C_j FOTO-PAGINA HELDERSCHE COURAN1 i nhmmi De laatste badgast aan het Scheveningsche strand wordt door een bekoorlijke fotografe onder vuur genomen Rondom den hop-oogst in Kent (Eng.). volop In de vroege morgenuren heerscht er in het .kamp der plukkers en pluksters bedrijvigheid voor het begin van den dagtaak De nieuwe Gou verneur- Generaal van Ned Indië, jhr. mr. A. W. L. Tjarda van Starkenborgh Stachouwer op de commando-brug van de .Johan van Oldenbar nevelt" W - - SKSS A- ■<~z wmmxmi 2i Aan boord van de .Johan van Olden- barnevelt" kort de nieuwe Gouverneur- Generaal van Ned. Indië, jhr. mr. A. W. L. Tjarda van Starkenborgh Sta chouwer, zich tijdens de reis naar de Oost den tijd met een spelletje dek- tennis met zijn twee dochtertjes Companys, president der provincie Catalonië bezichtigt een nieuwe munitie fabriek, waar in koortsachtig tempo oorlogsmateriaal voor de Spaansche troepen wordt vervaardigd De gemeente Amsterdam maakt reclame voor de gemeente abonnementen van zes voorstellingen, welke in het komend seizoen in den Stadsschouwburg gegeven zullen worden Z. Exc. prof. J. R. Slotemaker de Bruïne, mini ster van Onderwijs, heeft Vrijdag te Born in tegenwoordigheid van vele autoriteiten _J de Oranje Nassau-scholen voor het Onderwijs fonds voor de Scheepvaart officieel geopend De Poolsche generaal Rydz Smigly woonde Donderdag te Nancy een troepenrevue bij. - De hooge gast slaat het voorbijtrekken der Fransche legerafdeelingen gade Een welkome verfrissching. Richman en Merrill, die na hun oceaanvlucht van Amerika naar Engeland wegens benzine gebrek te Llangadoek in Wales een noodlanding moesten doen, ontvangen bij hun behouden aankomst een verfrisschenden dronk van gastvrije omwonenden De fourageering der Spaansche troepen ge durende den burgeroorlog vormt een der be langrijkste vraagstukken van de intendance. Hierboven de uitdeeling der rantsoenen water. In lange rij wachten de soldaten hun beurt af

Heldersche Courant | 1936 | | pagina 3