De bouw van de „Nieuw Amsterdam". Terugkeer van Monte Carlo-rijders. Op de werf van de Rotterdamsche Droogdok Mij. vordert men thans snel met den bouw van de .Nieuw Amsterdam", die op 10 April aj. van stapel zal looper) Aan den vooravond van Carnaval. Een prae-hi$torische .Maashagedis", die Zondag den optocht te Maa< icht zal openen, wordt in gereedheid gebracht door leeilingen der Middelbare Kunstnijverheidsschool te Maastricht ïiiniviniinnnnnnninnftrr-' De Nederlandsche équipe Lindner (met bord Stavanger), Jacobs en De Boer (v l.n.r.) die in het algemeen klassement van de Rallye naar Monte Carlo den derden prijs heeft behaald, is bij haar terugkeer te Wernhout (N.-Br.) gehuldigd De heeren Cornelius en Van Rossum, die in de Rallye naar Monte Carlo een mooi succes hebben behaald, zijn Vrijdag bij Eysden in ons land ter iinnekeerd en aldaar aehuldiad Voor den start van den winterrit 1937 in Duitschland De deelnemers met hun wagens te Garmisch Partenkirchen, wachtend op de keuring Jeugdige bewoners van het te Ezija ingerichte tehuis voor weesjes van in den Spaanschen burgeroorlog gevallen soldaten De werkzaamheden aan de verbreeding van den Amstel- veenscheweg te Amsterdam zijn in vollen gang. Deze weg heeft door zijn smalheid menig verkeersongeluk veroorzaakt Een jeugdig bewonderaar ontvangt een autogram van Koning Gustaal van Zweden tijdens diens bezoek aan de tennisspelen te Parijs gedurende het kort verblijf van den vorst in de Fran- sche hoofdstad

Heldersche Courant | 1937 | | pagina 12