Texel TT F Ad vertentiën TE HUUR een veerend Vouwwagenjte. MEUBELEN MAATSCHAPPIJ BIEDT KEERENKLEEDIHG JAN NAAD MAAT Nieuw verhaal van Piepneus en Bibbersnoet Vertrokken personen* Uit het politierapport Den juisten tijd geraden. Lezing pastoor Boonekamp Balmasqué in Pen's Schouwburgzaal Marineberichten Reisplan Hr. Ms, „Java" Legerberichten Kust artillerie Verhuisd Vlamingstraat 62 ,Mopibtoep' Het middel, dat zeker helpt bij Hoest, Keel pijn en Verkoudheid Slechts f 0.35 per flesch. HINDERWET Drankwet ïïicetóen 5e fiuut aangeboden Wegens familie-omstandigheden is de zaak van GEBRS. KRAAN, Vischhandel, Spoorstraat 42, DINSDAG 16 FEBRUARI van HALF 4 TOT HALF 7 GEOPEND gevraagd 5e koop aangeboden AFBRAAK TE KOOP A. DE WAART IVSiep Oeljee, Keizerstr. 25 KNIPPEN EN PASKLAAR MAKEN ATELIER NAAR MAAT Detacheering Genie Korfbal Elto-Togo 5-0 Stoomvaartberichten Russisch spion gearresteerd A. van Zoest. van Soerabaja, Reiger str. 54. W. C. Brak. van Utrecht. Fazantenstr. 33. C. A. Buisman, van Texel, Spoorstraat 110. J. M. L. Bijvoet, van Amsterdam, West straat 41. C. Dierendonckvan Miltenburg, van Utrecht, Koningsweg 62. H. Dirkzwager, van Soerabaja, Brakkeveld- weg 112. J. van Drimmelen, van Delft, Lijsterstr. 18. J. Erkelens, v. Rotterdam, Binnenhaven 61. A. Feenstra, van Soerabaja, Hector Treub- straat 24. H. M. Flux, van Rotterdam, Ruyghweg 309. J. Lugthart, van Soerabaja, Keizersgracht 148. A. M. Martimussede Krom, van Den Haag, de Ruyterstraat 2. H. M. L. F. E. van Oostrom Soede, van Wassenaar, Badhuisstraat 124. C. C. Petersen, van Lisse, Hoofdgracht 73. C. Pool, van Amsterdam, Koningstraat 88. E. Raven, van Schagen, Koningstraat 88. H. Romijn, van Noordgouwe, Fazanten- Straat 65. J. H. P. Verhoeven, R.K., onderwijzer, naar Prinsengracht 230'1, Amsterdam. M. J. van Leeuwen, N.H., landarbeider, naar Groote Keeten, Callantsoog. N. P. N. Reus, geen, 3e stuurman, naar Curagao. M. Hijman, N.H., dienstbode, naar Van der Duinstraat 1, Leiden. H. C. Prins, geen, kapper, naar Den Burg, Weverstraat 33, Texel. A. M. van Drimmelen N.H., verpleegster, naar Springweg, Mil. Hosp., Utrecht. P. de Beurs en gezin, schipper tankboot A.P.C., naar IJmuiden, Bakkerstraat 20, Vel- sen. R. SchoonhovenSchuttevaer, N.H., naar Barth. Diasstraat 5, Amsterdam. J. Toes, R.K., zonder, naar Molenweg 57, Anna Paulowna. A. J. SchillingXJzer en zoon, geen, naar Werkhuislaan C 105, Bellingwolde. J. F. van Leeuwen en gezin, N.H., kleer maker, naar Van Mierevelstraat 125 I, 's-Gra- venhage. T. ZorgeBloksma en dochter, geen, naar Nassauplein 30 B, Groningen. Maria J. Cornelis, geen, dansleerares, naar Anhem, Spijkerstraat 126. P. Kuitert en gezin, geen, sigarenhandelaar, naar Groningen, J. C. Kaptijnlaan 26 B. Klaaske Bakker, N.H., dienstbode, naar Alkmaar, Noorderkade 1. Anna T. de Vries, N.H., onderwijzeres, naar HeiJoo, van Aostastraat J 148. J. P. Klerk, N.H., smid, naar Loenersloot, Oukoperdijk 50, post Nieuwersluis. Cornelia H. Isaksson, geen, dienstbode, naar Vlissingen, Relnier Claassenstraat 4. Jansje Bol—Hocque, geen, naar Rotterdam, Frans Beckerstraat 29. A. Smit en gezin, N.H., arbeider, naar Alk maar, Compagniestraat 13. M. F. L. ThijssenSchmidt en dochter, H.L., naar Amsterdam, O. Z. Voorburgwal 4-1 hg. M. N. Fillerup en gezin, tanker, naar Haar lemmermeer, Badhoevedorp, Sloterweg 100. J. van der Kuip en gezin, naar Amsterdam, Balistraat 23-Ihg. B. van Papendrechtvan Heteren en zoon, N.H., naar Soerabaja. E. BientjesStaverman, naar Amsterdam, van Baerlestraat 152 huis. H. Voortman en gezin, caféhouder, haar Deventer, le Weersweg 5. C. TerhaarFens en gezin, R.K., naar Soerabaja. D. W. Kwak en gezin, N.H., Hoofdoff. M.S.D., naar 's-Gravenhage, Bildersstraat 5. Een gevaar op den weg. Door een bewoner van den Kanaalweg werd telefonisch kennis gegeven, dat een personen auto tegen zijn woning was gereden, met het gevolg, dat een ruit vernield werd. Bij onderzoek bleek, dat dit het gevolg was van ontactisch achteruitrijden in de Kolen- steeg. Eveneens, dat de chauffeur zich in een café had opgehouden en hierdoor niet in staat bleek zijn voertuig normaal te besturen. Hij werd ter ontnuchtering in het Hoofd bureau opgesloten, terwijl de auto tijdelijk in de garage aldaar gestald werd. Het dageiyksch menu. Wederom werden diverse verkeerszondaren aan hun plicht herinnerd. O.a. personen, die de hand niet uitstaken bij het veranderen van richting en zij, die nog steeds niet weten, dat het strafbaar is in de verboden richting der Keizerstraat met bakfietsen te rijden. Het horloge in de zaak van de Firma Vles- sing te Den Burg, waarnaar gedurende den uitverkoop geraden mocht worden naar den tijd, waarop dit was blijven staan, stond op 6 u. 29 min. en 59 sec. Door Mevr. Wed. Hst, nabij De Koog, en den jongenheer N. Eelman te Den Burg werd geraden 6 u. 30 min. Bij loting werd de le prijs toegekend aan Mevr. List en de 2e aan N. Eelman. De derde prijs werd gewonnen door Mej. G. Kalis, Hooge- berg, de 4e door den heer A. Stiggelbout, Den Burg, en de 5e door den heer J. Jac. Rab Sr. te Den Burg. Dinsdag 16 Febr. a.s. zal de Zeer Eerw. heer Th. Boonekamp, pastoor te De Cocksdorp, in het St. Janshuis te Den Burg een lezing hou den voor de afd. Den Burg van den R.-K. Volksbond. Het onderwerp dezer lezing zal zijn „Ordening", Het Bal-Masqué, waaraan een Tapdans- i demonstratie was verbonden, en dat Zater dagavond in Pen's Schouwburgzaal werd ge houden, mag in alle opzichten schitterend ge slaagd worden geheeten. Toen de leider van de dansclub, de heer R. Boom, om ongeveer half negen met een kort woord het welkom toeriep, was de zaal reeds flink bezet. De heer Boom gaf verder net woord over aan Notaris Mulder, die zich bereid had verklaard de leiding van dezen avond op zich te nemen. De heer Mulder sprak ook namens de jury zijn tevredenheid uit over de opkomst. Spr. had echter gehoopt, dat al de aanwezigen gemaskerd zouden zijn en sprak verder den wensch uit, dat het niet alleen een balmasqué, maar ook een Carna valsavond zal zijn, waar vreugde en pleizier zal heerschen. De costumeering was schitterend, 't zou ons te ver voeren om de ruim 60 gemaskerden af zonderlijk te beschrijven, we bepalen ons daar om bij enkele opvallende voorstellingen. Aller eerst willen wij dan noemen „Het Kinderkoor van Jacob Hamel", dat enkele van de meest bekende liedjes ten beste gaf. Verder willen, we noemen ,,'t Paartje met het Spinnewiel", de reclame van de Texelsche Zuivelproducten, Pierettes en Jockey-club. Ook ontbrak de boe- renkool-met-worst niet. Verder is de beroemde negerzanger Al Jolson in de zaal aanwezig, etc. Nadat eenigen tijd gedanst was, ging de jury, bestaande uit de dames Mevr. Ten Hooi Mevr. LapDijt, Mevr. Van der Meulen en de heeren Notaris Mulder en Broekman, tot beoordeeling over. De volgende prijzen werden toegekend: Voor Groepen: le prijs Het A.V.R.O.-Kin- derkoor, 2e prijs Weensche Meisjes, 3e prijs Tex. Zuivelproducten. Ook werden nog prijzen toegekend voor het Paartje met Spinnewiel (M. Koopman en M. C, Bakker), Vraagteeken (M. v. Dijk), Dames- tasch (mej. N. Bakker), Markiezin (mevr. Boswijk), Pop in Doos (mej. R. Dop), Ge- lukspop (mevr. V. KooiMoojen). De beslissing van de Jury werd bij de Demasqué bekend gemaakt. Ook werden daarbij de prijzen uitgereikt. Not. Mulder wenschte verder allen een aangenamen avond toe. De Tapdans-demonstratie, die door een achttal dames en heeren onder leiding van den heer R. Boom was ingestudeerd, wekte aller bewondering op. Ook de Demonstratie gegeven door den heer Kant was weder een groot succes. Er heerschte verder tot 't sluitingsuur een zeer prettige stemming. PRIJZEN VAN VARKENS BOVEN HET ZOUTERSGEWICHT. De Nederlandsche Veehouderijcentrale maakt bekend, dat in de week van 1520 Februari 1937 varkens boven het zoutersgewicht zullen worden afgenomen, deels bestemd om levend te worden uitgevoerd en deels bestemd om voor uitvoer te worden geslacht. De prijs van de varkens, welke bestemd zijn om levend te worden uitgevoerd, is vastgesteld op 46 cent per kg levend gewicht, zonder eenige korting volgens plaatselijk gebruik. Bij de uit betaling zullen z.g. fondsgelden niet worden afgetrokken. De varkens moeten bij levering in goede con ditie verkeeren. Zij moeten gezond en goed ter been zijn en gedurende ten minste 12 uren vóór de levering gevast hebben. Alle varkens, welke naar de meening van de Nederlandsche Vee houderijcentrale op de leveringsplaatsen niet in goede conditie verkeeren of niet het ver- eischte gewicht hebben, zullen worden gewei gerd. Voor de varkens boven het zoutersgewicht, welke bestemd zullen worden om voor uitvoer, anders dan als bacon, te worden geslacht, zijn de navolgende prijzen vastgesteld: tot 100 kg geslacht kwaliteit A 59 cent kwaliteit B 57 cent kwaliteit C 55 cent van 101125 kg geslacht 57 cent van 126150 kg geslacht 56 cent van 151 kg geslacht en daarboven 55 cent alles per kg geslacht gewicht. De prijzen van de varkens, welke als zouters worden geleverd, blijven ongewijzigd. (Adv.). STEUNVERGOEDING ERWTEN VELDBOONEN. EN De Nederlandsche Akkerbouwcentrale maakt bekend, dat de steunvergoeding voor groene erwten van de kwaliteitsklasse C, gedenatu reerd in het tijdvak van 8 Februari 1937 tot en met 13 Februari 1937 1.30 per 100 kg zal bedragen. Voor groene erwten van de laagste klasse en voor andere erwten, in datzelfde tijdvak ge denatureerd bedraagt de steunvergoeding 0.80 per 100 kg. De steunvergoeding voor veldboonen, welke blijkens de dateering van het dorschbriefje in bovengenoemd tijdvak zijn gedorscht, is vast gesteld op 1.75 per 100 kg. (Adv.). Aankomst 8 April in Nieuwediep. 's-Gravenhage, 13 Februari. Het reisplan voor Hr. Ms. „Java" luidt: Tandjoeng Priok vertrek Zaterdag 6 Maart n.m., Colombo aankomst Vrijdag 12 Maart, Colombo vetrek Zaterdag 13 Maart, Aden aan komst en vertrek Zaterdag 20 Maart, Suez aankomst en vertrek Donderdag 25 Maart, Port Said aankomst en vertrek Vrijdag 26 Maart, Algiers aankomst Woensdag 31 Maart, Algiers vertrek Zaterdag 3 April, Nederland aankomst Donderdag 8 April. De dienstplichtigen, bestemd voor de op leiding tot onderofficier-administrateur bij het Regiment Kust-Artillerie, aan wie uitstel van eerste oefening is verleend tot het tijdvak van 110 Augustus 1987, moeten eerst op 2 November 1987 voor eerste oefening onder de wapenen komen. Den len Maart hopen onze jij geliefde Ouders, Groot- en Overgrootouders j* PIETER VAN STRIJEN 7, en ADRIAANTJE FARENHOUT is ,j hun 60-jarige Echtvereeni- J V ging te herdenken. Hun dankbare Kinderen, Behuwd-, Klein- en Achterkleinkinderen. jj Den Helder, 15 Febr. 1937. i* Goversstraat 1. 'jrjx' xjx jrjx-irlx' 'xJx "J" Jr^x' j?Jx '*i>' '.5|x' X+X Heden nam de Heere na 'n korte ernstige ongesteld heid tot Zich onze geliefde Man, Vader, Behuwd- en Grootvader, den Heer IEBELE VAN BRUGGEN, in den ouderdom van 66 jaar. Zijn leven wa3 Christus, zijn sterven gewin. Wed. B. van BRUGGEN van der VAART. Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen. Den Helder, 13 Februari '37 Parallelweg 58. De ter-aarde-bestelling zal plaats hebben Woens dag 17 Februari a.s., des namiddags 1 uur vanuit het Marine Hospitaal. P. TYDEMAN, van Vlamingstraat 68 naar Het adres voor alle voorkomende Timmer- en Metselwerken Voor Uzelf en voor Uw kind. Moeders! U hebt het toch steeds in huis? Ook voor de baby. Bij alle drogisten enz. verkrijgbaar. Uitsluitend langs dezen weg betuigen wij onzen hartolijken dank voor de blijken van deel neming in het verlies van onzen lieven Zoon, Broeder, Zwa ger en Oom, BAREND B. REIJNDERS ondervonden. C. H REIJNDERS en verdere Familie. Den Helder, 15 Febr. 1937. De Wetstraat 8. Burgemeester en Wethouders van DEN HELDER maken be kend dat door hen aan C. ROG GEVEEN, Gravenstraat 108, Den .Helder, en zijn rechtverkrij genden vergunning is verleend tot het oprichten van een bak kerij op het achtererf van het perceel Sluisdijkstraat no. 101, alhier, kad. bekend in Sectie C, no. 5497. De voorwaarden liggen ten Raadhuize ter inzage. Den Helder, 15 Februari 1937. Burgemeester en Wethouders van DEN HELDER; Gelet op art. 45, in verband met art. 16, alinea 1, der Drank wet, S. 1931, no. 476; Brengen ter openbare kennis, dat bij hen is ingekomen een verzoek van D. HAGEDOORN— KONING om een verlof A voor den verkoop van zwak-alcoholi- schen drank in het klein voor perceel Kanaalweg 170. Binnen twee weken, nadat deze bekendmaking is geschied, kan ieder tegen het verleenen van dit verlof schriftelijk bezwaren in brengen. Den Helder, 15 Februari 1937. Vooruitbetaald: lu et. p. regel minimum Niet vooruitbet: 15 et. p. regel 40 eu 60 c. NAAISTER b.z.a. Japonnen vanaf 2.00, Japonnen pasklaar 0.75. Uit naaien 1.50 p. d. Adres: Bureau van dit blad. Komen aanloopen: JONG HONDJE, zwart met wit. Adres: Jan in 't Veltstraat 88. Vooruitbetaald: 10 et. p. regel minimum Niet vooruitbet: 15 et. p, regel 40 en GO e. Te huur gestoffeerde of ge meubileerde Zit- en Slaapk. met gebr. van badkamer en keuken, voor echtp. z. k. of heer alleen, stroomend w., eentr. verw. Te bevr. Hoofdgr. 15, Bovenhuis. Te huur het HUIS Gasstraat 54, voorzien van electrisch licht, water vrij, huurprijs f 3.75. Te bevr.: Sluisdijkstraat 69. Heer zoekt ZIT-SLAAPKAMER, liefst met stroomend water, per 1 Maart. Brieven onder No. 92, aan het Bureau van dit blad. Vooruitbetaald: 10 et. p. regel minimum Niet vooruitbet: 15 et. p. regel 40 en 60 e. Vaste Waschtafel, 2 pers. eiken Ledikant, eiken Buffet, Tafel, 4 Stoelen, Cyl. Bureau, Boekenkast Adres: v. d. HEIJDEN, Gravenstraat 19. van perceel no. 33, Spoorstraat. M. KLOK. Te koop prachtig eiken 2 pers. Bureau Ministre, 150 X 100 c.m. Adres: Bureau van dit blad. TE KOOP: Adres: 2e Vroonstraat 108. De juisten weg voor in het betere genre: Keizersgracht 81 Amsterdam Tel. 43154 Slaapk., mahonie of eiken met 3 deurs kast, f 125. Eng. of eiken woonk. f 115, 135, 180. Salon, 4 clubs, tafel met riet, f 120. Be taling desgew. maand. vanaf f 5.— per maand, betere genre. Vraagt inzage stalen- collectie, coupeurs bezoeken U door het geheele land. Brieven onder no. 93, aan het Bureau van dit blad. door G. Th.. ROTMAN. 25. Nu trek ik, zoals jullie dat noemt, de Stoute schoenen aan en ik ga naar den man bij het tafeltje. „Ik hèb eigenlijk de prijs ver diend!" zeg ik, eji vertel, wat er gebeurd is. Maar in plaats van 'n prijs krijg ik een standje. „Da had je 't maar wat zachtzinniger moeten aanleggen," zegt de man. „Zulke ruwe en eigengerechtigde heertjes krijgen van mij géén prijs." 26. Diep verontwaardigd ga ik met Bibber snoet weg, zinnend op wraak. Want de zaak is nog niet helemaal naar m'n zin afgelopen. En ik wil bij mijn tante niet met lege handen aankomen. Onderweg blijven we achter een boom staan. „Kijk, daar komt hij met z'n cadeau," zegt Bibbersnoet. Te Den Helder is een detachement van het Regiment Genietroepen uit Utrecht gedeta cheerd voor het houden van oefeningen. ELTO-NIEUWS. Zondag heeft Elto weer blijk van haar kun nen gegeven, door het Amsterdamsche Togo met 50 in te maken. De overwinning was geen oogenblik in gevaar, daar de Eltoërs over alle vakken superieur waren aan hun tegen standers. Dat de overwinning niet grooter ge worden is, pleit niet voor het derde aanvals- vak, dat, hoewel soms aardig combineerend, erg onproductief bleek te zijn. Anderzijds mogen wij niet vergeten, dat juist dit vak den wind schuin tegen had, wat nu niet bepaald bevorderlijk was voor goed schieten. In de eerste helft was het een pittige strijd, hoewel over het algemeen de Eltoërs wel het meest in den aanval waren. Toch waren de uitval len van Togo lang niet van gevaar ontbloot, zoodat de strijd het aanschouwen alleszins waard was. Reeds in de eerste minuten notee- ren we enkele goede schoten van H. Groen, welke echter geen doel troffen. Na 5 min. weet al vallende J. Hemelrijk Elto de leiding te geven. Nu begint Togo voornamelijk door goed spel van het middenvak wat meer aan vallend op te treden. De Elto-verdediging blijkt echter te sterk en zoo is het zelfs na 25 min. Elto, dat door H. Groen haar leiding vergroot. Na vakverwisselen weer hetzelfde spelbeeld, daar ook nu de Elto-verdediging te sterk bleek voor de gasten. Na ongeveer 35 min. spelen herhaalt J. Snieder zijn prestatie van ver leden week en scoort twee faaie goals. Daar het derde aanvalsvak voor rust niet meer scoorde, kwam met een veiligen 4—0 voor sprong voor Elto de rust. Na de thee is het een vervelende wedstrijd geweest tusschen den Elto-aanval en Togo- verdediging, waarin menige goede aanval door slecht schieten verloren ging. Eén minuut voor het einde scoorde Gieze Elto's vijfde goal, waarmee het einde kwam. Scheidsrechter Zwakman leidde behoorlijk. Stoomvaart Mij. Nederland. Bintang, t., 13 Febr. v. Havre. Chri. Huygens, u., 12 Febr. v. Genua. Poelau Bras, 13 Febr. v. Bremen. Tabina, u., 13 Febr. te Macassar. Tajandoen, t., 13 Febr. te Suez. Kon. Ned. Stoomboot-Maatschappij. Baarn, t., 11 Febr. v. Callao. Berenice, 13 Febr. te Amsterdam. Simon Bolivar, t., 16 Febr. te Amsterdam verw. Calypso, 12 Febr. te Valencia. Deucalion, 12 Febr. v. Amsterdam. Euterpe, 12 Febr. v. Amsterdam. Hebe, 12 Febr. v. Amsterdam. Hermes, 11 Febr. v. Izmir. Merope, 11 Febr. v. Curagao. Odysseus, 13 Febr. v. Rotterdam. Poseidon, 12 Febr. v. Gibraltar. Rhea, 13 Febr. v. Rotterdam. Titus, 13 Febr. te Amsterdam. Triton, 12 Febr. v. Byrout. Veesta, 14 Febr. te Amsterdam. Stoomvaart Mij. Oceaan. Aeneas, 10 Febr. v. Hongkong. Ajax, 13 Febr. v. Rotterdam. Aleinous, 13 Febr. v. Amsterdam. Clytoneus, 13 Febr. v. Amsterdam. Hector, pass. 13 Febr. Gibraltar. Merinos, 13 Febr. v. Rotterdam. Neleus, 11 Febr. v. Sabang. Philoctetes, 11 Febr. v. Penang. Polydorus, 12 Febr. te Suez. Teucer, 13 Febr. te Dairen. Rotterdamsche Lloyd. Dempo, u„ 12 Febr. v. Southampton. Kedoe, t., pass. 13 Febr. Sagres. Kota Nopan, t., pass. 12 Febr. Gibraltar. Kota Pinang, 13 Febr. v. Rotterdam. Palembang, u., 13 Febr. te Antwerpen. Sitoebondo, u„ pass. 12 Febr. Ouessant. Slamat, t., 13 Febr. v. Lissabon. Soekaboemi, u„ pass. 12 Febr. Kaap del Armi. HollandAfrika Lijn. Bloemfontein, 13 Febr. te Hamburg. Boschfontein, t„ 12 Febr. te Kaapstad. Heemskerk, u., 12 Febr. v. Aden. Randfontein, t., 13 Febr. v. Beira. Springfontein, u., 13 Febr. v. Antwerpen. Oslo, 14 Febr. (Havas/A.N.P.). Te Tana in het graafschap Finmark is een zekere Eduard Ermi Belgonen, een Noorsch staatsburger van Russischen oorsprong, ge arresteerd, beschuldigd van spionnage. Uit het onderzoek bleek, dat Belgonen zich op geheim zinnige wijze aan boord van een Sovjet-Rus sische sleepboot had begeven om naar Rus land te gaan. Na zijn terugkeer uit de Sovjet- Unie had hij de beschikking over aanzienlijke sommen Noorsch geld en de politie stelde verder vast, dat Belgonen te Moskou onder richt heeft gekregen in de behandeling van een draadloozen zender. Belgonen heeft be kend. Het Tana-gebied is van groot strategisch belang. HollandOost-Azië Lijn. Gaasterkerk, u., 12 Febr. v. Hongkong. Meerkerk, u., 12 Febr. te Port Said. Moena, u„ pass. 12 Febr. Gibraltar. Zuiderkerk, t., 12 Febr. te Marseille. HollandAmerika Lijn. Bilderdijk, 13 Febr. te Rotterdam. Boschdijk, pass. 13 Febr. Vlissingen. Damsterdijk, 13 Febr. te Rotterdam. Volendam, 13 Febr. v. Rotterdam. Kon. Paket vaart-Maat schappij. Barentsz, 11 Febr. te Lourenzo Marqués. Bontekoe, 11 Febr. v. Batavia. Sawahloento, 12 Febr. v. Port Louis. JavaNew-York Lijn. Kota Inten, 11 Febr. te New Orleans. Phemius, 10 Febr. te Boston. Tawali, 12 Febr. te Boston. RotterdamZuid-Amerika Lijn. Alcyone, t., pass. 12 Febr. Madera. Alpherat, t„ 12 Febr. v. Bahia. HollandAustralië Lijn. Almkerk, u., pass. 10 Febr. Gibraltar. Nijkerk, t., 12 Febr. te La Coubre. Kon. Holl. Lloyd. Amstelland, 12 Febr. te Hamburg. Holland—Britsch-Indië Lijn. Streefkerk, u„ 12 Febr. v. Genua. JavaChinaJapan Lijn. Tjibadak, 10 Febr. v. Batavia.

Heldersche Courant | 1937 | | pagina 6