ABDIJSIROOP Voor een werkelijk elegante mantel: S. COLTOF, Keizerstraat 109 jp prebihbeurteti De taktiek van Engeland E r is veel wijsheid noodig om de gevaren, die den wereldvrede op het oogenblik bedrei gen, in toom te houden, zoodat ze niet tot een uitbarsting komen, die noodlottig is. We heb ben eenige dagen geleden een kijkje achter de schermen gegeven om te laten zien hoe er gekonkeld wordt, maar tevens hoe ook in ernst getracht wordt den vrede te bewaren. We moeten geen oogenblik vergeten, dat Engeland den oorlog niet wil. Het heeft er niets bij te winnen, integendeel, heel veel bij te verliezen. Komt het dus tot een botsing, dan is Groot-Brittannië daartoe gedwongen om de belangen van zijn wereldrijk te bescher men. Maar het zal trachten, die botsing te voorkomen. Daardoor plooit en schippert Engeland. en Zending, Uw kind zal morgen niei meer hoesten AKKER's versièrkte Vxkei&at Hoe maken onze reserve-elftallen 'tl H.R.C. II staat er goed voor H.R.C.'s derde onderaan Bloemendaal bovenaan 1CoA$ha£ K.V.D.H- op reis Wmuf Si De natuurzuivere KING pepermunt Bontmantels in elke prijsklasse - Bij ons ontvangt U attractiebonnen Den Helder RISKEERT .NIETS! BLUF FIT! Zoo schreef de „Times" dezer dagen 'o.m., dat men „steeds sterker bewijzen van den goeden wil van Italië" krijgt en betreurt het blad „de felle redevoering en de meer strijd vaardige dan nuttige houding van den sow- Jet-ambassadeur." Het blad verheugt zich over de resultaten, welke dank zij het inmen- gingsaccoord bereikt zijn. „Niettegenstaande de ernstige en openlijke schendingen van het accoord, welke overigens niet door één groep mogendheden alleen wer den bedreven, blijft het non-interventie comité een uitermate nuttige rol spelen. Het moge cynisch klinken: maar het is tenslotte een uiting van gezond verstand: als de Europeanen willen vechten is het nog maar beter, dat zij op de twee fron ten in Spanje strijden, dan dat zij geheel Europa in vuur en vlam zetten. Zelfs als het non-interventie-comité op een dijk blijft lijken, door welke het water heen- sijpelt, doet men goed niet te vergeten, dat zulk een dijk best een overstrooming kan voorkomen. Een geduldige politiek van toe nadering en verzoening levert misschien geen plotselinge schitterende diplomatieke triom fen af, maar het is noodzakelijk haar voort te zetten, als men de verdeeling van Europa in twee ideologische kampen niet wil ver stevigen." In een commentaar op deze beschouwing van de „Times", zegt „De Maasbode", dat men hierin de Engelsche politiek voortreffelijk weergegeven vindt. Geduldig werken om stapje voor stapje de groote bedreiging, welke over Europa hangt af te wenden en zoo in Europa een periode van rustige ontwikkeling voor te bereiden, waarin dan ons werelddeel de gevaren kan keeren, welke uit het Verre Oosten dreigen. Vaak krijgt men den indruk, dat stemmin gen-politiek gevoerd wordt; men late zich echter door den indruk niet op een dwaal spoor brengen; stemmingen; optimisme, pessi misme, min of meer hoopvolle verwachtin gen worden vaak geënsceneerd of georgani seerd, als een rookscherm, achter hetwelk de .diplomatie vruchtbaar kan werken. Het is goed, ook dezen kant eens te zien, opdat we niet te spoedig ons oordeel klaar hebben over „de Engelsche draaierij". PAUS PIUS X. Er wordt veel moeite gedaan om de zalig verklaring van paus Pius X te bewerkstelligen. Uit Engeland, de Vereenigde Staten, Ierland, de Brllscl.e dominions zijn boekdeelen met dui zenden pent.es ,cr zake naar Rome gezonden. VRCTTV. JLIJKE DIAKENEN. Heeft de Indische Protestantsche kerk in de persoon van mej. da. J. H. Stegeman te Soera- baja haar eerste vrouwelijke predikant, het In dische Kerkblad meldt, dat de kerkeraad van Semarang, zulks met het oog op het vele maat schappelijke werk, dat zich op het Djamblang- t er rein concentreert, een tweetal vrouwelijke diakenen zal benoemen. als U het vandaag nog de nieuwe verstèrkte Akker's Abdijsiroop geeft, want daardoor zullen de afmattende hoestbuien tot staan komen en de benauwende slijm loskomen. A1 kers Abdijsiroop, thans nog versterkt en nog geneéskrachtigcr gemaakt, door toevoeging van de hnest-bedwingende stof codeïne, werkt als een balsem op de borst, keel en longen. Ze bevat een 20-tal kruiden, zooals de Aconiet en de Dro- sera. die ook door de geneeskundigen thans worden beschouwd als de heilzaamste stoffen ter bestrijding van de ademhalings-stoornissen. Elke lepel Abdijsiroop werkt verrassend snel op de ademhalings-organen, lost de slijm op. stopt den hoest, neemt de benauwdheid weg en ge neest de rauwe ontstoken plekken der slijmvliezen. té's Wereld» béste Hoest-siroop", zoo noemt men: Flacon 91 Ct., f 1.50, f 4.20. Overal verkrijgbaar. Hoe grooter flacon, hoe voordeeliger het gebruik. Velen zullen benieuwd zjjn hoe, nadat een derde van de competitie afgewerkt is, de reserve-elftallen van onze K.N.V..B-ers er voorstaan. In de Maandagsche sportpagina is het, wegens het ontbreken van een uitslag, dikwijls niet om mogelijk de situatie op te geven. Thans hebben we echter de reserve tweede en derde klasse bijgewerkt en laten we ze hier volgen. Zooals men ziet, staat in de res. tweede klasse A H.R.C. 2 er lang niet slecht voor. Zij staat op de derde plaats met De Volewijckers 2 en De Spartaan 3 resp. als no. 1 en 2, met één punt voorsprong. Daar de Racers echter één wedstrijd minder gespeeld hebben, staan zij er theoretisch gesproken het beste voor. Dat valt dus niet tegen na die slechte inzet en het teleurstellende gelijke spel tegen T.O.G. 2, dat nota bene op de voorlaatste plaats staat. Evenals elk jaar doet K.F.C. 2 ook nu weer goed werk, terwijl het optreden van O.S.V 2, vóór zij een bezoek aan Racing 2 bracht, zelfs verrassend goed was. Z.F.C. 3 debuteert niet gek in de hoogere klas, maar Z.V.V. 2 heeft tot nu toe vrijwel niets gepresteerd. Met slechts 2 winstpunten hebben zij het twijfelachige genoegen om als portier te fun- geeren. De stand is: Volewijckers 2 6 2 4 0 17—11 8 Spartaan 3 6 3 2 1 19—14 8 H.R.C. 2 5 3 1 1 13—9 7 K.F.C. 2 6 2 3 1 15—12 7 O.S.V. 2 6 3 1 2 14—11 7 Z.F.C. 3 6 2 3 1 12—10 7 D.W.S. 2 5 2 1 2 10—10 5 W.F.C. 2 6 1 2 3 14—16 4 T.O.G. 2 6 0 3 3 7—14 3 Z.V.V. 2 6 1 0 5 5—18 2 Heeft men in het Racing-kamp ale reden om tevreden te zijn over de positie, welke het tweede elftal inneemt, anders is het met het derde gesteld. Dit heeft n.1. in flagrante tegenstelling tot vorige seizoenen niets ge presteerd en staat met 5 nederlagen uit even zoo vele wedstrijden hopeloos onderaan. Wel kan het elftal „niets gebeuren", maar geen club zal het prettig vinden, als een van haar elftalen er zoo slecht voor staat. Moge Ra- cings derde spoedig een andere koers inslaan. Ook Helder 2 doet het stukken minder dan vorig jaar. Werd zij toen kampioen, thans, na 6 wedstrijden, is zij volkomen al uitge schakeld, daar- de achterstan op Alcmaria 2 en West-Frisia 2, dat er het beste voorstaat, te groot 1De withemden hebben liefst 29 goals tegen zich zien scoren, wel een bewijs, dat de verdediging niet in orde is. Komt dat, omdat men in iederen wedstrijd andere ach terspelers opstelt? Alcmaria 2 hééft een mooie kans om het verloren terrein terug te winnen, ofschoon het zeer twijfelachtig is of West-Frisia 2 zich zal laten verdringen. Hollandia 2 is evenmin kansloos te achten. De stand is: Alcmaria 2"< W.-Frisia 2 Holalndia 2 W.F.C. 3 K.F.C. 3 Helder 2 Alkm. Boys 2 Z.F.C. 4 H.R.C. 3 29—13 10 18—6 18—11 12—11 11—14 18—29 13—14 12—21 0 0 5 15—27 0 Interesasnt is het eens een kijkje te nemen in de derde klasse B, waarin diverse „oude be kenden" voorkomen. Bloemendaal leidt met prachtig cijfers, maar D.E.C. is een geduchte concurrent. Bloemendaal 6 5 1 0 29—14 11 D.E.C. 5 4 1 0 16—9 9 Beverwijk 6 3 1 2 21—18 7 Zeemeeuwen 5 3 0 2 9—10 6 Kinheim 5 1 3 1 9—9 5 Ahrends 5 2 1 2 9—9 5 Meteoor 6 2 1 3 14—14 5 Zandvoort 5 1 2 2 15—16 4 Schoten 6 2 0 4 14—19 4 W.M.S. 5 1 1 3 8—17 3 S.D.Z. 5 0 1 4 5—16 1 AGENDA TERREIN BIOS-BOYS. Zaterdag 30 October vriendschapp. Bios- Boys—R.K.V.V.H. Zondag 31 Oct. bedrijfscomp. Boutje Los Pest. Zondag a.s. zal het le twaalftal van de korfbalvereen. K.V.D.H. de reis aanvaarden naar Zaandam om daar tegen K.K.V. 3 uit te komen en naar Oostzaan om den strijd daar aan te binden tegen het sterke twaalftal van O.K.V. Indien K.V.D.H. de zaken serieus aanpakt kunnen zjj met 2 winstpunten thuis komen, daar zjj tegen K.K.V. 3 een redelijke kans op een overwinning, zij het een overwinning met zeer gering verschil, hebben. De wedstrijd tegen O.K.V. zal vermoedelijk wel door K.V.D.H. verloren worden. Good luck, dames en heeren! K.V.D.H. komt a.s. Zondag met de vol gende opstelling uit: Aanval: Mej. R. v. Broekhoven, mej. J. Boon, P..de Jong, K. v. d. Maas. Middenvak Mej. N. Claus, mej. C. Claus, C. Jolen, C. de Jonge. Verdediging: Mej. M. v. d. Berg, mevr. Steindel, C. Snoey, W. Bakker. if.j# Wat door de heerlijke smaak en geur een waar genot betekent: KING. Wat volkomen zuiver is: KING. Wat de op wekkende en verkwikkende eigen schappen ontleent aan het edele na tuurproduct: KING. Wat nooit verveelt: KING. Wat een weldaad is voor Uw zenuwen en Uw spijsvertering: KING. Waar U staat of waar U gaat, draagt steeds KING bij U, om te genieten, om U te verkwikken, om fit te blijven. JONNEMA CiE. FABRIKANTEN VAN KING" PEPERMUNT - SNEE Overplaatsingen. Sergt.-telegrafist J. T. Heijerman van O.Z.D. naar Kaz. Amsterdam, 2 Nov. Bootsman F. Hansen van Ws. W.o. naar Kaz. Amsterdam, 29 Dec. Sergt.-machinist W. van Langen van Hijdra naar Ws. Vlissingen, 30 Oct. Sergt.-machinist P. Vader van Van Speijk naar Hijdra, 30 Oct. Korpl.-machinist M. Bronke van Ws. Vlissin gen naar A. v. d. Hulst, 1 Nov. Korpl.-ziekenverpleger G. Kemp van Nauti lus naar Hospitaal, 27 Oct. Korpl.-ziekenverpleger A. Dijkman van Hos pitaal naar Nautilus, 27 Oct. Korpl.-machinist W. J. Pluijmers van Van Speijk. (Bevolen overplaatsing op 30 Oct. naar J. v. Gelder ingetrokken). Korpl.-machinist D. G. C. Schalker van Ws. Vlissingen naar J. v. Gelder, 30 Oct. Matroos 3e kl. A. Jacobs van Van Speijk naar Ws. W.o., 30 Oct. Matroos 3e kl. J. J. Boidin van Schorpioen naar Ws. W.o., 30 Oct. Stoker-olieman J. A. Muller van O.Z.D. naar Kaz. W.o., 1 Nov. Stoker-olieman K. H. de Kok van A. v. d. Hulst naar Kaz. W.o., 1 Nov. Matroos 2e kl. W. A. Blom van P. Florisz naar Ws. Vlissingen. 30 Oct. Marinier le kl. H. Kraaijeveld van O.Z.D. naar Kaz. W.o., 2 Nov. Marinier le kl. M. Mutsaars van O.Z.D. (Bevolen overplaatsing op 2 Nov. naar de Marinekazerne te W.o. ingetrokken). Mariniers le kl. H. Karstanje en M. Ter morshuizen van Ws. W.o. (Bevolen overplaat sing op 2 Nov. naar de Marinekazerne te W.o. ingetrokken Matroos le kl. J. C. v. d. Hilst van Kaz. A'dam (Bevolen overplaatsing op 2 Nov. naar de Marinekarzerne te W.o. ingetrokken). Matroos le kl. A. M. Weijer van Kaz. A'dam, 2 Nov. (Op datum geplaatst bij de bouw van de flottieljeleider „Tromp" bij de Ned. Scheepsbouwmaatschappij te Amsterdam. Onder intrekking der op 2 Nov. bevolen over plaatsing naar de Marinekazerne te Willems oord. Matroos G. J. Klabbers, 1 Nov. (Op datum geplaatst bij de bouw van de flottieljeleider „Tromp" bij de Ned. Scheepsbouwmaatschap pij te Amsterdam. Onder intrekking der op 2 Nov. bevolen overplaatsing naar de Marine kazerne te Willemsoord. Matroos 2e kl. J. P. F. Oudshoorn van Kaz. A'dam naar O.Z.D.23 Oct. Matroos le kl. C. A. Havenaar van A. v. d. Hulst naar Ws. W.o., 30 Oct. Matroos le kl. H. T. Bos van Ws. W.o. naar A'. v. d. Hulst, 30 Oct. Matroos le kl. J. W. Bom van Ws. W.o. naar v. Speijk, 28 Oct. Stoker-olieman C. P. A. Korndörffer van Schorpioen naar Kaz. W.o., 1 Nov. Matroos le kl. J. Merceij van Gelderland naar Kaz. A'dam, 28 Oct. Matroos le kl. M. v. d. Meulen van O.Z.D. naar Kaz. A'dam, 1 Nov. Matroos le kl. B. Spruijt van O.Z.D naar Kaz. A'dam, 1 Nov. Matroos le kl. W. Boelhouwer van P. Florisz naar Kaz. A'dam, 1 Nov. Matroos le kl. U. W. S. von Dobschutz van Brinio naar Kaz. A'dam, 2 Nov. Marinier W. H. Huissoon van O.Z.D. naar Kaz. W.o., 30 Oct. De ondervolgende schepelingen overgeplaatst van Kaz. A'dam naar van Spejjk, 30 Oct. Matrozen 2e kl. J. Messing J. J, Lisman, J. van der Wal, R. Oudheusden, H. G. Consten, J. Eleveld, W. T. Ringelink, T. de Jeu. Matrozen 3e kl. M. N. van Oeveren, G. P. W. Jacobsson, J. W. van Bennekom, J. G. Ooster veen, P. J. Nahujjs, C. van Es, A. G. H. Smid, L. Vermaning, S. J. Eisma. Met ontslag uit den zeedienst. Marinier 3e kl. H. Penders, 1 Dec. Leerling vliegtuigmaker (M) C. van Kuijen, 30 Oct. J Stoker le kl. G. Langhenkel, 1 Maart 1938. Met ontslag in Oost-Indië. Matroos 2e kl. A. Korteweg, 1 Nov. 19 October per m.s. „Johan van Oldenbar- nevelt" in Nederland teruggekeerd. Majoor A. W. H. van Bladel; Sergeant- Torpedomaker H. D. Witsiers; Bootsmannen F. Hansen en A. Hoogendonk; Matrozen 1 kl. K. Mazereeuw, M. de Jong. Korporaals der Mariniers C. van Eeten en G. Sluik; Marinier 3e kl. H. Penders. Aangenomen in den zeedienst. Met ingang van j October. Mariniers 3e kl. J. Baan, J. H. Beekenkamp, P. W. van Bekhoven, J. J. van den Ende, A. Eschbach, K. H. Goessens, A. J. D. Jacobs, J. Roest, A. Vinke, P. Vreugdenhil. Met ingang van 5 October. Mariniers 3e kl. J. Bakkum H. Clarisse, P. A. J. van Hest, J. Post, P. Schakel, J. Vreug denhil, E. de Weerd. Met ingang van 6 October. Mariniers 3e kl. H. J. T. Altheer, K. van der Heuvel, C. den Hollander, W. Kauwenbergh, H. G. Sierink, L. Vlieger, F. van der Vlis. Met ingang van 7 October. Mariniers 3e kl. A. W. Husken, M. J. P. Janssen, W. van der Kooi, P. van der Meijden, F. A. Teunisse, P. J. van Veldhoven, J. A. van Veldhoven, J. A. Wilmsen, J. van Woerkom. Met ingang van 8 October. Mariniers 3e kl. J. Bathoorn, F. P. L. Coen- ders, J. van Gemert, G. J. Hilt, K. van Klave ren, H. J. du Pré, C. Tak, G. Wind. Met ingang van 11 October. Mariniers 3e kl. J. L. Franken, R. Sluijk, J. Thuis, W. Timmer, A. van Vliet, A. van Wijhe. Met ingang van 11 October. Stoker 3e kl. J. Douwes. Met ingang van 12 October. Mariniers 3e kl. L. A. Bastings A. Jansen, W. Meijwaard, L. G. Procee, C. Suiker, J. Wee- rensteijn. Met ingang van 13 October. Mariniers 3e kl. T. J. van Asten, J. L. Bul der, D. de Graaf, J. M. Hombergen, L. G. Men- sink, J. Naaktgeboren, H. A. van Rumph, M. Siccama, E. A. Smits, J. van Zanten. Met ingang van U October. Marinier 3e kl. J. A. Beckers, J. Bode, C. A. Brekelmans, G. Heikamp, L. J. Hordijk, P. Huisman, C. J. van Roseel, W. Wildschut. MUTATIES BIJ DE MARINE. Kapitein-luitenant ter zee G. G. Bozuwa en officier van den M.S.D. der eerste klasse W. van Leeuwen Hendrilcsen zijn ter beschikking gesteld. Bij beschikking van den minister van defen sie is de luitenant ter zee der le klasse J. A. L. Muller den len November 1937 geplaatst bij het Departement van Defensie. Bij beschikking van den minister van defen sie is de oficier van den M.S.D. der 2e klasse H. van der Houwen, geplaatst te Friedrichs- hafen, den lOen November 1937 ter beschik king gesteld. Bij beschikking van den minister van defen sie is de kapitein-luitenant ter zee D. de Josselin de Jong, dienende te Willemsoord, den 27en October 1937 ter beschikking gesteld. Bij beschikking van den minister van defen sie is de luitenant ter zee der 3e klasse bij de Kon. Marine-reserve J. H. C. Buissing den 3Oen October 1937 geplaatst aan boord van Hr. Ms. Nautilus. Bij beschikking van den minister van De fensie zijn de volgende plaatsingen gelast: Met 26 October 1937: de luitenant ter zee le kl. Kon. Mar. Res. H. Panjer eervol ont heven van het bevel over Hr. Ms. „Gruno" en van zijn plaatsing; de officier van den Marinestoomvaartdienst le kl. J. Moerer aan boord Hr. Ms. „Van Speijk"; met 28 Oct. 1937: de luit. ter zee 2e kl F. R. E. Gonggrijp ter beschikking gesteld; met 30 Oct. 1937: de luit. ter zee 2e kl. "1. C. van Hoorn aan boord Hr. Ms. Wacht -:chip te Willemsoord; met 1 Nov. 1937: de luit. ter zee le kl. A Zondag 31 October 1937 Ned. Herv. Gem. (Nw. Kerk, Weststraat): 's Morgens 10.30 uur, Ds. H. A. Enklaar Herdenking Kerkhervorming. Zang van het Kerkkoor. Westerkerk, (Helden der Zeeplein), Geen dienst. Geref. Kerk. (Julianapark). 's Morgens 8.30 uur, Ds. Tollenaar 's Morgens 10.30 uur, Ds. Tollenaar 's Avonds 5.30 uur, Ds. M. W. J. C. de Kluis van Diemen. Woensdagavond 8 uur, Ds. Tollenaar Dankuur voor het Gewas. Geref. Kerk (Rehoboth-Kerk). 's Morgens 10 uur, Ds. M. W. J. C. de Kluis 's Avonds 5.30 uur, Ds. Tollenaar. Oud Geref. Kerk (Hoogstraat). 's Morgens 10 uur en 's avonds 5.30 uur Leesdienst Donderdagavond 7.30 uur, Ds. C. Kramp, van Enkhuizea Chr. Geref. Kerk (Steengracht). 's Morgens 10 uur en 's avonds 5 uur, de Heer J. Rebel Woensdagav. 8 u., Dankuur voor 't Gewas de heer J. Rebel Herst. Evang. Luth. Gem. (Weezenstr.). 's Morgens 10.30 uur, Ds. W. J. F. Meiners 's Avonds 7.30 uur, Ds. W. J. F. Meiners Herdenking Kerkhervorming Zang van het Kerkkoor Doopsgezinde Gemeente (Kerkgracht). Geen dienst. Oud-Katholieke Kerk (Langestraat 76) 's Morgens 10 uur, kerkdienst. Evangelisatie (Palmstraat). 's Morgens 10 uur, Ds. W. C. van Unnik, van Enkhuizen. 's Avonds zes uur, Ds. C. A. ter Linden van Amsterdam. Gebouw Middenstraat 117. 's Avonds 8 u., Evangelisatie-samenkomst Donderdagavond 8 uur Bijbelbespreking Vrijdag, 8—9 uur, Bibliotheek Evangeliesatiegebouw, Vijzelstraat: 's Morgens 10.30. uur, samenkomst Zondagmid. 4u.,straatprediking Molenplein 's Avonds 8 uur, samenkomst Leger des Heils. 10 uur v.m. Heiligings-Samenkomst 3.30 Openluchtsamenkomst. 8 uur n.m. Verlossings-Samenkomst. Donderdagav. 8 u., Heiligings-samenkomst Hersteld Apostolische Zending Gemeente Sluisdijkstraat hoek Schagenstraat. Geen dienst. Kerk van Jezus Christus, Janzendw.str. 8 's Morgens 9.30 en 's avonds 5 uut Samenkomsten. HUISDUINEN Ned. Herv. Gemeente. Geen dienst. LUTH. KERK (WEEZENSTRAAT). Zondagavond 7.30 uur hoopt Ds. W. J. F, Meiners de Hervormingsdag te herdenken. Deze dienst wordt opgeluisterd door zang van het Kerkkoor. Zie advertentie in dit blad. Kroese bij het departement van Defensie; de luit. ter zee 2e kl. J. F. Drijfhout van Hooff bij den onderzeedienst te Willemsoord} de luit. ter zee 2e kl. G. D. Kwast bij den onderzeedienst te Willemsoord; de luit. ter zee 2e kl. J. L. van Meeuwen aan boord Hr. Ms. Wachtschip te Willemsoord; met 15 November 1937: de officier van den marinestoomvaartdienst 1 kl. H. P. AllarieS aan boord Hr. Ms. Wachtschip te Willems oord; de off. van den marinestoomvaartdienst le kl. A. J. Romijn aan boord Hr. Ms. wacht schip te Willemsoord. de officier van den marinestoomvaartdienst der le kl. H. W. Poldermans, aan boord Hr. Ms. Wachtschip te Willemsoord. de kapt.-luit. ter zee H. C. Nieuwenhuisen eervol ontheven van het bevel over Hr. Ms. „Brinio" en geplaatst te Willemsoord; met 1 Dec. 1937: de officier v. d. marine stoomvaartdienst der 2e kl. G. E. J. Groe- nendaal a. b. Hr. Ms. wachtschip te Willems oord. PROBEERT U MAAR Tegen hoofdpijn, griep, rheumotielr, tandpijn kiespijn en menstruatiepijnen VOOR NEDERLANO OUTIM OEGSTGEEST BU APOTHEKEN EN DROGISTEN M POEDER-, CACHET-EN TABUTVQRHJ

Heldersche Courant | 1937 | | pagina 10