Sport 5e Auui 5e fiuuï 5e ko Marineberichten Motoronderdeelen HEERENHUIS JAVASTRAAT 108 TEXEL Algemeens LEQEHVEROADERING In- en Verkoop van Motorrijwielen VICTORIA GARAGE Na 8/3 uur BEGRAFENIS ONDERNEMING H. I Motorrijwielen, Banden en Onderdeelen VICTORIA GARAGE Nieuw verhaal van Piepneus en Bibbersnoet Met een lach door het leven De S.D«A«P» bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer Atlas I-H.R.Q IV 2-0 Heldersche Boys I- Helder III 3-2 Vereeniging Openbare Leeszaal en Bibliotheek te Den Helder" „Mofiótioop" NIEUWSTRAAT GRAVENSTRAAT 4 KIESWET diversen" Drankwet Jktiekkinyen aangeboden JONGENS gevraagd aangeboden Meest gesorteerd adres voor VICTORIA GARAGE NIEUWSTRAAT gectaagd aangeboden TE HUUR AANGEBODEN HET MODERN INGERICHTE RIANT UITZICHT TE BEVRAGEN ALDAAR Admteett in de Melieïbche "Cuoïant MAATSCHAPPIJ BIEDT HEERENK LEEDING AAN NAAR MAAT Stoomvaartberichten Kostelijke Cabaret-Revue met Fientje de la Mar op haar best. „Met een lach door het Leven", dat was de titel van de gisteravond door Fientje de la Mar, Paul Ostra en Joop de Leur gegeven cabaret-revue, welke opgevoerd werd voor een uitstekend bezette Casino-zaal. Fientje de la Mar behoort ontegenzeggelijk tot den kleinen selecten kring van Hollands beste chansonnières en voordrachtskunste naressen, een kring, waarvan de prominenten aan de vingers van één hand te tellen zijn. Fientje de la Mar, een charmante jonge vrouw, met een prachtige voordracht en een drama tische feeling, die meermalen die van een Charlotte Kohier zeer dicht gaat benaderen, ook al is daar tusschen beide genre's een onoverbrugbare kloof. Fientje de la Mar... dat beteekent: vuur... vitaliteit... tempo... een werveling van bon mots en levensdurf. Zij was het, die het leeuwendeel van het succes opeischte en... met reden. Van het groot aantal liedjes, van de imitaties en van de sketches, zullen wij geen aparte vermel ding maken, doch wel enkele hoogtepunten speciaal noemen. En dan allereerst dat liedje „Geld ver dienen", waarin zij op opmerkelijk suggestieve wijze, zoo in een paar pretentielooze couplet ten, het leven van een bankier ten voeten uit schildert. Sober, ingehouden, maar met een dosis begrip, die een prachtige demonstratie van dit talent zijn. Heel mooi was ook het liedje „De Moeder" van Adama van Scheltema, prachtig-sentimen- teel, overvloeiend van pathos, maar weer bij zonder goed van uitbeelding van het bedoelde type. En dan... tenslotte, de imitaties, één van haar sterkste nummers. Men moet deze vrouw zien: dat expressieve gelaat, die wilde bos zwart haar en de knalroode lippen. Hoe zij een Chévallier een wedergeboorte bezorgt, hoe zij Lou Bandy caricaturiseert, en hoe zij, als daverend einde, een Heintje Davids uit beeldt, zóó echt, dat zij het origineel bijkans overtreft Een minutenlange ovatie eischte een encore, die evenwel niet gegeven werd. Naast haar als liedjeszanger-humorist- conférencier: Paul Ostra. Eveneens op dit ge bied langzamerhand een autoriteit geworden en die op alleszins lofwaardige wijze zijn nummer bracht. Een aardige, vlotte verschij ning. Bijna steeds zéér beschaafd in zijn op treden en beschikkend over een flux de bouche en een paraatheid, die hem tot de besten van zijn métier-genooten stempelt. En tenslotte: Joop de Leur, de man-aan- den-vleugel, die de zware taak had dit alles muzikaal te begeleiden. Hetgeen wat zeggen wil, als men de ongelooflijke radheid van een Fientje de la Mar in aanmerking neemt. In het bijzonder zij zijn solo genoemd, waarin men een verbluffend staaltje van piano virtuositeit opgediend kreeg. En zoo werd deze avond een, we zouden haast zeggen, ouderwetsche cabaret-avond. Ben avond, waarop naast heel veel luim hier en daar een ietsje sentiment gestrooid was, en die van de eêrste tot dè laatste minuut slaagde. In een volgend seizoen zien wij met belang stelling uit naar een reprise van een dergelijke uitvoering. De ontvangst was hartelijk, zoodat we voor een herhaling gerust kunnen zijn. hiermede behandelde spr. even de rol, die hij gespeeld heeft bij de actie om opname ook van de Texelsche visschers en wierders in de Zuiderzeesteunwet. De heer Drop wees er na drukkelijk op, dat de opvatting, die hier en daar schijnt te bestaan, dat de zaak vrijwel van de baan is, nu de Minister bij het aan nemen der conclusie voorbehoud maakte, on juist is. Integendeel kan men een gunstige oplossing verwachten, omdat de Minister niet te voren heeft aangekondigd, dat hij op de zaak niet zou ingaan. Er hangt nu verder veel af, zeide de heer Drop, van de houding, die Visscherij-ver. en Gemeentebestuur inne men. In verband daarmee heb ik in den loop van dezen dag een onderhoud gehad met Uw burgemeester, waarin is besproken, op welke wijze nu op de conclusie moet worden voort gebouwd. Tot slot behandelende spr. het laatste punt van het programma der S.D.A.P., „Hand having der Democratie". Behandeld werd daarbij het gevaar voor de Democratie, dat dreigt van dè zijde van N.S.B. en Fascisme. De heer Drop wees er op, dat alleen een vol groeide Democratie de geestelijke vrijheid in de wereld kan brengen. De vergadering, die ruim drie uur had ge duurd, werd weder gesloten door den heer A. Bakker, die opwekte om niet alleen op de lijst van de S.D.A.P. te stemmen bij Kamer verkiezingen, doch ook toe te treden tot het daadwerkelijk lidmaatschap. In Pen's Schouwburgzaal trad Zaterdag avond als spreker voor de S.D.A.P. met het bovenstaande onderwerp op, de heer W. Drop, lid der Tweede Kamer. De bijeenkomst, die een matig bezoek ten deel viel, werd gopend door den heer A. Bakker, waarna de heer Drop het woord ver kreeg, die mededeelde, dat hij zijn rede in twee deelen zou splitsen: voor de pauze zou hij spreken over de politieke beteekenis van de a.s. verkiezingen, om daarna enkele prac- tische punten te behandelen. Spr. begon met een overzicht te geven van de ontwikkeling der Sociale Partij (later S.D.A.P.) in Neder land, beginnende met de eerste bijeenkomst van Socialisten in 1872 te Den Haag, daarbij in het licht stellende de vijandelijke houding, die toen werd aangenomen tegen zijn partij, die nu is uitgegroeid tot een der grootste in Nederland, waarmede overal rekening moet worden gehouden en die zoo enorm veel heeft gedaan voor de verbetering van den econo- mischen toestand, vooral voor de arbeiders klasse. Verder gaf spr. voor de pauze een beknopt overzicht van het Staatkundig beleid van de S.D.A.P. bvj de wisselende politieke verhoudin gen en de snel wisselende economische toe standen in de laatste 30 jaren. Ten slotte kwam spr. daarbij aan het crisis-bel'eid van het Ministerie-Colijn, waarbij in het bijzonder enkele punten werden besproken, die onlangs op een vergadering van de Ant.-Rev. Kiesver. hier door den heer Chr. v. d. Heuvel waren behandeld. Na de pauze werd o.a. het een en ander ge zegd over het verkiezings-programma van de S.D.A.P. Vroeger, zei spr., hadden wij steeds een lang programma, nu wel 't kortste van alle groote partijen, het bevat slechts vijf punten. Over hetgeen de heer Van den Heu vel gezegd had over „Het plan van den arbeid" werd iets meer uitvoerig gesproken. Gewezen werd er daarbij op, dat de kosten van dit plan op 600 millioen gulden waren geraamd. Het opnemen van dit bedrag zou, naar men beweerde, een nieuwe strop voor Financiën beteekenen, waarvan na drie jaar alleen de rentebetaling over zou blijven. Spr. bestreed dit en wees er op, dat een leening van 600 millioen in drie jaar voor Nederland niet van zoo verstrekkende beteekenis was, immers er is in de jaren 1914 tot 1924, 1667 millioen geleend. Terwijl ook de uitgaven aan Werk- loozenondersteuning door de uitgaven voor de 50 groote werken, aangegeven in dit plan, tot bijna de helft zouden verminderen. Geld is er in ons land genoeg, zei spr. De Directeur Van de Nederlandsche bank heeft er op gewezen, dat Nederland, ondankns de crisis, schatrijk is. Er wordt harder gespaard dan voorheen. Sinds 1930 is bij de verschillende banken ruim 4 milliard aan spaargelden ingelegd. Verder werd meer uitvoerig het program- Bij beschikking van den Minister van Staat, Minister van Defensie a.i. zijn de volgende plaatsingen gelast: Met 5 April 1937: de luitenant ter zee der 2e klasse B. C. uit de Bos, a/b Hr. Ms. Wacht schip te Willemsoord. Met ingang van 12 April 1937: de luitenant ter zee der le klasse A. H. I. Kramers, a/b Hr. Ms. Schorpioen. Met 26 April 1937: de officier-vlieger der 2e klasse P. M. Uijtenhoudt, bij het departe ment van Defensie. Met 1 Mei 1937. de luitenant ter zee der le klasse Koninklijke marine-reserve J. de Visser, belast met het bevel over Hr. Ms. Jan van Brakel. Bij beschikking van den minister van staat, minister van defensie a.i. zijn de volgende plaatsingen gelast: met 12 April 1937 de luit. ter zee 3e kl. W. H. Crommelin aan boord opnemingsvaartuig Hydrograaf; de off. van gez. der le kl. E. W. Creijghton, bij de Marinekazerne te Amster dam: met 15 April 1937: de luit. ter zee der 2e kl. A. P. Ferwerda, aan boord Hr. Ms. Wacht schip te Willemsoord; de luit. ter zee der 2e kl. J. A. Bientjes, aan boord Mr. Ms. Wachtschip te Willemsoord; met 3 Mei 1937: de off. van den M.S.D. der le kl. T. A. Sizoo te Amsterdam. Een onaangename wedstrijd. In een niet al te prettigen wedstrijd heeft Atlas een 20 overwinning bevochten op HRC IV. Het onaangename spel kwam meest van de zijde der gastheeren, waarvan Bakker, de mid denvoor, meerdere malen op zulk een onmis kenbare wijze blijk gaf niet op een sportter rein thuis te hooren, dat het vreemd aan deed, dat de overigens goed leidende scheids rechter, dezen voetballer het verdere mede spelen niet verbood! Het unfaire spel van dezen speler was oorzaak dat 2 HRC-ers ver vangen moesten worden. De overige Atlas-spelers, en ook enkele HRC-ers werden door dit spel op verkeerde wijze geïnspireerd, de scheidsrechter moest herhaaldelijk vrije schoppen uitdeelen, terwijl een tweetal penaltys tegen Atlas ook nog niet in staat waren tot kalmer spel aan te manen. Het eerste halfuur verstrijkt zonder groote momenten; Mieldijk moet, nadat hij in botsing gekomen was met De Best, waarbij hij zijn knie verdraaide, het veld verlaten. Na 35 minuten is Vinke goed doorgebro ken. In het doelgebied wordt hij echter op on geoorloofde wijze tegen den grond gewerkt. De hieruit toegekende penalty wordt door Stiens keihard tegen de lat geschoten. Vlak hierna moet Ritico het veld verlaten, na het hier boven reeds vermelde voorval. Met blanco stand gaat de rust in. De tweede helft van den wedstrijd is een getrouwde copie van de eerste: een geforceer de partij, waarvan Bijl de dupe werd. HRC is nog steeds iets aanvallender, maar toch weet Bakker na ongeveer een half uur spelen het eerst doel te treffen met een hoog schot, dat over den uitloopenden keeper in het net ver dween. Vlak hierna was het wederom Bak ker, die uit een gewir-war van spelers wist te doelpunten. Vlak voor het einde krijgt HRC nogmaals een penalty toegekend, maar ook Bromlewe weet deze niet te benutten en zoo komt het einde van dezen onaangenamen wed strijd met een 20 overwinning voor Atlas. Spannende wedstrijd met een onpret tig einde. Bovengenoemde wedstrijd, welke gold als voorronde voor het Gouden Kruis, is voor de thuisclub in een kleine zege geëindigd. Zooals gewoonlijk, was er ook nu weer een flink aan tal toeschouwers, doch niet op het terrein, maar op de voetstraat. Het is te hopen, dat de sportliefhebbers in de toekomst binnen het hek zullen komen! Reeds van den aanvang af blijkt het, dat de thuisclub er geweldig veel zin in heeft. De achterhoede der withemden moet reeds direct al haar talenten toonen, en het is vooral Spigt welke vaak redding brengt. Het duurt vrij lang, voordat het werkelijk goede spel der thuisclub wordt beloond, en nadat eerst de keeper een paar maal redding heeft gebracht, moet hij tenslotte zwichten voor een kalm doch zuiver geplaatsten bal van Post. Als dan van rechts de Boys een snellen en overrom- pelenden aanval opzetten, belandt het leder na goed doorgeven bij Post, en met een zuiver geplaatst schot is keeper Meijer voor de tweede maal gepasseerd. Niet lang daarna krijgen de bezoekers een strafschop te nemen welke onfeilbaar door Spigt wordt benut. Na de rust is het spel der thuisclub stukken mapunt Sociale zorg besproken. In verband minder. Wederom krijgen de bezoekers een Heden ontsliep na een lang doch geduldig lijden, onze lieve Vrouw, Moeder, Be huwd-, en Grootmoeder MARTHA CORNELIA TROMP- GROOFF in den ouderdom van 48 jaar. Den Helder, 3 April 1937. 2e Wilhelminadw.straat 6. Uit aller naam: W. TROMP. De ter-aarde-bestelling zal plaats vinden Woensdag 7 April, v.m. 11.30, vanuit het sterfhuis op de Algem. Be graafplaats te Huisduinen. Heden overleed, zacht en kalm, onverwachts onze innig geliefde Man, Vader, Zoon, Behuwd-Zoon, Broer. Zwager en Oom, de Heer DOMMIS LIEVENSE, in leven Majoor Machinist K.M., in den ouderdom van bijna 35 jaar. Uit aller naam: M. J. LIEVENSE— geb. DE LANDMETER. Den Helder, 3 April 1937, Sternstraat 15. De ter-aarde-bestelling zal plaats hebben Dinsdag 6 April a.s. op de Noorder- Begraafplaats te Vlissingen. Vertrek van Quakkelaar- straat 56 des namiddags om 2 uur. Heden overleed tot onze groote droefheid onze ge- j liefde Man, Vader, Broeder en Behuwdbroeder, de Heer J. W. HEIJDANUS, in den ouderdom van bijna j 49 jaar. Den Helder, 3 April 1937, Molengracht 6. Uit aller naam: Mevr. J. HEIJDANUS— DEN OUTER. De ter-aarde-bestelling zal plaats vinden Woensdag 7 April, n.m. 1.30 vanuit het sterfhuis. Verzoeke geen rouwbeklag. op Maandag 12 April a.s., 's avonds 8 uur, in de Leeszaal. AGENDA: Verslagen. Rekening en begrooting. Rondvraag. De Leeszaal is dien avond ge sloten voor het gewone bezoek. Het Bestuur. Moet U evenals brood steeds in huis hebben. Voor alle mogelijke ernstige ziekten en kwalen velpt het zeker niet, maar bij hoest, keelpijn, en verko udheid helpt het zeker wel voor U en Uw kind. Bijde meeste drogisten verkrijgbaar ff 0.35 per flesch en omzetbelasting. worden als regel des morgens geen adver- te n t i n voor het dien dag verschijnend num mer meer aangenomen KEURIGE NETTE UITVOERING TELEFOON 443 Deelneming aan de stemming in een andere gemeente. De BURGEMEESTER van Den Helder brengt het volgende ter kennis van belanghebbenden: De kiezer kan bij de eerst volgende stemming ter verkie zing van de leden van de Tweede Kamer der Staten Generaal, in plaats van in de gemeente, op welker kiezerslijst hij voorkomt in een andere gemeente aan de stemming deelnemen. Wenscht de kiezer van deze bevoegdheid gebruik te maken, dan moet hij UITERLIJK VEERTIEN DAGEN vóór den voor de stemming be paalden dag IN PERSOON ter secretarie van een gemeente mededeelen, in welke gemeente hij aan de stemming wenscht deel te nemen. Hij geeft daarbij op: naam en voornamen, dag- teekening en plaats van geboorte, de gemeente, in welke hjj op de voor deze verkiezingen geldende kiezerslijst voorkomt en een adres in de gemeente, in welke hij aan de stemming wil deel nemen, zoo mogelijk met aan duiding van straat en nummer. Van deze mededeeling wordt een schriftelijke verklaring opge maakt, die door den kiezer en voor zooveel betreft deze gemeente door den onderge- teekende of een door hem aan gewezen ambtenaar wordt onder teekend en in afschrift aan den kiezer wordt uitgereikt. De kiezer ontvangt, indien hij van de bovenomschreven be voegdheid gebruik gemaakt heeft, aan het door hem opgegeven adres in de gemeente, waar hij wenscht te stemmen, daarvoor een oproepingskaart. Den Helder, den 3 April 1937. De Burgemeester voornoemd, RITMEESTER. SPECIAAL ADRES VOOR NIEUWSTRAAT Net persoon zoekt Kosthuis per 12 April in gez. z. k. Zonder wasch. Br. onder no. 207, Bur. v. d. Blad. BOUVIER BEZITTERS! Laat thans uw bouvier knippen S, la coupe! Terriers trimmen. Leeuwtjes knippen. Verder div. rashondjes vanaf f 5.00 p. stuk, MOLENSTRAAT 151. Burgemeester en Wethouders van DEN HELDER; Gelet op art. 45, In verband met art. 16, alinea 1, der Drank wet, S. 1931, no. 476; Brengen ter openbare kennis, dat bij hen is ingekomen een verzoek van J. van 't Hof om een verlof A voor den verkoop van zwak-alcoholischen drank in het klein voor perceel Badhuis straat 50. Binnen twee weken, nadat deze bekendmaking is geschied, kan ieder tegen het verleenen van dit verlof schriftelijk bezwaren in brengen. Den Helder, 5 April 1937. Vooruitbetaald: 10 et. p. regel minimum Niet vooruitbet: 15 et. p. regel i 40 en 60 e. bij J. ONDERWATER Co., Breezand. Vooruitbetaald: 10 et. p. regel f minimum Niet vooraitbet: 15 et. p. regel i 40 en 60 c Te huur 3.50 Huis Achter straat 30, voorz. v. gas en electr. 2 gr. k., hv. gang en fl. keuken. Te bevr. Schagenstraat 87. Te huur hef Woonhuis Basstr. 49, per week f 3.85, electr, aan wezig, water vrij. AdresEmmastraat 88. Te huur 2 moderne Woonhuizen, voorz. v. compl. badk., Rembrandtstraat, Huisduinen. f 30p. m., w. vr. Adres H. RIEMERS, Fazanten straat 61 of Badhuisstraat 41. Te huur pracht zonnig Rur woonhuis met grooten tuin,9^' neden 2 kamers, serre, keuken en bijkeuken. Boven 4 groot, kamers. Te bevr. bij C. P. v. d. MEER Stoomweg 58, Breezand. Te huur: Emmastraat 47. m. tuin. 4.50 p. w., water Huis vrij. Bevr. Hoofdgracht 64 of Brakkeveldweg 33 Te huur flink Woonhuis Achterstraat 31 per week f 4-00, water vrfl. Te bevr.: Kanaalweg 169. Vooruitbetaald: 10 ct. p. regel f minimum Niet vooruitbet: 15 ct. p. regel 40 en f0 e. SPOED! Te huur gevraagd: klein leegstaand betimmerd winkelhuis met ruime woning voor sigarenzaak. Centrum stad. Brieven onder No. 208, aan het Bureau van dit blad. Vooruitbetaald: 10 ct. p. regel minima» Niet vooruitbet: 15 ct. p. regel 40 sn 4# s, Wegens vertrek naar Indië van off.gez., begin Mei goed onderh. Inb., geheel of ged. ter overn. aangeb. Tevens direct: Kinderwagen, Badje, Babytafel, Wieg. Adres: Bureau van dit blad. Te koop 4 jonge Krielhennetjes met haantje, a.d. leg, prgs f6.00. Molenstraat 151. vanaf f 5.per maand, betere genre. Vraagt inzage stalen- collectie, coupeurs bezoeken U door het geheele land. Brieven onder no. 93, aan het Bureau van dit blad. door G. Th. ROTMAN. 103. Net wat ik gevreesd had, gebeurt. De veldwachter komt me achterna. Ik hol weer naar de stad terug, maar ik heb het eerste huis van de stad nog niet bereikt, of ik hoor den veldwachter al vlak achter me. Hij krijgt me dus vastte pakken, als er niets onver wachts tussenbeide komt. En heus, dat onver wachtse gebeurt! 104. Melkboer Watervrees komt, met een tonnetje melk op z'n hoofd, net achter het huis vandaan en ik loop in volle vaart tegen hem aan. De melk vliegt uit het vaatje, pre cies in den veldwachter z'n gezicht. Terwijl de veldwachter de melk afveegt en ruzie maakt met Watervrees, hol ik weer terug, de weg op. strafschop te nemen en ook nu is het Spigt, die het vonnis voltrekt. Hierna komt de thuis club weer krachtig opzetten en na eenige ver- geefsche pogingen is het tenslotte de links buiten, die zijn club de leiding bezorgt. Dit doelpunt brengt de gemoederen der bezoekers danig in opstand, doch de arbiter wijst onver biddelijk elk protest van de hand. Als de bal moet worden afgetrapt, maakt eerst Spigt en daarna De Leeuw zich aan wangedrag schul dig, door den bal moedwillig buiten het speel veld te schoppen, waarna beiden door den scheidsrechter naar de kleedkamer worden gezonden. Het einde komt met 32 voor de Bovs. Stoomv. Mij. Nederland. Bengalis, t., 3 April v. Gravesend, Enggano, t., 3 April v. Port Said. Poelau Roebiah, t., 3 April v. Genua. Poelau Tello, 3 April v. Amsterdam. Simaloer, u., 3 April v. Suez. Tajandoen, u., 2 April v. Suez. Kon. Ned. Stoomboot Mij. Achilles. 3 April v. R'dam. Alkmaar, u., pass. 2 April Ouessant. Aurora, 3 April v. A'dam. Barneveld, u., 2 April te Corral. Breda, u„ 1 April te Callao. Calypso, 3 April v. R'dam. Cottica, 2 April v. Madeira. Crijnsssen, 2 April te Barbados. Euterpe, 2 April v. Bordeaux. C. L. M. Russ, 2 April v. Kopenhagen. Hercules, 2 April v. Varna. Iris, 31 Maart v. Kingston (Ja.). Nereus, 3 April te Kopenhagen. Saturnus, 2 April v. Mutzuna. Vesta, 2 April v. Genua. Venus, 3 April te Amsterdam. Vulcanus, 2 April v. Genua. Venezuela, 3 April v. A'dam. HollandAmerika LJjn. Lochmonar, 3 April te Rotterdam. Rotterdamsche Lloyd. Blitar, t., pass. 2 April Perim. Indrapoera, u., 2 April v. Marseille. Kedoe, u., 31 Maart v. Kakallah. Stoomvaart Mij. Oceaan. Melampus, 1 April te Hamburg. Deucalion, 3 April v. Penang, Euryades, 3 April te Suez. Patroclus, 3 April v. Shanghai. Prometheus, 2 April te Londen. Kon. Holl. Lloyd. Zaanland, u., 1 April v. Las Palmas. Kon. Paketv. Maatschappij. Houtman, 2 April te Lourenzo Marqués. Japara, 31 Maart v. Bangkok. Nieuw Holland, 2 April te Brisbane. Sawahloento, 1 April v. Singapore. HollandAmerika Lijn. Beemsterdijk, 2 April te New York. Damsterdijk, 1 April te San Francisco. Drechtdijk, 1 April v. New Westminster. Lochtkatrine, 2 April te Londen. Rotterdam, 31 Maart v. La Guaira, Spaarndam, 2 April te New York. Veendam, 5 April v.m. 8 u. te Plymouth verW. Silver JavaPacific L\jn. Hopecrest, 2 April v. Macasser. JavaNew-York Lijn. Adrastus, 2 April v. Sabang. Maron, 31 Maart te Singapore Tawali, 2 April te Belawan. Troilus, 1 April v. Baltimore. JavaChinaJapan Lijn. Tjinegara, 2 April v. Manilla n. Macassar. RotterdamZuid-Amerlka L(jn. Alcyone, u.. 2 April te B. Ayres. HollandAustralië Lijn. NL'kerk, u., 2 April te Port Said.

Heldersche Courant | 1937 | | pagina 6