Het wapen van Prins Bernhard Bommen op Nederlandsche schepen Geen verlaging van restitutie aan de Pluimveehouderij Feyenoord-P.S.V» en Go Ahead-Be Quick K.N.V.B.-Beker Inbrekers-proces te Hilversum Voetbal Kampioenschap van Nederland Mr. van Vcssem krijgt nul op het reguest De bemanning van de „Andra' Opstandig bloemenkoopman Rijwielzaak te Vlissingen uitgebrand De Rotterdammers gaan winnenmaar wat gebeurt er in Deventer Texel voor de moeilijkste opgave van het seizoen. Helder II naar Z.F.C, III» Om een plaats in de eerste klasse Om een plaats in de tweede klasse. Om een plaats in de rcs. derde klasse Zevenjarig meisje doodgereden Motordriewieler en auto in botsing Symbolische figuren in goud, zilver en azuur. In het Staatsblad no. 3 is opgenomen een Koninklijk Besluit, van 3 Mei 1937 houden de verleening van een wapen aan Prins pernhard. Het luidt als volgt; „Wij Wilhelmina, bij de gratie Gods, Ko ningin der Nederlanden, Prinses van Oran- je-Nassau, enz., enz., enz. hebben goedgevonden en verstaan* 'Aan Zijne Koninklijke Hoogheid Prins Bern hard der Nederlanden, Prins van Lippe- giesterfeld, te verleencn het navolgende wa pen: Gevierendeeld: 1 en IV in azuur, bezaaid met staande blokjes van goud, een klim mende rechts gewende leeuw van goud, ge croond met een kroon van drie bladen en twee parelpunten van hetzelfde, getongd en genageld van keel, in den rechtervoorklauw opgeheven houdende in schuinlinkschen stand een ontbloot Romeinsch zwaard van zilver, met gevest van goud, en in den lin ker- een bundel van zeven pijlen van zilver met punten van goud, de punten omhoog! en de pijlen tezamen gebonden met een jint van goud., II: in zilver een roos van keel, geknopt gn gepunt van goud., III: in keel een zwaluw in natuurlijke Sleuren, geplaatst op een achtpuntige ster yan goud. Twee helmen: De eerste getralied en gesierd van goud, gevoerd van keel, met dekkleeden van goud ,en azuur, en gekroond met een kroon van jdrie bladen en twee parelpunten van goud; helmteeken: een vlucht van sabel, beladen met een gewelfden schuinbalk van zilver, waarop drie lindenbladen van sino pel, met de' stelen omhoog. De tweede getralied en gesierd van goud, gevoerd van keel, met dekkleeden yan zilver en keel, en gekroond met een kroon van drie bladen en twee parelpunten van goud; helmteeken: een roos van keel, geknopt en gepunt van goud, tusschen een ylucht van zilver. Schildhouders: rechts een leeuw en profiel van goud, ongekroond, getongd en genageld van keel; rechts een halfaanzien- de engel, de vleugelen nederwaarts gericht, in natuurlijke kleuren, gekleed in een lang wit gewaad, waaroverheen een met gou- 'den tressen en franje versierde zilveren wapenmantel, waarop een roos van keel, geknopt en gepunt van goud; in de omlaag gehouden linkerhand houdt de engel een ppgeheven palmtak van sinopel. De schildhouders staan op een hardstee pen voetstuk. Alles geplaatst op een mantel van pur per, geboord van goud, gevoerd met herme lijn. opgebonden met koorden, eindigende ïn kwasten, beide van goud, en gedekt door Sde Koninklijke Kroon. Onze minister van Justitie is belast met ?le uitvoering van dit besluit, dat in de Staatscourant en in het Staatsblad zal wor den geplaatst. 's-Gravenhage, den 3den Mei 1937. WILHELMINA." Kapitein Niehuis vertelt. Be Fauna en de Rhea van de K.N. S.M. in de Rotterdamsche haven aangekomen. Dat het in de Spaansche wateren nog al lerminst veilig is voor buitenlandsche sche pen, ook al vervoeren die geen contrabande, nebben de telegrammen uit Spanje reeds genoeg gemeld. Hachelijke avonturen hebben ook medegemaakt de twee schepen van de Kon. Ned. Stoomvaart maatschappij de launa metend 1254 ton en de Rhea welke een inhoud heeft van 1388 ton. De beide schepen zijn thans in de Rotter damsche haven gearriveerd, waar wij een kort onderhoud met de opvarenden hadden. Be „Fauna." De gezagvoerder van de Fauna, de heer C. G. Nieman, vertelde, dat het schip op 28 April j.1. van Valencia vertrokken was met bestemming Rotterdam en Amsterdam. Den dag na het vertrek, 's morgens om streeks 10.40 uur, toen het schip zich bevond op 37 gr. 17 min. N.B. en 0 gr. 38 min. W.L. naderde uit Noord-Oostelijke richting een vliegtuig, dat grijs-zwart gestreept was. Op ongeveer 100 meter boven 't schip cirkelde het vliegtuig, blijk baar om de deklast te inspecteeren Het vliegtuig vloog recht vooruit, teneinde de beide masten in een lijn te krijgen, hetgeen bij den aan val de meeste zekerheid oplevert om het schip te treffen. Enkele minu ten later liet het vliegtuig een bom vallen, die, geluk bij een ongeluk, vlak over het schip scheerde en op ongeveer tien meter achter het ach terschip in het water terechtkwam, waar hij ontplofte. De bom was, hetgeen uit de voorbereidingen, ge troffen voor het werpen daarvan, kennelijk voor het Nederlandsche schip bedoeld. Kapitein Niehuis heeft onmiddellijk de ma chines laten stoppen en het sein gegeven om, wanneer dit noodig mocht blijken, het schip te verlaten. De reddingbooten werden buiten boord gedraaid en de marconist seinde S.O.S. naar de schepen in de buurt. In de buurt van de Fauna bevond zich een Noorsch schip dat direct koers veranderde en bijdraaide. De vlieger evenwel, is direct nadat hij zag, dat de bom doel gemist had, weer in N.O. richting verdwenen. Toen was het 10.45 uur, zoodat het geheele avontuur in vijf minuten tot het verleden behoorde. Het waren evenwel de angstigste minuten van de geheele reis. Het Noorsche schip heeft, toen de gezagvoer der zag, dat de Fauna weer verder ging, zijn ouden koers weer opgenomen. Het schip heeft daarop rustig zijn reis door de Zuid- Spaansche wateren voortgezet, na aan de an dere schepen draadloos te hebben bericht, dat er geen assistentie meer noodig wasè De Fauna had die andere schepen verzocht Hr. Ms Java van een en ander in kennis te stel len, hetgeen ook geschied was, zooals men later hoorde, toen de Fauna in de straat van Gibraltar de Java ontmoette. Op 't moment van den aanval was de afstand tusschen de Fauna en de Java evenwel te groot geweest. Ook de Rhea heeft angstige oogenblikken doorgemaakt. Het schip kwam juist voor de haven van Valencia, toen onverwachts door twee rechtsche kruisers het vuur op deze stad geopend werd. Met hard bakboord-roer geven is de Rhea er vandoor gegaan en zoo is het schip tenslotte nog ontkomen. Verklaring van Z.Exc. Mr. Dr. L. N. Deckers. Op de jaarvergadering van de Coop. Roermondsche Eiermijn, die bijgewoond werd door Z.Exc. Mr. Dr. L. N. Deckers, minister van land bouw en visscherij, heeft Z.Exc. me degedeeld, dat hij voorloopig niet zal overgaan tot verlaging der resti tutie aan de pluimveehouderij, in verband met de daling der monopo lieheffing op voederartikelen. De re stitutie zal voorloopig gehandhaafd blijven op f 0.75. De eventueele verlaging der restitutie zal geleidelijk geschieden, waarbij de minister- rekening zal houden met de bedrijfsuitkom- sten der pluimveehouderij. Z.Exc. erkende, dat een eierprijs van f 2.30 per 100 stuks geen loonende bedrijfsuitkomsten voor de pluimveehouderij geeft. Pot lak viel op benzinclamp. Woensdagmiddag omstreeks twee uur is een felle brand uitgebroken in de rijwiel zaak van den heer A. Millenaar aan de Nieuwstraat 43, te Vlissingen. De brand is ontstaan doordat een pot rijwiellak omviel en daarbij op een benzinclamp terechtkwam De brandweer, welke spoedig ter plaatse was, heeft de belendende perceelcn ont ruimd, daar zij uitbreiding van den brand vreesde. Het perceel, waarin de brand woedde, be staat uit 'een winkel met werkplaats en twee verdiepingen. De brandweer bestreed het vuur met vier stralen, doch kon niet verhoeden, dat de zaak, waarbij nog een werkplaats en twee verdiepingen behoorden, geheel uitbrandde. Persoonlijke ongelukken kwamen niet voor. Wordt Zondag candidaat no. 2 Uitgeschakeld Nu HollandBelgië weer historie geworden te, vraagt het restant van de competitie weer alle aandacht. De kampioenscompetitie om den hoogsten titel wordt voortgezet met FeyenoordPSV en Go AheadBe Quick. In beide gevallen hebben de clubs elkaar al een maal ontmoet, Feyenoord won in Eindhoven, doch Go Ahead leed in Groningen een 0—3 nederlaag. Wat de eerste wedstrijd betreft, is de zaak dus nogal eenvoudig, het zou ten minste al een groote verrassing zijn, als de Rotterdamsche ploeg met al haar internatio nals van het reeds uitgeschakelde PSV ver loor. Neen, dat wordt een zege voor de Rot terdammers, die daarna nog slechts 2 punten achterstand op het leidende Ajax zullen hebben. Go AheadBe Quick achten wij van groot belang, omdat bij een zege van een van beiden, de verliezer zoo goed als „uit- den strijd geraakt zal zijn. Wie zal die verliezer echter zijn? Of wordt het wellicht een gelijk spel. Er valt niet zoo veel van te zeggen, al zijn Wij persoonlijk van meening, dat de roodgelen revanche zullen weten te nemen. Wij worden in deze meening gesterkt door de wetenschap, dat Halle c.s. op eigen terrein tot nu oe schitterende resultaten hebben geboekt. Belangrijke wedstrijd in Haarlem. Sinds 18 April is er niet meer gespeeld in de promotie-degradatiecompetitie eerste klas van afdeeling I, maar Zondag wordt er een belangrijke phase bereikt, 't Gooi, dat zich met haar 5—1 zege op haar stadgenoote, onverwachts nog uitstekende perspectieven geopend heeft, speelt den laatsten Pr°- tnotiewedsrijd en wel tegen RCH, in Haarlem, waarvan op eigen terrein verloren werd. Bij een nederlaag zijn de geelzwarten uitgescha keld en bij een gelijk spel goeddeels. Met RCH is het echter precies zoo gesteld, zoodat de beteekenis van dezen wedstrijd wel duidelijk in het oog springt. Een voorspelling doen is een te groote sprong in de duisternis, dan dat we er ons aan zouden willen wagen. Quick of Hengelo? Op het terrein van Robur et Velocit&s le Apeldoorn wordt de beslissingswedstrijd tus schen Quick en Hengelo, die de promotiecom petitie gelijk beëindigd hebben, gespeeld. Hen gelo heeft geen van beide keeren van de Nijmeegsche roodzwarten kunnen winnen; alhoewel dit weinig houvast geeft, is men toch geneigd ook nü de menschen uit de Keizer Karelstad de beste kansen toe te kennen. In het Zuiden, In afdeeling IV begint men eerst thans aan de promotie-degradatie competitie, omdat het wachten was op de kampioen van de tweede klasse C. Zondag worden gespeeld: Willem IIPalemig en MVV (no. laatst eerste klasse)Middelburg. W.v.v.Friesland. Zooals men zich zal herinneren, staan de 3 concurrenten in het Noorden, nadat ze elkaar elk eenmaal ontmoet hebben, precies gelijk. WVV won in Friesland met 4—0: gezien het eigenaardige verloop hier, zou het heel ge woon zijn als zij op eigen veld klop kreeg. D.W.V.—O.V.V.O. is de hoofdstedelijke derby, welke in Amster damNoord recordbelangstelling zal trekken, vooral nu de Volewyckers-aanval op de tweede klasse opnieuw afgeslagen is. De winnaar is 2e klasser, wordt het een gelijk spel, dan komt ook Zaandijk nog aan bod! Texel moet winnen. Morgen wordt dan op Den Burg de groote strijd gestreden: Alkmaar komt n.1. de returnmatch tegen de mannen van De Graaf spelen. Men kent de situatie: de derde klasser leidt met 2 punten voor sprong op de Texelaars en behoeven slechts gelijk te spelen om hun derde klasseschap te behouden. Met ander wtwr- den: Texel moet winnen! Daar zit niets anders op en met die wetenschap moeten de groenzwarten in het veld. Welk een lastige opgave! In de eerste plaats moeten zij sterk op den aanval spelen en aan den anderen kant mogen zij hun verdediging niet verzwakken, want elk doelpunt van de groenwitten maakt de promo tiekans stukken kleiner. We zouden het de eilanders wel in willen pompen: gooit het spel open en speelt zoo snel en verrassend mogelijk. Vooral de middenlinie wacht een grootsche taak, want zij moet weten te stuwen en te verdedigen, onvermoeibaar en tot het bittere eind. Wij kunnen verder slechts den groen zwarten onze beste wenschen meegeven en tot slot nog één advies: mochten jullie onverhoopt achter komen te staan, speelt dan uitsluitend op den aanval! Succes, lui. De aanvang is gesteld op 2.15 uur; scheids rechter is de heer E. H. Crabbendam, grens rechters de Heldersche heeren H. van Dam en W. J. Annyas. Z.F.C, III—Helder n. Helder II gaat na haar ietwat teleurstellend resultaat tegen Alcmaria II trachten een be tere beurt te maken in Zaandam tegen den kampioen van III B. We hebben er zoo'n idee van, dat deze match heel wat zwaarder zal zijn dan die tegen Alcmaria II en dat de Hel- derschen veel beter zullen moeten spelen dan toen het geval was. Gebeurt dat niet, dan zou er wel eens een leelijke streepu door hun aspiraties gehaald kunnen worden. Maar we h bben wel zooveel vertrouwen in de mannen van De Boer, dat zijn thans beter voor den dag zullen komen. We zijn benieuwd naar het resultaat, waaromtrent we uiteraard geen voorspelling kunen doen. Sterkte, Helder! Scheidsrechter is de heer J. H. Hulsman. Res. derde klasse A. West-Frisia II—H.R.C. III. Vierde ronde. H.R.C.D.O.S. Zondag wordt de vierde ronde van de wedstrijden om den K.N.V.B.-beker afgewerkt. H.R.C., onze eenige aangeblevene, zal trach ten om zich door een overwinning op de sterke Utrechtsche tweede klasser D.O.S. on der de „laatste zestien" te scharen. Het zal de Racers niet gemakkelijk afgaan, maar met inzet van alle krachten kan het wel gelukken. Opgepast voor Dumortier, den gevaarlijken forward der Utrechtenaren! Scheidsrechter is de heer Th. van Nunen. Baron de Vos van Sleenwijk zal niet worden vervolgd. In zake de klacht wegens beleediging, in gesteld door het Eerste Kamerlid Mr. A. J. van Vessem, tegen den voorzitter der Eerste Kamer, Mr. W. L. Baron de Vos van Steen- wijk, zal, naar wij vernemen, door den offi cier van justitie te 's Gravenhage geen ver volging worden ingesteld. ALMKERK DOOR BRAND GETEISTERD. Boerderij en twee arbeiderswo ningen gingen verloren. Een felle brand heeft Woensdagavond een boerderij en twee arbeiderswoningen in de asch gelegd. Het vuur is ontstaan om streeks zeven uur in de boerderij, welke be woond werd door den landbouwer A. v. d. Oord. Het vuur breidde zich in enkele oogenblikken uit en al spoedig stond de ge heele boerderij in lichter laaie. Een var kenshok vatte vlam, waardoor een varken verbrandde. Het vuur sloeg over naar de naast de boerderij gelegen arbeiderswonin gen, bewoond door de families L. Bras en A. Biesheuvel. Evenals de boerderij gingen ook deze beide huizen in vlammen op. De bewo ners hadden zich tijdig in veiligheid weten te stellen. De schade wordt gedeeltelijk door verzekering gedekt. Omtrent de oorzaak van den brand valt nog weinig met zekerheid te zeggen. Het is evenwel niet onmogelijk, dat deze ontstaan is doordat kinderen met vuur speelden. De brandweer van Almkerk heeft ruim drie uur werk gehad om het vuur te blus- schen. KNAAPJE IN AMSTELVEEN VERDRONKEN. Hij speelde te dicht bij dien oever. Een jongen van negen jaar, wonende in de Utrechtsche Dwarsstraat te Amsterdam, werd Woensdagavond om zeven uur ver mist. Het knaapje had met een vriendje dicht bij zijn ouderlijk huis aan den Amstel gespeeld. Het vermoeden, dat hij te water was geraakt, werd bewaarheid, toen buren, die het water afzochten, te half tien het lijkje ophaalden. Op weg van school naar huis... Woensdagmorgen om half twaalf is te Susteren, Rijksweg Zuid (L.)een ongeluk gebeurd, dat aan het zevenjarig dochtertje van den heer Bekkers het leven heeft ge kost. Toon zij in gezelschap van twee vrien dinnetjes uit school kwam en op weg naar huis was, stak zij plotseling den weg over en werd door een voorbijrijdende auto uit Am sterdam, die uit de richting Sittard kwam, gegrepen. Het kind was op slag dood. Bestuurder van den driewieler doodelijk verwond. Dinsdagmiddag zijn op den hoek van de Thomsonlaan en de Ieplaan te 's Gravenha ge een motordriewieler en een personen auto in botsing gekomen, doordat de be stuurder van den auto het andere voertuig, dat van rechts kwam, geen voorrang ver leende. De bestuurder van den driewieler, de 50- jarige L. K. uit de Roerstraat, werd van zijn zitplaats geslingerd en tegen den grond ge smakt. Bewusteloos werd hij opgenomen en naar het gemeenteziekenhuis aan den Zuid- wal overgebracht, waar hij zonder bij ken nis te zijn gekomen, is overleden. Te San Sebastian. Hun ge zondheid laat niets te wenschen. Het Dep. van Buitenlandsche Zaken heeft geregeld pogingen gedaan, iets naders te weten te komen omtrent het lot van de be manning van het s.s. „Andra", waarover heel Nederland en vooral de betrokken familie leden in groote ongerustheid verkeeren. Wij kunnen thans mededeelen, dat het Dep. van Buitenl. Zaken een telegram heeft ontvan gen van den Nederlandschen Consul te San Sebastian, waarin medegedeeld wordt, dat de Nederlandsche bemanning te San Se bastian gevangen gehouden wordt. De man nen bevinden zich in goeden lichamelijken welstand. Twee berichten dus, die eenerzijdsch ge lukkig, anderzijdsch ongelukkig te noemen zijn. Den Nederlandschén consul te San Sebas tian is onmiddellijk door onze regeering verzocht, ai les in het werk te stellen voor de vrijlating van onze mannen. Hij probeert een taxi, waardoor hij zijn negotie belemmerd achtte, te besturen en rijdt vier menschen omver. Ten gevolge van groote onvoorzichtigheid en roekeloosheid van een bloemenkoopman op het Valkenboschplein te 's-Gravenhage, die met een taxi is gaan rijden zonder daartoe in staat te zijn, is gisteren aldaar een ongeluk gebeurd, dat gelukkig nog met niet al te ernstige gevolgen is afgeloopen. De op het Valkenboschplein stationnee- rende tax'is stonden volgens een daar han del drijvenden bloemenkoopman teveel in den weg en om daaraan een einde te ma ken, besloot hij de wagens een eindje te verzetten! Inplaats dat hij dit deed op de bekende manier van duwen en met zijn arm door het raampje meesturen, meende, hij kundig genoeg te zijn om voor chauf feur te spelen. Hij zette zich achter het stuur, bracht den wagen in beweging, doch toen bleek, dat een en ander toch niet zoo gemakkelijk ging als hij het zich had voorgesteld. Het op gang brengen van den wagen ging wel, doch toen dit eenmaal was geschied, kon hij het voertuig niet meer tot stilstand brengen met het gevolg, dat hij het Val kenboschplein ging rondrijden, waarbij hij tegen een gezelschap dat daar ter plaatse wandelde, opbotste. Ten slotte kwam hij te gen een mast van de electrische tram tot stilstand. De aangeredenen, de familie van D., wonende op de Loosduinschekade, be staande uit vader, moeder en een vijfjarig zoontje, was er nog goed afgekomen. Ze hadden enkele schaafwonden gekregen en konden, na door den geneeskundigen dienst verbonden te zijn, huiswaarts keeren. De 14-jarige C. B., uit de Aucubastraat, die bij het gezelschap behoorde, kreeg een buil op het hoofd, terwijl de bloemenkoopman zelf door de botsing onzacht met den voor ruit in aanraking was gekomen, om welke reden hij ook meeging naar het gebouw van den G.G.D., temeer, daar hij door het voor val hevig overstuur was geraakt. Hij mag evenwel van geluk spreken, dat een en an der zoo goed is afgeloopen. OUDE MAN VAN ZIJN SPAARDUIT BEROOFD. ,,'t Is zonde om voor zulke slam pampers meineed te plegen." 1 wee Hilversummers, een 46-jarige metse laar en een 37-jarige timmerman, stonden gisteren voor de Amsterdamsche rechtbank terecht, verdacht van diefstal met braak in vereeniging. Een oude man, die f6000.— aan kwartjes en dubbeltjes bij elkaar gespaard had, was tot slachtoffer gekozen. De mannen hadden, tijdens afwezigheid van den ouden man, hun slag. geslagen. „Ik had het geld van de spaarbank ge haald", vertelt de bestolene, „en op een ker kelijke leening ingeteekend. Maar later dacht ik, dat 't beter was om 't zelf maar te be waren. Ik loop toch langzamerhand al naar het Oude Mannenhuis toe en dan kan je je geld beter een beetje in de buurt hebben J.cn vroegere vriendin van een der ver dachten komt voor het hekje. Na lang aarzelen vertelt zij, dat verd. over veel geld beschikte en eenigen tijd na de inbraak een biljet van f 1000.— had gewis seld. In het. café, waar zij buffetjuffrouw was, had hij groote verteringen gemaakt. Herhaaldelijk zoekt getuige uitvluchten en praat zij om de zaken heen. Volgens haar had verd. veel geld met smokkelen verdiend. President: „Juffrouw, zegt u toch de waar heid, t is zonde om voor zulke slampampers meineed te plegen." Een broer van een der verdachten, die thans gedetineerd is voor een ander feit, wordt dan als getuige gehoord. Hij verklaart, dat hij voor zijn broer Herman een bankje van f1.000 heeft gewisseld. President: „Zat hij altijd zoo dik in zijn geld?" Daar kan getuige niet over oordeelen, de financiën van zijn broer gaan hem niets aan. Verd. ontkent echter, een biljet, van f 1.000 bij zijn broer te hebben gewisseld. Ze liegen allemaal De Hilversummers, die als getuigen in deze zaak optreden, zijn weinig spraakzaam. Ze draaien veelal om de waarheid heen en bij iedere belastende verklaring aarzelen zij. Herhaaldelijk dreigen de President, en de Of ficier met vervolging wegens meineed. Dat helpt over het algemeen en zij verklaren, dat de verdachten groote uitgaven deden en vooral op de Larcnsche kermis hadden zij de bloemetjes huiten gezet. Beide verdachten blijven bij hun ontken- lenis: heel Hilversum denkt,, dat we het ge daan hebben, maar ze liegen allemaal De verdachten hebben hun mond niet kunnen houden. Het woord is dan aan den Officier van Justitie Mr. Wassenbergh. Deze beide ver dachten hebben aanvankelijk hardnekkig ontkend, dat ze in de buurt van de woning zijn geweest. Later veranderden ze hun hou ding weer eenigszins: „We herinneren het ons niet", beweerden ze toen. Een dezer verdachten was steuntrekker, doch hij leefde allerminst sober. Na de in braak ging hij met andere vrouwen uit en dat is eigenlijk hun ongeluk geworden. Ze schepten op over de snelle wijze waarop ze geld konden verdienen. „Smokkelen is aar- <li&, maar een kraak is beter", luidt hun devies. 1 oen Herman eens met een vriendin uit was, kwam zijn wettige vrouw hem np- eischen. Als een geslagen hondje ging hij «Ik moet wel, anders gaat ze naar de politie had verd. tegen zijn vriendin ge zegd. B Spr. requireerde tegen beide mannen drie jaar gevangenisstraf. De verdedigers Mr. Th. Eskens en Mr. W van Everdingen, achtten het ten laste ge legde niet bewezen. Wel zijn er bezwarende feiten en omstandigheden tegen deze ver! dachten naar voren gekomen, maar uit de- aanwijzingen is naar de meening van de ve dediging geen wettig bewijs te construeeere De rechtbank zal 19 Mei vonnis wijzen

Heldersche Courant | 1937 | | pagina 7