De „Okeanis" binnengesleept. H. M. de Koningin te Soest. De bouw van het nieuwe Amsterdam Amstelstation. Ten behoeve van de De omortuinlijke noodlanding van de Engelsche aviatrice draineering der te bebouwen terreinen wordt riet aangevoerd afkomstig uit de Amy Mollison nabij Chelsfield. Het gedeeltelijk vernielde Biesbosch voor het aanleggen van dijken toestel .Boter -bloemen op de groote zuivel- Spelmoment uit den voetbalwedstrijd, welke het voorloopig Nederlandsch tentoonstelling in Agricultural Hall te elftal Woensdag in het Spartastadion te Rotterdam speelde tegen den Londen Engelschen tweedenklasser Doncaster Rovers, welke match door Neder land met 7 2 werd gewonnen Op het achterschip van de .Okeanis, het Grieksche vaartuig, dat op de Noordzee leksloeg en behouden de Rotterdamsche haven werd binnengesleept, wordt de schade opgenomen Te Soest werd Woensdag in tegenwoordigheid van H. M. de Koningin het monument ter nagedachtenis aan wijlen H. M. Koningin Emma onthuld. De vorstin luisterend naar de rede van den burgemeester De zuurkoolfabrieken aan den Langen- dijk hebben de laatste dagen druk werk met het inmaken van zuurkool, waarvan groote partijen o.m. ook naar Amerika worden verzonden. Het lossen aan een der fabrieken Amy Mollison. de Engelsche aviatrice, na haar onfoil nnlijke noodlanding nabij Chelstield H. K. H. Prinses Juliana te Reckenwalde. - De Prinses in gezelschap van Prins Bernhard bij het verlaten van het slot. Rechts Prinses Armgard De eerste foto der aardbevingsramp in Noord Italië. Een reddingsbrigade aan den arbeid bij ingestorte huizen in de provincie Venetië

Heldersche Courant | 1936 | | pagina 10