FOTO-PAGINA HELDERSCHE COURANT v I ri if^ De .Queen Mary", Engelands grootste mailboot nadert op de Clyde haar voltooiing. - In Mei a.s. zal het trotsche zeekasteel zijn eerste reis ondernemen Een Dornier Wall-viiegboot van den Duitschland Zuid Amerika dienst, op weg van Gravemünde naar Las Palmas, moest Vrijdag in de marine-vlieghaven op Schellingwoude een tusschenlanding maken wegens defect aan een der radiatoren De zakenwijk van Tokio. Een kijkje op de Bank van Yokohama en de Bank van Japan In de stad, die door de militaire putsch plotseling het middelpunt der wereldbeiangstelling werd De ingang achter het huis der weduwe Levering Gaarthuis te Bakkum, waar de indringer, die Donderdagavond een rootoverval pleegde binnendrong Het transpoit der Nederlandsche ambulance van Addis Abeba naar Dessie. Een twee tal interessante snapshots op het traject, dat dikwijls groote moeilijk heden opleverde V. i -v' Een overzicht van de 53ste Beurs der Dameskroniek, welke Vrijdag in het R.A.I. gebouw te Amsterdam ge opend is De bekende strijkmolens te Koihom zijn door den bouw van een modern gemaal overbodig geworden en zijn voor afbraak verkocht. De eerste molen, de „Schager Kogge" wordt gesloopt Tijdens zijn bezoek aan Friesland heeft minister Slingenberg Vrijdag te Leeuwarden op het nieuw aan te leggen vliegveld de vlag gelieschen. Tijdens de plechtigheid. Links de burgemeester van Leeuwarden, jhr. J. M. Beyma De Nederlandsche ambulance in Abessyniê. - Een overzicht van het kamp. Met regelmatige tusschenruimten zijn de tenten uitgezet Een inpak-machine voor boter op de Beurs van de Dameskroniek in het R.A.I.-gebouw te Amsteidam

Heldersche Courant | 1936 | | pagina 16