FOTO-PAGINA HELDERSCHE COURANT Dr. Tartaleower tijdens het internationaal meester-schaaktournooi, dat te Nottingham (Eng.) gehouden wordt Vrijdagmiddag is jeen militair vliegtuig uit Soesterberg, genummerd 640, neergestort op een aardappelenveld in den zgn. .Egels-hoek" tusschen Loosdrecht en Hilversum. De beide inzittende segeants-vlieger kwamen om het leven. Het vernielde toestel De auto's der deelnemers aan den achtsten Internationalen Alpenrit na de contrdle te Luzern Als de vloed komt opzetten. Dan moeten de bezoekers van Scheveningen het strand ruimen. leder zoekt een goed heenkomen Waar het water plaats gaat maken voor het land. Een detail van de werk zaamheden voor de uitvoering van den Noord-Oostpolder bij Urk Binnen niet al te langen tijd zal Urk geen eiland meer zijn. De werkzaam heden aan de uitvoering van den Noord- Oostpolder zijn in vollen gang. Een overzicht bij den aanleg van den dijk voor de werkhaven Zeven honderd scholieren kwamen deze week naar het oude Engelsche stadje St Ives, om er een hengel- wedstrijd in de Ouse te houden. De jeugdige hengelaars In actie Belangstelling bij een Markeloosche spinster op de folkloristische tentoonstelling welke Vrijdag te Almelo is geopend ter gelegenheid van de opening van den Twentschen Folklore-dag Een ongewone deelnemer aan den achtsten inter nationalen Alpen rit. De viervoetige begeleider van een der deelnemende Nederlandsche automobilisten De Anna Paulownapolder bij den Helder is een van de zeldzame plekken in ons land, waar de papaver nog ge teeld wordt. Bij het oogsten wordt de papaver met een sikkel afgehakt

Heldersche Courant | 1936 | | pagina 3