Vorstelijke belangstelling voor de leqermanoeuvres. De pantserauto's hadden een groot aandeel in de krijgsverrichtingen tijdens de manoeuvres welke Vrijdag in de omgeving van Doesburg en Aalten werden gehouden Z. D. H. Prins Aschwin heeft Vrijdag, evenals de Koninklijke Familie, de legeroefeningen in den Achterhoek bijgewoond De Prins in gesprek met den hem toegevoegden Isten luitenant A. J. F. M, Egten van Wissekerke Een windhoos heelt in een deel van Landsmeer tusschen Watergang en llpendam catastro- phale verwoestingen aangericht, waarbij in het bijzonder de kippenhouders groote schade hebben geleden - - H. M. de Koningin en H K H Prinses Juliana hebben Vrijdag de legermanoeuvres in de omgeving van Doesburg en Aalten bijgewoond. - De vorstelijke personen sloegen op verschillende punten de krijgsverrichtingen gade De heer F. J. M. van Ogtrop is be noemd tot voorzitter der Vereeniging voor den Ettectenhandel De afgravingen aan den rech ter Maasoever te Rotterdam voor den tunnelbouw zijn in vollen gang. Een kijkje op de werkzaamheden Daar het wegdek der opritten van de nieuwe Waalbrug te Nijmegen door gladheid gevaar voor het verkeer op- 'nvert, wordt de cementen bovenlaag met zoutzuur bewerkt, waardoor een stroef wegdek ontstaat Vliegbooten der Royal Air Force zijn uit Engeland vertrokken naar de Mid- dellandsche Zee om deel te nemen aan de anti- zeeroverij-campagne. Boven de piloten begeven zich in booten op weg naar hun machines; onder: de start van een der vliegbooten - A', - -

Heldersche Courant | 1937 | | pagina 12