de geheele wereld kent de beroemde DIONNE VIJFLING De „K XVIIP'-film ook naar het buitenland. Een mooie slagerij in de Laan, Verf, die witter dan wit is De „Saturnus"-Lichtversterker. Kantongerecht van Den Helder. Maar kent U deze verbazingwekkende feiten? a» twmm, Tegen verstopping zijn Leopillen een mild en prompt werkend laxeermiddel, dat uit zuiver plantaardige bestanddeelen is sa mengesteld. Leonpillen hebben, zelf-i in chronische gevallen, sedert 20 jaar tot uitste kende resultaten geleid. Leopillen. In doosjes vanaf 20 ct. Bij alle apothekers en drogisten. (Adv.) De 3 koren zingen gezamenlijk Was het te verwonderen, dat we met een zekere spanning uitzagen naar het optreden der 3 koren in combinatie? Gezongen werd Psalm 150 van Van 't Kruys, met orgelbege leiding door Feike Asma, het geheel onder leiding van den heer K. Abbenes. Daar is gezongen op een wijze, zooals men dat zich steeds blijft wenschen: met een machtig volume, met enthousiasme, met be grip voor inhoud en vorm. Wij weten niet of er voor dit alles een langdurige tijd van voor bereiding geweest is, wèl, dat het van het vocale deel van dien avond een prachtig sluit stuk was. Onze waardeering voor deze koren, en eveneens voor den dirigent. Feike Asma. Afgezien van het accompagneeren van eenige liederen heeft Feike Asma ten gehoore gebracht een 5-tal soli. Het waren van Bach ,,An Wasserflüssen Babyion" (Koraalvoor- spel) en een Praeludium en Fuga. Was het eerste een voorbeeld van stille bezonkenheid en diep, religieus besef, het tweede bracht ons den anderen Bach: rijkdom van kleur, een intense golf van muzikaliteit, een brillante demonstratie van datgene, wat een geniaal orgelkunstenaar de wereld geschonken heeft. Volgden nog een Toccata van Paradisi, een typisch stukje techniek, de bezonken Aria da Chilsa van een onbekenden Italiaan, en de met gloed gespeelde Variationen van Handel. Het was de Eerw. Heer Luther Ramp, die dezen zoo zeer geslaagden avond besloot met een toepasselijk woord en dank bracht aan allen, die hun medewerking verleend hadden aan het tot stand komen van de uitvoering. Volgden nog een gebed en het zingen van Gezang 193. Een avond, die den velen aanwezigen onge twijfeld nog lang in de herinnering zal blijven en waarvan wij hopen, dat deze zich nog eens herhalen zal. Comité voor de vertooning ge vormd. Oproep tot steunver- leenen. Het is bekend, dat de film over de merk waardige reis van de onderzeeboot „K XVIII" zoowel in Nederland als in de Koloniën met groot succes is vertoond. Het wordt nu van bijzonder belang voor Nederland geacht, dat deze film ook in het buitenland bekend wordt, eensdeels als een goed soort vlagvertoon, anderdeels alseen uitstekende reclame voor de Nederlandsche werven en voor de Nederlandsche industrieën, die aan den Nederlandschen scheepsbouw medewerken. Zou de exploitatie van deze film in handen van vreemdelingen gegeven worden (bioscoop directies enz.) dan bestaat er veel kans, dat belangrijke deelen worden weggelaten en dat niet steeds het publiek bereikt wordt, dat men zou wenschen. Om deze reden is het wenschelijk bevonden, de verspreiding van deze film buiten de gren zen van het Koninkrijk in handen van een reeds speciaal hiervoor gevormd Comité te leggen. Dit Comité heeft zich tot taak gesteld, de vertooning te bevorderen van de film in haar oorspronkelijken vorm voor de Hollandsche kolonies in het buitenland en van vertalingen (gedacht is aan Engelsch, Duitsch, Spaansch en Portugeesch) voor de buitenlanders, die de film dan in hun eigen landstaal of een hun bekende taal kunnen hooren. Zoo zal, bij slagen van dit plan, de handels missie, die in het begin van het volgend jaar naar Zuid-Amerika vertrekt, al dadelijk in de gelegenheid kunnen worden gesteld van deze film in 's lands belang een nuttig gebruik te maken. Het comité heeft nu een oproep gericht tot diverse instellingen en personen tot wie het zich in dezen meent te mogen wenden om allen een bedrag van 50 voor dit doel te willen schenken. Dft volgende heeren hebben in het comité zitting genomen: Mr. K. P. van der Mandele, voorzitter, direc teur der Rotterdamsche Bankvereeniging; mr. D. Crena de Iongh, president der Nederland sche Handel-Maatschappijdr. E. Heldring, pre sident-directeur der Koninklijke Nederlandsche Stoomboot Maatschappij; jflr. G. L. Schorer, vice-admiraal b.d.; ir. J. H. H. Verloop, direc teur der N.V. Wilton-Feijenoord; jhr. E. J. M. Wittert, luitenant-generaal b.d.; O. van der Wilden, directeur der N.V. Filmfabriek „Poly goon"; Ph. C. A. J. Quanjer, secretaris, alge meen secretaris „Algemeen Nederlandsch Ver bond"; en ir. P. J. Ott de Vries, penningmees ter „Nederland in den Vreemde". Bijdragen hoopt men, zoo mogelijk, vóór 30 November a.s. te ontvangen op postgiro no. 3012 van de Rotterdamsche Bankvereeniging te 's-Gravenhage onder vermelding: Comité „K XVIII"-Film. Het adres van het secreta riaat is: Laan 34, 's-Gravenhage. (Handelsblad). VERBOUW VAN TARWE. Van bevoegde zijde vernemen wij het vol gende: Aangezien de verhouding tusschen de prij zen van tarwe en andere landbouwgewassen thans zoodanig is, dat de beperking van den tarweverbouw tot ten hoogste 1/3 van de geheele oppervlakte bouwland zooals voor geschreven in artikel 2 lid 1 van de Crisis- Tarwebeschikking 1936 I niet meer nood zakelijk is, is deze beschikking thans ver vallen. (Adv.) Morgenmiddag 4 uur opent de heer Henk Petter op den hoek van Laan—Walvischstraat een prachtige, uiterst moderne slagerij. Da delijk als men binnentreedt, wordt men ge troffen door den helderen aanblik, welken het interieur van deze splinternieuwe zaak biedt. De witte betegeling, het rood en zwarte versierinkje, de nieuwzilveren hang- en wand rekken doen het dan ook uitstekend. Voor het overige is het bedrijf ruim en naar de nieuwste snufjes ingericht. Daar is de propere, evenals alle andere afdeelingen van het bedrijf, geheel betegelde slachtplaats, de apart gehouden inrichting voor de berei ding van vleeschwaren, welke uitgerust is met de meest moderne installaties, welke met olie gestookt wordt. De olietank, alsmede de afvoer van de verbrandingsproducterr zijn zoo danig opgesteld, dat zij met het innerlijke van het bedrijf geen contact hebben. We zagen ook de pekel-afdeeling, welke zich onder den beganen grond bevindt; alles zag er zoo dege lijk en hygiënisch uit, als men van een slagerij wel wenschen kan. De nieuwste machines, als electrische gehaktmachines, de „Nationaal"- snelwegers en snijmachines, het „National"- kasregister, zijn aanwezig. Vermelding ver dient ook de „Ate"-koelinstallatie, welke ge heel automatisch en machinaal het vleesch voor bederf behoedt, zoodat de huismoeders er zeker van zijn, dat zij vleeschwaren in den allerbesten toestand koopen. Deze fraaie zaak werd gebouwd door den aannemer Age Smit, Hector Treubstraat; de heer C. Buis, Spoorgracht, verzorgde het lood gieters- en sanitaire werk, terwijl het frissche schilderwerk van den heer Coenen is. Vermel den we nog, dat de installatie geleverd werd door den heer J. Groeneweg, hoofdvertegen woordiger van de firma „Sparco", Rotterdam (v.h. Zuurdeegs Handel Mij.). Wij twijfelen er niet aan of met zoo'n mo dern geoutilleerden winkel achter zich zal de heer Petter. Een demonstratie met Flamboyant, de uitvinding van onzen stadgenoot, den heer Stobbe. We hebben het vorig jaar melding gemaakt van een demonstratie, die hier ter stede ge houden is, met een verfsoort, die onder den naam „Flamboyant" in den handel wordt ge bracht en een procédé is van onzen stad genoot, den heer B. Stobbe. We hebben toen op het frappante van deze vinding gewezen die de daarbij tegenwoordige autoriteiten er van overtuigd heeft, dat deze verfsoort, bij toepassing op verkeersborden en spatborden, de „veiligheid van het verkeer" belangrijk zou verhoogen, Gisterenavond waren we opnieuw tot een demonstratie uitgenoodigd, die gehouden zou worden aan de Buitenhaven en die de eigen schappen van het procédé, bij mist, zou doen zien. Doch helaas, er was geen mist, en dus moesten we er ons mee tevreden stellen, dat de demonstratie op het meest donkere ge deelte van het Zwarte Pad, dat achter de Buitenhaven loopt, gehouden werd. Deze proef werd bijgewoond door den heer Zeilstra, opzichter bij de „natte waterstaat", den inspecteur van politie, den heer Schip pers, den schipper van de motorreddingboot „Dorus Rijkers", den heer C. Bot en door den secretaris van de Ver. .voor Veilig Verkeer, den heer Grunwald. Opnieuw konden we ons overtuigen van de uitstekende hoedanigheid van deze verfsoort, die scherper en witter van kleur werd, naar mate men er verder vandaan was. Met ver schillende verkeersborden werd gedemon streerd en het was opmerkelijk, dat waar b.v. de glanzend witte kleur van een verkeersbord door den afstand waarvan men het zag, reeds dof en donkergrijs was, Flamboyant fel wit was. De verfsoort glinstert niet, welk hinder lijk euvel men bij witte lak kan hebben, maar krijgt een helderwitte, rustige tint. „Flam boyant" heeft bovendien de goede eigenschap, dat het duurzaam is.„Het lichtweerkaatsend effect is weinig of niet gevoelig voor atmos ferische invloeden", is het getuigenis van de scheikundigen dr. v. Hamel Roos en Harmens, na een wetenschappelijk onderzoek. Onze stadgenoot, de heer Stobbe, Anker park, heeft met deze vinding inderdaad iets goeds bereikt en waar zijn procédé door de .Schilderbijenkorf", Felix Mulder Jr„ te Am sterdam, wordt geëxploiteerd, gelooven we wel, dat deze vinding verder zijn toepassing zal vinden dan onze stad of onze provincie. Reeds zijn er proefborden geplaatst bij de Ned. Spoorwegen. Ook op rijwielen past de heer Stobbe zijn verfsoort toe en voor een klein bedrag kan men zijn vehikel van dit voor de veiligheid van het verkeer afdoende middel voorzien. Gisteren hebben wij kennis gemaakt met den „Saturnus"-lichtversterker, een kristal prisma, dat in den handel gebracht wordt door de Lumicor N.V. te 's-Hertogenbosch. Die Saturnus is een kristallen ring, die de gloeilamp omgeeft en de lichtuitstraling naar beneden met 100150 versterkt. Dit is ons aanschouwelijk voorgesteld. Eerst werd op een lichtsterktemeter de lichtsterkte van een lamp zonder Saturnus er omheen opgemeten en daarna met dit apparaat er omheen. In derdaad wees de meter aan, dat de licht sterkte met ongeveer 100% was toegenomen. Het voordeel van zoo'n Saturnus springt natuurlijk dadelijk in het oog. Men kan b.v. nu vah een lamp van 60 Watt evenveel of nog meer licht verkrijgen dan van een lamp van 100 Watt. Dit voordeel is niet alleen op den lichtsterktemeter te zien, maar ook met het bloote oog. Door het aanschaffen van zoo'n Saturnusring, die vanwege zijn kristallen con stitutie onverslijtbaar is, kan men dus aan merkelijk bezuinigen op zijn lichtrekening. De alleenverkoop voor Den Helder heeft de Firma Scheltis, Keizerstraat 11L Zitting van Dinsdag 24 November 1936. De eerste der wederom machtige serie ge vallen, die gistermiddag behandeld zijn, bracht ons de heer D. S., die volgens dagvaarding een te groot aantal kalveren in zijn wagen vervoerd 'zou hebben. Daarbij kwam aan het licht dat de dieren op minder liefderijke wijze getransporteerd werden (niet voldoende be wegingsvrijheid) hetgeen ook door de overi gens niet vrij heldere getuigenverklaringen bewezen werd. Deze zaak werd aangehouden tot 22 De cember. De sportleven. Hierna arriveeren een 5-tal jongelui, waar van de kleinste nog zoo onervaren in recht zaken is, dat hij z'n pet ophoudt. De heeren hebben de aardigheid gehad het clubgebouw in het Sportpark aan de Langevliet te mo- lesteeren. Deurknoppen werden aan elkander gebonden, een kachel werd op de tafel ge deponeerd en een ruit ingetimmerd. Op de vraag van het O. M. waarom al dit fraais noodzakelijk was, kreeg men ten ant woord: „Uit 'n lolletje". Het O. M. acht een en ander meer dan ergerlijk .en vordert een vry strenge straf, ook al in verband met het feit, dat de balda digheid hier ter stede z.i. hand over hand toeneemt. Nadat een vader voor zijn nog niet de jaren des onderscheids bereikt hebbend, zoontje ge pleit heeft, wijst Mr. Sickenga vonnis: de jongste 1 maand tuchtschool voorwaardelijk, de rest van het edele stel ieder 15 boete. Nog eens: de sluis. Aan de orde is dan wederom het geval van den schipper die op Wieringen eigenmachtig een sluis opendraaide. De sluiswachter is per soonlijk aanwezig en licht de tot nu toe nog duistere punten toe. Hij noemt de handelwijze „ontzettend gevaarlijk". Over 8 dagen zal schriftelijk vonnis geveld worden tegen verd. die niet present was. Het erfstuk. Zooals men weet, maakte de vorige maal de heer N. zich zeer boos over het feit dat men hem een wapen afgenomen had, dat evenwel geen wapen in de eigenlijke betee- kenis meer was, doch een zeer geliefd familie erfstuk. Het blijkt thans, dat de heer M. een wettig bewijs heeft aangevraagd en ontvan gen, zoodat het familiestuk weer in zijn bé zit is. Er is evenwel volgens de Wet een verzuim gepleegd, zoodat alsnog een straf van 5 subs. 2 dagen gerequireerd wordt. De strooper O Het is de eerste keer, dat een vijf- ling langer dan een uur in leven is gebleven. 0De geboorte van een vijfling is buitengewoon zeldzaam; slechts keer op 57 millioen geboorten komt een vijfling voor. ©In de afgeloopen vijf eeuwen werd slechts 32 maal de geboorte van een vijfling geregistreerd. De vijf Dionne'tjes waren zeven- maandsch kindertjes, die bij hun ge boorte te zamen slechts 12 pond en 24 gram wogen. 0Het is wonderbaarlijk, dat deze vijflingen in leven bleven en dat zij in blakende gezondheid voorspoedig opgroeiden. Dit is voor een goed deel te danken aan het voorgeschreven voed sel, w.o. het wereldbekende Quaker Havermout. In Juni 1935 toen ze 13 maanden oud waren, woog elk Dionne'tje 15 pond en 201 gram. In September 35 World Copyright rosonred - Nndruk verboden ond en 201 was hun gemiddelde gewicht 17 nd en 107 gram en bedroeg hun 193 po: lengte 78$ cm. De verbazingwekkende levenskracht van deze vijfling wordt in hooge mate toegeschreven aan het Quaker Haver mout, dat beroemde medische speci alisten hun, reeds vóór hun eersten ver jaardag, voorschreven. Profiteert van deze voorlichting. Voedt uw gezin ook met Quaker Havermout. Vóór alles is Quaker Havermout een krachtig voedsel, dat bijzon der gemakkelijk verteerbaar is GRATIS BESCHIKBAAR zoolang de voorraad strekt, vijf groote kleurenreproducties (elk 18 x 23 cm.) zonder eenige reclame-opdruk, van de Cana- deesche vijflingen, tegen inzen ding van de uit 2 pakken ge knipte Quakermannetjes, franco als drukwerk met uw adres aan: Quaker, Postbus 905, Rotterdam. verd. ontkent alles ten sterkste en tracht zelf de zaken zóó te keeren, dat de ander de dader is, hetgeen volkomen fout was. Het werd met dat al een eindeloos heen en weer Dan zien we op het matje arriveeren de gepraat, zonder dat men een stap verder heer B., die in de: Wieringermeer met zrjn auto rare dingen gedaan heeft. Hij heeft vol gens de stukken met hei-verlichte koplampen langs „het veld" gereden en meermalen de wegberm afgezocht zulks, om te trachten hazen te verschalken die op deze lichten af komen. Een en ander werd door een ambte naar ontdekt. Deze had schoten gehoord, en constateerde op de treeplank der auto hazen- bloed en dito -haren. Overigens krijgt men van verd. een fan- kwam. Ook toen 5 getuigen a décharge hun entrée de salon maakten, schoot men geen syllabe op in zooverre het betrof het ver minderen van schuld ten opzichte van verd Inplaats dat deze zoo verstandig was toe te geven gefaudeerd te hebben, bleef hij vast houden aan zijn idéé fixe dat men niet ver plicht is bij het afrijden van een zandgraverij goed uit te kijken en bij het naderen van ver keer te wachten totdat dit voorbij is. Het was inderdaad onverstandig: 80 boete tastisch verhaal te hóoren, dat niemand ge- subs. 10 dagen hechtenis en een intrekking looft (waarschijnlijk ook verd. niet). Als dan nog blijkt, dat de man al eens eerder voor jachtovertredingen terecht heeft gestaan ziet het er minder best uit. Het O. M. vordert een straf van niet minder dan 40.boete subs. 30 dagen hechtenis, Welke gereduceerd wor den tot 25.boete óf 15 dagen hechtenis. En met een waarschuwing voor de toekomst. parkeeren van auto's aan den Rijksweg. Het blijkt dat men hier evenwel wat te hard van Volgt een aangehouden zaak van den heer I staPel geloopen is, dat dé heer S. volkomen G. v. d. P., die met een ijskar aan den open- te goeder trouw gehandeld heeft en slechts baren straatweg (in casu de Strandboulevard) deed wat hiJ sinds tal van jaren doet. van het rijbewijs voor niet minder dan een half jaar. Dan verschijnt de in deze contreien welbe kende gestalte van den heer M. S., bekend dealer van eén bekend automerk, en die te recht staat terzake het verboden of onjuist gestaan heeft, hetgeen niet mag, daar deze grond van Rijkszeeweringen zou behooren, v. d. P. zegt, een en ander reeds 15 jaren in Achter de tafel schijnt men dan ook veel te gevoelen voor verd. qualificatie: „Alles was dik in orde", alhoewel hij toch een soort ver successie te doen en nooit een aanmerking maninS te hooren kriJ&t- dat men den Rijksweg gehad te hebben. Voorts had hij toestemming 200 veel mogehjk vriJ moet houden., van de N.V. Zeebad Huisduinen. Deze zaak werpt nogal wat stof op, in verband met de kwestie van wie nu wel eigenlijk precies dit Volgt ontslag van rechtsvervolging. H. B. wordt ervan beschuldigd, mosselen gedeelte van Huisduinen is. In ieder geval verkocht te hebben, zonder dat deze gecon- schynt genoemde N.V. er geen rechten op te ®ig"eerd waren biJ de Nederl. Visscherij Cen- kunnen laten gelden. Daar het hier een niet ernstige overtre ding betreft komt v. d. P. vrij met een straf leven niets meer" Uit£ezonderd boeten, 2.— van 1.subs. 1 dag. subs. 1 dag. W. A. R. heeft in April van dit jaar ver anderingen aan een woning aangebracht zon- Geen signaal gegeven. K. is een klein manneke, dat volgens een agent gevent zou hebben met aardappelen, iets wat door verd. niet direct toegegeven der hiervoor de vereischte vergunning van de wordt. Inmiddels blijkt de man ingeschreven &emeente te bezitten. De man is inderdaad te zijn als Heldersche handelaar, zoodat hij schuldig, doch gaat zonder straf naar huis, venten mag waar en wanneer hem dat lust. hetgeen ons alIen de hoogste voldoening Voor de overtreding wordt nog 1.of 1 schenkt- dag opgelegd. N. v. d. G. reed d.d. 29 Juni per fiets op de Hoofdgracht, hetgeen niets bijzonders ge- weest zou zijn, als dit rijden maar op het C. J. S. heeft reeds1 geruimen tijd geleden rijwielpad plaats gevonden had. 6.— boete op de Weststraat, hoek Zuidstraat een aan- ®ubs. 2 dagen hechtenis, rijding weten te forceeren tusschen zijn auto bus en de auto van den heer Kolster uit I Dam verschijnt ten tweeden male dien mid IJmuiden. De eerste was achteruit gereden, daS de heer v. d. P„ thans om diverse zaken volgens getuigen zonder signaal, hetgeen het te trachten in het reine te brengen. Allereerst autotje van den heer K. aan den lijve had bevond zich in zijn melkfabriek gee ondervonden. Een en ander wordt categorisch Hl'81 en geen arbeidsregister Dit was ni f ontkend door verd., die zegt w e 1 signalen ge- noodig, aldus verd., omdat beide srenoems geven te hebben en wel te hebben uitgekeken. arbeiders respectievelijk waren zijn vader Er worden een paar getuigen k charge ge- hem hielp, en een chauffeur, die en nawnnf hoord waarvan het resultaat was dat het even assisteerde met het laden. O. M. zich afvroeg waarom deze man in verzet tegen het reeds gevelde vonnis is gekomen. Erger is de volgende kwestie. Verd heeft Dit laatste blijft dan ook volgens de letter &ed"id als room-ijs, hetwelk niet voldepH B« "elkvetselmue gehandhaafd. De zaak ohne Ende. Dan kragen we een geval waaraan maar droeg slechts ca. 9.53 pet. (in ieder der dan het voorgeschreven ^ta™ aan be- geval min- van geen einde wilde komen. De chauffeur H. S. I Sickenga vonnis- 2 vT gepraat ve't Mr. is met zjjn vrachtauto uit' een zandgraver^ dagen en voor de laitVt» gulden of 2 maal 2 aan de Langevliet komen rijden en heeft boete subs 10 dagen hechT 25 gulden daarbij een andere (luxe) auto geramd. Del J. D R heeft"™ w P 130 Junl <>P dé Bassin gracht met roode verf letters op den openbaren straatweg gepenseeld. Niet dat het mooi weer was, of dat het nog steeds crisis is, nee, iets veel ergers. Namelijk anti-fascistische leuzen. De man is zich niet bewust van een over treding en zeg;t uit den grond van z'n kinder lijk hart! dat men nu toch eenmaal propa ganda moet voerenen dat men moet ijveren, dat de arbeiders geen slachtoffer worden van dit systeem Geen manier, zegt Mr. de Bruyes Tack. En Mr. Sickenga: /„4 of 2 dagen." A. J. t. H. heeft met zijn auto gereden over den Singel, daar, waar dit niet gepermitteerd is. Hij had niet op de borden gelet, hetgeen een fout is, die met 4 gulden of 1 dag hech tenis bestraft wordt. De heer S. H. heeft 14 Juli geadverteerd met de aankondiging: „Morgenochtend begint onze wettige opruiming". Inderdaad was deze opruiming in alle opzichten wettig, doch juist dat „wettige" in de aanduiding maakte, dat de heer H. een onwettige daad bedreef. Min of meer verward zoudt U zeggen Hoe komt U er bij In feite komt het hier op neer, dat men deze (inderdaad wettige) uitverkoopen moet aankondigen als „seizoens-", „halfjaarlijk- sche-" of „balans"-, doch in geen geval met „wettige". Het is raar, maar waar en het kostte den heer H. 10 of 2 dagen. Midden standersweest op Uw hoede. I J. B. heeft op den Rijksweg gereden met een 3-wielig transportrijwiel. Het vehikel bleek gaen goede remmen te bezitten, 10 of 3 dagen. P. D. D. heeft op 27 Juli In de Texelsche dreven gejaagd op wilde eenden, zonder even wel in het verplichte bezit te zijn van een schriftelijk bewijs van den eigenaar van het land. Dit berustte op een onattentheid, want de man had wèl een jachtacte. 4 of 2 dg. G. B. heeft op den Kanaalweg gereden met geen goede lantaarn aan z'n fiets, 1 of 1 dag. C. O. vischte dd 6 Augustus j.1. in het algzand-kanaal zonder hiervoor een vergun ning te hebben van de Visschersvereeniging „Visschersbelangen" te Van Ewijcksluis. 1 0 1 dag, met inbeslagname van den hengel. A. T. te Texel was 7 Augustus in het be zit vxan een pistool, dat zich bevond in een rijwieltasch. 15 of 5 dagen met ver beurdverklaring van het schiettuig. J C R. vischte 8 Augustus in het Noord- 'andsch Kanaal zonder acte. Dat is streng verboden Ook de vergunning ontbrak 2X/3 01 X 2 dagen. ree(* *n de Sluisdijkstraat en stak J een hoek zijn hand niet uit. 4 of 2 dagen. A" T' reed 15 Augustus in de Paarden- 8 ra ncht-ing Breestraat, terwjjl deze weg nsi ,nchtinS: afgesloten is 8 of 3 dagen, u z ij n er borden aangebracht E- Ven G. W., twee zusjes uit de Wierin germeer reden op zekeren avond in de Spoor- s iaat. Ze belden voor een agent, opdat deze zou uitwijken en gingen op de bon in ver- mnd met het r\jden tijdens verboden uren..* 3 of 2 dagen.

Heldersche Courant | 1936 | | pagina 8