Toledo enUniversiteits- wijk heroverd Kabinetscrisis in Spanje Duitsch stoomschip bij de Fransche kust vergaan Opstand in Albanië onderdrukt Lord Snowden plotseling overleden De Joodsche emigratie naar Palestina Tragische kano-vaart op Pinksteren SPANJE Valencia zwaar gebombardeerd Alle opvarenden gered Melkers en Paarden knechten naar Duifschland! De ondergang van den „Hindenburg" Opnieuw groote over stroomingen in Amerika Agrarische jaarbeurs te Utrecht Uit onze omgeving ^/MARKTBERICHTEN 13 Stellingoorlog in het Noorden. Berichten uit het regeerinqskamp melden dat de troepen van generaal Miaja Toledo en de Universiteitswijk heroverd hebben. Zooals gebruikelijk in den burgeroorlog ïs dit bericht prompt door de rcchtschen tegengesproken. Bevestiging kon tot op dit oogenblik niet-worden verkregen. Men zegt dat de regeringstroepen bij het beleg van iToledo tot nu toe 10000 man hebben verloren Valencia is Zondag door de recht- sche luchtmacht hevig gebombar deerd. Dertig personen werden ge dood en ongeveer honderdvijftig ge wond. Twee lokalen van de Britsche am bassade roerden ernstig beschadigd en verscheidene personen in het ge bouw werden licht gewond. Ook in de nabijheid van het Fransche con sulaat is een bom ontploft, waar door alle ruiten van het gebouw sprongen. Ook de ruiten van het bu reau van Har.as werden vernield. Maandagmiddag zijn 32 slacht offers van het bombardement der stad ter aarde besteld. 13 lijken moeten nog geïdentificeerd worden. Onder de slachtoffers bevinden zich een Franschman en een Engelsch onderdaan. Van het Bilbao-front Ondanks de regen is Amorebieta, op 16 Sm. ten Zuidoosten van Bilbao den ge- heelen Zondag op verscheidene plaatsen blijven branden, zulks ten gevolge van het Zondag ten uitvoer gelegde bombardement, waarbij rechtsche vliegtuigen een waren hagel van brandbommen en uiterst explo sieve bommen neerwerpen. Het offensief der opstandelingen op Amorebieta dat Zon dag door vijf bataillons is ontketend is gis teren tot staan gebracht, dank zij onweer en regen, waardoor de luchtstrijdkrachten niet konden optreden. Amorebieta bevindt zich nog steeds in handen van de Basken. Dezen hebben Zondag terrein afgestaan en zich gisteren in nieuwe stellin gen rondom de stad verschanst. De opstandelingen hebben een aanval ge daan op den Jataberg, dien zij als een ern stige hinderpaal op hun weg langs de kust beschouwen. De aanval, die gesteund werd door verscheidene oorlogsschepen werd afgeslagen, waarbij de opstandelin gen zware verliezen leden. In Vizcargui, waar de regeeringstroepen wat hadden moeten wijken, hebben zij krachtig angevallen. Hoewel zij terrein ver overden, hadden zij gisteravond de opstan delingen nog niet geheel van den top der bèrgen verdreven. Aanvallen de opstande lingen op Zugastieta zijn afgeslagen. Slecht weer bekoelt den strijd. Radio Bilbao heeft een officieel com muniqué verspreid, waarin wordt medege deeld. dat door het slechte weer in alle sectoren slechts licht geweervuur is ge- sreven. Verscheidene rechtsche vliegtuigen hebben verkenningsvluchten uitgevoerd boven de regeeringslinies. Zondagavond is een vliegtuig der opstandelingen neeree schoten en gevallen nabij de regeerings linies. Een speciale correspondent van Havas meldt: Uit Gijon wordt medegedeeld, dat de Zondag in de Sierre Leone tto stand ge brachte opmarsch der regeeringstroepen een diepte! bereikt beeft van 10 K.M. De regeeringsstelingen beheerschen de dorpen fllo en Una. die binnen het bereik van het geweervuur liggen. De opstandelingen hebben krachtig aangevallen om de verlo ren stelingen te heroveren en het gevaar van den weg van Ilo naar Bonar weg te houden. Zij werden echter twee maal af geslagen. Het slechte weer beeft Bilbao gisteren pen dag van volkomen ru«t gegeven. Per radio hebben de f^htschejl bekend opmaakt, dat zij gisteren Munguia bezet hpbben. In feite hebben zij geonn<»d op te rukken langs den weg. die naar Munguia leidt, zonder daar echter aan te komen. Ook hebben zij de stellingen op den berg Jata aangevallen, maar zij werden teruggeslagen. Snionaae In Amerika. Senator Nve heeft den Amerikaanschen senaat verzocht een onderzoek in te stellen naar de activiteit van buitenlandsche agen ten, die de beide in Spanje krijg voerende partijen vertegenwoordigen, naar den aan koop van munitie in strijd met de Ameri- kaansche neufraliteitswet en naar alle be drijvigheden. die den handel der Vereenig- de Staten op de Spaansche havens kun nen betreffen. Nye verklaart, dat het met van spionage, georganiseerd door de Spaan sche opstandelingen met het doel de bewe gingen van Amerikaansche en Mexicaan- sche schepen te melden, zich blijft uitbrei den. Te Botterdam behouden aan wal gezet. Relaas van een der opvarenden. Zondagavond is in de Lekhaven te Botterdam het Duitsche motorschip „Sofia" aangekomen met aan boord 21 opvarenden van het Duitsche stoomschip „Wandsbek", welk schip in den nacht van Zaterdag op Zon dag' bij het eiland Vierge nabij Ouessant (Frankrijk) op de rotsen is geloopen en als verloren moet worden beschouwd. Alle opvarenden verkeerden in goe den welstand. Zij zijn Zondagavond direct per trein naar Hamburg te ruggekeerd. Zooals bekend is de kust van Bretagne buitengewoon gevaarlijk. Talrijke rotsfor maties strekken zich buiten de kust tot ver in zee uit en aangezien het in den nacht van Zaterdag op Zondag uitermate mistig was, behoeft het geen verwondering te wekken, dat een schip, dat iets uit den koers geraakte, daar onherroepelijk omhoog voer. In denzelfden nacht is daar ook het Engelsche stoomschip „Agathe" op de rot sen geloopen. De opvarenden van dat schip zijn met assistentie der kustwachts in vei ligheid gebracht. S.O.S.! S.O.S.! Omtrent de redding van de bemanning van de „Wandsbek" een stoomschip van de reederij Knöhr en Burchard te Hamburg, metende 2446 ton bruto en 1434 ton netto, gebouwd in 1930 te Flensburg, deelde do officier van de Sofia ons het volgende mede: Omstreeks één uur in den nacht vingen wij een SOStelegram van de „Wandsbek" op, dat dit schip nabij Ouessant op 48 gra den 4 minuten N.B. en 4 graden 27 minuten W.L. even na middernacht was vastgeloopen ten gevolge van den zwaren mist. Wij heb ben toen, na onze positie te hebben be paald, teruggeseind, dat wij in ongeveer 2 uur ter plaatse zouden kunnen zijn. Wij waren onderweg van Alexandrie naar Rot terdam: de „Wandsbek", die zwaar met kolen was geladen, kwam van Bremen met bestemming Smyrna. Gered! De koers werd gewijzigd en toen om twee Uur gepeild werd lagen wij op 10 graden stuurboord van de „Wandsbek". Om kwart over twee kregen wij evenwel geen verbinding meer met het in nood verkeerende schip. Er waren twee dingen mogeliik: of de radio was inmiddels onklaar ge raakt, of de bemanning was reeds in de booten gegaan. Het bleek, dat dit laatste het geval was. want tegen half vier zagen wij seinen met een rood licht. Wij antwoordden met blauwe seinlichten en van bet moment, dat wij weer verbinding hadden kwamen wij steeds dichter bij elkaar. Toch was het ai kwart over vier voordat de sloep langsbij kwam. De 22 opvarenden, onder wie zich de ka pitein van „Wandsbek", de heer Jakobsen bevond, waren in goeden welstand. Afgedreven. Toen zij eenmaal in de boot waren vertelde kapitein Jakobsen, dat er vermoedelijk nog een man die was afgedreven op zee rondzwalkte. Toen men n.1. op de „Wandsbek" had besloten om het zwaar bescha-. digde schip te verlaten, streek men de eerste boot, waarin een man t. w. de tremmer Lieweries zat. Hoe wel er geen zee stond, knapte da kabel af en de sloep dreef door den sterken stroom, welke ter plaat se staat, weg. De „Sofia" heeft daarop onmiddellijk alle kuststations opgeroepen met het ver zoek op den vermisten man in de boot te letten. Spoedig daarna antwoordde het sta tion Brest, dat de vermiste was opgepikt. Met de „Wandsbek" zag het er in tusschen slecht uit. Hat schip was aan de voorzijde geheel opengescheurd en door de zware la ding werd het schip verder naar de diepte getrokken. Alleen het hek van de reeling kwam nog boven water uit. De kapitein achtte het evenwel niet gerechtvaardigd met de „Sofia" reeds weg te gaan. Toen de „Seefalke" een sleepboot van Bugsier te Hamburg ter plaatse verscheen, om assis tentie te verleencn, ging de kapitein op het sleepschip over, waarna de „Seefalke" naar het wrak terugkeerde. Wrak verloren. Zondagochtend omstreeks half tien aldus onze zegsman hebben wij met de „Sofia" de reis naar Rotterdam voortgezet. De „Wandsbek" moet in verband met zijn positie het wrak zit ongeveer zes graden ten Oosten van het eiland Vierge als ver loren worden beschouwd. De redding heeft niet veel moeilijkheden opgeleverd. Alleen de mist was hinderlijk en toen om kwart over twee het contact verbroken was, heeft men, opstoomend in de richting van het omhooggevaren schip, langen tijd moeten wachten voor de verbinding weer tot stand kwam. Toen het weer zoover was, is alles uiterst vlot verloopen. COMMUNISTISCHE AGITATIE DE OORZAAK? In Zuid-Albanië is een oproerige beweging ontstaan, welke haar ontstaan schijnt te ont- leenen aan groeiende ontevredenheid over het nationale bestuur. Het Albaneesche persbureau deelt mede, dat de troepen, die tot taak hebben de op standige beweging te onderdrukken, in de richting van de provincie Argvrokastron op rukken zonder tegenstand te ontmoeten. In alle provinciën heerscht volkomen rust. Uit alle deelen van het land komen betuigingen van aanhankelijkheid aan de nationale in stellingen. Volgens de laatste berichten is de opstandige beweging van communistisch ka rakter. Het persbureau deelt in latere berichten mede, dat de regeeringstroepen, die van Valona waren vertrokken, groepen opstan delingen hebben ontmoet op den weg tus schen Valona en Tepcleni. Na een kort ver zet vluchtten de rebellen in volledige wan orde, zonder ophouden door de regeerings troepen vervolgd. De broeder van den lei der der beweging, ïsmet Toto, is gesneuveld. Nadere berichten melden: „De revolutionaire beweging is geheel cn volledig gebroken. De regeeringstroepen blij ven de rebellen achtervolgen. Uit documen ten. gevonden op gevangen genomen of ge sneuvelde opstandelingen, blijkt duidelijk, dat communistische drijverijen de oorzaak der beweging zijn." Men beschikt nog over weinig inlichtingen betreffende den oorsprong der opstandige be weging in Zuid-Albanië. Men brengt intus- schen verband tusschen deze beweging en die, welke in Augustus 1935 in Fiari ont stond en met niets ontziende gestrengheid onderdrukt werd. Een speciale rechtbank sprak toen 30 doodvonnissen uit. De bewo genheid, die de strenge onderdrukking in het land veroorzaakte, leidde er toe, dat het mi nisterie Pandeli Evangheli, waarin Moessa •Toeka dé portefeuille van binnenlandsche za ken hield, vervangen werd door het kabinet Mendi Frasheri van gematigd liberaal karak ter. Etem Toto, de leider van den nieuwen opstand, was minister van onderwijs. Een jaar later moest dit kabinet, dat wegens zijn liberalen aard door de nationalisten werd aangevallen, het veld ruimen en Kotsjo Kot- ta, die thans nog aan het bewind is, vormde een regeering waarin Moessa Joeka weer minister van binnenlandsche zaken werd. Hoewel Koning Zogoe ter wille van de pa cificatie een nieuwjaarsamnestie voor de veroorrféelden van Fiari liet afkondigen, sloeg Kotta onder den krachti-gen invloed van Moessa Joeka den weg van strenge maatregelen in: Hij kondigde den oorlog te gen het communisme af, dat, naar een mi nister verklaarde, in Albanië niet bestaat. Er ontstond vooral onder de jeugd in Zuid- Albanië een groote ontevredenheid, dio de oorzaak dei tegenwoordige opstandige bewe ging schijnt te zijn. De Minister van Sociale Zaken, mr. M. Slingenberg, is Zaterdag avond van zijn reis naar Duilsch- land teruggekeerd. Hij bracht o.a. een bezoek aan eenige Nederland- sche landarbeiders in Mecklenburg waarbij hij bemerkte, dat er, zoo wel van de zijde der werkgevers als der werknemers, groote tevre denheid bestond. Het is den mi nister voorts gebleken, dat er in de landbouwbedrijven in Duitsch- land nog groote behoefte bestaat, sjLsmdw. spaob uw jLdpuothq ttt en paardekneehten. Caballero slaagt niet. Negrin vormt nieuw kabinet. Nadat Caballero gedurende eenige dagen tevergeefs had getracht overeenstemming te bereiken met de almachtige vakvereenigin- gen over de vorming van een nieuw Kabi net, heeft President Azana een opdracht tot kabinetsvorming opgedragen aan den socialist Negrin, minister van finantiën, in het demissionaire kabinet. Zoo juist komen berichten binnen, welke gewagen van een slagen van Negrin. Het nieuwe kabinet is als volgt samen gesteld. Minister-president en minister van Finan ciën en Economie Negrin. Buitenlandsche Zaken: Jose Giral. Nationale Verdediging: Prieto. Justitie: Manuel de Irujo. Binnenlandsche Zaken: Julian Zugaza- joitia. Onderwijs en Gezondheid: Hernandez. Landbouw: Vicente Iribe. Openbare Werken en Verkeerswezen: Ber- nardo Giner de Los Rios. Sociale Bijstand: Jaime Ayguade. Negrin, Prieto en Zugazagoitia zijn so cialisten, Hernandez, Iribe, communisten; Giral linksch republikein; Giner de Los Rios is lid van de Republikeinsche Unie, De Irujo is Baskisrh nationalist en Ayguada is linksch Catalaan. Largo Caballero maakt dus van dit kabi net geen deel meer uit. Syndicalisten weigeren samen werking. Een telegram uit Valencia aan het Spaansche Persagentschap te Londen meldt, dat de Syndicalisti sche Unie geweigerd heeft samen te werken tot de vorming van een kabinet, zooals dit ontworpen is door Negrin. De Britsche staatsman, Philip Snowden, is Zaterdagmorgen aan een hartverlamming gestorven. Snowden is geboren te Cowling in Yorks- hire in 1864. Hij werd klerk op een rijks douane en accijnskantoor en trad in 1894 toe lot de Independent Labour Party, waarvan hij in 1903 en in 1917 het voorzitterschap be kleedde. Vertoogen van beide partijen. De executieve van het Joodsche agentschap heeft gisteren besloten geen genoegen te ne men met het immigratiecontingent, dat voor arbeiders voor de maanden van 1 April tot 31 Juli is vastgesteld. Wei gaat men accoord met de speciale vergunningen toegestaan aan emigranten uit Duitschland. De hoogc commissaris heeft gisteren den groot Moeftien en een anderen leider der Arabieren, ontvangen, die protesteerden te gen de toewijzing van immigratiecertificaten aan joden. Voorts eischten zij de in vrijheidstelling van verscheidene politieke gevangenen, die te Akko zijn opgesloten en van wie ©enigen tot voedsehveigering zijn overgegaan. De Hooge Commissaris heeft toegezegd deze tweede aangelegenheid in overweging te zullen nemen. Naar nog wordt gemeld, zijn tien Ara bieren. die in de gevangenis van Akko zijn gedetineerd, ziek geworden Ten teeken van protest heeft de bevolking van St. Jan en Haiffa Zaterdagochtend de algemeene sta king afgekondigd. De gascellen niet „ondicht". De Amerikaansche commissie van onder zoek naar den ondergang van den „Hin denburg" heeft Zondag de verklaringen der tot dusverre gehoorde twintig getuigen be studeerd en wederom het wrak van het luchtschip bezichtigd. Het lid der bemanning, Hans Freund, dat dien dag gehoord werd, verklaarde, dat de landingsmanoeuvre volkomen normaal ver loopen was De gascellen waren niet ondicht Hij heeft geen gaslucht waargenomen. De scheepsventilatie zou een eventueele gas- opzameling verhinderd hebben. Kapitein Pruss en de eerste officier zijn thans buiten levensgevaar. Thans in New England. Ten gevolge van de langdurige regens zijn de rivieren in New England buiten de oevers getreden. Uitgestrekte gebieden in de Staten Vermout, New Hampshire en Massa- chussetts staan blank. Zeer veel verkeers wegen zijn onberijdbaar. Reeds zijn verschil lende berichten ontvangen over groote schade, welke door de overstroomingen zijn veroorzaakt. Tot nu toe is reeds melding gemaakt van acht sterfgevallen terwijl tal van personen gewond werden. De rivieren wassen nog steeds. In 1927 trad hij uit de partij, omdat bij een afzonderlijke arbeiderspartij naast de La bour Party ongewenscht cn onnoodig vond. Als lid" van het Lagerhuis uitte hij zich vooral over ïinanci'êele aangelegenheden. In 1924 werd hij Kanselier van de schatkist in het kabinet MacDonald. Hij was een vurig pleiter voor den vrijhandel. In Juni 1929. be heerde hij opnieuw het departement van financiën. Aan de 37e Koninklijke Nederlandsche Jaarbeurs, welke van 7 tot en met 16 Septem ber 1937 1e Utrecht zal worden gehouden, zal wederom in het kader der algemeene jaarbeurs een agrarische jaarbeurs worden verbonden. De aangevangen voorbereiding dezer agrarische afdeeling, waaraan weder verschillende takken van het agrarisch be drijfsleven zullen deelnemen, heeft zich reeds gekenmerkt door een veel grootere be langstelling in de kringen van belangheb benden dan zulks bij de eerste agrarische jaarbeurs het geval was. Jongeman verdronkenDappe re pogingen van zijn vriend hem Ie redden, waren tevergeelsch. 1 In het zijkanaal aan de overzijdo van het IJ bij de vuilverbranding te Amsterdam is gistermiddag een kano, tengevolge van een rukwind, omgeslagen. In de kano bevonden zich twee jongemannen, resp. 26 en 21 jaar oud. De jongste, die kan zwemmen, en lid is van de reddingsbrigade, stelde dadelijk pogingen in het werk, om den drenkeling, die de zwemkunst niet machtig was, van den verdrin kingsdood te redden. Laatstgenoem de was echter zoo wanhopig van schrik en angst, dat hij zich aan de beenen van den andere vastklampte. Ofschoon de jongste van het twee tal er nog met inspanning van al zijn krachten in slaagde, zijn lotge noot tot drie meter afstand van den wal te brengen, zag hij, ten einde zelf niet te verdrinken, zich ver plicht zijn metgezel met kracht van zich weg te trappen, waarna hij zich wist te redden. Y De 26-jarige verdween in de diepte. Zj;n lijk is twee uur later door personeel van a motorboot der politie opgehaald en naar h« Binnen Gasthuis gebracht. Ilct. slachtoft.! was huisgenoot in het in de Haarlemmer straat wonende gezin van den geredde KOEGRas JULIANADORP. Vereen, voor Bijenteelt, Vergadering van de afd. den Helder dér Ver. tot Bev. der Bijenteelt in Nederland 0n Donderdagavond j.1. in de Chr. school aan de Kortevliet. Ter vergadering waren 17 leden aanwezj» Na opening door den voorzitter den heer T. Speur, volgt lezing van de notulen door den secr., den heer C. Schellinger, welk» worden goedgekeurd. Na eenige ingekomen stukken te hebben afgehandeld, wordt benoemd tot afgevaar digde naar de jaarvergadering de heer Speur en tot plaatsverv. do heer C. Schellin ger. Aan den afgev. wordt behoudens he' punt „aanstelling reiziger voor afd. Han del" waar tegen gestemd moet worden, vrij mandaat gegeven. De excursie, die ieder jaar wordt gehou- den door de afdeeling, zal dit jaar weer eens langs de leden in Koegras en Callantsoo? gaan. Als datum hiervoor wordt vastgesteld Zondag 4 Juli a.s/ Een practische les zal gehouden worden op Zaterdag 17 Juli a.s. op den bijenstand van den heer de Beurs aan de Doggersvaart Bij de rondvraag vraagt één der leden om evenals in de afd. Wieringen is geschied de prijs voor de honing vast te stellen. Op een vraag van den voorz., wie der le den er dan honing te koop heeft, bleef het stilzwijgen bewaard, daar niemand iets over had. De meening van de vergadering was toen, dat er dan ook geen prijs vast te stel len valt. Na nog eenige zaken van huishoudelijk® aard te hebben besproken .volgde sluiting, WIERINGEN DEN OEVER. Vacature wijkzuster. Voor de vacante betrekking van wijkzus ter voor de afdeeling van het Witte Kruis, alhier, hebben zich ruim 30 sollicitanten aangemeld. Den Oever krijgt stiekvereeniging. een gymnas- Vrijdagavond werd in het café van den heer Moeij.es vergaderd om tot oprichting te komen van een gymnastiekvereeniging aan Den Oever. Ruim 30 belangstellenden waren op deze vergadering aanwezig. De vergadering stond onder leiding van den heer Pennekamp te Anna Paulowna. Nadat verschillende aangelegenheden in den breed e waren besproken werd besloten tot oprichting van een gymnastiekvereeni ging over te gaan. Het bestuur is als volgt samengesteld: Voorzitter de heer A. Cornelissen, met als leden: Mej. J. Kaan-Keijzer, Mej. M. Poel, Mej. A. Datthijn-Duijnker en de heer C, Koorn J.Vz. Geoefend zal worden in de zaal van den heer Moeijes. Diverse werktuigen worden voorloopig beschikbaar gesteld door enkele particulieren. Een brug zal aangekocht moeten worden. Daar dit werktuig nog al duur is, zullen enkele dames de gemeente met een intee- kon 1 ijst rondgaan. Verder zal actie gevoerd worden om leden te werven. Een naam werd nog niet aan de vereeniging ge schonken, doch laten wij haar voorloopig maar de „Oeversche Gymnastiekvereeni ging" (O.G.V.) noemen. Verder werd beslo ten ook de gelegenheid tot oefenen open te stellen voor schoolkinderen. Wij wcnschen de nieuwe vereeniging succes. Vischafslafl. Vrijdag 14 Mei: 320 pond paling 0.20—0-321 990 pond bot 0.13V2—0.15; 470 kisten ha ring 33.65; 1 tal geep 0.09 per stuk; 6» Kg. ansjovis 0.27 Zaterdag 15 Mei: 1000 pond aal 0.16-6.$; 400 pond bot 0.12%—0.15; 1% tal geep 15-13 19 Per tal; 157 Kg. ansjovis 0.29; 900 kis ten haring 2.50—3.50. ALKMAAR, 15 Mei. Aardbeien 0.260.39, asperges f 0.170.3-5- bloemkool I f 12—17.50, bloemkool II 'TT 10. kropsla f 2.60—5.90. komkommers 6.ö" 1!.50, postelein 0.76—1.06, rabarber 3-'«> raapstelen 1.90—2.10. radijs 2.50—3.10. sel derie 1.50, spinazie 0.71—1, tomaten 23 ct.. waschwortelen 4.50—6.50 witlof I f 10. ALKMAAR. 15 Me!. N.V. Eierveiling voor Hollands Koorde kwartier. Aanvoer: 265.000 kipeieren: -58 Kg. 2.50-2.55 58—60 Kg. 2.55-2-«?< 60-62 Kg. 2.60—2.85, 62—64 Kg. 2.75-* 64—66 Kg. 2.85—3.25. per 100 stuks. PURMEREND. 18 Mei. Veemarkt. Koeien, totaal 625 stuKS; 150 vette koeien 62—60 ct. per Kg„ 2®% koeien f 145-220. melkkoeien f 150-280. - naarden f 100-180, alles ner stuk, 16 ve": kalveren 30—60 ct. per Kg., 650 nucl, „s kalveren f 4—15 per stuk. 225 vette varken 4650 ct. per Ke.. 41 magere varkens l 32. 450 biggen f 10—16. 350 schapen f 115 bokken f 415, 700 lammeren f IV— alles per stuk BROEK OP LANGENTDTJK. 18 Mei- - Rabarber 1.90—2. sla 2—2.90. D. witte 5.205.30, bloemkool 12.1014, f 2.30, soort f 5.20. Tomaten A 52.—, C 41— NOORD SCHA RWOUDE. 18 Meï. li00 kg. Deenscbe witte kool f 4.801

Heldersche Courant | 1937 | | pagina 2