Holland voetbalt tegen Zwitserland Binnenland K.N.V.B. N.H.V.B. De roofmoord te Vlissingen De kleermaker en de metselaar Tweede Kamerstukken Moord te. Groede Enkhuizer palingkoopman vrijgesproken Aardverschuiving heeft 7 dooden geeischt Werkloozensteun rijkszaak? Dc automoord te 's Gravenhage Groot risico voor onze ploeg bij even- tueele onvolledigheid. Experiment op onzen linkervleugel. De Zondag van 7 Maart a.s. staat weer in het teeken van interland-voetbal! Naar schatting een 40.000 menschen zullen zich dan uit alle deelen van het land naar het Olympisch Stadion, dat voor deze keer nog als strijd-arena uitveVkoren werd, begeven, terwijl het aantal luisteraars naar den heer Hollander, die voor de A. V. R. O. wederom zijn zoo populair geworden ver slag zal geven, eenvoudig niet te benade ren is. Dit keer is het Holland—Zwitserland, waarop zich zoo veler belangstelling con centreert. Twee ploegen van de kleinste landen van het Continent ontmoeten elkaar, hetgeen nog niet zeggen wil, dat de belangstelling daarvoor beperkt is tot de bewoners van die landen alleen. Niet in 't minst, want hoe klein de naties ook mogen zijn, hun voetbalploegen genieten een uitstekende reputatie en mogen tot de sterkste van Europa gerekend worden. Kansbespreking. Als we thans overgaan tot een bespreking van de kansen, welke zich natuurlijk uitslui tend bewegen op het thema, wint holland, ja dan neen, dan zijn we verplicht eerst de samenstelling van het Nederlandsch elftal te bekijken. Zooals het op papier staat, verschilt het niet veel met de ploeg, die in Düsseldorf zoo'n fraai resultaat bewerkstelligde. Slechts de Zwollenaar Heetjans is daaruit verdwenen en vervangen door den Feyenoord-man Vrauw- deunt. De linkervleugel wordt thans gevormd door hem en Van Nellen. Over deze formatie nu kunnen wij niet enthousiast zijn. Zooals we allen wel weten, is de D.H.C.-er geen, wat we het beste zouden kunnen noemen, een „ras"- voetballer, zooals b.v. zijn kleine overbuurman Frank Wels. Wil hij een goeden, dus voor het Nederlandsch elftal nuttigen, wedstrijd spelen, dan moeten vele factoren mèt hem zijn. En dan wel vooral zijn buurman op de linksbin nenplaats. Nu hebben wij het genoegen gehad Vrauwdeunt eens te zien spelen, zooals meestal in zijn club, op de reehtsbinnenplaats. Hij maakte daar een goeden indruk, was snel, handig en zat fel op den bal, zoodat zijn kleine gestalte hoegenaamd geen na- deelig gewicht in de schaal legde. Wat ons opviel was echter, dat hij uitgespro ken rechts is, d.w.z. hij deed wel eens wat met het linkerbeen, maar de afwer king was dan meteen minder fel cn minder zuiver. Ziet, dat vinden we geen gelukkige omstandigheid en het is dan ook hoofd zakelijk daarom, dat we van den linker vleugel niet veel verwachten. We hopen natuurlijk, dat we ons vergissen! Stel U nu verder eens voor, dat Bakhuys, wegens de gemelde bles sure aan den enkel inderdaad niet mee kan spelen, dan zou o.i. onze stormlinie wel eens te zwak kunnen zijn om voor de noodige doelpunten te zorgen. Er is sprake van, dat de AFC-er van Lun- gen, die men Zon dag j.1. nog in Den Helder heeft kun nen bewonderen eventueel de plaats van den HBS-er zal inne men. Behoeven we nog te zeggen, dat „Charles" niet in de schaduw van „Bep" kan staan? Over den rechtervleugel behoeven we ons geen zorgen te maken: Wels is er uitstekend „in" en Van Spaandonck heeft bewezen, dat hij zeker niet minder is dan De Bock. Ook de halflinie zal ongetwijfeld weer voldoen in de beproefde samenstelling Van Heel Anderie- senPaauwe. Blijft over de achterhoede met Halle in het doel en Wilders en Caldenhove op de backplaatsen. We zullen hopen, dat de Deventer reus de onzekerheid, die hem in Düsseldorf eenige fouten liet maken, thuis zal laten en dat de Blauw Witter, die dus ditmaal niet als invaller in de Oranjetrui verschijnt, maar als officieele plaatsvervanger van Mauk Weber, geen hinder zal ondervinden van de Zondag j.1. opgeloopen verwonding. Loopt het ons in deze opzichten niet tegen, dan zullen deze drie spelers het in hen gestelde vertrou wen heusch niet beschamen. Zoo ziet men dus, dat veel afhangt van het meespelen van Bak huys en kis hij meespeelt, of hij den wedstrijd op volle kracht zal kunnen uitspelen. We willen er hier even op wijzen, dat tijdens den wedstrijd alleen de doelver- dediger vervangen mag worden en dan alleen nog maar gedurende de eerste helft. Bakhuys mag zich dus zelf in de eerste plaats nog wel terdege te rade gaan of h\j zich beschikbaar stelt, want hij neemt een groote verantwoordelijkheid op zich! De Zwitsers. Wat de Zwitsers betreft, zij komen met een sterk elftal naar onze hoofdstad, waarvan de meeste spelers zeer geroutineerd zijn en waar van enkelen een of meerdere keeren tegen Nederland zijn utgekomen (Xam Abegglen, aanvoerder Minelli, rechtshalf Guinchard). Zij zullen ongetwijfeld een keurige partij voetbal laten zien en hun speltype zal niet veel ver schillen met het onze. Het komt ons echter voor, dat zij niet van die kracht zjjn als des tijds in Milaan, toen zij ons sterke Neder- landsche elftal met 32 klopten en voor ver dere deelname aan de wedstrijden om het Wereldkampioenschap uitschakelden. In nor male omstandigheden zouden we dan ook wel een overwinning voor de onzen durven voor spellen, maar gezien boven aangehaalde be denkingen, gaan wij thans niet verder dan een gelijk spel. Speelt Bakhuys op volle kracht, dan ligt een kleine overwinning bin nen het bereik der Oranjehemden. En thans maar weer afgewacht, wat Ko ning Voetbal ons zal brengen. De zekerheid ning Voetbal ons zal brengen. De onzekerheid en houdt ons bezig tot het laatste fluitsignaal van scheidsrechter Baert (België) zal hebben geklonken. Good Luck, Oranjehemaen! AFDEELING I. Reserve derde klasse A. Om elf uur speelt KFC III op eigen terrein tegen de kampioenscandidaat Hollandia II. Eerste Klasse D. Atlas zal om 10 uur opnieuw voor twee punten trachten te zorgen op eigen veld tegen de Held. Boys, die zich echter zeker niet zoo maar gewonnen zullen geven. HRC 4, op de puntenjacht, ontvangt om 10 uur JVC, dat eenigen tijd niet gespeeld heeft en wellicht de vlag zal moeten strijken. Zeemacht zal op een taaie bezoeker moeten rekenen (12.30), daar Petten de punten zelf ook gebruiken kan. Tweede 'Klasse E. Schagen 2 gaat een volgende stap naar het kampioenschap doen om 11 uur in Enkhuizen tegen West-Frisia 4. Oppassen, geelzwarten! OKBStis^idvogels 2 gaat om 11 uur. Sport is vrij. Tweede Klasse F. Helder 4 ontvangt Watervogels 2 om 10 uur. W. moet beter oppassen dan tegen Hel der 5, om haar kansje niet te verspelen. Succes 2—HRC 5 (11.15) zal hopelijk nu eens doorgang kunnen vinden. Een Wieringer zege, die in de lijn ligt, beteekent practisch het kampioenschap. Derde klasse F. HRC 6 ontvangt Atlas 2 (10 uur), dat niet onmogelijk de dupe wordt van den befaamden geest in Racings zesde. Atlas 2 hoeft echter niet te verliezen om Cocksdorp kampioen te maken, want C. zal zelf voor de benoodigde 2 punten zorgen om halftien op het Heider- terrein tegen Helder 6. Vierde klasse G. Texel 3 treedt op eigen grond aan tegen Tex. Boys 2 en zal de zege thuis houden (12 uur). Vierde Klasse H. Petten 2 klopt om 11 uur het bezoekende Succes 4. Junioren A. KFC a wint van Alcmaria a, terwijl OSV a korte metten maakt met ZFC a. Adspiranten: In de afd. K bindt Alcmaria om 10 uur thuis den strijd aan met Schoorl a. Om 12 u. moet DTS a aan de Alkrn. Koys b adsp. het hoofd bieden te Alkmaar. Bergen b moet in afd. M om 11.15 naar Alcmaria d, terwijl Koedijk a om 12 uur een bezoek aflegt bij Alkm. Boys c. Succes a zal in afd. R. opnieuw trachten baas te blijven over HRC b (10 uur), nu op Wieringen. Helder cHRC d in afd. S is voor de wit- jakken (12 uur). In afd. T wint Helder e uiteraard van Helder f (11.30). WIJZIGINGEN N.H.V.B.-PROGRAMMA. In het N.H.V.B.-programma voor Zondag a.s. dat elders in dit blad staat afgedrukt, dienen de volgende wijzigingen te worden aangebracht: 1 D: AtlasHeld. Boys uitgesteld. 2 E: Schagen 2W. Frisia 4 uitgesteld. 2F: Succes 2H.R.C. 5 gaat niet door. Wat 3F betreft, in deze afdeeling wordt Cocksdorp kampioen door een overwinning op Helder 6. De wedstrijd wordt gespeeld om half tien op het Helder-terrein. Junioren A: K.F.C. aAlcm. Victr. a vervalt. ZIEKENVERZORGING. Minister zegt verschillende wij zigingen toe. Wijziging van den weistandsgrens Nadat de Memorie van Antwoord betref fende het wetsontwerp tot regeling der Zie kenverzorging was ingezonden, heeft een mondeling overleg tusschen den minister van Sociale Zaken en de bijzondere commis sie plaats gehad. Van dat overleg is nu aan de Kamer me- dedeeling gedaan. Het gaf aanleiding tot verschillende wijzigingen, welke, in een na dere nota van wijziging vereenigd, aan de commissie werden toegezonden. Deze zesde nota van wijziging ging ver gezeld van een nader gewijzigd ontwerp van wet. De toegezegde wijzigingen komen in hoofd zaak neer op enkele minder belangrijke re- dactioneele wijzigingen. Ten aanzien van de weistandsgrens stelde de commissie echter de vraag of deze in art. 9 niet zou kunnen vervallen of althans op een vrij hoog bedrag zou kunnen worden ge steld. indien een gedifferentieerd tarief werd ingevoerd. De minister verklaarde zich bereid de mogelijk heid van een gedifferentieerd tarief in overweging te nemen. Tegen het geheel doen vervallen van de wei standsgrens bleef bij den minister ernstig bezwaar bestaan. Wel deelde de minister mede, dat het zijn be doeling is. te bevorderen, dat krach tens de overgangsbepalingen wordt afgezien van den eisch van een weistandsgrens ten aanzien van die fondsen, die zulk een grens op dit oogenblik niet hebben. WETSONTWERP TEGEN DIENST. NEMING IN SPANJE. Voorbehoud tot het nemen van maatregelen. Ingediend is een wetsontwerp „Voorbe houd tot het nemen van maatregelen met het oog op de vijandelijkheden in Spanje". In de Memorie van Toelichting, welke is onderteekend door de ministers van buiten- landsche zaken, justitie, financiën, defensie, waterstaat, handel, nijverheid en scheep vaart, en koloniën, wordt o.a. het volgende gezegd: Het overleg in de z.g. non-interventiecom- missie te Londen, en de door deze commis sie gedane aanbevelingen geven aanleiding tot verschillende maatregelen, waar voor in onze wetgeving een grondslag ontbreekt. Gedacht wordt hier in de eerste plaats aan een verbodsbepaling met betrekking tot het dienstnemen bij de strijdkrachten in Span je. Wel werd zulk dienstnemen reeds zoo veel mogelijk tegengegaan, door de gepu bliceerde maatregelen inzake de afgifte van paspoorten voor reizen naar Spanje, een bepaald verbod met strafbaarstelling van zoodanige dienstneming behoeft een wette lijke basis. Een algemeene maatregel van bestuur strekkende tot het tegengaan van het ver voer met Nederlandsche schepen van wa pentuig ën vrijwilligers naar Spanje, ge grond op de sanctiewet 1935, verkeert reeds in een vergevorderd stadium van voorberei ding. Wegens den spoedeischenden aard van deze aangelegenheid is, overeenkomstig art 71 van de wet op de staatsinrichting van Nederlandsch-Indië, afgezien van het hoe ren van den volksraad van Nederlandsch- Indië. Een oude veete misdadig beslecht. Gisterenmiddag omstreeks vier uur heeft op den Breskenschedijk te Groede de 45- jarige landbouwer F. G. op den 30-jarigen A. W. een schot gelost, dat dezen in het hart trof. De man was vrijwel op slag dood. Omtrent de aanleiding tot, het gebeurde vernemen wij, dat de landbouwersknecht vergezeld was van zijn baas, boer D., die herhaaldelijk oneenigheid schijnt te heb ben gehad met den landbouwer F. G. Toen het tweetal gistermiddag op den hoogen dijk G. ontmoette, kwam het tot een hevige woordenwisseling tusschen D. en G., waar bij de knecht A. van der W. de partij van zijn patroon trok. Plotseling haalde. G. een revolver te voor schijn, waarmede hij een schot loste op W„ die even later ineen zeeg. Onmiddellijk schoten eenige voorbijgan gers toe, terwijl enkelen den rijksveldwachter waarschuwden. Deze arresteerde den dader en bracht hem naar de marechaussée-kazer- ne te Breskcns. G. staat zeer ongunstig bekend. Het lijk van het slachtoffer is door de po litie in beslag genomen. De dader heeft aan de politie verklaard, dat hij uit noodweer heeft gehandeld, daar hij door de twee anderen, die schoppen en ander landbouwgereedschap bij zich hadden, zou zijn bedreigd. De verslagene laat een vrouw en drie kin deren achter. DE DADERS ZIJN OP ONMEN- SCHELIJKE WIJZE TE WERK GEGAAN. Men heeft thans nader kunnen vastel- len. hoe de gruwelijke roofmoord op de beide oudjes te Vlissingen zich moet heb ben toegedragen. Het is het echtpaar Lauwereins, dat aan den Koningsweg 47 het café „Keersluis" exploiteert, dat slachtoffer is geworden van deze laffe misdaad. De melkboer die het misdrijf ontdekte, vond den 75-jarigen man links op den grond liggen en de 63-jarige vrouw rechts. Het politic-onderzoek, dat terstond is in gesteld. geschiedde door hoofdinspecteur Q. van Vugt, inspecteur A. A. van Damme en eenige rechercheurs. De slachtoffers werden eerst gebonden. Toen wij even nadien bij café „Keer sluis" kwamen was de commissaris zoo welwillend om toe te staan de plaats van het misdrijf te betreden, waarbij natuur lijk de noodige voorzichigheid moest wor den betracht, om geen sporen te vernieti gen. Geheel links in het café lag de hoog bejaarde Lauwreins. Het was opmerkelijk, dat dit slachtoffer geheel gekleed was, het geen er op schijnt te wijzen, dat de moord gisteravond heeft plaats gevonden. De man maakt namelijk absoluut niet den indruk van iemand die door onraad opgeschrikt, haastig een paar kleedingstukken heeft aangeschoten en toen overvallen werd, maar was geheel gekleed, zooals dit over dag het geval pleegt te zijn. Links in de borst in de hartstreek was een diepe snede in de klecding, welke wel door een mes steek zal zijn veroorzaakt. Een feit. dat sterk de aandacht trok, was dat zich om den rechterenkel een breede grof linnen band bevond, welke niet tot de klecding schijnt te behooren. zoodat men zich af vraagt of getracht is het slachtoffer te binden. Aan de rechterzijde van het café lag het lichaam van de 63-jarige echtge- noote van den vermoorden caféhouder, na tuurlijk staat nog niet definitief vast, maar men neemt aan, dat zij zich reeds ter ruste had begeven, naar beneden kwam omdat zij onraad bemerkte en toen op haar beurt door den dader of de daders werd aange vallen. Hierop wijst het feit dat de vrouw in tuigen Vrijdagavond op het Spui heeft ge staan bij de onderhandelingen over den verkoop van den citroenauto waarin later op den avond de moord is gepleegd en wiens aanmelding door den commissaris van politie werd verzocht, heeft den oproep nog niet beantwoord. Het onderzoek wordt krachtig voortge zet. In sake de kwestie Ds. Bik. Het hof te Amsterdam heeft gisteren uit spraak gedaan in de strafzaak tegen een Enkhuizer palingkoopman, die er van werd verdacht den burgemeester van Enkhuizen te hebben bcleedigd. De politierechter had hem twintig gulden boete, subs. twintig dagen hechtenis op gelegd. Het betreft hier een ruzie welke gerui- men tijd geleden, tusschen eenige Enkhui zer palingkooplui en Ds. Bik uit Enkhui zen op de pont over het IJ ontbrandde. De palingkooplui hadden zich toen wegens beleediging te verantwoorden. Een meineed zaak tegen eenige getuigen a décharge kwam uit dit proces voort, evenals een ci viel proces daar de predikant schadevergoe ding „ter betering van de schade geleden in eer en goeden naam" vorderde. Bij deze gelegenheid zou een der palingkooplui heb ben gezegd dat de burgemeester die als getuige a décharge door Ds Bik was ge dagvaard een onjuiste verklaring aflegde. De burgemeester diende hierop een aan klacht wegens beleediging tegen den man in. Het hof vernietigde het vonnis van den politierechter en sprak den verdachte vrij. Zeiien slachtoffers w. o. vier kinderen. Het blijkt, dat bij de overstrooming en de daarop volgende aardverschuiving bij het radiostation Malabar zeven personen zijn gedood. Het water zocht een uitweg en vormde een stroom van 300 meter breed in de rich ting van het radiostation. Het huis, be woond door de familie van Slooten, werd tegen den grond geslagen. Een koeliever- blijf. waar vier families waren onderge bracht, werd vernield. Een inheemsche jon gen bekwam een schedelfractuur en is over leden. Twee kinderen van een mantri-hoofd verpleger werden dood aangetroffen, even als twee kinderen, een Hadji (inlander die den tocht naar Mekka heeft gemaakt) en zijn echtgenoote. Vier personen zijn gewond en werden in het Juliana-ziekenhuis opgenomen. Een antenne van het radiostation kwam neer op de hoogspanningsleiding waardoor het licht gedurende anderhalf uur was uitge schakeld. Het radiobedrijf werd stilgelegd om ongelukken te voorkomen. De omvang van de schade is nog niet bekend. Twee Europeanen, de heeren Varkevisser en Broer, alsmede anderen, werden door den stroom meegesleurd (reeds gisteren werd gemeld, dat de heer Varkevisser ge wond was). De regens zijn opgehouden, zoodat ver der gevaar is geweken. nachtgewaad was en slechts enkele, blijk baar inderhaast aangetrokken kleedingstuk ken droeg. Vooral dit slachtoffer was op vreeselijke wijze toegetakeld. Het gelaat zag er uit op een wijze waarvan wij de be schrijving den lezers willen besparen, tei- wijl groote bloedplassen op den vloer \an het café werden aangetroffen. Dat roof de aanleiding tot de daad is, kan niet in twijfel worden getrokken. De geldlade in het buffet is geopend en de da der of daders zijn blijkbaar zeer overhaast te werk moeten gaan, daar op den grond, achter het buffet, vele geldstukken verspreid liggen. Op de bovenverdieping is alles over hoop gehaald. Alle kasten zijn geopend en de inhoud doorsnuffeld. Zelfs zijn matras sen en kussens opengesneden om te zien of daarin iets waardevols geborgen was. Het is niet uitgesloten, dat de daad door een bezoeker van het café is gepleegd, daar op een tafeltje midden in het café twee le dige glaasjes staan, hetgeen er op zou kun nen wijzen, dat de caféhouder met een klant heeft zitten praten en toen overvallen en vermoord werd. Men stelt een onderzoek in om een in een grijze jas gekleeden man op te sporen, dien men gisteravond het café heeft zien 'oetre- In de omgeving van café „Keersluis" dat recht tegenover de gelijknamige brug over het Kanaal door Walcheren is gelegen, ston den gisterochtend zeer veel belangstellenden, die met deernis en verontwaardiging het gebeurde bespraken. In deze omgeving heeft een dergelijk misdrijf nooit eerder plaats gehad. De Amsterdamsche politiedes. kundige te Vlissingen. De Amsterdamsche politiedeskundige, de heer van Ledden Hulsebosch, is gistermiddag te Vlissingen aangekomen, waarna hij zich onmiddellijk naar het café heeft begeven. Het onderzoek is thans in vollen gang. Het Parket uit Middelburg heeft gister morgen een onderzoek op de plaats van het misdrijf ingesteld, en zich des middags op nieuw naar het café „De Keersluis" begeven waar de politiescheikundige, van Ledden Hulsebosch met zijn assistent gedurende eenige uren de situatie heeft onderzocht. Omtrent de bij het onderzoek verkregen resultaten, kan in het belang der na sporingen, momenteel geen nadere mededee. lingen worden gedaan. De lichamen der slachtoffers bevinden zich nog in de wo ning, die onder politiebewaking staat en waartoe niemand wordt toegelaten. Hedenochtend om elf uur wordt Dr. Hulst uit Leiden verwacht, om op de lijken der slachtoffers sectie te verrichten. Be metselaar O., die zijn kleermaker mishandeld ha$, omdat deze hem voor de be taling van een geleverd cos- tuum aansprak, werd gisteren door het Hof tot 2 weken ge vangenisstraf veroordeeld. Be Advocaat-generaal had bevestiging van het vonnis van de rechtbank gevraagd, waarbij vardachte tot 5 wer ken was veroordeeld. Een arme mets'laar Bestelde een pak, De kleermaker kwam hem Om 't geld op zijn dak. De metselaar had niet Hij raasde en sprak: „De deur uit! Niet goeds^1 iks... Dan maar met een smak!". 't Coupeurtje had óók niet En beiden platzak Begonnen te samen Een strijd om den „plak". Kleermaker is ziek nu, De metselaar mak Een plechtige rechter, Die 't laatste woord sprak. EERVOL ONTSLAG VERLEEND AAN KOLONEL VAN DER HAAGEN. Verleden week berichtten wij, naar aanlei ding van ons verstfekte gegevens, dat de hoofdofficier van den Marinestoomvaart dienst der le klasse, kolonel A. C. van der Haagen, ontslag uit 'slands dienst had ge vraagd. Bij Koninklijk Besluit van gisteren is hem met ingang van 1 Mei 1937 dit ont slag eervol verleend, onder dankbetuiging voor de langdurige en zeer goede diensten, door hem den lande bewezen. Een Nijmeegsche motie. De gemeenteraad van Nijmegen heeft gis termiddag met algemeene stemmen een mo tie van Mr. B. Q.. Smeets, namens de R.K. Raadsfractie ingediend, aangenomen. In deze motie wordt de wenschelijklieid uitge sproken, dat de voorziening in de nooden van werkloozen en behoeftigen, behoort te worden gezien als een rijksaangelegenheid, zoodat de kosten dezer voorzieningen als een rijkszaak moeten worden behandeld. B. en W. worden uitgenoodigd stappen te doen, dat ten aanzien van de betaling der kosten voor werkloosheidsvoorziening en armenverzorging een rijksregeling tot stand komt. Hiertoe verklaarden B. en W. zich be reid. Verdachte L. wordt in het Huis van bewaring gehouden. Naar wij vernemen wordt de gearresteer de L. die verdacht wordt als dader of als medeplichtige in de zaak van den moord op den garagehouder H., op den Bezuiden- houtscheweg te 's-Gravenhage, in afwach ting van het verder justitieel onderzoek in het huis van bewaring gehouden. De onbekende jongeman die volgens ge- Nederland (Oranje-zwart); WELS (Unitas) PAAUWE (Feijenoord) HALLE (Go Ahead) VAN SPAANDONCK (Neptunus). WILDERS (BI. Wit) ANDERIESSEN (Ajax) BAKHUIJS (H.B.S.) CALDENHOVE (D.W.S.) VAN HEEL (aanv.)" (Feijenoord) VRAUWDEUNT (Feyenoord) VAN NELLEN (D.H.C.) G. AEBI (Servette) XAM ABEGGLEN (Grasshoppers) N.N. FRIGERIO (Youag Fellows) VERNATI (Grasshoppers) P. AEBI (Young Boys) GUINCHARD (Servettey JOBET 3ern) LEHMANN (Lausanne) SCHLEGEL (Young Fellows) BICKEL (Grasshoppers) Zwitserland (Rood-wit) BAKHUIJS

Heldersche Courant | 1937 | | pagina 3