De huwelijksgeschenken aan H. K. H. Prinses Juliana en Prins Bernhard De huwelijksgeschenken, welke H. K. H. Prinses Juliana en Z. K. H. Prins Bernhard ontvingen, zijn in een der zalen van het paleli Noordeinde te den Haag ter bezichtiging gesteld, van welke gelegenheid Woensdag reeds druk gebruik gemaakt werd Z. H. Pangeran Adipati Ario Mangkoe Negoro VII in gesprek met den heer Ch. J. I. M. Weiter, voorzitter van den Ondernemingsraad van Ned Indië, welk lichaam Woensdag aan de Indische vorstelijke gasten te den Haag een diner aanbood De strijd om Madrid. Spaansche regeeringssoldaten in het centrum der stad, gereed om zich naar het tooneel van den strijd te begeven De uit de 13de eeuw dateerende kerk te Meerssen (L.) wordt verbouwd. In de 15de eeuw werd het bouwwerk door brand voor een groot gedeelte verwoest De Fransche minister van Marine, Gasnier Duparc, verlaat tijdens zijn inspectie tocht langs de havens van Noord Afrika, het doodenmonument te Algiers, aan den voet waarvan hij een krans legde Het m.s. .Maetsuycker", voor rekening der Kon. Paketvaart Mij. bij de Ned. Dok Mij. te Amsterdam gebouwd, ver trok Woensdag naar zee om een drie- daagschen technischen proeftocht te maken De eerste Engelsche locomotief, ge- De Ondernemingsraad van Ned. Indië heeft Woensdagavond aan de in ons land vertoevende Indische vorstelijke gasten noemd naar Koning C orge VI, nadert te Swindon zijn voltooiing een diner aangeboden, waarbij wij bovenstaande opname maakten Een detail van de zaal in het paleis Noordeinde te den Haag waar de talrijke geschenken welke H. K. H. Prinses Juliana en Z. K. H Prins Bernhard ter ge legenheid van Hun huwelijk ontvingen, te bezichtigen zijn

Heldersche Courant | 1937 | | pagina 8