Een brugtransport naar Dordrecht. De ha ingvangst is in vollen gang. - Bij groofe hoeveelheden wordt het .zeebanket' naar de visschers- havens aangevoeld, om vandaar naar alle deelen der wereld te worden verzonden. Harinaloaae.s ter vangst aan de Oostkust van Engeland Uit het land van den burgerstrijd. Terwijl op vele plaatsen in Spanje de oorlog in al zijn hevigheid en ver schrikking woedt, gaat dikwijls in de omgeving daarvan het landleven zijn gewonen gang. Landbouwers bezig met den dadeloogst De Fransche maarschalk Petain (rrli j den), die op het oogenblik in ons lan vertoelt, bracht Woensdag een bezoe aan het Rijksmuseum te Amsterdam De Amster damsche wethouder Boekman opende Woensdag de ten toonstelling van historische instrumenten en apparaten. Naast den wethouder prof. dr. P. Zeeman De botbennetjes worden schoongemaakt Met vakkundige hand worden den manden, waarin de visch ter veiling is geweest, gereinigd Een moeilijk transport. Een gedeelte van de voor de oeververbinding Dordrecht Zwijndrecht bestemde brugoverspanning werd Woensdag naar de plaats van bestemming vervoerd Het gevaarte passeert een der bruggen bij Zaltbommel De rennen te Ascot. Een snapshot van de finish der .Prince of Wales Stakes welke gewonnen werd door .Cold Scent" van Sir A. Bailey Koning George VI en Koningin Elizabeth van Engeland arriveeren met de Hei togen van Gloucester en Kent te Ascot, ter bijwoning van de tiaditioneele races, welke Dinsdag zijn begonnen

Heldersche Courant | 1937 | | pagina 4