Ernstig auto-ongeluk op den weg Ede naar Arnhem ïmm Spelmoment uit den Zondag te Deventer gespeelden voetbalwedstrijd Go-Ahead Enschede, welke door een overwinning van de Deventenaren dezen een stap dichter bij het afdeelingskampioen- schap bracht een sportvliegtuig is Zaterdag tijdens een oetenvlucht onder de gemeente Stompwijk neergestort, waarbij een der beide inzittenden, de heer Bosch werd gedood, en de bestuurder, de heer J. K. Hoekstra gewond werd. De totaal vernielde machine Te Bloemendaal werden Zondag proef- hockey wedstrijden voor dames gespeeld, waarvan hierboven een spelmoment De tramverbinding Wageningen Ede nadert haar einde. Het lijntje zal binnenkort worden opgeheven en door een autobusdienst vervangen worden De Hollandsche Bulldoggenclub heeft te Utrecht in hotel Noord-Brabant een tentoonstelling gehouden. De klok bleek een goed dierenvriend te zijn Herauten kondigden te Rotter dam hun stadgenooten de in werking stelling aan van het groote rad, dat door het comité .Herlevend Rotterdam" op het Calandplein is geplaatst als propaganda voor de actie .meer werk" De prijsuitreiking aan de winnaars van den .rondrit te paard door Neder land heeft Zondag te den Haag plaats gehad. - De heer A. Spanjaard overhandigt een der gelukkigen de trofee - Een aardig snapshot uit den voetbalwedstrijd Sparta - Z F.C., welke Zondag te Rotterdam werd gespeeld. Het doel van Z.F.C. wordt bedieigd oen ernstig on een boom reet jeluk had Zondag plaats op den weg van Ede naar Arnhem, doordat een autn i I en in brand vloog. - Een der drie inzittenden, de echtgenoote van7J11>.<en9evo,ge van de gladheid tegen anderen ,waar gewond b°stuu'der, werd hierbij gedood, de

Heldersche Courant | 1937 | | pagina 8