Bfenland Binnenland Cultuk revolutie in Albanië Mexicos critiek op de niet-inmenging Nieuwe Nederlandsche gezant in Boekarest Proviand voor oorlogstijd Een Duitsche krant over de Hollandsche voorspoed Kolniale tentoonstelling te 7rankfort a. cl» Main Japan doet niet mede aan bewapeningswedloop De beschieting van de „Mar Caspio" Een muis» die zingt Naar regeling van hef Bessarabisehe vraagstuk Een mummie, die niet gebalsemd was Onze handel met Sovjet-Rusland Brandstichtend echtpaar Kind uit raam gevallen Nederlandsch stoomschip ontmoet drijvende mijn De tmmedaansche sluier valt... Kort voorl>eilige Paaschfeest vond dit ïaarin Albecn *r°° "gefeest der gehee Ie bevP. in het bl'zonder echter van de Alfrhe vrouwen plaats: De reeds lang en aangekondigde wet, vol gens welke Albaneesche jrouwen, die immers voft Srootst®,jjeet1 Mohamme- daansch zijief mecr 'r&ditioneelen sluier inogfaPen e F.uropeesch moeten kle. wordt onmiddellijk na de Paaschda^e:i kracht, groot genoegen van de Alb«che dames. Daarmede volgt, aldus onzf'R-, correspondent, koning Zogoe het \«elcf van den grooten Kemal Pasja en bet laatste land op het Europeeschftinent, dat op de bezoekers nog een .Aischen inoiuk maakt, mo- derniseert zin een zeei snel tempo. T))loed van een jonge gravin. Er warentrdaad groote moeilijkheden te overwintvooral van de zijde van de Mohammedcbe geestelijkheid en mis- schien, zoo jpelen de Albaneezen, had koning Zoget tenslotte toch niet ge waagd, zijnU'dening van kracht te doen worden, incde jonge schoone Hongaar- sche gravinnna Mikes er niet was ge weest. Watt Hanna Mikes met den val van den si in Albanië te maken? Oh! zeer veéi wordt n.1. op het oogen- blik als demolijke verloofde van den koning besiwd, maar zij wil slechts trouwen, ir hij zekere moderne maat regelen in land treft. 's Konings moderniteiten. Koning Z heeft reeds zeer veel voor haar gedaaij heeft, toen zij korten tijd geleden bij bezoek was, zijn kasteel la ten modernen en bovendien is 't sinds dien met danleg van goede autowegen begonnen. r.s bindt hij den beslissenden strijd aan i de oude zeden en gebrui ken. Toch heetze strijd hem - indien men van de covatieve Mohammedaansche kringen af hem zeer populair ge maakt. Hetootste gedeelte van de Al- baneesche onen moest sinds lang al niets meer den sluier hebben en over tredingen vle oude wet waren dan ook aan de orcan den dag. Het feest, dat men dezer en uit vreugde over den val van den sh vierde, was dan ook zonder een' wankla vrouwen koopen niev'we klee Het rheesrheugen zich intusschen de [Albaneeschioplieden. Reeds weken gele den hebben groote voorraden stoffen op gekocht, wiit moderne kleeren worden gesneden. Eagelijks komen nieuwe voor raden japon uit Zuid-Slaviö, Italië. Hon garije en Renië, hoeden uit Tsjecho-Slo- wakije en dschoenen, zijde en parfums uit Frankrhan. Natuurlijn er in Tirana ook een groot warenhuis r Europeesch voorbeeld ge bouwd wor Kortom, de cultureele revo lutie is in en gang en zij zal haar kro ning vindei het huwelijk van koning Zogoe met Hongaarsche gravin. OP ZOINAAR DE „VLIEGENDE HERTOGIN". Het zoeknaar het vermiste vliegtuig van de hein van Bedford, heeft nog steeds geereultaat opgeleverd en wordt dan ook nogeds voortgezet. Gisteren is in de kerk te burn een herdenkingsdienst .voor de hein gehouden. De Spaansche regeering behoort door de Volkerenbondsstaten te worden geholpen. De Mexïcaansche regeering 'heeft, zooals wij gisteren reeds meldden een nota doen overhandigen aan den secretaris-generaal van den volkenbond, waarin o.a. wordt ge zegd: „De Mexicaansche regeering acht het haar plicht met alle middelen waarover zij beschikt te werken voor den vrede en alles te doen om een einde te maken aan den strijd in de Spaansche republiek. Dienovereenkomstig doet de regeering een beroep op de gevoelens van menschelijkheid van alle leden van den Bond, want de wijze waarop men heeft getracht de zoogenaamde niet-inmengingspolitiek door te voeren, heeft tengevolge gehad dat aan Spanje de hulp onthouden werd, welke de wettige regee ring van dit land logischer wijze mocht verwachten van de staten waarmede zij normale diplomatieke betrekkingen onder hield, overeenkomstig het internationale recht". Vervolgens wordt er in de nota op gewe zen, dit door het niet medewerken met de grondvettige autoriteiten van Spanje de strijd voi'dt verlengd en dat het deelnemen van butenlandsche elementen aan den strijd de mojelijkheid van internationale compli caties Kleren dag meer dreigend maakt. „Mexeo kan niet toestaan, dat, terwijl men zip medewerking vraagt voor het op lossen an de wereldproblemen, men poogt zijn vrdebrengende actie te beperken." De nta besluit met de verklaring. „Mexi co is an oordeel, dat neutraliteit moet worden uitgelegd in overeenstemming met de edel beginselen van den Volkenbond, welke qn vastgesteld in het handvest en dat in «vallen van militairen opstand als in Spuje, onderscheid moet worden ge maakt tusschen de regeering, welke het slachtc'fer is van een aanval en welke men alle rruerieelen steun moet geven, en den aanvatr, welke men niet moet vergemak- kelijke den strijd te vervolgen en meer bloedifte maken". DE RI VAN SCHUSCHNIGG NAAR ROME. Niet Zate? zooals was afgekondigd, maar in derste dagen van de volgende week zal Sechnigg naar Rome gaan. De koninp koningin zullen met hun 'gevolg en Co als vertegenwoordiger van Mussolini ojApril naar Boedapest gaan Van tot 25 April zaT te Frankfort a.d. Main e koloniale tentoonstelling worden gehoud, teneinde het Duitsche volk een historis overzicht te geven van hetgeen de Duilhers in het verleden op koloniaal gebied it stand hebben gebracht. Deze tentoon)] Iing beoogt tevens, den nadruk te legg<op de Jjeteckenis voor Duitschland van koiiën voor de verschaffing van grondstlen. Andere afdeelingen zullen ge wijd zi. aan de scheepvaart, spoorwegen en luclbrvoer. Duitsche prestaties op het gebied n school- en kolonisatiewezen in overzeese gewesten, en werken oji het terrein r liefdadigheid en beschaving. Na VAN MEXICO OVER DE NIET-INMENGING. Beroep op de Staten, leden van den Volkerenbond. De deiatievvan Mexico heeft den secre- taris-gemal van den Volkerenbond een no ta overldigd, waarin de regeering van Mexico aar standpunt uiteenzet in de kwestie :r niet-inmenging. De Meaansche regeering doet een be roep opl staten-leden van den Bond, een einde teiaken aan de „tegenover Spanje bedrevemrechtvaardigheid" en het einde van denirgeroorlog te bespoedigen. De nobeantwoordt de aan het adres van Mexico !>r zekere leden der niet-inmen- gingscoriissie gerichte critiek aangaande hulpverfing an de regeering van Va- lencia. F-;-««r «-f i. VRLAG 2 APRIL 1937. Hilversum Algemeen igramma, ver orgd do,or den KRO. 8.00—9.15 eni.OO GramoDonplat' 11.30 Bijbelse causerie. 12.00 Bericht* 12.15 KRO-orkt (Om 1.00 Medis -he causerie) 2.00 Orgelcontt. 3.00 Gramofocplaten. 3.15 De KROielod sten m Uv. solist en gr.- platen. 5.00 Gramofo*piaten. 5.10 KRO-orkit (Om o.)0 Land- en tuin- bouwhalfuul. 7.00 Berichten 7.15 Belastingraatje. 7.35 Musica cthoiica. 8.00 BerichtenANP. Mededelingen. 8.15 Revue-prgramma m n.v. solisten en de KRO-Melodtten. 9.00 Gramofocipiaten. 9.15 KRO-Syuphonie-orkt m.m.v. soliste. 10.30 Berichtei ANP. 10.40 De KRGBoys m-W-X solist ei grampl 11.3012.00 Cramofoonp aten. Hilversn. 8.00 VA 10.00 VPRO. 10.20 VARA. 12.00 AVRO. VARA. 7.30 VPRO. 9.00 VARA. 10.40 V. n.oo VARA. 8.00 Grarrnpjaten. 10.00 Moijijding. 10.20 Cau! 0Ver de geschiedenis der Ned. Arbeideieging (Gr.pl.), orgelspel en declama'. 11.30 Causyoor de werkloozen. 12.00 Kovaajos' orkest en gram.pl. 2.00 Declai 2.30 GramVdaten. 2.50 A'danfc>0litie-Mannenkoor „Euterpe". 3.15 AVRC^oj-kest. 4.00 Grammaten. 5.00 Kind er e 5.30 De RauJ 6.30 Politieijojournaa^. 6 50 Gramoiiaten. 7.00 Hoofdi^t Ned. Arb^g-weging, 7.20 Gramofaten- 7.30 BerichtjQ P 7.35 Een hal. b;j Culemborg 8.00 Haydn-igt 8.30 Menschi dieren. 9.00 Opera-cq m.m.v. solisten, het VARA- Groot-orkei bet R'damsch Philh. koor. 10.00 Orgelsp 10.30 Berich{-s-p> 10.40 Avondit 11.00 JazzimifQr.pl.). 11.3012.00 Woonplaten. hten uit de geschiedenis der Rijzende Kerk te Saito verdedigt de Japansche vlootplannen. Aan het jaarlijksche diner van de Japan sche vereeniging in de Vereenigde Staten „Usa Hiros", heeft de Japansche ambassa deur, Saito, de herbewapeningspolitiek van Japan verdedigd. Hij wees op de handelsbe trekkingen tusschen Japan en de Vereenigde Staten en verzekerde dat de herbewapenings politiek van Japan ten doel heeft de verbin dingslijnen van Japan met zijn voornaamste buitenlandsche markten, zooals de Vereenig de Staten, te beschermen. De uitgaven voor het leger rechtvaardigde hij met de noodzakelijkheid voor Japan om voldoende legersterkte te hebben om zijn eigen veiligheid en die van Mandsjoekwo te verdedigen. Tenslotte wees hij er op, dat de scheeps- typen, welke Japan bouwt, bestemd zijn om de kusten te verdedigen en niet geschikt voor het voeren van een overzeeschen. oor log. Japan tracht op economische wijze een vloot te bouwen, welke aan zijn behoeften voldoet, met andere woorden, het wil niet deelnemen aan den bewapeningswedloop. Fransche repressaillemaatregelen te verwachten. Naar de „Daily Telegraph" meldt, stelt de Fransche regeering een onderzoek in naar de omstandigheden, waaronder het Spaan sche s.s. „Mar Caspio" Dinsdag door gewa pende treilers der Spaansche opstandelin gen is aangevallen. In het bijzonder hebben de plaatselijke autoriteiten opdracht gekre gen, na te gaan of de aanval, zooals de ka pitein van dé „Mar Caspio" heeft beweerd, in de Fransche territoriale wateren is ge schied, en of zich oorlogsmateriaal en muni tie onder de lading bevond. Het is mogelijk, dat, indien het onderzoek dit rechtvaardigt, repressaille-maatregelen zullen worden genomen. In Januari j.1. heeft de Duitsche regeering in dit opzicht een precedent geschapen door beslag te leggen op twee Spaansche vracht schepen, als repressaille voor de in beslag neming van de lading van een Duitsch schip door de Baskische regeering, en deze ter beschikking te stellen van de opstande lingen. Het is niet mogelijk, dat dit voorbeeld navolging zal vinden. Do regeeringspersdienst meldt, dat de heer L. G. van Hoorn, thans gezant te Wee- nen en Budapest, dezer dagen benoemd zal Worden tot H.M.'s gezant te Boekarest. De heer van Hoorn, die op zijn nieuwe standplaats dr. Hubrecht opvolgt, is in 1SS8 in Amsterdam geboren. In 1912 werd hij werkzaam gesteld op het departement van btiitonlandsche zaken en in 1914 benoemd tot gezantschapsattaohe in algemeenen dienst en tijdelijk gedetacheerd bij het Ne derlandsche gezantschap in Parijs. In 1919 werd de heer van Hoorn bevor derd tot gezantschapssecretaris en als zoo danig overgeplaatst naar Tokio. In 1922 keerde hij naar Nederland terug en werkte eenigen tijd op het departement van bui tenlandsche zaken in den Haag, doch in het einde van hetzelfde jaar werd hij reeds benoemd tot secretaris van het gezantschap in Boekarest, waar hij tot 1925 bleef. In middels was hij bevorderd tot gezantschaps secretaris 1ste klasse. In laatstgenoemd jaar werd de heer van Hoorn benoemd bij onze legatie in Kopenhagen en ging het volgend jaar a's gezantschapsraad naar Rome. 0(„\.! hier bleef hij niet lang, want in 1927 zond-de regeering hem naar Washing ton. In 1932 werd hij naar Europa terugge roepen en benoemd tot tijdelijk zaakgelastig de in Weenen en Budapest. Hem werd in datzelfde jaar den persoonlijken titel van buitengewoon gezant en gevolmachtigd mi nister toegekend. De heer van Hoorn is ridder in de orde van den Neclerlandschen leeuw en Officier in de orde van Oranje Nassau. Gevange in een balletschool. In den Moskoüsch en di A-en tuin trekt een muis, die er overigens heel gewoon uitziet, de algemeene aandacht. Zij zingt namelijk dag en nacht als een kanarievogel. Zij werd aldus de N.R.Crt. eenige dagen geleden in een muizenval gevonden, die in een Mos- kousche balletschool was opgesteld. De leer lingen van deze school hadden zich reeds maandenlang verwonderd over klanken, die op het zingen van een vogel geleken, welke van achter de muren en vooral achter de boekenplanken vandaan kwamen. Tegelij kertijd werd ook geconstateerd, dat er een muis in huis moest zijn en daarom zette men een val op. Groot was de verbazing toen men den volgenden morgen het zin gen van een vogel hoorde, dat uit de mui zenval kwam. Daarna bracht men deze zeldzame muis naar den dierentuin van Moskou en werd het diertje in een vogel kooi gestopt. Rusland zon afstand willen doen van dit deel van het vroegere Tsaristische Rusland. Ofschoon hiervan geen officieele bevesti ging is te verkrijgen, meent men in gezag hebbende politieke kringen te weten, da' Sovjet-Rusland binnenkort de souvereiniteil van Roemenië over Bessarabië zal erkennen. Sinds de Bolsjewistische revolutie en het verdrag van Versailles is Bessarabië voortdu rend een twistappel tusschen Rusland en Roemenië geweest, daar beide landen op dit gebied rechten deden gelden. Naar men verklaart, zou Moskou, op aan dringen van Parijs en Praag, zich niet lan ger verzetten tegen het verlies van dit deel van het Russische grondgebied, waartegen over de Roemeensche minister-president, Ta- tarescoe, zou beloven, maatregelen te nemen tegen de anti-Russische propaganda, die in Roemenië door de uiterst-rechtsche organisa ties wordt gevoerd. In Rusland is een merkwaardig geval van mummificatie zonder het proces van balseming, voorgekomen- Deze zonderlinge mummificatie is volgens de N.R.C.rt. waargenomen bij het lichaam van Nicolaas Rubinstein, musicus en stich ter van het conservatorium van Moskou, en broeder van den bekenden pianist Anton Rubinstein. Nicolaas Rubinstein heeft 53 jaar begraven gelegen in het kerkhof van het klooster van Danilovski, dat door de Sowjets is „geliquideerd". Het lichaam van Nicolaas Rubinstein en zijn kleeding werden in goeden staat aangetroffen. Het lichaam was begraven in drie hermetisch gesloten kisten. Men kan de mummie thans in een speciale zaal van het conservatorium zien. Onderzoek heeft uitgemaakt dat het lijk niet gebalsemd was. Engeland slaat millioenen bus sen conserven in. Het Britsche ministerie van oorlog heeft zich in verbinding gestold en prijsopgaven gevraagd aan de Engelsche conservenfa- brieken. Men is n.1. van plan vele tientallen millioenen bussen conserv. op te koopen en in onderaardsche pakhuizen te bewaren. Deze voorraden conserven zouden slechts in ge val van oorlog verbruikt worden. Naar aanleiding daarvan vraagt het Britsche pu bliek zich af, of men de conserven nu wel „zoolang" kan bewaren. Dat men conserven inderdaad zeer lang kan bewaren, is reeds bewezen. De poolon- derzoeker Pear legde in het jaar 1824 een klein depot van conserven aan Toen acht jaren later Sir John Ross dit depot ont dekte, bracht hij eenige bussen mede naar Londen om deze te laten onderzoeken. In het jaar 1910, dus bijna honderd jaar later, haalde men nog eens vier bussen af en de inhoud bleek nog steeds uitstekend te zijn. Het'eenige verschil is nu hierin gelegen, dat de Engelsche conservendepots niet zoo dicht bij de Noordpool liggen. Maar de mo derne techniek is werkelijk wel in staat een goede koelinrichting te maken. DE BEGRAFENIS VAN DEN ZIGEUNER KONING. De teraardebestelling van den Poolschen zigeunerkoning „baron" Kwiek, heeft gis ter met groote praal plaatsvonden in War schau. in aanwezigheid van Roemeensche en Hongaarsche zigeunerdelegaties. Wij zijn er althans volgens de Berliner Morgenpost" heel goed aan toe. Ook Holland gaat weer voorwaarts, schrijft cle „Berliner Morgenpost", nog steeds het meest gelezen blad in de Duitsche hoofdstad In de eerste en tweede klas der Nederland sche treinen ziet men meer publiek dan voorheen. In den crisistijd hadden in vele steden van Holland de trams een soort spaarzaamheidsdienst ingericht, d.w.z. op een aantal lijnen liepen slechts éénmanswa- gens. Deze wagens ziet men thans weer met „tweemansbezetting". Buitendien rijden de trams vaker. Kennissen zeggen u, ver volgt het Berlijnsche volksblad, dat de een of ander „naar Indië vertrokken" is, het geen sedert zes jaren niet meer was ge schied. Het blad beschouwt dit als een toe ken, dat in Nederlandsch—Indië weer be trekkingen vacant worden. Deze trek naar Indië is misschien wel het allerbelangrijk ste teeken van opleving, daar in de laatste iaren juist het omgekeerde plaats vond, n.1. uit Indië kwamen werkzoekenden. De ver betering, die in Holland is waar te nemen, begon overigens on Java en Sumatra. Nederlandsch-Indië, schrijft de „Morgen post" dan, levert een groot deel der grond stoffen, waarnaar de heele wereld op het oogenblik hunkert: thee, koffie, tabak, sui ker. rubber, tin en petroleum. De vraag naar Hollandsche koloniale producten en het hoogere prijsniveau ver oorzaakt ook vraag naar Tnlandsche arbeids krachten. Verdienen de Inlanders, dan be steden ze al het geld. dat niet voor de nood zakelijke levensbehoeften wordt uitgegeven voor het aansrhaffen van klecding, rijwielen en radiotoestellen. Deze voorwerpen wor den weer in Holland vervaardigd, zoodat, wanneer in Indië vraag er naar bestaat, dit de nijverheid van het Moederland ten goede komt, en er aldaar dus weer perso nen vinden. De groote en kleine rijwielfa brikanten in Nederland hebben hestellingen in overvloed. In Twente, waar men in hoofdzaak de katoentjes vervaardigt, die bij de Inlanders in den smaak vallen, loo- pen de weefsnoelen dag en nacht. Ja, de fa brikanten zijn zelfs gedwongen, willen ze hun klanten op tijd bedienen, een deal der bestellingen aan de Engelsche tcxtiel-indus- trie verder te geven. Ook de kunstzijde-in dustrie leeft op. Van de 10 riillioen kg. kunstzijde, die Nederland jaarlijks fabri- cefrt, wordt weer 8 millioeri kg. uitgevoerd. In verhand met het terugkeeren der han delsbedrijvigheid in Nederlandsch-Indië staat ook de vraag naar scheepsruimte. De Hollandsche vloot moest in de laatste jaren belangrijk worden verkleind. Vele schepen werden naar het buitenland verkocht of ge sloopt; een aantal reederijen hadden nog slechts de helft van haar oude tonnage. He- deh zijn de reederijen genoodzaakt, weer le laten bouwen. Alle Hollandsche werven, zoowel de groote als de kleine, hebben vol op te doen. De belangstelling voor de jaarbeurs te Utrecht was zoo groot, dat de jaarbeurs directie niet over voldoende ruimte beschik te en zelfs vele aanvragers moest teleur- stellen. Een vraag: Stelt het Duitsche blad den economischen toestand in Nederland niet wat al te optimistische voor? AUTOMATENDIEF GEPAKT. De politie te 's-Gravenhage heeft aange houden den 28-jarigen B. de R„ uit de Re- gentesselaan aldaar, die door een winkelier van den Loosduinscheweg op heeterdaad werd betrapt, toen hij een pakje sigaretten wegnam uit diens automaat, nadat hij er een stukje lood had ingeworpen. In het pakhuis van de R. werd eenig lood van dezelfde dikte en een schaar in beslag genomen. INBREKERS GEARRESTEERD. Reeds eenige dagen na de in braak. Op Zaterdag j.1. werd ingebroken in een perceel aan den Houtrustweg te 's-Graven hage. De daders hadden zich toegang tot dit perceel verschaft door te klimmen over een tuinmuur, waarna zij de rolluiken aan de achterzijde hebben verbroken en vervolgens na een ruit met zeep te hebben besmeerd en ingedrukt, door de opening naar binnen zijn gegaan. Enkele kasten waren opengebroken en de inhoud lag over den grond verspreid. Een aantal sieraden tot een waarde van pl.m. f 500.werd ontvreemd. In verband hiermede zijn als verdacht van deze inbraak aangehouden de 23-iarige J. V. S. en de 20-jarige G. IJ. W. K., benevens de 30-jarige G. C. M. K. De sieraden werden nog hij de verdach ten gevonden. De beide inbrekers J. V.-S. en G. H. W. K. werden aangehouden op aanwij zing van den soldaat J. A. de L., die hen over den tuinmuur het pand zag verlaten, waarna hij ze ongemerkt volgde en aan een .politieagent wist aan te wijzen, waarop hun arrestatie volgde. De derde persoon had op een afstand op uitkijk gestaan. Een delegatie uit het comité voor den handel met Sovjet-Rusland vertrok gisteren naar Moskou om aldaar algemeene bespre kingen te houden over onzen handel met de sovjet-Unie. De delegatie bestaat uit 3 heeren. die in Januari 1935 met eenige ver tegenwoordigers van het volkscommissari aat voor buitenlandschen handel van de Sovjet Republiek onderhandelden, n.1. de heeren E. D. van Walree, Mr. A. N. Mole naar en W. H. Rethmeier. Arrestatie te Maastricht. In den vorigen nacht is in een perceel aan de Koestraat te Maastricht, waarin de familie J. H. een kleine lingeriehandel drijft, tegen half twee brand ontstaan. Toen de brandweer verscheen vond zij" het winkeltje en de daarachter gelegen huiskamer in lichter laaie. Het vuur werd direct krachtig bestreden, terwijl de woningen aan de overzijde van de straat gelegen, nat werden gehouden. Binnen tien minuten was men het vuur in het winkeltje meester. Tegen half drie kon de brandweer inrukken. De bewoner van het perceel verklaarde dat er ook nog f 240 aan papieren geld, dat in de toonbanklade werd bewaard, was ver brand. Inventaris en meubilair bleken pas sedert kort en nogal royaal tegen brandschade te zijn verzekerd. Onder leiding van den commisraris van politie is door den rechercheur ter- plaatse een onderzoek naar de oorzaak van den brand ingesteld. De bewoners van het perceel, de 25-jarige H. en diens 24-jarige echtgenoote zijn daarna als verdacht van brandstichting, aangehou den. Tienjarig Hagenaartje den dood. vindt Het 10-jarig jongetje F. van V., wonen de in de Herderslaan te Den Haag is gis teren uit de tweede étage van een pand aan het Groenewegje gevallen, waar zijn vader werkzaam was. Het kind is met een sche delbreuk naar het ziekenhuis aan den Zuid- wal overgebracht, war het na aankomst is overleden. Het Nederlandsch S.S. „Phobos" heeft uit Douarnenez gerapporteerd, dat het op 45 gr. 09 Noorderbreedte en 3 gr. 22 Westerlengte een drijvende mijn heeft ontmoet. )7a iO louA s QAïotvdS tot '/8 uur vóór zonsopgang zijn geluidssignalen verbo den: knippert dan met de koplichten als attentiesein GELUIDSSIGHAAL VERBODEM r- jiy I

Heldersche Courant | 1937 | | pagina 2