De verijdelde betooging der Rexisten te Brussel. ■Ss-s A'. ✓•M-V. p|p" li' Vï 'ifii Dubbele vrijgevigheid. Een typisch snapshot op het Binnenhol te den Haag, tijdens de collecte, welke Zaterdag ten bate van het Roode Kruis werd gehouden Een al te heftige betooger tijdens de demonstratie der Rexisten te Brussel, wordt weggevoerd Ir. M. H. Damme, directeur- generaal der P.T.T., bezichtigt een inzending op de postzegel tentoonstelling, welke ter ge legenheid van het 10-jarig be staan der Rotterdamsche Phi- latelistenvereeniging in de Maasstad wordt gehouden Koning Leopold van België heelt Zondag te Brussel na het delilé der oud-strijders ter herdenking van den slag aan den Yzer, een vaandel overhandigd aan de „Vereeniging van militaire dragers der ridderorde van Leopold Ir. J. E. F. de Kok, die met ingang van 1 Januari a s. benoemd is tot directeur- generaal van de Koninklijke Neder- landsche Maatschappij tot Exploitatie van Petroleumbronnen in Ned. Indië De Belgische regeering had uitgebreide maatregelen genomen, om de be tooging der Rexisten te Brussel op Zondag te verhinderen, en de orde te bewaren. - Zoowel op de toegangswegen naar de stad als in Brussel zelf werd sterk gepatrouilleerd Te Enschede is Zondag de 27ste voetbalwedstrijd Oost Nederland - West Duitschland ge speeld, welke door het Nederlandsche team met 2 1 werd gewonnen. Een spelmoment De verijdelde betooging der Rexisten te Brussel. Bereden gendarmes voeren on d. groepen betoogers uiteen te drijven 6 charges U"' leneinda

Heldersche Courant | 1936 | | pagina 10