. 15: Cabaretavond-gezelschap Chr, de la Mar; Bal na. Musis Sacrum, 8 uur: Soirée. Maandag 9 December. Café „Centraal"8 u. 15: Lezing met licht beelden voor de Held, Esperahtovereen, „Nova Sento". Donderdag 12 December. Casino, 8 uur: Soirée M.UJ>.0.-Schooiver- eeniging. N.V. Ned. Mij. van Brandverzekering te Tiel Agentschap voor Den Heieer: BBI J. J. v. d. Plaat, Spoorstr. 53. EEN NIEUWE GARAGE. Piet Zweed opent heden zijn „Vlctorla-garage". „De motor heeft de toekomst" aldus oor deelt de heer Piet Zweed en de logica gebood, dat hij van de rijwielen overging naar de mo toren. En zoo zien we, dat hij heden in de Nieuwstraat zijn „Victoria"-garage opent, een splinternieuw gebouw, dat op de plek verre zen is, waar voorheen de meubelfabriek van Van Beers haar contouren verhief. De garage, die naar de laatste eischen van de Bouw- en Woningcommissie opgetrokken is, ziet er uitstekend uit. Zij is 20 meter diep, 6y2 meter breed en 3% meter hoog, de vloer is van be ton, We vinden er een 2 cylinder compressor, welke automatisch in- en uitschakelt. Met dezen compressor kan pomp-, spuit- en wasch- werk verricht worden. De aangebrachte Shell- benzinepompen, zjjn modem en werken elec- trisch. In de garage bevinden zich natuurlijk alle instrumenten, als draaibank, drijfwerk, die voor reparaties noodig zijn. Zoodat we kunnen spreken van een uitstekend geoutil leerde garage, welke bovendien gunstig ligt op de verbindingsstraat tusschen den groo- ten verkeersweg en de Vogelenbuurt. Mede gezien de populariteit, waarin de beide com pagnons, Piet Zweed en v. d. Sluis zich mo gen verheugen, kunnen we van deze nieuwe garage een succes verwachten. Aannemer van het werk was de heer G. de Wit; de heer Koom verzorgde de electr. en de heer Sok het schilderwerk. Vermelden wij nog, dat het taxiwerk der garage verzorgd wordt door Tj. Faber, welke steeds onder tele foonnummer 680 te bereiken is.

Heldersche Courant | 1935 | | pagina 11