Ingezonden %iwtóen m cn wat een pijn.' Arrondissements rechtbank te Alkmaar BEL OP De Pers over onze clubs* en Weekbladen Uit het politierapport MEUBELEN TE HUUR Marineberichten Stoomvaartberichten Tijdschriften aangeboden A. DE WAART gewaagd 4 -a°jB gs6T U1 joop uapjSAV 'uaSupaSinz legd 6267 bezoeken. De rekening over 1936 sloot met een na- deelig saldo van 669.83. Geraamd was een nadeelig saldo van 695.77. De Prov. com missie geeft niet meer subsidie dan 700; zoodat men hier beneden is gebleven. De heer Kikkert bracht hulde aan den heer Kelder voor zijn uitnemend beheer van de gelden. De begrooting geeft in ontvangsten aan 6367.25, in uitgaven 7023.95, nadeelig saldo 656.70. Bij de gehouden bestuursverkiezingen wer den de aftredende bestuursleden J. C. Visser, C. A. Keijser, P. Stoepker en Mej. J. W. Dros herkozen. Bij de rondvraag bracht de heer IJ. Lap het eventueel ziekenvervoer in bespreking bij gestremde vaart, zooals wij dit na de droog making van de Zuiderzee zoo dikwijls onder vinden. Notaris Mulder deele mede (tevens als bestuurslid van T.E.S.O.), dat op de laat ste vergadering van Commissarissen dit punt ernstig is overwogen. Een oplossing is echter hiervoor niet gevonden. Het bestuur moet het al of niet onderhouden van den dienst over laten aan den kapitein en den directeur. Ge wezen werd op het geheel onverwacht landen van een vliegtuig op het in aanleg zijnde vliegveld „De Vlijt", waardoor het bewijs is geleverd, dat vandaar het vervoer van zieken mogelijk is. Besloten werd deze zaak eens nader te bespreken op een gecombineerde be stuursvergadering van Wijkverpleging en het „Witte Kruis". Vermoedelijk zal men zich daarna wenden tot het gemeentebestuur, met het verzoek om zich zoo spoedig mogelijk tot de K.L.M. te wenden om opgave te verkrijgen van kosten van ziekenvervoer per vliegtuig in noodgevallen. Dr. Boswijk wees daarbij op de hooge kosten 250), die in den strengen winter van 1929 een geval van ziekenvervoer per vliegtuig van het strand af met zich bracht Men hoopte thans echter voordeeliger condities te vernemen. Nog kwam de verpleging van zieken door Wijkzusters uit gezinnen, waarvan het gezins hoofd geen lid van de Vereeniging is, even ter sprake. De heffing van 0.50 per visite gedu rende een maand zal streng worden gehand haafd. Na een maand moeten verpleegden dan lid zijn. De heer C. A. Keijser wees er op, dat er personen zijn, die blijkbaar niet weten, dat giften voor de Wijkverpleging niet bij den heer Pisart (penningm. van het Witte Kruis), doch bij den heer Kelder moeten worden inge leverd. Bij de discussies over deze opmerking bleek, dat verschillende aanwezigen van oor deel waren, dat op deze wijze herhaaldelijk giften in de verkeerde kas zijn gevloeid. Hierna volgde sluiting. VISCHAFSLAG OUDESCHILD. 10 Februari. Aangevoerd door wulkenvischers: 970 kg p. 100 kg 20.70—21.70 11 Februari. Aangevoerd door wulkenvischers; 919 kg p. 100 kg 21.20—21.35 JBuiten verantwoordelijkheid van de Redactie Niet geplaatste stukken worden niet teruggezonden). Geachte Redactie. Mag ik voor een enkelen keer eens de aan dacht vragen van de Heldersche ingezetenen voor een aangelegenheid, die weliswaar eenigs- zins persoonlijk mag heeten, maar gelukkig niet mijzelf betreft. Wij mogen ons gelukkig prijzen, dat in onze gemeente zeer weinig blinden zijn, al is het waar, dat al was er maar één blinde op de heele wereld, dit toch al teveel zou zijn. Voor dien enkelen blinde wil ik nu echter gaarne een lans breken. Wie in ons gemoedelijk Jutterland kent niet den heer A. Krijgsman? Dagelijks kunt U hem met z'n koffertjes thee, koffie, enz. langs de straat zien gaan, teneinde in z'n onder houd te kunnen voorzien, want niets is hem liever dan zichzelf te blijven, ondanks zijn blindheid. Eigenlijk zou ik nu kunnen vol staan met een warme aanbeveling. Zonder commentaar. Want wie zou deze taal niet verstaan Er is echter nog iets, wat zich bij mij op dringt. Velen uwer weten dat hij musicus is, en naar het oordeel van personen, die daartoe bevoegd zijn, is hij als zoodanig volkomen voor zijn taak berekend. Doch door terug gang van lessen en andere invloeden brengt hem dit geen bestaan meer. Begrijpt U intusschen de noodzaak van het koffertje Zijn muzikale talenten dreigden te verstom pen, doch tijdig zocht en vond hij op dit ter rein een arbeidsveld in een Zang- en Operette- vereeniging. Dat dit hem geen financieele voordeelen brengt, is jammer. Dat vindt hjj ook, maar hij kan zich daarin ontplooien in de capaciteiten, welke hij in zich draagt. Met veel succes zjjn er dan ook reeds eenige operettes onder zijn leiding opgevoerd. Ech ter door niet voldoende belangstelling konden De NederlandscheVeehouderijcentrale maakt bekend, dat de prijzen der varkens boven het zoutersgewicht, welke bestemd zullen worden om voor uitvoer, anders dan als bacon, te worden geslacht voor de week van 8 tot 13 Februari 1937 als volgt zijn gewijzigd: tot 100 kg geslacht kwaliteit A 58 cent kwaliteit B 56 kwaliteit C 54 van 101125 kg geslacht 55 van 126150 kg geslacht 54 van 151 kg geslacht en daarboven 53 alles per kg geslacht gewicht. De prijs der varkens, welke bestemd zijn om levend te worden uitgevoerd, blijft op 45 cent per kg leven gewicht gehandhaafd. (Adv.). deze opvoeringen zich financieel niet dekken, waarom ik bij deze een vriendelijk beroep doe op Uw welwillend medeleven. Hiertoe heeft U a.s. Zaterdag een mooie gelegenheid. Alsdan zal hij doen opvoeren „De Fee van de bron", een kinderoperette in 4 bedrijven. De kosten van entrée zijn zeer laag gesteld, te weten één kwartje. Als U daar eens heen wilt gaan, zult U er zeker geen spijt van hebben, en oogst U de dankbaarheid van 'n blinde, die het overigens al moeilijk genoeg heeft. U, geachte Redactie, hartelijk dank voor de plaatsing. H. J. Boogaard. Wie helpt? L. S. Aan allen, die van goeden wille zijn. Mogen wij voor een oogenblik Uw aandacht vragen Er is een mensch in nood. In de gebeente Berkhout ligt een arm meisje zwaar ziek aan de zoo zeer gevreesde t.b.c. Er is echter nog hoop; geheele genezing is zelfs niet denkbeeldig, mits zij kan worden uitgezonden naar Zwitserland. U denkt, alweer geld. Laten wij U geruststellen, geld wordt niet gevraagd. Het doel kan volkomen bereikt worden, indien de patiënte 1.000.000 gebruikte post zegels bij elkaar weet te krijgen. Een millioen is veel, maar niet onbereik baar, er zijn reeds pl.m. 300.000 zegels ont vangen. In de geheele omgeving van Berkhout is een algemeene verzamelwoede ontstaan en de plaatselijke pers aldaar werk krachtig mede. Het gaat hier om een jeugdig menschen- leven, helpt ons. Hier is een treffend mensch- lievend werk te doen zonder geldelijke offers. Het kost slechts een weinig moeite. Helpt echter spoedig, de tijd dringt. Elke zending, hoe gering ook, ongeacht de waarde of het land van herkomst (dus ook alleen ge bruikte Nederlandsche postzegels), wordt dankbaar aanvaard. De ondergeteekenden zijn gaarne bereid de zendingen in ontvangst te nemen en voor ver zending naar Berkhout zorg te dragen. Wij zijn overtuigd, dat U ons zult willen helpen om een jeugdig mensch te trachten aan de klauwen van den beruchten witten dood te ontrukken. Namens de Crescendo-Loge no. 45 te Koog-Zaandijk der Indenpendent Order of Odd-Fellows. (I.O.O.F.). A. Dral, Azn., Boschjestraat 70, Koog aan de Zaan. P. C. Mans, Machinistenstraat 33, Koog aan de Zaan. A. Goedhart Sz., Lagedijk 86, Zaandijk. J. C. Kies, Lagedijk 200, Zaandijk. Mej. G. GoijjerIdeco, Californiestraat 71, Den Helder, belast zich ook gaarne met de verzending van de postzegels. NEDERLANDSCHE OORLOGSSCHEPEN OP REIS. Hr. Ms. „De Ruyter" is 10 Februari om 12 uur Jebel Teir gepasseerd. Aan boord is alles wel. Dienzelfden dag om 13 u. 30 is Hr. Ms. Hertog Hendrik van Istanboel vertrokken. Hr. Ms. O 16 is 10 Februari om 12 uur van Bermuda naar Washington vertrokken. Kapitein-luitenant ter zee J. C. A. Scholte, hoofd-officier van administratie der 2e klasse J. G. van Kregten en officier van den marine- stoomvaartdienst der le klasse H. L. ten Cate zijn aangewezen voor den dienst in Oost-Indië en 10 dezer met het m.s. Dempo van den Rotterdamschen Lloyd daarheen vertrokken. H.R.C.—'t GOOI. Wij troffen o.m. in de „Gooi- en Eemlan- der" een verslag aan van den j.1. Zondag ge speelden wedstrijd H.R.C.—'t Gooi. Wij citeeren uit het verslag van dit blad het volgende: Het Gooi-elftal speelde de eerste minuten van den wedstrijd in kampioensvorm. Fraai combineerend en in hoog tempo zetten de Hilversummers aanval na aanval op, waar door H.R.C. met man en macht moest ver dedigen. Verschillende malen kroop de Helder sche club „door het oog van den naald" en het kan niet gezegd worden, dat de Gooiers in deze periode erg fortuinlijk waren. Slechts een 21 voorsprong was de belooning voor het technisch knappe spel, dat de geelzwarten lieten zien. Tegen de rust bleek, dat de Hilversummers te veel van hun krachten hadden gevergd. Ondanks de vrij optimistische berichten was het H.R.C.-veld n.1. zeer zwaar te bespelen. Voor de Gooiers was de vette klei een ern stige handicap. Het tempo kon niet langer volgehouden worden en verschillende spelers vertoonden dan ook teekenen van vermoeid heid. De watervlugge H.R.C.-voorwaartsen voelden zich op het veld best huis en konden, toen het tempo der Gooiers aanzienlijk ver minderde, keer op keer verwarring stichten en van eenige fouten in de verdediging op handige wijze profiteeren. In het Gooi-elftal konden wjj geen zwakke plaatsen ontdekken. Als geheel heeft het team kranig werk geleverd. In het H.R.C.-elftal heeft ons de snelle en doortastende voorhoede het meest kunnen be koren. Vooral Dissel, de linksbuiten, was een voortdurend gevaar voor de Gooische ver dediging. Keeper Dijkshoorn heeft uitstekend werk verricht, hoewel hij toch ook verschil lende malen niet over geluk te klagen had. Neem daar nu eens een paar "AKKERTJES" voor en tot Uw verbazing en welbehagen zal de pijn verdwijnen. AKKER-CACHETS helpen uitstekend bij Rheumatiek, Rheuma- tiscne zenuwpijn, Lendenpijn, Spit, Spier pijn, Gevatte Koude, enz, "AKKERTJES" kosten slechts 52 cent per 12 stuks Overal1 ONJUISTE UITSLAGEN. Het blijkt ons, dat wij Zondagavond eenige onjuiste uitslagen hebben doorgekregen, waar van ons sportoverzicht op eenige plaatsen de gevolgen onderging. Zoo heeft Zeeburgia niet van Vriendschaar gewonnen, doch het niet verder kunnen brengen dan een 55 gelijk spel. Zoodat de withemden practisch gesproken tóch uitge schakeld zijn voor den eeretitel. Voorts is de uitslag van Alcmaria II W.F.C. II niet 30, maar 03! De kaas stedelingen staan er dus slechter voor dan ooit. Tenslotte geven we hier de uitslagen, die we Maandag niet konden publiceeren. Het zijn: H.F.C. II—Ajax III 1—6. D.W.V. II—K.F.C. II 1—1. Den H e 1 d er. HIJ KWAM ZONDER FIETS, GEROOKTE BOKKEM EN ONTBIJTKOEK THUIS. De Zandtemer notabele P. Bakker was op 11 December naar Don Helder op stap ge weest per fiets en had daar voor moeder de vrouw en andere penaten een gerookt ma- kreeltje of spekbokkem cn een zacht ont- bijtkoekje ingeslagen. Nabij de Kooij be zocht hij nog een café en parkeerde zijn fiets buiten aan den weg tegen den café muur, wat een zwijntjesjager een welkome gelegenheid bood, zich van dit rijwiel mees ter te maken. Toon dus baas Piet na zijn glaasje op de valreep te hebben verwerkt, weer buiten kwam, om zijn weg naar 't Zand te vervolgen, constateerde hij tot zijn schrik en woede, dat zijn rijwiel, plus koek, makrecltje en rijwielplaatje in koker, spoorloos waren verdwenen. Gretig accep teerde hij het royale aanbod om zich per auto thuis te laten brengen en nam in den geest als voor eeuwig afscheid van zijn rijwiel. Maar de politie van deze dagen is ook in het boereland niet voor de poes en na verloop van tijd kwam warempel Piet Bak- ker's fiets weer aan de oppervlakte der criminaliteit. Een rijwielhandelaar te Gro ningen, Jan Edele, had deze fiets namelijk voor f 10.50 gekocht van een jeugdigen schilder uit Grootegast, zekere Sake R. en de gemeenteveldwachter uit dit dorp, Roel Mulder, die behalve een schitterende inspec teursuitrusting en een welgedaan uiterlijk, ook een goed normaal politiëverstand heeft, nam aldaar het corpus delicti in beslag, terwijl de vermoedelijke dader, Sake R., hier bovengenoemd cn in het minder aanbeve lenswaardig bezit van ver van loffelijk justitieel verleden, achter slot en grendel werd gezet. Het rijwiel, een Gazelle, no. 450612, door den securen Piet Bakker zorgvuldig geno teerd, kon nu door den wettigen eigenaar, ondanks de vele veranderingen, die het had ondergaan, als zijn eigendom worden her kend. Maar de makreel en de koek ging het gezin Bakker den neus voorbij, ver moedelijk had jongeheer Sake zich daar over wel ontfermd. Deze jonge kerel, een stevig gebouwde knaap en een soort geveltoerist, die al eens de bekende Martini-toren te Groningen had beklommen, het schijnt dat die klauteraars allemaal een soort kronkel i de hersens hebben, ook in Alkmaar hebben we zoo'n dergelijke acrobaat had nu een ter niets anders te doen, dan de bokke; bank te beklimmen. Zwaar geboeid werd hij binnen gebracht en onder zeer zorg\ul- dige bewaking gehouden, op grond van het feit, dat hij vroeger ook al eens is wegge- tippeld onder het oog van de politie en men in Alkmaar dus geen risico wilde ne- men. Voor en aleer hij den diefstal pleegde, had hij allerlei vreemde avonturen beleefd en ivas zelfs te Antwerpen opgepakt en als ongewenschte vreemdeling over de Bel gische grens geschopt. De Belgische justitie was trouwens allerminst op zijn gezelschap gesteld, want ook in België was hij alreeds veroordeeld ter zake rijwieldiefstal en der gelijke gasten kan men als kiespijn missen. Zijn houding voor de meerv. strafkamer was ook méér dan misselijk. Inplaats ruiter lijk te erkennen, beweerde hij de fiets te Amsterdam voor f7.50 te hebben gekocht, doch op alles wat hij geliefde te beweren, lag de leugen zoo dik, dat hij niet alleen de sympathie van den Officier, maar ook van mr. Schuurman, zijn verdediger, in de plaats van mr. Winkel, geheel verspeelde. Gerequireerd werd 2 jaar gevangenisstraf en de verdediger, die geen enkel lichtpuntje kon ontdekken, bepaalde zich te referee- ren aan het oordeel der rechtbank. Stoomvaart Mjj. Nederland. J. P. Coen, t., 10 Febr. v. Colombo. Marnix v. St. Aldegonde, 10 Febr. te Batavia. Poelau Bras, 10 Febr. v. Hamburg. Poelau Laut, u., 11 Febr. v. Suez. Poelau Tello, t., 9 Febr. v. Singapore. Saleier, 9 Febr. v. Beira. Kon. Ned. St oomboot-Maatschappij. Aehilles, 11 Febr. v. Portimao. Breda, 10 Febr. v. Amsterdam. Boskoop, t., pass. 10 Febr. Flores. Ganymedes, 10 Febr. v. Algiers. Hercules, 11 Febr. te Hamburg. Hermes, 10 Febr. v. Salonica. Oberon, 11 Febr. te Rotterdam. Poseidon, 11 Febr. v. Tanger. Pluto, 11 Febr. te Amsterdam. Pluto, 11 Febr. te Amsterdam. Rhea, 11 Febr. v. Amsterdam. Saturnus, 10 Febr. v. Hamburg. Theseus, 10 Febr. v. Lissabon. Titus, pass. 11 Febr. Ouessant. Van Rensselaer, 11 Febr. te Amsterdam. Kon. rakctvaart-Maatschappij. Siberoet, 9 Febr. te Batavia. Tasman, 10 Febr. v. Zanzibar. Silver JavaPacific Ljjn. Silverwillow, 9 Febr. v. Batavia. Sarapoea, 9 Febr. v. Calcutta. Tosari, 10 Febr. te Bombay. JavaChinaJapan Lijn. Tjisondari, 9 Febr. v. Hongkong. Rotterdamsche Lloyd. Kertosono, t., 11 Febr. te Lissabon. Dempo, u., 11 Febr. te Southampton. Soekaboemi, u., 10 Febr. v. Marseille. Kota Nopan, t., 10 Febr. v. Marseille. Sitoebondo, 10 Febr. v. Rotterdam. Slamat, t., 10 Febr. v. Marseille. Stoomvaart Mij. Oceaan. Calchas, 10 Febr. te Londen. Dolius, 11 Febr. te Amsterdam. Eurylochus, 10 Febr. te Londen. Hector, 10 Febr. te Marseille. Polyphemus, 10 Febr. v. Liverpool. Promotheus, 9 Febr. te Batavia. Teucer, 10 Febr. v. Shanghai. HollandBritsch-Indië Lijn. Hoogkerk, t., 10 Febr. v. Madras. Kon. Holl. Lloyd. Amstelland, 10 Febr. v. Amsterdam. HollandWest-Afrika Lijn. Maaskerk, t., zou 11 Febr. van Dakar ver- Reggestroom, 10 Febr. te Rotterdam, trekken. HollandAmerika Lijn. Beemsterdijk, 9 Febr. te Norfolk. Breedijk, 9 Febr. te New Orleans. Drachtdijk, 10 Febr. v. Londen. Edam, 11 Febr. te Antwerpen. Maasdam, pass. 10 Febr. Prawie Point. JavaNew-York Ljjn. Kota Baroe, 11 Febr. v. Sabang. Modjokerto, 10 Febr. v .St. Vincent. Soemba, 8 Febr. v. Hampton Rds. Verschenen in de Libellenserie, uitgavg Bosch Keuning, te Baarn: Nr. 128. Verzorging onzer Kamerplanten door G. A. Noordanus, waarin niet alleen be.' handeld wordt de behandeling van kamerplan. ten, doch ook van bol- en knolgewassen voor kamercultuur Een handig werkje, dat geïllustreerd wordt met tal van goede foto's. Prijs 0.45. Nr. 135. Smockwerk, door S. A. Nouta en J, F. Meyer. Een handleiding, die bedoelt in da eerste plaats een overzicht van de techniek en haar eischen te geven en in de tweede plaats een groot aantal mogelijkheden van toepassing aan haar lezers voor te stellen, o.a. voor kussens, kraagjes, kinderjurkjes enz. Prijs 0.45. No. 136. Kruissteekpatronen door Riek Heuzinkveld. Dit boekje geeft patronen o.a. voofr ontbijttafelkleed met vingerdoekjes, theemuts, klok, loopertje, kussen, schoor, steen- en dressoirlooper e.a. Prijs 0.45. Vier deeltjes uit deze serie, die alle moge. ljjke actueele onderwerpen, van den meesü uiteenloopenden aard behandelt, worden ge. leverd tegen 0.40 per deeltje. Critisch Bulletin, Uitg. M. van Loghum Slo. terus te Arnhem. Februari-nummer. Uit den inhoud van 't steeds actueele en steeds interessante Critisch Bulletin noemen wjj: Alfred Hackel: „Alexander Poesjkin 1799-. 1837". Anthonie Donker: Eeuw-opruiming. (F. Bor. dewijk. Rood Paleis). Constnat van Wessem: Leven of Littera. tuur? C. J. Kelk: De Techniek van den Histori. schen Roman. Halbo C. Kool: Gide's terugkeer. (AndrS Gide, Retour de 1'U.R.S.S.). H. E. Schroeder: Ludwig over Frankfurter, „Door Kolonisatie en Emigratie tot Volks, welvaart". Een brochure door W. Kamp. Prijs 25 cent. Postbus 112, Groningen. De netto, opbrengst van dit werkje wordt gestort in het Stichtingsfonds Nederlandsche Volksplanting Sumatra te Groningen. Hieruit zullen even- tueel de kosten worden bestreden noodig oini door deskundig onderzoek en het verrichten van proefnemingen tot goede volksvoorlich. ting te geraken. Op girorekening 233918 kunnen eveneens alle giften voor dit doel worden gestort. Ledenlijst der Alg. Nederl. Pluimvee Ver. eeniging. Dit boekje wordt op aanvrage bij het Secretaraat der A.N.P.V. te Groenekan gratis en franco in elk gewenscht aantal exem. plaren toegezonden. Die heeft nog wat te goed. Gisteren is hier ter stede een man aange» houden, wiens signalement in het politieblad voorkwam. Hij werd naar Alkmaar overge. bracht voor het ondergaan van de hem opge* legde straf. Vandalen. Een inwoner dezer gemeente deed aangifte, dat eenige scholieren een spiegelruit van zijn woning hadden vernield. Lijder aan toevallen. Een zwervend persoon is gistermiddag in de Cornelis Ditostraat het slachtoffer geworden van een toeval. Nadat hem de eerste medische hulp was verleend ten huize van een der be« woners van genoemde straat, kon de man zijn weg vervolgen. Getrouwd: GÉRARD VAM SWELM en DINY MULDERS, die mede namens wederzijdsche familie welgemeend dank zeggen voor de belangstelling, bij hun huwelijk ondervonden. Amsterdam, Van Eeghenstr. 17. Heden overleed tot onze groote droefheid onze ge liefde Man, Vader, Behuwd- en Grootvader, de Heer HENDRIK MUI JE, in den ouderdom van 68 jaar. Den Helder, 10 Febr. 1937. Badhuisstr, 42, Huisduinen. Uit aller naam, A. MUIJE—KATER. De ter-aarde-bestelling zal plaats vinden Zaterdag 13 Febr. 12 uur, vanuit Bad huisstraat 42. Dat hij ruste in vrede. Heden overleed tot onze diepe droefheid, na een langdurig doch geduldig gedragen lijden, onze ge liefde Man, Vader, Behuwd- en Grootvader, de Heer MARTINUS DE HAAN, in den ouderdom van 66 jaar. Uit aller naam, T. DE HAAN—LUIJT. Hippolytushoef, Wieringen, 11 Februari 1937. Verzoeke geen rouwbeklag en geen bloemen. Vooruitbetaald: 10 et. p. regel f minimum Niet vooruitbït: 16 et. p. regel 40 en 60 e. Huwelijk. Net. Gron. meisje, 23 j., P.G., zoekt langs dezen weg serieuze kennismaking met heer leeftijd 25—30 j., liefst K. M. Brieven, liefst met foto onder no. 75, a. h. Bureau v. d. blad. Voor de ERWTENSOEP 2 p. VARKENSPOOTJES f 0.25 CHR. GOES, Oostslootstraat Vooruitbetaald: 10 et. p. repel f minimum Niet Tooruitbet: IS et. p. regel 40 en HO O. Gevraagd een nette Dagdienst bode, goed k. koken, van 7.30 u. tot 5.30., f 5— a f 5.50 p. w., v. g, g. v., niet ben. 20 j. Aanmelden: Singel 146, tus- schen 7 en 9 uur en 's morgens. Gevraagd een flinke Juffrouw in de huishouding bjj man en vrouw, zonder kinderen, waar de vrouw hulpbehoevend is. Brieven onder no. 80, aan het Bureau van dit blad. Een net persoon vraagt een Juffrouw als HUISHOUDSTER, leeftijd 50 tot 60 jaar. Brieven onder No. 77, aan het Bureau van dit blad. Gevraagd: FLINK MEISJE, 16 jaar, van 8 tot 2 uur. Adres: Kanaalweg 49. Richt Uw woning goed in en geen prullen erin. in het betere genre Keizersgracht 81 - Amsterdam Tel. 43154 Slaapk., mahonie of eiken met 3 deurs kast, f 125. Eng. of eiken woonk. f 115, 135, 180. Salon, 4 clubs, tafel met riet, f 120. Be taling desgew. maand. Voor puik beste AARDAPPELEN naar BAKKER's Aardappelenhuis. Molenstraat. Ie huis van af de Keizerstraat. Groote en kleine wagens DE VATAX GARAGE LAAN 46 Vooruitbetaald: 10 et. p. regel f minimin® Niet vooruitbet: 15 ct. p. regel j> 40 en 60 c« LEERJONGEN, 15 jaaf zag zich gaarne ergens gepl. onverschillig wat. Brieven onder nr, 76, aan het Bureau van' dit blad. Betrekking gezocht voor net meisje; aan het zelfde adrea nette Kostganger gevraagd. Brieven onder nr. 79, aan het Bureau van dit blad. 2 pond rauwe Reuzel f 0.70 2 pond Gehakt half om half f 0.55 CHR. GOES, Oostslootstraat aangeboden Te huur mooi Huis Bloemstr. 53, i slaapk. 4.85 p. w.; Pijlsteeg 1, clectr., 2.75 p. w., w. vrij. LONDON, Hertzogstr. 52. Een flink BURGERWOONHUIS te huur, Joubertstraat 47. Te bevragen op No. 49. Geheel vrije Zit-Slaapkamer aan* geboden voor heer of heer en dame, ook geschikt voor studee- rende. Brieven onder No. 82, aan het Bureau van dit blad.

Heldersche Courant | 1937 | | pagina 6