40 jarig bestaan D*W«S*-Feijenoord 4-L Marktberichten Uit onze Omgeving RX.W.S» te Schagen Uitvoering van den Zuiderzeesteunwet 1925 Toestel van Maryse Hilsz neergestort Beveiliging van onbe waakte overwegen Zeilwedstrijden Kon. Marine Jachtclub Vervroegde aanneming Marine vliegers DINSDAG 22 DECEMBER» 'ANNA PAULOWNA Klokgelui heeft Zaterdag het uur van aan- teekenen door het Prinselijk Paar verkon digd en was het sein tot samenkomst der kinderen in een lokaal van hun school De bijzondere beteekenis van dezen dag werd hun uiteengezet liederen gezongen en aan allen een zakje bruidssuikers, meegegeven Allerwegen was intusscben de vlag uitge stoken. Was dit al een feestelijk gezicht, en kele versieringen aan of bij huizen aange bracht en de versiering en verlichting van het raadhuis en ambtswoning van den bur genieester verhoogen heb feestelijk aanzien van de Kleine Sluis met weinig. Vooral de burgemeesterswoning, verlicht door schiim werpers, doet het bijzonder goed. C4LLANTSQ0Q ALGEMEENE NAJAARSVERGADERING VAN DE V.V.V. CALLANTSOÖG Op Vrijdagavond heeft de V.V.V. Callants- oog haar algemeene najaarsvergadering gehouden ten huize van den heer de Haan 'Aanwezig zijn 16 leden. Voorzitter de heer P. Vos Jbz. Ie ruim half negen opent de voorzitter deze vergadering. De opkomst is niet zeer bevredigend. Het is een jaar van aardige vooruitgang geweest. Wanneer we tenmin ste de verslagen van de andere badplaatsen jn oogenschouw nemen is het hier wel goed geweest. In de zomer >zijn verschillen de efesten georganiseerd. Spr! wil van deze plaats de diverse feestcommissies'hartelijk dank zeggen om hun vele werk hiervoor gedaan. Ook de verlotingscommissie komt een woord van dank toe. Door haar is de verloting goed geslaagd. Last not least een dankwoord aan de muziekvereeniging voor de medewerking door haar bij verschillen de gelegenheden verleend. De notulen der vorige vergadering wor den voorgelezen. De heer Koelemey merkt op dat de no tulen niet geheel volledig zijn. Er is n.1. besloten tot royement van den heer -Tuin man. Aanvulling in dien zin zal geschieden, waarna de notulen worden goedgekeurd. MEDEDEELINGEN. De voorz. deelt mede dat de verzoeken van onze vereeniging tot het instellen van een vuilnisophaaldienst voor de zomerwo ningen tot verplaatsing van twee straat lantaarns en tot afsluiting voor het ver keer van de weg langs de Noordelijke zo merwoningen door den gemeenteraad zijn ingewilligd. Een succes dus van het werk van onze vereeniging. Ingekomen is een bericht van bedanken als bestuurslid en lid der vereeniging van den heer Mr. D. Breebaart. Het bestuur stelt voor den heer Bree baart tot eerelid der vereeniging te benoe men. Mr. Breebaart heeft altijd zijn best voor ons gedaan. Algemeen wordt het bestuursvoorstel aan genomen. De voorzitter deelt vervolgens mede dat door de N.V. Mij. „Het Zwanenwater" het kooibosch is opengesteld tegen entreekaar- ten. Er zijn 10 banken geplaatst. In totaal is aan entree f 68.70 ontvangen. Na aftrek van de gemaakte onkosten blijft er nog een voordeelig saldo over. Nu is het nooit de bedoeling geweest om er aan te winnen. Hoofdzaak was de openstelling. Wij zijn dan ook de N. V. Mij. „Het Zwanenwater" ten hoogste dankbaar. Tenslotte deelt spr. mede dat voor festi viteiten, ook elders, uit ons bosch denne- groen beschikbaar gesteld worden kan. Be taald moet worden alleen het arbeidsloon om het uithakken. De leden van de V.V.V. kunnen uit het bosch een kerstboom krijgen De heer Koelemeij, brengt als correspon dent verslag uit over de gehouden zitda gen in het seizoen. De belangstelling was niet erg groot, 'n Enkele heeft succes ge had van zijn schrijven. De heer de Haan brengt het tarief van de entreekaarten voor het Kooibosch nog ter sprake. In sommige gevallen, als bij groote gezinnen, is het te hoog. Soms is het voor 'n paar uurtjes. De voorz. zegt dat niet wij doch de eige naresse de prijzen heeft vastgesteld. e mogelijkheid van een tusschenkaart kan nader onder oogen gezien worden. De heer van Honschooten veronderstelt dat het wel een jaar geprobeerd zou kun nen worden. De voorzitter stelt voor het nog eens in het bestuur te bespreken in overleg met de eiVenrslaTword uitgebracht van de verga dering van: de A.N.V.V. te Assen; de secie- tarissenvergadering te Amsterdam «en van de federatievergadering te Alkmaar. Thans is aan de orde do verkmzmg van een lid voor het bestuur wegens bedanken als zoodanig van den heer Breebaar Het bestuur stelt Burgemeester R als candidaat voor. Bij acclamatie wordt deze g OpZde vraag van den voorzitter verklaart de heer Rehorst zijn benoeming wel Ion aanvaarden. Spreker meent dat het goed zal zijn als de V.V.V. haar werkzaamheden op de plaats zelf zal concentreeren. De begrooting sluitende in ontvangsten en uitgaven met een bedrag van f 21o. overeenkomstig het voorstel van het bestuur 'VainRdeeStplaats van den heer G. Kuiper wordt de heer P. de Haan met algemeene stemmen als lid van de commissie tot nazien der re "RfS- zijn benoeming voorstel wordt gedaon «Maande de sluitingsuren van de cafés. Inden is het sluitingsuur gesteld opl^JJur. De caféhouders zelf achten het beter dat dit uur vervroegd wordt. Zij wenschen 11 uur slui ting het geheele jaar door. j„__ Na discussie wordt besloten dat door de V.V.V. den Raad gevraagd ml w^den het Sluitingsuur in den zomer op 11 uur te stel Ion. Voor de wintermaanden zullen de langhebbenden het zelf moeten "af!^n d Besloten wordt dat de opgavt plaatsing op de pensionhjst \oor 31 J gedaan moeten worden. nvor De heer Kooger vraagt ïnhchti ig de werking van de woon-forensmtel^ting. Definitief kunnen geen -mededeelingen worden gedaan. Men is wel voor een zeer soepele toepassing. ervolgens vraagt de heer Kooger waarom de oud-burgemeester, Mr. Breebaart, dit jaar met in de jury zitting genomen heeft voor het groote strandfeest. De Voorzitter meent dat als reden opge geven was dat de menschen Mr. Breebaart toch maar voorbij liepen zonder te spreken. Spreker deelt nog mede dat besloten was in het afgeloopen seizoen een enquete in te stellen naar de werking van de V.V.V. Het was echter te laat geworden, eer men er aan toe was, om naar sprekers meening voldoende succes te kunnen hebben. Het volgend jaar zal er in die richting gewerkt worden. Hierna volgt de sluiting onder dankzeg ging voor de aangename besprekingen. W1ER1NGEN Belastingcontrole. Bij de op j.1. Zondag gehouden rijwiel belastingcontrole, bleken weer slachtoffers te moeten vallen. Aan het begin der bruidsdagen. De dag van 19 December is ook hier niet ongemerkt voorbij gegaan. In den loop van Zaterdagmorgen werden niet alleen van de rijks- en gemeentegebouwen de vlag uitge stoken, doch ook tallooze particulieren uitten hun vreugde door onze driekleur uit te ste ken. Gisterenmiddag werd een radio-concert ge geven vanaf den toren der Ned. Herv. Kerk te Hippolytushoef, welke werd ingezet met het Wilhelmus en bijna een uur duurde. Meer dan anders hoorden wij de kinderen vaderlandsche liederen zingen, wat zeer ze ker een voorteeken is dat het feest zal zijn op den grooten dag van 7 Januari. Kerstfeest Westerland. Uitgaande van de Zondagsschool vereeni ging der Evangelisatie, zal het kerstfeest met de Zondagsschoolkinderen gehouden worden op Dinsdagavond 7 uur a.s., in de Ned. Herv. Kerk te Westerland. Belangstellenden hartelijk welkom. Morgen bestaat de Rijkslandbouwwinter- school te Schagen 40 jaar en het is te be grijpen, dat de Oud-leerlingen dit jubileum op feestelijke wijze willen herdenken. Ongetwijfeld zal dan ook van de gelegen heid tot complimenteeren door velen uit landbouwkringen worden gebruik gemaakt, terwijl daarnaast zeker ook vele autoriteiten blijken van belangstelling zullen geven. De verschillende redevoeringen, die bij de Officieele opening van het school gebouw op 23 Februari 1998 werden gehouden, getuigden vóór alles van een be wonderenswaardig optimisme. Thans nu een periode van veertig jaar is afgesloten, lijkt ons dit vertrouwen erg ge woon en begrijpelijk, maar wij moeten ons voor de juiste beoordeeling van het toen ge presteerde trachten te verplaatsen in de toe standen van het laatst der 19e eeuw, toen landbouwonderwijs nog een novum was, van welks nut slechts weinigen waren doordron gen, doch waartegenover het gros afwijzend stond. In dat licht bezien, was de daad van het toenmalig gemeentebestuur met aan het hoofd zijn eminenten voorzitter, wijlen bur gemeester Berman, er een van moed en durf, vooral gelet op de reeds zwaar drukkende hoofdelijken omslag. Bij de herdenking van het 40-jarig be staan der school moet ook een enkel woord gewijd worden aan een vereeniging, welke mét die school is samengegroeid en daar om ook ten volle deelt in de algeheele feest vreugde. Wij bedoelen hier de Vereeniging van Oudleerlingen der Rijkslandbouw Winter- school, welke twee jaren na de stichting der school, namelijk op 29 December 1898 werd opgericht met slechts tien leden. De eenig overgeblevene van die tien is de heer C. Best te Bergen. Het doel van de vereeniging is natuur lijk, den band te onderhouden en te ver sterken tusschen de oud-leerlingen. Er zijn 217 leden; natuurlijk zijn er veel meer afgestudeerden, maar velen verla ten de streek en ook tal van ouderen mee- nen de taak aan jongeren te moeten over laten. 't Bestuur bestaat thans uit 7 leden. Voor zitter is de heer P. Blaauboer Gzn. uit Kol- horn en bestuursleden de heeren: R. C. Wai- boer Rz., Anna Paulowna, D. Kramer Glij- nes, Stompetoren, D. Kaan Kz., burgemeester van Wieringerwaard, R. C. Waiboer van Anna Paulowna, P. C. Eenhoorn, St. Maar ten en J. Sijp, te Alkmaar. Verdiende overwinning voor DWS Caldenhove en Bas Pauwe op dreef. Ten aanschouwe van zevenduizend toe schouwers heeft DAV.S. op eigen terrein met niet minder dan 41 van Feijenoord gewon nen, een resultaat, dat in cijfers wellicht wat geflatteerd is, doch niettemin is de zege bij de sterkste ploeg terecht gekomen. Voor de rust was het D.W.S., welk elftal gesteund door den wind schuin in den rug, voortdurend ten aanval trok en de Rotter- damsche ploeg geheel terugdrong. De 2—0 voorsprong met rust beantwoordde geheel aan de krachtsverhouding in bet veld. In de tweede helft echter was het Feijenoord, die voortdurend den toon aangaf. Het werd een strijd tusschen de DWS-achterhoede, waarin doelman Heekelaar zich verre van betrouw baar toonde en de Rotterdamsche voorhoede. Doch de rood-witten waren niet bij machte, den achterstand,' die na tien minuten 30 was geworden, in te halen, hetgeen voorna melijk kwam door het zwakke spel van den aanval en het uitstekend verdedigen van Caldenhove en van Stokken. Daar kwam nog bij, dat de DWS-middenlinie het hooge tempo der eerste helft geenszins na de rust kon benaderen, in tegensteling met de over eenkomstige linie der Rotterdammers, waar in Bas Paauwe uitblonk door zijn zwoegen en enthousiast spel. De wedstrijd. In de eerste minuten waren beide ploegen zoo nerveus, dat het een nutteloos heen-en- weer getrap werd op het middenveld. Lang zaam maar zeker kwam DWS in de meer derheid. De achterhoede ruimde met verre trappen op, de middenlinie voedde de voorhoede uit stekend en allengs ontstond er een hevige druk op het Feyenoord-doel. Het was Mol, die na een fraaien aanval een eenvoudige kans miste. Herhaaldelijk dreigde er gevaar voor het doel van van Male. Menigmaal kon de Feyenoord-achterhoede, daarbij goed ge steund door de middenlinie, den bal maar nauwelijks wegkrijgen. Na een kwartief ont stond het eerste doelpunt. Een listig boog- balletje van Trock kwam enkele meters voor ltet Rotterdamsche doel neer, waar Lutting- huis het leder slechts voor het intrappen had "1— Na twintig minuten ontsnapte het Rotter damsche doel op het nippertje aan een door boring, toen een schot van Mol, genomen na het toekennen van een vrijen schop we gens' een overtreding van Pauwe, door van Male nog juist tot corner getipt kon worden. Dit was echter niet de eerste hoekschop voor DWS, de overigen waren allen echter zoo slecht genomen, dat resultaat uitbleef. Na 25 minuten kreeg Mol wederom een haast niet te missen kans, een voorzet van van Stokken kreeg hij precies voor de voeten, doch zijn schot faalde. Eerst na een half uur slaagde Feyenoord er in, zich was van de druk te bevrijden en enkele tegenaanvallen te onder nemen. Het was Barendregt, die tot twee maal toe in vrije positie den bal slechts voor het intrappen had, de eerste keer schoot hij naast, de tweede keer redde Caldenhove op het laatste moment. Bij een der vele snel le aanvallen van de thuisclub belandde de bal bij Melchers, die naar binnen plaatste. Mol kwam in duel met de backs, hij kreeg het leder vrij en de stand was 2—0. Dit doel punt bracht een volkomen verwarring in de Feyenoord-defensie teweeg. Enkele minuten voor de rust kreeg Mol voor open doel een nieuwe kans om den stand te verhoogen, doch hij richtte slecht en van Male zag nog kans, den bal te houden. Even voor de rust geraakte Pauwe geblesseerd, doch het bleek niet ernstig te zijn en in de tweede helft was hij misschien nog wel beter dan in de eerste drie kwartier. Na de rust. De Rotterdammers namen in de tweede helft -direct het spel in handen. Opgestuwd door de middenlinie en den wind schuin in den rug, was de Fevenoord-voorhoede vrij wel steeds in de nabijheid van het DWS- doel, doch de afwerking der aanvallen was, zooals gewoonlijk, zeer slecht en bovendien verdedigden Caldenhove en van Stokken zoo succesvol, dat Heekelaar eigenlijk wei nig moeilijke balen te verwerken kreeg. Na tien minuten liepen Mol en Bul de laatste was veropgedrongen op een naai' voren gespeelden bal toe, Mol was er juist even eerder en met alleen van Male voor zich, wist hij deze te passeeren met een on houdbaar schot in den hoek (30). Feyen oord gaf het ook na dit doelpunt niet op. Na 17 minuten kwam een tegenpunt. Uit een vrijen trap plaatste van Heel op de hem eigen tactische wijze -voor doel. Vrauwdeunt was toegeloopen en met een kopbal belandde de bal in het Amsterdam- sche doel 31. Bij een der weinige uitvallen van DWS forceerde van Stokken een corner, deze werd bij uitzondering goed genomen en met een kopbal in het uiterste hoekje, scoorde inval ler Stolk het vierde doelpunt. Hiermede was de beslissing gevallen. In de laatste tien mi nuten gebeurde er niets bijzonders meer en toen de heer Boeree het einde floot, had DWS met 4—1 gewonnen. Bij DWS waren het vooral Caldenhove en Trock, die in verdedigend opzicht uit muntten. In de voorhoede deed Slot ver dienstelijk werk, terwijl Mol goede met vrij zwakke momenten afwisselde. Bij Feyenoord was van Male uitstekend, de achterhoede speelde niet zonder fouten. De middenlinie was het sterkste deel van de ploeg, met Bas Pauwe als uitblinker. De voorhoede was als linie vrij zwak, al vergoedde. Vrauwdeunt door zijn zwoegen en vaak tactisch werk, zeer veel. TOESLAGREGELING 1937 VOOR VRIJWEL UITSLUITEND IJSSEL- MEERVISSCHERS. Amsterdam. De directeur van den Rijksdienst ter Uitvoering van de Zuider zeesteunwet maakt bekend, dat in afwach ting van de definitieve vaststelling van de toeslagregelingen a en b voor 1937 met in gang van 27 December 1936 tot wederopzeg- gens, doch uiterlijk tot en met 27 Februari 1937 voor hen, die toetraden tot de: regeling a, de toeslag wordt vast gesteld op 100 pet. van den grond slag; regeling b: de toeslag wordt vast gesteld op 90 pet. van den grond slag. Voor zoover de grondslag als gevolg van de gezinssamenstelling op 1 Januari 1937 wijziging behoeft, zal deze, indien dit niet reeds geschied is. worden aangebracht bij het nemen van de definitieve beschikking inzake de toeslagregeling 1937 met verreke ning van het teveel of te weinig genotene. Toelating tot de toeslagregelingen kan tot 1 Januari 1937 gevraagd worden. Zij, die in 1936 tot een der beide toeslag- regelingen toetraden, worden geacht ook in 1937 toelating tot de toeslagregeling te wen schen, tenzij zij om uittreding verzoeken. Deze behoeven dus niet opnieuw aan te vragen om tot de tocslagregeling toegelaten te worden. De toelating geldt voor zoolang als die regeling, waartoe zij toefraden op hen van toepassing is. Aviatrice door valscherm gered Aan de bekende Fransche aviatrice Ma ryse Hilsz is tijdens een proefvlucht ter voor bereiding van haar poging om het snelheids record te verbeteren, een ongeluk overko men. Haar toestel is plotseling omlaag gestort Maryse Hilsz wist zich met een valscherm te redden. Men wist Zaterdagmiddag om één uur nog niet, waa'r zij was neergeko men.. Haar toestand niet zorgwekkend. De toestand van Maryse Hilsz is aanzien lijk minder ernstig, dan de eerste berichten deden gelooven. Zij heeft een rib gebroken en voor haar leven bestaat in het geheel geen gevaar. De proef bij Steenwijk zal aan het einde van dit jaar genomen worden. Zooals reeds vroeger gemeld, zal, als proef de onbewaakte overweg bij Steenwijk in den rijksweg Meppel-Leeuwarden worden bevei ligd met lichtseinen. Zij zullen hoogstwaar schijnlijk aan het einde van dit jaar in dienst worden gesteld. Het sein zal naar wij vernemen worden aangebracht aan een Andreaskruis op onge veer 5 M. voor het spoor en rechts van den weg. Aan beide zijden van den spoorweg dus een, ten teeken, dat zich ter plaatse seinen bevinden wordt een wit flikkerlicht getoond met 45 wisselingen in de minuut. Zoodra een trein nadert wordt een rood flikkerlicht ge toond met 90 wisselingen in de minuut. De afstand, waarop de trein begint zich aan te kondigen is zoodanig gekozen, dat de snelste trein op het baanvak (90 k.m.) nog ruim 25 seconden noodig heeft om den overweg te bereiken. Zoodra de laatste wagen van den trein den overweg voorbij gereden is, toont het sein weder wit flikkerlicht. De boven staande maten en cijfers, benevens de sei nen zelf zijn de ook in het buitenland meest gebruikelijke. Bovendien zijn de seinen, zoowel de roode als de witte, met een klein achterlicht uit gevoerd, hetwelk aan de overzijde van den overweg aan de linkerzijde van den weg zal worden waargenomen door dicht bij den spoorweg zijnden weggebruikers. Zoodra in de roode lampkring een storing optreedt, komt een sein in werking: een permanent oranje licht met de aanduiding „Buiten dienst". Dit is dus eene aanwijzing voor het wegverkeer, dat de treinen zich niet meer aankondigen. Te verwachten is, dat dit storingssein slechts zeer zelden in wer king zal treden. In de Zaterdag gehouden vergadering van afgevaardigden van 30 watersportvereeni- gingen te Amsterdam is o.m. besloten de wedstrijden van „Het Nieuwe Diep" te hou- den op 6 Juni in 1937 en die van de Kon. Marine Jachtclub op 9 en 10 Juli. 's-Gravenhage, 19 December. Bij de ko ninklijke marine kunnen op het oogenbluc, eenigszins vroeger dan gebruikelijk is, sol licitaties worden aangenomen voor de oplei ding tot officier- en onderofficier-vlieger, leeftijd 19 tot 24 jaar. Inlichtingen zijn te verkrijgen aan het de partement van defensie, 3e afdeeling a. De aanmelding voor de officiersopleiding moet geschieden voor 1 Februari, die voor de onderofficiers opleiding voor 8 Februari aanstaande. „ONZE VLOOT" 's-G ravenhage 19 December Aan het Vorstelijk bruidspaar werd bij gelegenheid van zijn ondertrouw door de Kon. Ned. 1 er- „Onze Vloot" een bloemstuk aangeboden. ALKMAAR, 19 December. Op de heden gehouden botermarkt werd betaald voor: groothandel 72Vé75 en klein handel 72V2—77V2 cent. Handel matig. Va ten niet aenoteerd. Kipeieren (groothandle) f3—4.40. Handel matig. Eendeieren geen. ALKMAAR. 19 December. N.V. Eierveiling voor Holl. Noorderkwar- ter. Aanvoer: 170.000 kipeieren: 56—58 Kg. f3.50—3.75, 58—60 Kg. f3.70—3.80, 60—62 Kg f3.80—7, 62—64 Kg. f3.90—4.15. 64—66 Kg. f 4^-4.50. kleine eieren f3.153.50, p. 100 st. ALKMAAR. 19 December. Kaasbeurs. Aangevoerd 20287 stuks kl. Edammer 40 plus, verkocht 4660 stuks, prijs f 1515.50, hoogste prijs 17, 180 stuks Com missie 40 plus, verkocht 90 stuks prijs f 15 400 st. Edammer Kruid. Totaal aangevoerd 20867 stuks, verkocht 4-750 stuks. Aanwezig 15 fabrieken, handel stug. WARMENHUIZEN. 19 December. Roode kool f 1—1.70, gele kool f 1—1.10. D. witte kool 8090 ct., nep f 5.305.50, drie lingen f 1,80—2.50, uien f 1.101.60, grove uien f 1.10—1.60, peen f 1.101.30, idem kleine 70 ct. Spruikool f 8.20. NOORDSCHARWOUDE, 21 December. Schotsche muizen f 1.302, bl. dito f 1.90, uien f 1.20, drielingen f2.30, grove fl.30, peen fl1.10, kleine peen 60—70 ct., roo de kool f 11.60, gele kool f 1, Deensche witte kool 80—90 ct. Aanvoer: 1300 Kg. aardappelen. 1900 Kg. uien, 4200 Kg. peen. 11200 Kg. roode kool, 18500 Kg. gele kool, 37400 Kg. D. witte. ALKMAAR. 21 December. Op de heden gehouden veemarkt waren aangevoerd: 61 vette koeien f 150260, 18 graskalveren f 501.05, per Kg. f 0.801. 54 nuchtere kalveren (slacht): 618 50 vette schapen 20—28 416 vette var kens 0.380.42 HEFFING OP BOTER. De heffing op boter is voor de week van 20 t.m. 26 December behoudens tusschen- tijdsche wijzigingen, vastgesteld op f 0.85 per Kg. HILVERSUM H Orkest Concerten Omroeporkest AVRO Nieuwsberichten A.N.P. Gramofoonmuziek Lichte Muze Lyra-trio AVRO Kovacs Lajos AVRO Godsdienstige Uitz. Morgenwijding AVRO Dansmuziek AVRO Dansorkest Lezingen Huish. Wenken AVRO Orgelbespelingen Orgelspel AVRO Voor de jeugd Kinderkoorzang AVRO Voor kleine kinderen AVRO Kinderkoor Zanglust AVRO Diversen Knipcursus AVRO Engelsche les AVRO Bonte Dinsdagavond- trein AVRO ■o 9.00 11.30 8.00 10.00 11.00 10.30 b« at ■O 3 4.00 5.30 1.15 2.00 6.00 4.30 5.00 3.00 ■d a o- 8.00 11.00 7.05 8.10 10.15 11.30 11.10 6.45 7.30 8.30 HILVERSUM I Orkest-concerten KRO Orkest KRO-Symphonie- orkest Nieuwsberichten A.N.P. Grauiofoonmuziek Lichte Muze KRO-Melodisten Farkas Jenö's Orkest KRO Godsdienstige Uitz. Bijbelsche causerie KRO Lezingen Wat de Tfld leert KRO Orgelbespelingen Orgelconcert en solis ten KRO Solisten-concerten R.K. Ork. Verg. Haar lem en solisten Diversen Vrouwenuur KRO P.T.T.-kwartiertje KRO ■o 8.00 10.00 11.30 ■a ■V 4.00 12.15 3.05 2.00 ■a a O <1 8.10 9.15 8.00 10.30 9.00 10.15 11.45 11.00 10.35 7.15 9.45 7.45

Heldersche Courant | 1936 | | pagina 3