Tegenslag van Nederland in Tour deFrance Athletiek-Nederland verliest kansloos van Zweden Ook Albert van Schendel uit den strijd Nederlandsche zwemsuccessen in Parijs De Van Schendels aan het woord £auMdenriió %w4mmeri AtMeUek Nederland verliest van Zweden Roeien RoJUen if.chafie.th Zeskamp op den Semmering ifchcunen Deinternationale tenniskampioen schappen van Nederland Duitschland wint den eindstrijd in de Europeesche zone 4-1 voor Duitschland Nationale zwemwedstrijden te Schiedam Deane wint d^n Schelde- beker Rie van Veen slaat Willy den Ouden De internationale roeiwedstrijden op het Baldeneymeer Eder slaat van Klaveren De wereldkampioenschappen te Parijs Kampioenschappen van Nederland De Ronde van Frankrijk heeft voor Neder land wel een bijzonder ongelukkig verloop. Moest eerst Piet van Nek den strijd staken omdat hij te laat aan de controle der tweede étappe kwam, na vijf étappe's gaven Van der Ruit, Braspenning en Middelkamp op, omdat zij door verwondingen niet in staat waren ver der te gaan. In de tiende étappe, welke gisteren van Dig- ne naar Nice werd gereden, is Albert van Schendel te Manton door een motorrijwiel aan gereden en daarbij vrij ernstig aan den schou der en de armen gewond. Hij moest naar het ziekenhuis te Manton worden overgebracht, waar gelukkig kon worden geconstateerd, dat de blessures niet van zeer ernstigen aard waren. Albert van Schendel moest echter den strijd staken, zoodat alleen Anton van Schendel Ne derland nog in de ronde vertegenwoordigdt. De laatste kwam als 57ste te Nice aan in den tijd van 9 uur 57 seconden. Winnaar was de Belg Vervaecke met een tijd van 8 uur 29 min. 19 sec. Anton van Schendel, werd door zijn pech op de Col de Castillon 57e in den tijd van 9 uur 57 sec. Het algemeen klassement ziet er thans als volgt uit: 1. S. Maes (België) totaaltijd 68 uur 37 sec. 2. Vicini (Italië) individueel, 68 uur 1 min. 12 sec. 3. Lapébie (Frankrijk) 68 uur 1 min. 59 sec. 4. Vissers (België) 68 uur 2 min. 33 sec. 5. Puppo (Frankrijk) individueel, 68 uur 2 min. 54 sec. 6. Bartali (Italië) 68 uur 10 min. 57 sec. 7. Amberg (Zwitserland) 68 uur 17 min. 2 sec. 54e. Anton van Schendel 70 uur 49 min. 39 sec. In het van den klassement behoudt België de leiding. Het ziet er als volgt uit: 1. België, 204 uur 33 min. 59 sec. 2. Frankrijk, 205 uur 6 min. 17 sec. 3. Italië, 206 uur 16 min. 32 sec. 4. Duitschland, 207 uur 19 min. 22 sec. 5. Zwitserland, 208 uur 38 min. 19 sec. 6. Spanje, 210 uur 4 min. 57 sec. 7. Luxemburg, 211 uur 43 min. 32 sec. tien Hollanders mee mochten doen, maar dan met een leider. Dat laatste was z.i. noodzakelijk. Het was nu ook soms zoo saai, als je gezamenlijk zat te eten en je alleen in het Hollandsch wat tegen je broer kon zeggen. Neen, ook wat dat be treft, hebben we Middelkamp erg gemist. Die liet je nog eens lachen en hield er den moed in. En nu is mijn broer er ook nog uit. Ik zal in ieder geval trachten den Hollandschen naam hoog te houden. Ik ga met den Engelschen ren ner Holland (what is in a name?) sainenrij- den, hij moet ook alles alleen doen. Mej. Rollin Couquerque en Kukul- jevic drievoudig kampioen. De uitslagen van de Zaterdag gespeelde halve eindstrijden der internationale tennis kampioenschappen van Nederland luidden: Heerenkelspel De Stefani slaat Van Swol 26, 61, 61, 6—0. Kukuljevic slaat Heyynen 64, 63, 9—7. Damesenkelspel Mej. Terwindt slaat mej. Kaeppel 63, 64 Mej. Rollin Couquerque slaat mej. Horn 6—4, 0—6, 6—4. Heerendubbelspel Kukuljevic en Moreau slaan Hoeke en Van Swol' 64, 2—6, 6—0, 2—6, 6—4. Galeppe en Hall slaan Van der Heide en Van Olst 6—1, 7—9, 7—1, 6—3. Damesdubbelspel Mej. Horn en mej. Kaeppel slaan mevr. Boutmy en mej. Mechel 62, 61. Mej. Rollin Couquerque en mej. Terwindt slaan mej. Kovac en mej. Krauss 63, 97. Gisteren zijn de internationale Nederland sche tenniskampioenschappen te Noordwijk geëindigd. De uitslagen van de eindstrijden luidden: Heerenkelspel: Kukuljevic (Joego-Slavië) slaat De Stefani (Italië) 5—7, 5—7, 6—1, 7—5, 6—4. Damesenkelspel Mej. Rollin Couquerque slaat mej. Ter windt 16, 62, 97. Heerendubbelspel Kukuljevic (Joego-Slavië) en Moreau (Bel gië) slaan Galeppe (Monaco) en Hall (V.S.) 6—2, 4—6, 62, 1—6, 6—4. Damesdubbelspel Mej. Rollin Couquerque en mej. Terwindt slaan mej. Horn en mej. Kaeppel (Duitsch land) 6—3, 2-6, 6—2. Gemengd dubbelspel: Mej. Rollin Couquerque en Kukuljevic slaan mej. Terwindt en Van Swol 64, 63. Albert van Schendel had aanvankelijk zeer veel pijn, doch later op den avond ging het veel beter en toen wij de beide Van Schendel's in hun hotel opzichten, waren zij gaarne bereid ons het een en ander van hun wederwaardig heden te vertellen. Het was lang geleden, dat zij in deze ronde een Nederlander hadden gesproken. Anton van Schendel vertelde, dat hij ook in deze étappe pech had gehad. Want op de Col de Castillon reed hij zijn fiets in elkaar en kwam daardoor met veel ver traging aan. Hij had erg lang moeten wachten op een hulpauto en zoo verspeelde hij geruimen tijd, alvorens hij den rit op een andere fiets kon voortzetten. Dit is de tweede maai, dat mij een .dergelijk geval overkomt. Da eerste keer gebeurde het in de étappe GeneveAix les Bains. En terwijl hij zoo aan het praten is, valt het ons op, dat hij er gezond en gebruind uitziet. Vol goeden moed is hij voor de volgende étap pe's. En met optimisme deelt hij mede, dat hij zijn positie in het algemeen klassement nog aanmerkelijk kan verbeteren, vooral in de Py- reneen, waar hij zich goed thuisvoelt. De Alpen zijn den Van Schendel's gemak kelijker gevallen dan verleden jaar. En vooral in de étappe Grenoble—Briancon en Briancon Digne hebben wij goed gereden, verklaarden beide landgenooten. En we hebben toen onze positie in de algemeene rangschikking ook ver beterd. De ronde is dit jaar veel en veel zwaarder dan andere jaren, zegt Albert. De strijd is veel moeilijker. Vraagt u het maar aan oude rotten. Zij allen klagen er over, dat de strijd in iedere étappe fel en hard is. En daar komt nog bij, dat de derailleur meer gelijkheid onder de renners schiep, zoodat niet een kleine groep uitblin kers, maar talrijke renners elkaar de eer be twisten, dat verklaart de verschillende étappe winnaars, dat verklaart ook den voortduren- den strijd en de schommelingen van het klas sement. Ik acht de Italianen het gevaarlijkst, ver klaart Albert ronduit. Het zijn net duvels in een doosje. Je weet nooit wanneer zij te voor schijn komen en hoe. Neem Vicini. Een paar dagen geleden was hij een renner, die niet op viel, een van de onbekende deelnemers. Van daag reed hij met de gele trui, overmogen valt hij misschien weer op de zooveelste plaats in de rangschikking terug. En zoo zijn er meer. Camusso b.v. om van Bartali maar niet te spreken. Als Bartali even goed rijdt in de Py- reneen als in de Alpen, dan is Sylver Maes nog niet als eerste te Parijs. Maar ook de Belgen hebben, aldus ging Albert verder, hun laatste woord nog niet gesproken. Alleen, en dat zal U verwonderen te hooren, laat de geest onder de Belgen heel wat te wenschen over. Maar zij zijn sterk door hun groot aantal eerste klas se renners en hun groote man, Sylver Maes, is iederen dag beter in vorm. Onder de Italianen en Duitschers heerscht een zeer sportleven geest. Zij laten hun kameraden niet in den Dit laatste werd op bitteren toon gesproken, De uitslagen van de beide laatste enkel- in het midden latend, of dit op de Belgen of op spelen luiden: de uitgeavllen Nederlanders. Von Cramm slaat Hecht: 6— 3, 7 5, 6 -2. En 'dan krijgen wij Anton nog even aan de Henkei slaat Cejnar: 6—4, 6—4, 6—3. praat. Hy hoopte, dat er het volgend jaar zeker De uitslag luit dus: 4—1 voor Duitschland. Door een 61, 62, 1012, 60 zege van Henkei en von Cramm op de Tsjechen Hecht en Caska hebben de Duitschers het dubbelspel en daarmee den eindstrijd in de Europeesche zone van het Davisbeker- tournooi gewonnen, zoodat zij op 17, 19 en 20 Juli a.s. te Wimbledon in de inter- zonefinale tegen de Vereenigde Staten moeten uitkomen. Op volkomen verwachte wijze hebben de Duitschers den wedstrijd gewonnen. Het is thans voor de vijfde maal, dat Duitschland in den eindstrijd van de Europeesche zone zege vierde. Met spanning wordt nu de strijd in de interzone finale te Wimbledon tegen de Ver eenigde Staten tegemoet gezien. JJe Ameri- kaansche ploeg bestaat uit Donald Budge, Parker en Mako en afgaand op de resultaten van de internationale kampioenschappen van Wimbledon, welke onlangs zijn gehouden, kan op een Amerikaansche overwinning worden gerekend. Immers, zooals men zich herinneren zal, won Budge den officieuzen wereldtitel in den eindstrijd op regelmatige wjjze van von Cramm, terwijl de Duitschers in het heeren dubbelspel eveneens door Budge en Mako wer den verslagen. Maar het zal voor Duitschland ditmaal, in tegenstelling met vorige malen, niet afhangen van het spel van Henner Henkei, doch wel van den vorm, waarin zich op 17, 19 en 20 Juli a.s. de Duitsche kampioen von Cramm zal bcviqden. Jopie Stroomberg wint van Jopie Waalberg. Gisteren zijn ter gelegenheid van het 25- jarig bestaan van de Schiedamsche Zwem- club te Schiedam nationale wedstrijden ge houden, die als de groote verrassing een over winning van Jopie Stroomberg op de wereld recordhoudster Jopie Waalberg hebben ge bracht. Deze beide zwemsters zijn reeds tal- looze malen tegen elkaar uitgekomen en vooral in den laatsten tijd heeft de A.D.Z.- Jopie de IJ-Jopie voortdurend kunnen ver slaan, waarbij zelfs wereldrecords gevestigd werden. Gisteren echter is mej. Stroomberg er weer eens in geslaagd, op onverwachte wijze te winnen, met 1.6 sec. voorsprong tikte de IJ-zwemster als eerste op de 200 meter schoolslag aan in een tijd van 3 min. 2.8 sec. Nida Senff won de 100 m rugslag der tradi tie getrouw van haar rivale mej. Van Feg- gelen, terwijl op de 200 m schoolslag bij de heeren Smitshuijzen met twee seconden ver schil op Kruithof won. De uitslagen luidden: Waterpolo-wedstrijd comp. K.N.Z.B. 2e kl. heeren: R.Z.C. 1—Z.C. 2—1. 100 m borstcrawl dames: 1. Tini Wagner (IJ) 1 min. 11 sec. 2. Mej. A. Stijl (A.D.Z.) 1 min. 12 sec. 100 m rugslag heeren: 1. J. C. Sheffer (D.J.K.) 1 min. 12.6 sec. 2. W. Tordoir (S.V.H.) 1 min. 17.8 sec. 200 m schoolslag dames: 1. Mej. J. Stroomberg (IJ) 3 min. 2.8 sec. 2. Mej. J. Waalberg (A.D.Z.) 3 min. 4.4 sec. Schoonspringen heeren: 1. W. Schatens (A.Z.) 102.82 pnt. 2. A. Denneboom (A.Z.) 97.06 pnt. 200 m borstcrawl heeren: 1. J. C. Scheffer (D.J.K.) 2 min. 19.6 sec. 2. D. van der Kuil (S.Z.C.) 2 min. 20 sec. 100 m rugslag dames: 1. Nida Senff (A.D.Z.) 1 min. 15.4 sec. 2. Ila van Feggelen (IJ) 1 min. 17.2 sec. 3. Dini Kerkmeester (R'dam) 1 min. 18.6 sec. 5 X 50 m borstcrawl estafette dames: 1. R.D.Z. 1 (mej. A. Neleman, mej. C. Sneep, Cobi van Zuuren, mej. W. Zoetekouw en mevr. R. AarsbergenOlsen) 2 min. 49 sec. 2. O.D.Z. 200 m schoolslag heeren: 1. H. Smitshuijzen (A.Z.) 2 min. 49.2 sec. 2. P. Kruithof (R.Z.C.) 2 min. 51.2 sec. 3. L. Korpershoek (V.Z.C.) 2 min. 56.2 sec. 4 X 100 m borstcrawl estafette heeren: 1. R.C.Z. (A. van Haren. B. Ramack, W. Delwel, K. Hoving) 4 min. 18.4 sec. 2. S.C.Z. Schoonspringen dames: 1. Mej. L. Tholen (H.D.Z.) 85.72 pnt. 2. Mevr. C. LammersLinsse (S.Z.C.) 71.34 pnt. Mej. Kastein eerste by de dames. Vlissingen, 10 Juli. Vandaag is bij minder gunstig weer en vrij zware zee voor de zevende maal de internationale zwemwed strijd om den Scheldebeker, gehouden over een afstand van ongeveer 5 km. By de heeren wist de winnaar van het vorige jaar, de Engelsehman C. T. Deane van de Penguin Swimming Club uit Lon den, zijn zege te herhalen. Hij kwam als eerste aan in den tijd van 1 uur 11 min. 43 sec. en won daarmede den Schelde beker definitief. Bij' de dames won dit maal mej. Jenny Kastein van de H.D.Z. uit Amsterdam. De ^innares van de vo rige maal, mej. N. Koelants uit Rotter dam kwam by de dames als derde aan. De uitslag luidde: 1. C. T. Deane (Penguin Swimming Club), Londen, tijd 1 uur 11 min. 43 sec. 2. J. Stender (Dolfijn), Hilversum, 1 uur 18 min. 42 sec. 3. J. Guilini (Brugsche Zwemkring), Brug ge, 1 uur 23 min. 20 sec. 4. Mej. J. Kastein (H.D.Z.), Amsterdam, 1 uur 24 min. 9 sec., winnares van den zil veren schaal. 5. M. Schoenmaker' (Z.I.A.Z.), Den Haag. 1 uur 27 min. 36 sec. 6. P. van Steveninck (De Zeehond), Vlissin gen, 1 uur 34 min. 20 sec. Ita Mol wint van Willy den Ouden op de 100 meter rugslag. Zaterdag zyn in het zwembad la Tourelle te Parijs de internationale zwemwedstrijden Gisteren heeft te Stockholm de landen- athletiekwedstrijd ZwedenNedreland plaats gehad. De gastheeren wisten onze ploeg, welke op enkele plaatsen verzwakt was, met groot verschil, n.1. met 8149 punten te slaan. Alleen de 100 en 200 meter werden door de onzen ge wonnen. Petit heeft overigens zijn vooruitgang op nieuw gedemonstreerd door op de 3000 meter een nieuw Nederlandsch record te vestigen. Zoo deed de Ruyter (Volewijckers) op de 1500 meter. De uitslagen luiden: 100 meter: 1. Van Beveren, 10.9. 2. Sellstrom, 11. 3. Boersma, 11.1. 4. Lindgren, 11.1. Kogelstooten: 1. Berg, 15.35 meter. 2. Pennstrom, 14.68 meter. 3. Houtzager, 13.95 meter. 4. Lamoree, 12.43 meter. Hoogspringen: 1. Pesson, 1.93 meter. 2. Lundsquuist, 1.90 meter. 3. Spanjerdt, 1.85 meter. 4. Brasser 1.80 meter. 3000 meter hardloopen: 1. Jansson, 8 min. 32.8. 2. Larsson 8 min. 37. 3. Petit, 8 min. 39.6 (nieuw Ned. record) 4. Jan Zeegers, 9 min. 07. 400 meter: 1. Danielsson, 4§. 2. Baumgarten, 49.2. 3. Stromberg, 49.4. 4. Warnink, 51.4. Speerwerpen: 1. Attersall, 69.33 meter. 2. Tegstadt, 61.97 meter. 3. Lutkeveld, 58.09 meter. 4. V. de Poll, 54.86. ZOO meter: 1. Van Beveren, 21.8. 2. Boersma, 22. 3. Sennstrom, 22.2. 4. Stenqvuist, 22.9. 110 meter horden: 1. Lidman, 14.7 sec. 2. Brasser, 15.3 sec. 3. Neston, 15.4 sec. 4. Kaan, 15.6 sec. Polsstokhoogspringen. 1. Lindblad 4 meter. 2. Bexel 3.90 meter. 3. Lamoree 3.50 meter. 4. Lutkeveld 2.80 meter. 800 meter hardloopen. 1. Anderson 1 min. 53.7 sec. 2. Bouman 1 min. 55.9 sec. 3. Brusse 1 min. 56 sec. 4. Saai 2 min. 0.9 sec. Discuswerpen. 1. Hedvall 48.23 meter. 2. Bergh 48.21 meter. 3. Brasser 42.56 meter. 4. Van Dijk 35.65 meter. 1500 meter. 1. Johnsson 3 min. 51.4 sec. 2. Nilson 3 min. 55.6 sec. 3. De Ruyter 4 min. 2.6 sec. 4. Jan Zeegers 4 min. 23.8 sec. ZweedSche estafette. 1. Zweden 1 min. 56.4 sec. 2. Nederland 1 min. 59.4 sec. Einduitslag 8149 punten voor Zweden. van de Parijsche Dames-zwemclub ,,Les Mouettes" gehouden, waaraan van Nederland sche zijde een ploeg zwemsters van de Rot- terdamsche Dames Zwemclub deelnam. Onze landgenooten wisten steeds op de nummers, waarop zij uitkwamen, de eerste plaatsen te bezetten. De Nederlandsche wereldrecordhoudster, Willy den Ouden kwam ook weer op indi- vidueele nummers uit, n.1. op de 100 meter borstcrawl en rugslag, maar beide malen moest Willy zich met de tweede plaats te vreden stellen. Op de 100 meter borstcrawl, hèt num mer van Willy den Ouden, moest zij een feilen strijd leveren tegen haar jeugdige clubgenoote Rie van Veen, die reeds ge- ruimen tijd een der opkomende sterren is in d® Nederlandsche zwemwereld. Het jonge zwemstertje slaagde erin haar be roemde rivale te verslaan. Met 0.4 secon den verschil tikte zij in den tijd van 1 min. 9.8 sec. ais eerste aan. Annie Tim mermans werd derde met flinken achter stand op de beide andere zwemsters in 1 min. 16 sec. Ook op de 100 meter rugslag wist Willy den Ouden de eerste plaats niet te bezetten. De eveneens nog jonge Ita Mol maakte hier den niet bijzonder fraaien tijd van 1 min. 25.8 sec. Willy werd weer tweede met precies een seconde achterstand. De 200 meter vrije slag leverde een ge makkelijke zege op voor Jeanne Groenendijk. Met groot verschil kwam zij aan in den tijd van 3 min. 14.4 sec., terwijl Tini Brouwer de tweede plaats bezette met een tyd van 3 min. 25 sec. AutornoMliime. Spa, 11 Juli. De groote prijs van België, welke vandaag is verreden op het bekende circuit SpaFrancorchampsStavelot (34 ronden van 14.876 km, totaal 506 km), is een groot succes geworden voor de Duitsche deel nemers. Winnaar werd Rudolph Hasse met auto Union in den tyd van 3 uur 1 min. 22 sec., gevolgd door zijn landgenooten Hans Stuck en Hermann Lang. De twee volgende plaatsen werden, bezet door den Zwitser Kautz en den Franschman Spommer. Hasse maakte een gemiddelde van 167.189 km per uur, hetgeen een nieuw baan-record is. Amstel wint by de huegelachten. Op de internationale roeiwedstrijden op het aan natuurschoon zoo rijke Baldeney-meer, heeft een Nederlandsche ploeg succes geboekt. Bij de oude achten, de z.g. Huegei-achten, wist „Amstel" de zege te behalen. Van den start af reeds hadden de Amsterdammers de leiding genomen en zij stonden die ook niet meer af, integendeel, op het laatste gedeelte wisten zij den voorsprong op de Duisburgsche Wassersport Verein nog te vergrooten en met flinken voorsprong kwam de gelijkmatig en goed roeiende Amstel-ploeg binnen in den tijd van 6 min. 48.8 sec. De Wassersport Ver ein werd tweede in 6 min. 54.3 sec. voor de Ruder Verein Bochum met 6 min. 58.8 sec. De Nereusploeg was niet erg op dreef, kon het tempo niet byster goed bijhouden en zakte bedenkelijk af. Doordat de Selwyn Collega Boat Club uit Cambridge ten slotte uitviel, moesten de Amsterdammers met de laatste plaats genoegen nemen. Tenslotte leverde de Jonge Acht van Triton een vinnigen strijd met de ploeg van Ober- weser om de tweede plaats in het nummer eerste jonge achten. De Keulsche C.F.W. had al spoedig een voorsprong genomen en be hield deze tot het einde, zoodat de eerste plaats reeds beslist was. De Utrechtsche studenten leverden een spannende race met de Bremer ploeg. De Dqitschers hadden echter een iets felleren eindspurt en kwamen met slecht3 1.3 sec. verschil als tweede binnen. Eder heeft zich in den gisteren gehouden bokswedstrijd tegen onzen landgenoot Bep van Klaveren een groot bokser getoond. Als hij maar even een gaatje zag, trachtte hij zijn tegenstander links, maar vooral met een reent- sche te treffen. Evenwel op afstand zoowel als van dichtbij was Van Klaveren geenszins zijn mindere. De tactiek van den Duitscher be sliste evenwel den strijd. Een der afweerstoo- ten van den Duitscher trof Van Klaveren op de kin en dit veranderde het aspect van den stryd volkomen. Nauwélyks 1 minuut later was de strijd ten gunste van Eder, die zijn tegen stander knock out sloeg, beslist. Euwe wedstrijdleider. Naar wij vernemen zal op den Semmering in de tweede helft van Augustus een zeskamp worden gehouden met dubbele ronden, waar aan zullen deelnemen Reshevski (V.S.), Fine (V.S.), Flohr (Tsjechoslowakije), Keres (Est land), Capablanca (Cuba) en Ragozin(Sovjet- Rusland). Het tournooi zal enkele dagen na het tour- nooi van de F.I.D.E. te Stockholm aanvangen. De wereldkampioen, dr. M. Euwe is tournooi- leider op den Semmering. Nederlandsche sabelploeg terug getrokken. Het bestuur van den Koninklijken Neder- landschen Amateur Schermbond heeft de sabelploeg, welke zou deelnemen aan de we reldkampioenschappen te Parijs, moeten te rugtrekken in verband met het feit, dat en kele schermers verhinderd zijn uit te komen. De degenploeg blyft bestaan, doch zonder reserves. Zij wordt gevormd door de hee ren Driebergen (captain), Vari Hoorn, We- ber en Van Wieringen. Kcuwipo'il Op de Achterzaan te Zaandam zijn gis teren onder groote belangstelling ce Neder landsche kan-kampioenschappen gehouden, georganiseerd door de Zaandamsche Kano Club ter gelegenheid van haar 15-jarig be staan. In het nummer K 11 haalde het duo Jb. KraayerN. Tates den kampioenstitel binnen, terwijl N. Tates (De Geuzen) in het nummer RIS. het kampioenschap verwierf, mede doordat de comingman H. van Mastrigt (R.C.C., Rotterdam) werd uitgesloten, omdat hij Tates gehinderd had. De gebroeders P. en C. Wijdekop (Plassers, Amsterdam) passeerden in de R. 11 s met gering verschil op het duo van de Gguzen (Reitmaier-Schram) de finish en legden hier beslag op den nationalen titel. Tenslotte be wees in het nummer K 1 de Rotterdammer H. van Mastrigt zijn goeden vorm en won onbe dreigd het kampioenschap voor Determan (Viking, Rotterdam) er Jb. Kraayer (Geuzen, Zaandam). De N.K.B.-wisselbeker kwam even eens in het bezit van Van Mastrigt.

Heldersche Courant | 1937 | | pagina 7