r~i FOTO-PAGINA HELDERSCHE COURANTCC De voorstelling der verschillende een de Olympische Winterspelen te Garmisch Partenkirchen deelnemende landen in het ski-stadion H. M. de Koningin (links) en H. K. H. Prinses Juliana (rechts) waren zoo welwillend, de Nederlandsche lotograien in de gelegenheid te stellen, Haar bij de beoefening der wintersport in Haar vacantieverblijf te Igls te fotografeeren J'* i' sv 'v V ,;i; f .fty M iv- De Victoria-dokken te Londen, waarheen de stakende arbeiders van het abattoir trokken, teneinde een sympathie-staking onder de bootwerkers uit te lokken, werden door de politie streng bewaakt Aan de Stadionkade te Amsterdam wordt een walmuur gebouwd ten be hoeve van de verdere kanalisatie, waar door de Amstel rechtstreeks met den Schinkel verbonden zal worden Le oobsleebaan te Garmisch Parten kirchen is na de jongste sneeuwval en de sterke vorst in uitstekende con ditie voor de Oly m- Eische Wmterspe- >n, welke deze week officieei ge opend zijn De Bossche hengelvereeniging .Ons Ge noegen" heeft Vrijdag op groote schaal visch getrokken uit de Dieze, om deze vervolgens over te brengen naar de zgn. .Wielen" Holland doet zijn intrede In het ski- stadion te Garmisch Partenkirchen bij de opening der Olympische Winter spelen - De woning (midden), waar de landelijke groepenleider der N.S.D.A.P., Gustloff, te Davos vermoord werd. Inzet de moordenaar Frankfurter In het bouwdok van Wilton-Feyenoord te Schiedam wordt de .Anglo Norge omgebouwd tot modernen walvischvaarder en drijvende traankokerij De training voor het roeiseizoen is begonnen. Dames van .Nereus tijdens haar oefening aan den Amstel te Amsterdam bij een temperatuur onder nul

Heldersche Courant | 1936 | | pagina 16