Alcm, Victrix-B.F.C. 0-3 Kinheim I-Succes I 3-1 Helder II wint van W.F.C III Sparta li-Sporters 4-3 Berger Sportvereeniging Callantsoog I-Succes IV 5-2 D.E.S.-Strandvogels II 4-1 Flevo I-Andijk II 1-4 Nederland-Zwitserland Z.F.C.-V.U.C. 4-0 Elto I-D/IW- III 7-2 Feijenoord~H*D*V*S+ 2-1 D,H»G~Xerxes P* 'O g f 3 3 p1 P1 i? Bridge Bridgewedstrijd De ICRM.V- Sportkalender Wielrennen In den laatsten competitiewedstrijd heeft Alcmaria het op geen stukken na kunnen bol werken tegen BFC. „Op geen stukken na", dat moet het oordeel zijn van dengene, die den uitslag ziet. In het veld waren de Alkmaar- ders eigenlijk heelemaal niet de minderen en het resultaat zou wellicht heel anders zijn geweest, ware het niet, dat Bjjlsma door te lang pingelen en door tenslotte te falen prompt voor de kans tot het maken van het eerste doelpunt had gezorgd. Voor hemzelf had deze heele geschiedenis wel een bijzon der ongelukkigen afloop, want toen hij zich herstelde om het dreigend doelpunt toch nog te verhinderen, werd hij door den midvoor van BFC die zich overigens een waar woesteling betoonde zoodanig tegen den grond gewerkt, dat hij verder moest uitvallen. Dat alles was het resultaat van niet op tijd wegtrappen, toen daartoe de gelegenheid bestond. De beide andere doelpunten ontstonden zóó doodkalm, zóó zonder dat de Alkmaarsche achterhoede het noodig scheen te vinden op te treden, dat men ze bijna als cadeaux kon aanmerken. Toch speeden de Sportparkbewoners niet voortdurend, wat men noemt „lauw". In tegendeel, soms legden ze een loffelijk élan aan den dag. Maar af en toe waren de kolossale inzinkingen en di ekostten goals. Daarbij was de voorhoede werkelijk onfor tuinlijk. Die had tegenover zich weliswaar een verdediging, die soms kolossaal op dreef was, die echter toch wel kansen liet ontstaan. Maar, het scheen nu eenmaal zoo te moeten zijn, het doel der Bussumers was als dicht gespijkerd. Af en toe mocht men zich met verbazing afvragen, hoe het mogelijk was, dat er toch geen goal ontstond. De Alcmariaan- sche score echter was blank en ze bleef blank. Waarbij gezegd zij, dat Van Wieringen, be houdens enkele goede momenten, in doorsnee genomen, zwak was. Rootring, die de rechtsbinnenplaats in nam, was slechts matig. We willen aannemen dat dit kwam door het nieuwe debuut. Want hij kan veel beter. derde, toonden hun plaats ten volle waard te zijn, terwijl voorts aanvoerder De Boer op een goeden wedstrijd terug kan zien. In de eerste helft Met één invaller, voor Iedema, trok Succes naar Beverwijk. J. Lont speelde nu linkshalf, terwijl Jn. Doves in de voorhoede was opge nomen. Ook Kinheim was niet volledig. Met een stevige bries in den rug trapte Succes af, waardoor het de heeren vrij ge makkelijk afging. Toch werd de bal dikwijls te hoog gehouden, waardoor hij een speelbal werd van den wind. Tallooze malen kwamen de S-spelers dan ook te laat. Er ontwikkelde zich een vrij snel spel, Kin heim blonk uit door zeer goed plaatsen, iets dat bij Succes nog al eens te wenschen over liet. Succes probeerde het herhaaldelijk met verre schoten. Na 10 minuten van vrij gelijk- opgaanden strijd wist Kinheim een corner te forceeren die goed voor doel geplaatst, aan vankelijk kon worden afgeweerd. De bal be landde echter bij den vrijstaanden rechtsbui ten die keihard inschoot. (10). Het K.-doel wordt min of meer belegerd. Maar de S.-voorhoede is niet gelukkig. Succes domineert ongetwijfeld een veld- r 'meerderheid, maar door goed vlug samenspel worden de S.-backs omspeeld, waarna de K. rechtsbinnen met een mooi schot den voor sprong vergroot. (20). Dan geeft Schmitt weer blijk van zijn kun nen, door met den rug naar doel staande, een goed aangegeven bal met de linkervoet op te tippen en zich omdraaiend met den rechter voet ineens keihard in te schieten. Een prachtdoelpunt (21). Met wat meer geluk had S. ongetwijfeld de score kunnen opvoeren. Al haar voorhoedespelers krijgen kansen, doch op het beslissende moment is er telkens weer een Kinheimer, die hen den voet dwars zet. Met 21 breekt de rust aan. De tweede helft was nog maar eenige mi nuten oud, toen de K.-midvoor een goed aan gegeven bal van den buitenspel staanden linksbinnen kalm kon inschieten. In afwach ting van het fluitsignaal bleven de S.-backs kalm staan, maar de scheidsrechter liet door spelen (31). Geheel tegen de verwachting, nu speelde Kinheim immers met wind mee, neemt S. het spel in handen. Ook tegenwind werden tal looze aanvallen opgezet. Wel moesten de S.- spelers telkens weer ontzettend hard wer ken om de door Kinheim met gemak wegge werkte ballen weer op te brengen. Maar voortdurend werd hun doel belaagd. De hee ren hadden echter bij hun 31 voorsprong hun maatregelen al genomen en speelden nu sterk verdedigend. Niettemin speelde de S.- voorhoede goed. Kuiper en Lont gaven prach tige voorzetten, maar Schmidt werd zwaar afgehouden en kreeg weinig steun van zijn binnenspelers. Schmidt passeerde eenige ma len de backs maar kon geheel alleenstaande weinig uitrichten. Eenige passes, zeer goed aangegeven, gaven hem 2 maal een kans, waarbij hij eenmaal alleen voor doel staande, ten val werd gebracht. De scheidsrechter liet doorspelen. Andermaal gaf hij goed door aan Kuiper, die juist overschoot. Even later had Kuiper den keeper met zijn schot reeds ge passeerd, maar nu stond er weer een K.-back gereed om weg te werken. De keeper was bovendien geweldig in vorm en bijzonder ge lukkig. Aan de an-'cre zijde strandden veel aanvallen op te kort spel. In den stand kwam geen verandering meer. Een verdienstelijke eerste helft. Door een verdiende 2O-overwinning op de Wormerveerders hebben de Helder-reserves hier uitstekende kans op het kampioenschap behouden. Reeds bij de rust was de 2O-stand ver kregen, waardoor de witjakken, die in de eer ste helft tegen den wind in een uitstekende partij voetbal speelden, het na de rust heel wat gemakkelijker opnamen en hoewel ze talrijke pogingen ondernamen om hun voorsprong te vergrooten, slaagden ze er niet in een grootere zege te bevechten. De aanvallen, die de blauw-witten konden ondernemen, mochten voor de rust weinig tal rijk geweest zijn, in de tweede helft zagen wij slechts sporadisch een W.F.C.-aanval, die zon der veel moeite door de Helder-defensie, waar in vooral het keepwerk van den jeugdigen Kub- be opviel, onschadelijk werden gemaakt. Helder's middenlinie bleek dit keer wel het sterkste deel van het elftal te zijn, zoowel ver dedigend als aanvallend zagen we vele malen uitstekend werk verrichten. Van de voorhoede moeten we het spel der vleugelsspelers roemen. Beiden, spelers uit het toen Helder den sterken wind in het nadeel had, bleek het al spoedig, dat de witjakken veel en veel sterker waren dan hun tegenstan ders. Met breed opgezette aanvallen, die van uit de achterhoede werden opgebouwd, dron gen ze spoedig de blauw-witten op eigen helft terug en het was aan het goede verdedigen der gasten te wijten, dat er geen doelpunten vielen. Eerst na een half uur spelen, nadat er reeds verscheidene pogingen op het laatste oogen- blik mislukt waren, gaf H. de Boer een uit stekende pass naar Van Bechhoven, die zich geen oogenblik bedacht en den bal naar links centerde. De snel toeloopende De Vries maakte zich meester van het leer, doch werd op het kritieke moment van den bal geloopen. Dit kwam W.F.C. op een penalty te staan, die zuiver door Quant ingezet werd (10). En een vijftal minuten later consolideerde dezelfde De Vries de overwinning met een uit stekend doorzetten, dat hij besloot met een hard diagonaal schot, dat den keeper der Wor merveerders te machtig was. Zoo brak de rust met een veiligen 2—0. voorsprong aan. Veilig, omdat de witjakken over alle linies de sterksten waren en bovendien nog het voor deel van den vrij sterken wind kregen. Na de rust was het overtuigende weliswaar uit Helder's spel verdwenen, waardoor het min der aantrekkelijk werd voor de toeschouwers maar toch is de zege geen oogenblik in gevaar geweest. Talloos waren de worstelingen in den W.F.C.-doelmond. Naarmate het einde naderde, werd het ons duidelijk, dat er niet veel doel punten meer zouden vallen en toen den goed fluitenden scheidsrechter, Van de Kooy, voor het laatst floot, was de stand nog steeds onge wijzigd. Na spannenden wedstrijd wint Sparta 2 ten tweede male van Sporters. Onder zeer groote belangstelling uit Hoorn, Schagen en omgeving werd deze wedstrijd ge speeld. Het is een wedstrijd geweest welke steeds voor de volle honderd procent aan span ning had. Schagen nam reeds eenige minuten na het begin door middel van Grootes op goede wijze de leiding. Het werd zelfs 20, maar kort voor de rust maakten de beide backs een fout, waardoor Sporters de rust met een 21-achterstand had en nog voor den vlie genden wind kwam te spelen. De Hoornsche supporters begonnen reeds te zingen: „Wij zijn niet bang", maar wij houden het met Han Hol lander maar op: „Men moet niet juichen voor dat de haas geschoten is". Inderdaad hebben de Horineezen dit wel geproefd. Het was een prachtstrijd, wel een van de mooiste welken wij de laatste jaren aan de Loet hebben aan schouwd. Iedere speler heeft het volle pond ge geven van het begin tot het einde van beide partijen. Het uithoudingsvermogen heeft ten slotte gezegevierd. SIJBEKARSPELSTRANDVOGELS 2 4—1. Precies 2 uur laat arbiter K. Wit van Scha gen beide aanvoerders bij zich komen. Direct pakken beide partijen flink aan met Sijbe- karspel gevaarlijker. Vijftien minuten lang weet de S.-achterhoede eiken aanval van Sijbekarspel onschadelijk te maken met aan het hoofd hun doelverdediger. In de vijftiende minuut moest deze veteraan uiteindelijk zwich ten. (10). Nog voor de rust doelpuntte Sijbe- kaspel uit een strafschop, welke van ongeveer een dertig meter afstand ineens in het net werd geschoten. (20). Menigeen zou gedacht hebben, dat na de rust Strandvogels het spel wel in handen zou nemen nu ze den wind als bondgenoot had den. Wel maakte de rechtsbinnen een keurig doelpunt, maar daar bleef het bij. (21). Sijbekarspel gooide er een extra schepje op en zag haar harde werken bekroond met twee zeer mooie doelpunten, welke onhoudbaar waren voor den Strandvogels-doelverdediger. Behoudens het laatste uur voor de pauze heeft BSV in den Beemster een slechten wed strijd gespeeld. Vooral in de tweede helft, toen de Bergenaren nog wel den wind in den rug hadden, liet het spel zeer veel te wen schen over. Het plaatsen was bepaald zonder systeem, terwijl er bitter weinig verband in zat. Bovendien verviel BSV in haar oude fout, door een verdedigend spel te gaan spelen., waar juist aanvallen geboden was. En het was deze verkeerde taktiek, welke de blauw- hemden noodlottig werd. Want de jongens uit den Beemster zaten er als duivels op en lieten geen moment vrij s'pel aan hun tegen standers. De BSV-defensie kwam dan ook herhaaldelijk in moeilijkheden en een doelpunt kon niet uitblijven. Waarom BSV zich met een 2I voorsprong zoo angstvallig terugtrok, is ons volkomen een raadsel. Het gevolg van deze taktiek was bovendien, dat er een groote gaping ontstond tusschen voorhoede en mid denlinie. De aanval werd niet voldoende ge steund en moest maar op eigen gelegenheid opereeren. En als we dan nog vertellen, dat de linkervleugel onvoldoende was en de jon gens met schieten erg onfortuihlijk waren, dan is met dit alles het gelijke spel volkomen verklaard. De reserves speelden aan den Kerkedijk tegen Egmondsche Boys 2 en deelden ook al broederlijk de punten. Nadat ze met 31 hadden voorgestaan, maakten de Egmonders er nog 33 van. De laatste plaats is voor de Bergenaren daardoor weer wat verder ver wijderd. Aangezien het veld van de Alkm. Boys werd afgekeurd, ging de groote strijd om het kampioenschap in afd. K. tusschen Alkm. Boys a en BSV a niet door. Jammer; we had den anders wellicht de adspiranten als kam pioenen in hun afdeeling kunnen begroeten. Zondagmiddag ontving Callantsoog I Suc ces IV op haar terrein. Voor de rust speelde Callantsoog met den wind in den rug en wist een nuttigen 40- voorsprong te behalen. Kort na de rust scoorde Succes, dat nu het windvoordeel had, het eerste tegen- punt, Callantsoog, liet het er niet bij zitten en bracht den stand op 51 in haar voordeel. Nu ging het spel gelijk op en neer. Nog eenmaal wist Succes het Callantsoog-doel te vinden en kwam het einde met een verdiende 52-overwinning voor Callantsoog. In dezen, voor de thuisclub zoo weinig be langrijken wedstrijd, is het DES gelukt een flinke overwinning op de staartploeg te beha len. Dit heeft zij over 't algemeen aan haar groote doortastendheid te danken, daar het spel, vooral na de rust tamelijk gelijk op ging. De wind deed veel afbreuk aan 't spel. Reeds dadelijk na den aftrap zet Sijbekarspel het offensief in en weet reeds na 4 minuten de lei ding te nemen uit een scrimmage. Een minuut voor de rust doelpunt Sijbekarspel uit een vrijen schop op dertig meter afstand met een hard schot van Broekhuis. Na de hervatting valt Strandvogels sterk aan en schept ge vaarlijke situaties voor het DES-doel, Na tien minuten wordt haar werken beloond, als de rechtsbinnen, na mooi samenspel hard in schiet (21). DES ,die haar overwinning in gevaar ziet komen, zet nu alles op alles en weet, door een misverstand, in de achterhoede, haar voorsprong te vergrooten, terwijl zij vijf minuten later den stand op 41 brengt. Hierin komt geen verandering meer. Voor rust speelde Flevo tegen wind en viel bij den ruststand een verhoudingscijfer 20 waar te nemen in het voordeel van Flevo. Hoewel in de laatste étappe nog één puntje werd gemaakt, kon toch niet voorkomen wor den, dat Flevo geklopt werd met een eind stand van 41. Groote vraag naar kaarten. Verdiende ov&rwinning. Het spel in den laatsten competitiewedstrijd zal ZFC zeker het noodige zelfvertrouwen voor de komende degradatie-wedstrijden geschonken hebben. Vooral het feit, dat verleden week tegen KFC driemaal gedoelpunt werd en thans tegen VUC vier goals gemaakt werden, geelt hoop voor de toekomst. Behalve, dat nu spil Klopper weer van de partij was, stond thans ook de oud-rechtshalf Rep opgesteld. Dit tweetal stuwde de voor hoede der thuisclub steeds naar voren, terwijl het spel voorts goed opengehouden werd. Hier aan dankte ZFC dan ook voor een voornaam deel haar productiviteit. Kwam ZFC dus op nieuw met een proefopstelling uit, de Hage naars verschenen met hun complete elftal, dat wel erg zijn best deed, doch geen grooten in- HriiIr npVifpr lipt" Reeds dadelijk oefende ZFC, geholpen door den wind, druk op het Haagsche doel uit, doch voorloopig wist de verdediging hier stand te houden. De uitvallen der bezoekers waren niet ongevaarlijk en keeper Dijkstra moest dan ook herhaalde malen zijn talenten toonen. Na een half uur namen de Zaandammers uit een straf schop door Van Marle de leiding (10). Tot de rust bleef ZFC het beste spel behouden, doch er kwam geen verandering in den stand. Inmiddels was bij VUC Van Hensbergen ver vangen door Rolves. Direct na de hervatting verhoogde ZFC met een kopbal van Baljet den voorsprong tot 20, terwijl Van Marle kort daarop den stand op 30 bracht. ZFC bleef, niettegenstaande zij nadeel van den wind had, het Haagsche doel bedreigen en toen zij door Offringa met een ver schot opnieuw doel puntte (40), was de strijd beslecht. Wel deed VUC nog tal van pogingen om de eer te red den, doch verder dan een paar schoten tegen de Zaansche palen kwam het niet. HOMETRAINER-WEDSTRIJD. Het was een goede gedachte der organisa tors Wieringer en Medemblikker Wielerclubs om ook bij te houden wedstrijden de Wie. ringermeer als trainingsobject te kiezen. Zoo was Middenmeer en wel Hotel Smit j.l. Zater. dagavond, doordat aldaar de home-trainer! wedstrijd tusschen de Wieringer en Modem! blikker clubs plaats hadden, het centrum voor de wielersport. De belangstelling had voor deze eerste ontmoeting grooter kunnen zijn We laten hier de uitslagen volgen. Groep Wieringen. Amsterdam, 27 Februari. Nu Nederlandi - België te Rotterdam zal worden gespeeld en de I\OVtDCll ontmoeting NederlandZwitserland dus de laatste landenwedstrijd in dit seizoen is, welke te Amsterdam zal worden gehouden, blijkt de vraag naar kaarten voor de match tegen de bewoners van het Alpenland zeer groot te zijn, De staanplaatsen zijn reeds geruimen tijd ge leden geheel uitverkocht en thans is dit ook het geval met de zitplaatsen van 2.en 3.—, zoodat de mogelijkheid groot is, dat het Olympisch Stadion op 7 Maart a.s. geheel be zet zal zijn. In ieder geval zullen ook de houten tribunes op de wielerbaan voor eere- en Ma rathontribune de noodige kijklustigen een plaatsje bezorgen. De thuisclub is volledig, terwijl HDVS in vallers heeft voor Eembergen en Janse. Er is zeer veel publiek aanwezig, wanneer onder leiding van dr. van Moorsel wordt aangevan gen. Reeds na drie minuten neemt Feijenoord de leiding, wanneer Kuppen den bal mooi op brengt en naar Kantebeen passeert, die listig om Tromberg heen draait en daarna met een hard schot doelman Beun het nakijken geeft (10). Voorloopig blijft Feijenoord in de meerderheid, maar de voorhoede is niet door tastend genoeg. Zij drijft het samenspel te ver door, waardoor de flink trappende HDVS- backs steeds weer kunnen ingrijpen. Wel krijgt Barendregt en ook Vrouwdeunt ver schillende kansen om de score op te voeren, maar als het tot schieten komt, zoeken zij het doel steeds op de verkeerde plaats. Na verloop van een half uur, weet HDVS zich wat los te werken, doelman Beun raakt geblesseerd en wordt vervangen door Boer boom. Kort voor de rust ontstaat er een keu rige scrimage voor het Feijenoord-doel, na een voorzet van Borrani, waarbij A. van der Tuijn de partijen op gelijken voet brengt (11). Onmiddellijk daarna gaat de Feijen- oord-voorhoede er met den bal van door; Sinke plaatst voor doel, waar Kantebeen gereed staat om Feijenoord andermaal de lei ding te geven (21). In de .tweede helft vallen bij HDVS De Jong en Borrani uit, zij worden vervangen door resp. Van Toor en R. de Jong. Het 2de gedeelte van den wedstrijd heeft niet veel meer te beteekenen. Feyenoord is bijna voortdurend in den aan val, maar haar voorhoede prutst er zoo lustig! op los, dat de verdediging van HDVS de aan vallen gemakkelijk kan afslaan. Alleen Kan tebeen waagt nog wel eens een schot, maar de invaller-doelman Boerboom weert zich bij zonder goed. HDVS moet zich tot een enkelen uitval bepalen, maar daarmede weet de ver dediging van Feyenoord wel raad. In de thuisclub-voorhoede krijgt Barendregt een paar hoogst eenvoudige kansen, maar hij ver knoeit ze allen, of schiet zoo slap, dat Boer boom er de ball eniuthoudt. Hoe meer het einde nadert, hoe sterker de thuisclub in het veld wordt, maar wat ze ook proheert, Boer boom en Breitner laten zich niet passeeren. Het einde komt met een 21 overwinning voor Feyenoord, dat daarmede het afdeelings- kampioenschap behaald heeft. Onmiddellijk na afloop overstroomt het publiek het veld en brengt de kampioensploeg een hartelijke ovatie. Er worden dadelijk hartelijke woorden gesproken en bloemen aangeboden. Daarna zoeken de speleds de kleedkamers op, om het kampioensfeest zoo spoedig mogelijk te gaan vieren in Coomans, waar het natuurlijk ge zellig toeging. In den gisterenmiddag te Delft gespeelden wedstrijd tusschen DHCXerxes kwamen de Delftenaren in het veld met vier invallers en wel voor Bakker, Leeuwenstein, v. d. Lem en v. d. Sloot. Echter is Noordeloos wederom in de DHC-gelederen. Xerxes is volledig en speelt in de eerste heltf met den zeer sterken wind in den rug. De Rotterdammers zijn steeds in den aanval en DHC moet zich dan ook in hoofdzaak tot uitvallen bepalen. Daarbij bla ken Van Nellen en Ditmars zeer gevaarlijk. Na twintig minuten weet Ditmars het eerste doelpunt te scoren (10) en reeds drie minu ten later brengt hij den stand op 20. Xerxes verplaatst daarop het spel geheel, doch door goed verdedigen van de Delftenaren lukt het slechts aan Kok een tegenpunt te maken (2—1). DHC heeft na de hervatting den wind in den rug, maar Xerxes is er nu beter in. Na der tien minuten spelen scoort v. d. Vaart en brengt daarmee den stand op 22. Twee minuten later echter weet Van Dijk er 32 van te maken uit een voorzet van Van Zinnen. Zes minuten voor het einde maakt Ditmars er met een fraai schot 42 van, waarna v. d. Vaart tenslotte met een goed doelpunt den achterstand weet te verkleinen (4—3). Met dezen stand komt het einde. Als scheidsrechter Esser om 2 uur het begin- signaal geeft, ontwikkelt zich direct een vlug spel waarin vooral de verdedigingen uitblin ken. Na 5 minuten weet D.T.V. de leiding te nemen. Elto pakt nu de zaken wat flinker aan en weet reeds na enkele minuten op fraaie wijze gelijk te maken door Spiekman. Elto wordt nu geleidelijk sterker wat reeds spoedig tot uiting kwam door twee goals resp. geschoten door mej. Zondervan en Snieder. In het derde aan- valsvak wilde het niet zoo erg vlotten, daar evenals verleden week het schieten slecht ver zorgd was. Daar aan den anderen kant de Elto-verdediging te sterk bleek voor het aan- valsvak der gasten, kwam de rust met 31. Na de thee weer hetzelfde spelbeeld. Een sterk aanvallend Elto, wat haar meerderheid maar niet in doelpunten kon uitdrukken. Na een kwartier wist eindelijk Gieze van een fout in de verdediging te profiteeren en hij bracht den stand op 41. Dit doelpunt inspireerde mej. T. Wagemaker in der mate, dat zij reeds na twee minuten de score verhoogde. D.T.V. vond het nu schijnbaar welletjes en zette een serie aanvallen op, waarvan zij er al spoedig een met succes bekroond zag (52). Elto pakt nu de zaken wat steviger aan en al spoe dig .brengt mej. E. Thürköw den stand op 62. Elto begint er nu zin in te krijgen en in de laatste 10 minuten volgt er een waar bom bardement op de D.T.V.-korf. Toch gelukt het ze pas in de laatste minuut door mej. A. Zon dervan de score op 7—2 te brengen, waarmee het einde kwam. Scheidsrechter Esser leidde op verdienste lijke wijze. De Elto-reserves speelden 's mid dags hun laatsten competitiewedstrijd tegen K.V.T. 2 en klopte die met 21. De stand met de rust was 10 in het voor deel van K.V.T. Onmiddellijk na de rust bracht mej. N. Jans de partijen op gelijken voet, ter wijl een half uur voor het einde F. Himpers den stand op 21 bracht, welke stand tot aan het einde ongewijzigd bleef. d O io r-i O co •O C. Korsthuize 27.6 55.2 M. Deijkens 27.4 49.4 2.33.6 S. Lont 26.0 47.8 2.44.4 N. Baardman 26.2 47.2 2.30.8 H. Meijer 29.0 51.0 2.39.6 Jb. Visser 28.4 53.6 2.59.0 C. Oostdijk 27.2 50.2 2.41 P. Kapteijn 27.2 49.0 2.27.8 G. Bobbeldijk 27.4 51.0 2.41.2 J. Verbiest 28.2 51.2 2.34 Groep Medemblik. •a o h 3.50.4 3.58.2 3.44.2 3.59.6 4.21,0 3.58.4 3.44.0 3.59.6 3.53.4 O O O O ■O lO rH co O •O ■O O H Joh. Lageveen 27.0 49.2 2.39.4 3.55.6 D. van Wijk 26.8 49.6 2.36.6 3.57.6 H. Tiben 26.6 49.4 2.41.6 3.57.6 Theo Nijboer 26.6 47.4 2.35.8 3.49.8 H. Schekkerman 26.4 46.8 2.21.4 3.34.6 T. Wilkens 25.0 47.2 2.29.0 3.41.2 R. Meijer 27.6 48.6 3.06.0 3.52.8 Cor Kok 25.4 46.4 2.26.0 3.37.8 A. Katuin 25.0 48.6 2.36.0 3.49.6 B. Tiben 28.0 54.8 2.55.0 4.17.8 KI. de Groot 28.6 46.4 2.31.4 3.46.4 Zaterdagavond is in Hotel „Duinzicht" alhier een bridge-wedstrijd gehouden. De deel name was zeer groot voor ons dorp, 16 paren hadden ingeschreven, zoodat in twee groepen gespeeld moest worden. De uitslag is als volgt: Groep A: P. de GraafC. Looijenstein, 5090 p. (Ie prijs); I. J. SchroeversD. de Graaf Jz., +4290 p. (2e prijs); G. van Nu land— L. Pijnacker, +540 punten (3e prijs); A. C BrussaardA. W. H. de Wit, 690 p.; de heer en mevr. Rehorst, 930 p.; J. de Vries—L. Tigchelaar, —2160 p.; H Zeeman— L. Kakelbeeke, 3060 p.; en T. SpeurPolet -.3110 p. Groep B. C. W. de Graaf—D. de Graaf Pzn., 6870 p. (Ie prijs); de heer en mevr. Breebaart, 3500 p. (2e prijs); H. Tigche laarC. Bregman Pzn., 1500 p. (3e prijs); G. Kuiper—H. J. Schut, —40 p.; Mevr. Tigche- laar-HoornsmanP. Tigchelaar, 2260 p.; Mej. G. Brouwer—Mevr. Kuiper-Kakebeeke', 2710 p.; A. SpeurT. Roskam, 2950 p. en C. Bregman—P. in 't Veld, —3990 p. (poe delprijs). e P Burgemeester Rehorst was bereid gevonden de prijzen uit te reiken, wat door hem op geestige wijze werd gedaan. Spreker dankte namens alle deelnemers de heeren Brussaard en P. Tigchelaar voor de schitterende organi satie; de heer en mevr. De Waal voor de gast vrijheid in de keurige zaal en de aardige trac- tatie; voorts de paren uit Julianadorp, er waren er tien, die door de enthousiaste deel name tot het welslagen van dezen bridge avond hebben meegewerkt. Gewonen werd: le door H .Schekkerman, Medemblik; 2e door Cor Kok, Medemblik; 3e door T. Wilkens, Medemblik; 4e door P, Kapteijn, Wieringen; 5e door N. Baardman, Wieringen; 6e door KI. de Groot, Medemblik; 7e door A. Katuin, Medemblik; 8e door Theo Nijboer, Medemblik. Mei: 2 2 Oriënteeringsrit M.C. De Veluwe. Prestatie-rit M.C. Rotterdam en" Omstr.. V.V.V. 2 Gezelligheidsrit M.C. De Mijnstreek. 2 Terreinkampioenschappen Drente te Norg 6 Dames-reunie N.D.M.C. 6 Oldehove-rit (puzzle-rit)Friesche M.C. 9 Lente-prestatie-rit M.C. Die Haghe. 9 Terreinrit Utr. Prov. M.C. 9 Openingsrit Tilb. M.C. 16 Terreinrit Deventer A. en M.C. 16/17 Prestatie-toertocht Haagsche M.C. 22 Terreinkampioenschap Zeeland. 23 Kaartleesrit M.S.V. De Arend. 24 Lente-avondrit Tilb. M.C. 29/30 Dumonceau Bekerrit door België en Luxemburg M.C. Zuid-Holland. 30 Betrouwbaarheidsrit M.C. Rotterdam en Omstr. V.V.V. 30 Amusementsrit Zenderensche M.C. 30 Gast-toerrit Roermondia. Juni: 6 200 c.c.m.-rit K.N.M.V. Terreinkampioensch. Overijssel. Moerdijkbrug-rit M.T.C. Dordrecht. Zomer prestatierit M.C. Leiden en Omstr, Clubkamp.). Behendigheidswedstrijd M.C. „Roermon« dia". Terreinkampioenschap Noord-Brabant, Sterrit M.C. Tilburg. 19/20 Zomernachtrit M.S.V. „De Arend", 20 Verrassingsrit Haagsche M.C. Wimpelrit Ned. Dames M.C. Knobelrit Zeister M.C. Gasttoerrit „Roermondia", Juli: 3/4 4 4 11 18 18 25 25 25 25 31 Nachtrit M. C. Rotterdam en Omstreken V.V.V. Amateursrit Rijkswijksche M.C. Clubkampioenschappen Tilb. M. C, Puzzlerit M.C. Die Haghe. Gasttoerrit „Roermondia". Zomerrit „Puzzlerit" Haagsche M.C. Puzzlerit M.C. Zuid-Holland. 3 trajectenrit M.C. Rotterdam en Omstr. V.V.V. Elfstedentocht Friesche M.C. 5e wisselbekerrit M.S.V. „De Arend". Nachtrit Tilb. M.C. D.O.K.-NIEUWS. Zondagmorgen hield D.O.K. een trainingsrit voor A.- en B.-klassers. De A.-klassers reden 45.5 km en de B.- klassers 36.4 km. De harde wind maakte nogal wat slachtoffers. Gestart waren 5 A.-klassers en 7 B-Was sers. De uitslag van A. was: 1. F. Zoons, 1 uur 26 min. 2. Jac. Snijder, 1 lengte. 3. P. Hol lander, 1 u. 32% min. De anderen opgegeven De uitslag van B. was: 1. Hoonaars 1 u 15 min. 2. V. Leeuwen, 1 u. 21 min. De rest opgegeven. 8 15 15 21 22 22 22 22 Augustus: Dominorit Zeister M.C. Terreinrit M.C. Assen en Omstr. Ronde Zuid-Holland M.C. Wassenaar en Omstr. Damesrit K.N.M.V. Terreinrit Utrechtsche Prov. M. C. Sterrit M.C., „Roermondia". Drentherit 3 M.C. Assen en Omstr. Limburgsche bergrit 4 M.C. De Mijn streek. Oriënteeringsrit M.S.V. „De Arend". 12 badplaatsenrit M.C. Rotterdam en Omstr. V.V.V. Junioresrit K.N.M.V. f/^Neder. Nachtrit 2 Haagsche M.C. 29 Foto zoekwedstrijd M.T.C. Dordrecht. 29 Knobelrit M.C. „Roermondia". 29 Vossenjacht Ned. Damse M.C. September: 5 Sterrit F.I.D.C.M. naar Parijs, terreinrit M.C. Leiden en Omstr. Amateurs-avondrit Rijkswijksche M.C. Prov. Ooriënteeringsrit M.C. Arnhem Omstr. Gasttoerrit „Roermondia". Jaarfeestrit op Duynrell M.C. Zuid-Hol land. Terreinrit duynrell 4 M.C. Wassenaar en Omstr. 9-/9fiS'ui"nSsrit M.S.V. „De Arend", oc a rovincienrit (nachtrit) Friesche M-C. 2b Onenteeringsrit M.C. Rotterdam en Omstr V.V.V. 26 Betrouwbaarheidsrit (tijdrit) M.C. „Roer mondia".

Heldersche Courant | 1937 | | pagina 8