Het nieuwe Feyenoord-stadion officieel geopend. Het instiuctieraartuig .Prinses Juliana" van het Onderwijsfonds voor de Scheepvaart te Amsterdam, dat te Arnhem veigioot en verbouwd is, is Zaterdagmorgen in de Amsterdamsche haven teruggekeerd Een overzicht van de geweldige drukte, die er op het vliegveld Ypenburg heerschte tijdens de demonstraties met diverse vliegtuigen, die op den Tweeden Paaschdag werden gegeven Het nieuwe Feyenoord-stadion te Rotterdam is Zaterdag officieel door den vertegenwoordiger van H. M de Koningin, jhr. mr. De Beaufort, geopend. Het doorknippen van het lint Jeugdige charme op het mandoline-concours, dat, uitgeschreven door het mandolinegezelschap .Aeoline", 2e Paaschdag te Rotterdam is gehouden Op Waalsdorp te den Haag zijn gedurende de Paaschdagen hockeywedstrijden gehouden, waaraan verschillende buiten- landsche clubs deelnamen. Dat het er somstijds .heet toeging, bewijst bovenstaande foto Burgemeester Korthals-Altes (rechts met hoed) helpt de Markelosche jeugd bij het aansteken van de stroopop, waarmede het traditioneele Paaschvuur te Markelo ontstoken werd Spelmoment uit den voetbal wedstrijd P.S. V. Be Quick om het kampioenschap van Neder land, welke 2e Paaschdag te Eindhoven is gespeeld, en waarin P.S.V. een 4 0 over winning wist te behalen J. H. Rijk, winnaar van de motorwedstrijden de 350- en 500 c.c., die Mr- F- J- D. C Egter van Wissekerke, wien op zijn verzoek eervol ontslag Maandag (2e Paaschdag) te Alkmaar zijn gehouden verleend is als burgemeester van Brielle t

Heldersche Courant | 1937 | | pagina 8