De eerste drukte te Scheveningen. De Hollandia-roeiwedstrijden. Het hoofdnummer der Hollandia-roeiwedstrijden te Alphen aan den Rijn, de Oude-Acht, werd gewonnen door Nereut (voor), terwijl Triton en Laga respectievelijk als tweede en derde eindigden Het warme, zonnige weer der laatste dagen heelt Scheveningen goed ge daan. Een kijkje op de boulevard van de druk bezochte badplaats, zooals deze er Zondag uit zag John D. Rockefeller, de bekende Amerikaansche olie-magnaat, is op 98-jarigen leeftijd overleden Ter gelegenheid van de Grotius-herdenking op het markt plein te Delft sprak minister De Graeff een rede uit en legde hierna een krans aan den voet van het Hugo de Groot monument Het elftal van den bekenden Amsterdamschen Eerste-klas- ser Ajax, zooals dit Zondag in den wedstrijd tegen Feyen oord in het Ajax-stadion te Amsterdam door een 2-0 overwinning hel voetbalkam pioenschap van Nederland behaalde Anderiessen, de aanvoerder van het Ajax-team, dat Zondag door een over winning op Feyenoord het voetbalkampioenschap van Nederland behaalde, wordt na afloop .op de schouders' naar de kleedkamer gedragen Z Exc minister prof. dr. J. R. Slotemaker de Bruïne heeft Zaterdag in het Rijksmuseum te Amsteidam een nieuwe aldeeling, de geschiedenis van Nederland in beeld, oflicieel geopend H. K. H. Prinses Juliana en Z. K. H. Prins Bernhard zijn Zaterdag met Hr. Ms. kruiser Java" uit Engeland te IJmuiden terug- gekeerd. Het Prinselijk echtpaar bij het verlaten van de Java"

Heldersche Courant | 1937 | | pagina 4