VERVOLG SPORT DeZesdaagsche te Rotterdam Z.F.C.-Feijenoord 2-5 D.T.S.-Texel 0-2 Courses op Duindigt Voetbal Schagen nieuws Maandag 9 November 1936 Vierde blad Pijnenburg-Wals aan dën kop Jan van Kempen maakt een ernstigen val P PAARDENSPORT. DINSDAG 10 NOVEMBER* Het talrijke publiek, dat <ien Zesdaagschen Wielerwedstrijd in de Nenijtodhal te Rot terdam bijwoonde heeft van felle jachten jcunnen genieten. Gistermiddag haddien er weinig sensatio- neele gebeurtenissen plaats doch na de sprints ontstonden direct wilde jachten. Het koppel Rausch—Guimbretière slaag de er in door het nemen van zes ronden, met de leiders SchoenPellenaars, die vijf ronden uitliepen, gelijk te komien. Pijnen burg en Wals wisticn van de achtste tot de vierde plaats te stijgen. Leelijke val van Piet van Kempen. Het bezoek 's avonds was iets minder talrijk dan in de middaguren. De wegblij vers hadden echter ongelijk, want de jach ten, die om kwart over tien aanvingen, waren buitengewoon interessant. Aanvan kelijk domineerden Pijnenburg en Wals met de beide Amerikaantjes, doch toen de strijd *n half uur 'geduurd had bleek, dat Rausch, prachtig gesteund door Guimbretière, er dezen avond schitterend in was. En juist op dat moment voed er ©en valpartij plaats, welke een zeer ernstig karakter droeg .In ©en der bochten kreeg Pellenaars een lekke band, hij gleed naar benedien, kwam in botsing met Piet van Kem pen, die eveneens neerplofte. Kwam Pellenaars en vrij behoorlijk af met Piet van Kempen wias het minder goed gesteld. Want tijdens zijn val verloor hij zijn helm waardoor hij met het onbeschermde hoofd tegien de planken terecht kwam. Bloedend vebwond moest hij worden wegge dragen naar de observatiezaal, waar hem voorloopig enkele uren rust werden voorgeschreven. Eerst daarna zou de dokter beoordeelen of Piet van Kempen den strijd nog zou kunnen voortzetten. Pellenaars kreeg 20 minuten rust. De Wedstrijd werd na dit ongeval voor ©enigen tijd geneutraliseerd. Daarna werd de res- teerende zesde sprint verreden. De lust tot jagen was er inmiddels wel Wat uitgegaan. Oim half 1 leek het er nog even op of de strijd opnieukv zou losbarsten. PijnenburgWals en StaatsGharlier wis ten zich allen aan den kop te werken, doch lang duurde dit rondenspel niet. En zoo werd het weer spoedig rustig op de baan. Bepaald werd dat Jan van Kempen in de baan zou zijn als Pellenaars reed. De toestand van Piet van Kampen. Bij Informatie hedennacht vernamen wij, clat Piet van Kempen hedenmorgen te zes Uur naar het Sint Franciscus gasthuis aan de Schiekade zou worden overgebracht,, Waar men een Roentgenfoto van den schou der en den rug van den gevallen renner zal nemen. Het resultaat van dit onderzoek zal moe ten afgewacht of Piet van Kempen aan den gtrijd nog verder zal kunnen deelnemen. De wonden aan het gelaat zijn gehecht en bleken niet van ernstigen aard te zijn. Tusschen half drie en half vier bleef het Wederom stil op de baan. Er viel werkelijk niets voor en de resultaten van de sprints ivan half vier waren: Eerste sprint: Pijnenburg, Crossley, Over- Weel, Gilliet. Tweede sprint: Walthour, Matena, de Kor- [ver, Rieger. Derde sprint: Pijnenburg, Bilhet, Corssley, Heslinga. Vierde sprint: Wals, Matena, Leducq, de Korver. Vijfde sprint: Billiet, Overweel, Leducq, Braspenninx. Zesde sprint: De Korver, Wals, Matena, Schoen. De stand om vier uur was als volgt: Aan den kop: 1. Pijnenburg-Wals 194t p.; Z. SlaatsGharlier, 46 pt.; op 1 ronde: 3. Piet en Jan v. Kempen 119 pt.; 4. Schoen Pelle naars 51 p.; 5. WalthourCrossley 48 p.; 6. RauschGuimbretière 24 pt.op drie ron- ^en: J- BillieU-de Pauw 78 p.; op vijf ron den: 8. Braspenninx-v. d. Ruit 68 pt.; op acht ronden: 9. Rieger—Enmer 49 pt.; op negen ronden: 10. Matena—Pieter 87 pt.; 11. Le- c9 -Wambst 12 pt.; op veertien ronden: 12. CathelGilliet 55 pt.; 13. de KorverOver- well, 50 pt Tot aan de neutralisatie gebeurde er niets bijzonders meer en bleef de stand hetzelfde. Jean Tarls, Frankrijks meest lekende zwemmer, heeft besloten beroepszwem mer te worden en samen met den vroe geren Franschen kampioen-kunstsprin ger, Poussard, aan demonstraties deel te nemen, Zaandam. In den wedstrijd tegen Feij- enoord heeft het de Zaandammers zeker niet mee gezeten. Immers er stonden reeds vier spelers op de ziekenlijst, dan wel waren wegens opgeloopen blessures verhinderd, doch tijdens den wedstrijd moesten zich nog 3 spelers laten vervangen. Toch hadden de Rotterdammers geen zacht kostje aan de enthousiast spelende thuisclub, al was het spel der bezoekers ook sterk superieur. Het duurde niet lang of keeper Dijkstra moest reeds voor een schot van Barendregt vis- schen 01. Allerminst ontmoedigd viel ZFC fanatiek aan en de strijd was nog maar 10 min. oud toen de Boer de partijen reeds opgelijken voet gebracht had. (11) Hiermede scheen ZFC echter haar kruid verschoten te hebben, want geruimen tijd domineerden de Rotter dammers en waren zeer productief. Bij een voorzet van Vrauwdeunt miste keeper Dijk stra en Kantebeen had geen moeite de bezoe kers de leiding te geven 12. Uit een minder goed genomen hoekschop vergrootte dezelfde speler weldra de voorsprong tot 13. Met de weinige uitvallen der thuisclub had Feyen oord weinig moeite, ofschoon de Zaansche linkervleugel goed speelde. Toen Linssen daarop een ver hard schot inzond werd Dijkstra daardoor verrast 14. Vrauwdeunt maakte er weldra 1—5 van. ZFC zette nu de tanden op elkander en speelde zeer en thousiast, waardoor de bezoekers zich meer tot verdedigen hadden te bepalen. Met on- veranderden stand kwam de rust. Na de hervatting bleek v. d. Oever zich bij ZFC door Wolters te hebben doen vervangen. Deze speler benutte weldra een vrije schop en verkleinde daardoor de achterstand tot 2—5.'De strijd ging nu eenigen tijd gelijk op al bleef Feyenoord ook over alle linies beter spelen. Bij een botsing tusschen van Male en de Zaand. de Boer moest laatstge noemde uitvallen en kwam daarvoor Rep binnen de lijnen. Of dit nog niet genoeg was raakte toen ook Baljet geblesseerd, waar voor Botterman in het veld verscheen. De strijd werd er intusschen niet fraaier op en nadat Kantebeen bij Feyenoord de kleedka mer had opgezocht, waarvoor de Vries in viel, kwam zonder verandering in den stand het einde. Een zware, fair gespeelden wedstrijd. Het was Zondag allesbehalve ideaal weer om te voetballen. Het terrein was door de aanhoudende regens heel zacht geworden, zoodat te verwachten was, dat glij- en val partijen veelvuldig zouden voorkomen. Ge lukkig was Pluvius nogal schappelijk, tij dens den wedstrijd. Er is hijna geen regen gevallen. Uiteraard was het een wedstrijd, waarin zeer zwaar werk was te verrichten. Het was al een groot© toer, om op de been te blijven, laat staan om een behoorlijk schot te plaat sen. Over het algemeen was Texel wat be treft het spel in de meerderheid. De eiland bewoners speelden meer met overleg dan de D.T.S.-mannen, hetgeen hun vele malen mooie kansen heeft bezorgd. Dat niet meer doelpunten zijn gemaakt, lag voornamelijk aan wanbof. Ook werden verscheidene goe de kansen niet benut. Dit gebeurde aan weerszijden. Het puntenaantal had grooter kunnen zijn en dan had D.T.S. ook een paar tegenpunten verdiend. Niettemin kwam deze overwinning Texel toe. Zij waren de meer deren. Over den wedstrijd nog het volgende: Als scheidsrechter Van der Kooij laat op stellen, zien de elftallen er als volgt uit: D.T.S.A. Kroon d.; P. Schrieken en C. Kroon, a.; C. Langedijk, P. Tromp en K. Kooij, m.; C. Kuilman, J. Dekker, H. Kui per, L. Hipkes en C. de Waard, v. Texel: J. Dukers, d.; C. Dros en H. Neijens, a.; A. Huizinga, G. Witvliet, en J. Gielens, m.; P. Kikkert, P. Neijens, N. de Graaf, M. Vla ming en H. Ran, v.). D.T.S. won de toss en verkoos met zon en wind in den rug te spelen. Al dadelijk blijkt, dat het veld moeilijk speelt. De bal lijkt wel met steen in plaats van met lucht gevuld. Waar zij valt ligt ze. Het spel gaat op en neer. Het windvoordeel is nogal aanmerkelijk, doch D.T.S. weet er niet veel voordeel van te trekken. J. Dekker plaatste een schot van verren afstand op het doel. Dukers staat er echter niet voor niets en stompt den bal over de lat. Even later is het D.T.S. doel in gevaar. Op een gegeven moment ligt de D.T.S. keeper met den bal in het doel, zoo vanaf de plaats waar wij staan, bekeken. Het blijkt echter, dat de bal niet over de lijn is geweest, zoodat geen doel punt wordt toegekend. H. Ran, de rechtsbuiten van Texel heeft zich verscheidene malen als een speler doen kennen, waar rekening mee moest worden gehouden, hetgeen niet steeds door D.T.S. werd gedaan. Ver vooruitgeschoven heeft Ran verscheidene goede kansen gehad. Een goede voorzet van hem werd door midvoor de Graaf, zoo goed als voor open doel gemist. Een corner hierna op het D.T.S. doel geno men, wordt door A. Kroon gemist, doch komt precies op de voet van P. Tromp te recht, die den bal het veld weer inzendt. Dat was op het nippertje gered. Vervolgens zien wij weer eenige aanvallen op beide doelen, welke door de keepers corner wor den gewerkt. De Texel linksbuiten Kikkert had het ongeluk een opgelegde kans voor Texel te .verknoeien door finaal naast te schieten. Zoo gaat het nog eenigen tijd door, waarbij aan beide zijden heele mooie gelegen heden voor een doorboring van de doelen op niets uitloopen. Met 00 komt dan de rust; dit is voor D.T.S., dat voor den wind en met de zon mee speelde, niet erg gunstig. Na de rust lijkt het wel of D.T.S. zich nog meer inspant dan voor de rust. Het spel was echter nog maar een paar minuten oud, toen uit een corner een kopbal keeper Kroon verraste en de Texelaren een 0—1 voor sprong bezorgde. D.T.S. houdt zich taai; het schot van H. Kuiper, dat hij uit een vrije po sitie naar het Texel-heiligdom zendt, komt recht in de handen van den Texel-keeper te recht, die tusschen 2 haakjes een zeer goe den wedstrijd heeft gespeeld en een zeer groot aandeel heeft gehad in de schoone lei der bezoekers. Een mooie voorzet van rechts af wordt hierna door midvoor N. de Graaf van ver ren afstand in het D.T.S. doel gekopt, waar door de stand 02 wordt. Eenige aanvallen over en weer stranden op de achterhoeden. D.T.S. zet nu dit 2e doelpunt nog eens op, waarbij Texel een paar maal door het oog van een naald kruipt. Tweemaal wordt di rect achter elkaar tegen de lat geschoten. Daarna redt keeper Dukers nog eens op schitterende wijze. Driemaal achtereen ving hij een gevaarlijk schot en hield zijn doel op verdienselijke wijze schoon. Met een on- gewijzigden stand komt hierna het einde van dezen fair gespeelden, zwaren wedstrijd. U.S.V. I—VOORWAARTS I, 4—2. Zoo is de tweede wedstrijd ook een neder laag geworden en eenigszins verdiend. Re den was, Voorwaarts hield het spel te kort, iets wat bij U.S.V. anders was. Steeds werd de bal naar de buitenwenken geplaatst. Als om 2.30 uur scheidsrechter Born be ginnen laat, zijn beide ploegen volledig. U.S.V. wint dien toss en kiest voor de wind. Voorwaarts trapt af, maar dadelijk neemt U.S.V. den bal over. Goed samenspelend gaan ze op het Voorwaarts doel af, maar voorloopig nog zonder succes. Voorwaarts probeert het met enkele uitvallen. Verder dan de beide backs brengen zij het niet. Steeds komt U.S.V. terug. Eenige harde schoten gaan naast. Het eerste doelpunt komt na 10 minuten spelen, als de Voorw. keeper uitschiet. Een U.S.V. speler, vangt den bal op, schiet en een der achterspelers, die in het doel staat opgesteld, kan niet an ders doen dan den bal met zijn hand stop pen. Pinalty. Deze wordt in een doelpunt omgezet (1—0). Als er weer is afgetrapt, gaat de Voorw. linksbuiten er mee van door. Een hard zuiver schot, wat de U.S.V. keeper prachtig stopt. Toch houdt U.S.V. het beste van het spel, wat ze dan ook na een half uur spelen in een tweede doelpunt uit drukken, 2—0. Met dezen stand komt de rust. De tweede helft loopen de bezoekers hard van stapel, maar de U.S.V. verdediging is op haar post, door steeds op tijd in te grij pen. Bij U.S.V. gaat het met doelpunten maken beter, want als de gevaarlijke links buiten de bal krijgt toegespeeld, gaat hij er alleen vandoor. De Voorwaarts achterhoede weifelt en hard en'zuiver vliegt de bal langs de paal in 't doel, 3—0. Dit is Voorwaarts te erg. De linksbuiten krijgt de bal, zet hard voor en de middenvoor schiet in (31). Geen 5 minuten later is het weer de linksbuiten van U.S.V., die doorbreekt en er 41 van maakt. Voorwaarts trekt nu met man en macht ten aanval. De schoten zijn dan ook niet van de lucht, maar steeds te hoog of naast. Voorwaarts krijgt nu een corner te nemen. Deze wordt goed voor het doel ge plaatst en de rechtsbinnen, die vrij staat, schiet hard in (42). Er is nog een kwar tier te spelen. Voorwaarts krijgt nog kansen genoeg om te doelpunten, maar door slecht schieten gaan de mooiste kansen verloren. Aan den anderen kant kruipt Voorwaarts door het oog van een naald, als de links binnen op 1 M. afstand 3 M. naast schiet. De laatste minuten zijn nog voor U.S.V., maar tot doelpunten komt het niet meer. Even later kondigt de goed leidende scheids rechter het einde aan, en heeft de sterkste gewonnen. Schoorl II—M.E.V.O. II, 2—1. Zoowaar wist Schoorl II en nog wel met ©enige invallers o.a. voor keeper Oud, die met Schoorl I naar Ou'desluisw as, de beide punten af te snoepen van M.E.V.Ó. II. S. speelt eerst met den wind een weinig in den rug en ziet voor de rust een goede 21 voorsprong te behalen. Na de rust denken we Schoorl door de veel grootere mienschen van M.E.V.Ó. te zien inmaken, doch dat liep anders uit. Wel is M. het meest voor Schoori's doel, doch onze achterhoede, met de kleine ad- spirantkeeper Mooij aan 't hoofd, geeft geen schijn van kans. Zelfs zien we de S.- voorhoede enkele malen gevaarlijk door breken en heeft M. het aan 't fortuin te danken, dat de score voor Schoorl niet verhoogd werd. Als scheidsrechter G. Mul der, die goed leidde, het einde aankondigt, Ss het M. niet mogen gelukken om in den ruststand verandering te brengien. Hiervoor komt zeker alle hulde toe aan de adspirant keeper Mooij, die hoe klein ook, z'n doel keurig heeft verdedigd. CALLANTSOOG. Zondag speelde de C.adsp. tegen Schagen b. Wederom is dit voor de Callantsoogertjes een groote overwinning geworden. Met 5—1 stuurden zij de Schager-baby's naar huis, nadat de rust inging met 21 in het voor deel van C. Het schijnt dat deze „Heeren" heel wat van plan zijn. CALLANTSOOG 1—BKC 4 6—1. In een zeer eenzijdigen wedstrijd heeft C. 1 Zondag van BKC 4 gewonnen. B. wint de toss en C. trapt tegen den straffen wind in af. Na tien minuten heeft C., door toedoen van haar midvoor, reeds 'n 3—0 voorsprong De C.-linksbuiten krijgt een blessure aan zijn hoofd en verlaat bloedend het veld. Nadat hij wat is opgeknapt wil hij weer aan het spel deelnemen, doch hij had verzuimd den scheidsrechter mede te deelen dat hij het veld even ging verlaten en mocht bij zijn terugkeer niet meer aan het spel deelnemen en terecht. Spelers denkt daaraan toch vooral. Nu speelde C. bijna den geheelen wedstrijd met 10 man, wat in deze geen be zwaar was, doch het kan ook anders. Uit een strafschop wegens hands scoorde B. voor den rust een tegenpunt. Rust 31. Na de rust een spel dat het aankijken niet Gisteren werden te Duindigt courses ge houden, waarvan de uitslagen luidden: Prijzendraverij vierde klasse, afstand 1740 M. om den achtsten aanimoedigingssprint 1. A farm relief (1700 M.) eigenaar Stal R, tijd 1 min. 38% sec.; 2. Zoon van Sillidar (1700 M.) eigenaar J. A. Mooij, tijd 1 min. 38.6 sec.; 3. Woudduifje G (1780 M.), eige naar F. Jager, tijd 1 min. 36.6 sec. Ren op de vlakke baan voor paarden van drie jaar en ouder, gereden door hee ren, afstand 1600 M., om den Windsorprijs: 1. Elsa, eigenaar the Belfour farm, tijd 1 min. 54 sec. wint met vele lengten; 2. Ga- lahardiae eigenaar W. Jochems. Handicap-heatdraverij tweede en derde klasse, afstand 1700 M., om den Wellington- prijs: eerste heat: 1. Kiphias (1740 M.) ei genaar Joh. van Twisk; tweede heat: 1. Young Scott (1700 M.) eigenaar Joh. Span; derde en beslissende heat: 1. Young Scott, tijd 1 min. 37.6 sec.;; 2. Zilver Queen (1720 M.) eigenaar E. G. in 't Veen, tijd 1 min. 36.4 sec. Ren op de vlakke baan voor paarden van drie jaar en ouder, gereden door heerrijders en jockeys, afstand 2000 M., om den Wem- bleyprijs: 1. Kenya, eigenaar Luit. G. F. Imimink, tijd 2 min. 21-2 sec.; 2. Vin Pur, eigenaar P. Marseille, op een halve lengte. Handicapdraverij eerste klasse, afstand 2000 M. om den Waterlooprijs: 1. Epinard (2040 M.), eigenaar Stal B., tijd 1 min. 32.6 sec.; 2. Senator Boga (2020 M.) eigenaar Stal R tijd 1 min. 33.8 sec. waard was. Het werd 61 en ieder was blij dat de scheidsrechter, die goed voldeed, het einde aankondigde. Het is een aardige ploeg imet over H geheel jonge spelers die wel goed hun best deden, doch het tegen de zwaardere C.-spelers niet konden bolwerken. PETTEN. PETTEN 1—H.R.C. 4. 2—1. De verwachting,- dat P. het met Racing wel klaar zou spelen, is werkelijkheid ge worden, doch niet dan na de uiterste krachts inspanning. P. had voor de rust het voordeel van den storm, die nagenoeg van doel tot doel stond, en dit had slechts een onder deze omstandig heden zuinige voorsprong van 20 opgele verd. P. Vriesman was de maker van het, eerste doelpunt, nadat deze speler reeds twee keeren een schot van zijn voet door het hout werk gekeerd zag. Bouwman en Eriks zorg den samen voor nummer twee. De eerste had den bal vrij en met een zuivere pass stelde hij den laatste in staat te scoren, waarvan hij een dankbaar gebruik maakte. Voor het overige een uitgesproken P. over wicht, dat uitliep op een te sterke omsin geling van de H. veste. Een lossere greep zou wellicht effectiever geworden zijn. Na de hervatting bleek P. niet zonder meer geneigd zijn voorsprong af te staan. On danks de wind werd er nu bijzonder aardig gespeeld. De halflinie, die als linie vandaag uitste kend werk verrichtte, gaf herhaaldelijk goed aan en door vlot ruim samenspel kwam het H. doel nog dikwijls in groote moeilijkhe den. Een goed schot van Boontjes ketste van de lat terug en J. Vriesman miste eenmaal een opgelegde kans, Eriks in 't P. doel had onderwijl reeds dikijls zijn capaciteiten moeten toonen; ein delijk moest hij zwichten voor een schot van den r. binnen, waarop hem door een kluwen van spelers het uitzicht was benomen. Het laatste kwartier van den wedstrijd verstreek onder de grootste spanning en het eindsignaal van den arbiter was voor de P. spelers een opluchting. ALKMAAR W.F.C. IV—Alcmaria V IV, terrein afge- kerd. SPORTERS I—SCHAGEN II. SCHAGEN II ONOVERWINNELIJK? Op een behoorlijk bespeelbaar terrein bond Sparta II gistermiddag den strijd aan tegen de meest gevreesde Sporters I te Hoorn. Sparta II had een invaller voor haar mid- denhalf en verder Simons op de plaats van Ruig. Reeds direct bleek dat hier twee ge lijkwaardige ploegen elkaar de zege be twistte. Bij een aanval van Sporters hield de Spar ta linksback zijn tegenstander, in het oog der scheidsrechter, te ruw af, waardoor de arbiter dan ook een penalty gaf. Deze werd goed genomen en gaf Sporters alzoo de lei ding. Korten tijd later, bij een schermutseling voor Sporters doel was het Koch die de kans die hij kreeg, goed benutte en onhoud. baar gelijk maakte. Even later was Koch weer doorgebroken doch nu schoot hij prepies over de lat, Zoo brak de rust aan met den stand 1-1. Direct na de rust zette Sporters er een snel tempo in en wisten binnen enkele mi nuten den stand op 3-1 te brengen. Dit was Sparta II echter te bar en ook zij gooide er een schepje op met het gevolg, dat Simons na een schermutseling de stand op 3-2 bracht. Na een gelijkopgaande strijd forceer de Trantjen een voorzet en was het weder om Koch die de boel opving en ineens met een formidabel schot scoorde 3-3. Dit was blijkbaar de kentering, want vanaf dat oogenblik was Sparta II ondanks tegenwind, de meest aanvallende partij. Sparta II kreeg een penalty te nemen die Grootes echter in de' handen der kee per schoot, groote teleurstelling voor de Spartaan, doch zij bleven doorvechten en zagen hun zwoegen beloond, toen Trantjen voorzetten, de Vries doorkopte en Koch met een zoogenaamde hakbal, de keeper passeerde. Korten tijd later werd het ein de gefloten en verlieten de Spartanen pi kerend het terrein. Wat de meest verstok te Spartaan niet had durven hopen, was geschied, Sparta II klopte de Sporters I. Alle spelers kunnen op een beste wedstrijd terugzien met als uitblinkers Bijpost, Mo lenaar en Koch. HILVERSUM H •O d V -4-) ba 3 •o •O d HILVERSUM I •d d 41 +-> bi) cö n a •O O si O O O O i Orkest Concerten Orkest-concerten. Omroeporkest AVRO 1.00 KRO Orkest 12.15 Omroeporkest AVRO 2.00 8.00 11.00 Nieuwsberichten A.N.P. 8.00 Nieuwsberichten A.N.P. Gramofoonmuziek 8.00 10.30 10.00 Gramofoonmuziek 8.00 10.00 11.30 Lichte Muze Lichte Muze J. Kroon's ensemble Operette muziek KRO 4.05 AVRO 11.30 KRO-Melodisten 5.00 Godsdienstige Uitz. Godsdienstige Uitz. Morgenwijding AVRO 10.00 Godsdienstig halfuur KRO 11.30 Dansmuziek Kovacs Lajos AVRO 5.30 11.10 Dansmuziek AVRO Dansorkest KRO-Boys 10.35 Orgelbespelingen KRO-Boys 11.10 Orgelspel 10.30 Solisten-concerten Voor de jeugd Symphonie-orkest Kinderkoorzang met m. v. solist AVRO 4.30 KRO 8.10 Kinderhalfuur AVRO 5.00 Sport Sporthalfuur KRO Solisten-concerten 4.00 7.35 Zang en piano AVRO Piano recital AVRO 7.05 Lezingen Sport. Cyclus: „Wat deze tijd Sportreportage AVRO 10.30 leert" KRO 7.15 Lezingen Diversen Voordracht AVRO 1.45 Vrouwenuur KRO 2.30 Psychologische ModecursuU KRO 3.05 Causerie RVU 6.30 Esperanto cursus KRO 6.40 Diversen Huishoudelijke wenken f AVRO 11.00 Knipcursus AVRO 3.05 Engelsche les AVRO 7.30 Bonte Dinsdagavond- trein AVRO 8.10

Heldersche Courant | 1936 | | pagina 11