Attractiebonnen Ingezonden Texelsch nieuws KoJifftat WxuicLeJUjioAt s. COLTOF s. COLTOF Eeti ^uüeAtje Diversen Te huur Te koop Te koop Aanvaring s.s* Dokter Wagemaker" Het Mond- cn Klauwzeer breidt zich voortdurend uit Verhuring gemeentegrond Kerknieuws Candidaatstelling 30 polders Marktberichten Overzicht Rcady Teka-Elto 1 4-2 Mooie jubileum-marsch van de EHWV „De Jutter" FRITS COLTOF KANAALWEG 155 KANAALWEG 154 KEIZERSTRAAT 109 Meubels Be'ïrelikfngen B eïrekkSrtgen gevraagd aangeboden ïe huur osvraaed aangeboden gevraagd Gistermorgen om pl.m. 11 uur, tijdens den dikken mist, is bij het binnenvaren van de haven van Oudeschild het s.s. „Dokter Wagemaker" in aanvaring gekomen met het oostelijke havenhoofd. De steven kwam dusdanig met een meer paal in aanraking, dat deze doormidden scheurde en de schoeiing beschadigd werd. Onmiddellijk na de aanvaring was de vaart Uit het schip en kon veilig gemeerd worden. De „Dr. Wagemaker" werd, behoudens eenige plekken, waar de verf losgeschuurd was, niet beschadigd. Naar wij vernemen is thans op 30 boerde rijen op Texel mond- en klauwzeer geconsta teerd. De ziekte komt vooral onder het wol vee voor. In den polder Eierland kwam tot heden deze veeziekte nog niet voor, doch thans is ook daar een geval geconstateerd op de boerderij van den heer C. Roeper. De ziekte is gelukkig van een zeer lichte graad. De slagers, die al eenige malen vergeefsche moeite hadden gedaan om slachtvee in te voeren, kregen daar thans vergunning voor. Reeds zijn eenige slachtdieren ingevoerd. fn de Raadsvergadering van hedenavond zal worden voorgesteld de aan de Gemeente toe- behoorende gronden van de voormalige boer derij „Leiden" in Eierland opnieuw te ver huren aan de tegenwoordige huurders, n.1. 2 perceelen bouwland, samen groot 3.82.87 ha voor f 150.aan den heer C. de Wit en een perceel bouwland groot 1.52.50 ha aan den heer L. Kok voor f 60.De huur zal thans zijn voor den tijd van 2 jaren. De weleerw. heer Ds. Visser, predikant bij de N.H. Gemeente te Den Burg, komt voor op het drietal voor de benoeming van een predikant bij de N.H. Gemeente te Nijega en Opeinde. Bij enkele candidaatstelling is de heer J. List herkozen tot Hoofd-Ingeland van het waterschap „De dertig Gemeenschappelijke Polders op Texel". Voor de vacature Jac. Bakker zijn candi- daat gesteld de heeren S. Wuis en J. Keyser Augz. Voor de vacature A. Eelman, de heeren C. Eelman en D. v. d. Werf. De stemming heeft plaats Maandag 22 November a.s. Markt Maandag 1 November 1937. 4 paarden 185425; 4 koeien 160175; 5 graskalveren 2540; 7 nuchtere kalveren 1218; 10 schapen 1324; 2 rammen 23—25; 3 biggen 14—18; 60 kippen 0.40 —0.70. Eierenveiling 1 November. Aangevoerd 32060 eieren. 58 62 kg 55.30: 62/64 kg 5.205.40; 66/70 kg 5.355.60; 50/56 kg 3.904.70; 40 50 kg 2.604, alles per 100 stuks. Veel wolvee werd gisteren niet aangevoerd, de prijs viel nogal mee, de beste golden pl.m. f 24.middenprijs ongeveer f 22.— per stuk. Lammeren of overhouders werden niet aangevoerd. De rundvee-aanvoer bestond in een viertal koeien, de prijzen liepen van f 160.tot f 175.verder werden enkele graskalveren verhandeld tegen prijzen van f 25.tot f 40.per stuk. Nuchtere kalveren brach ten gemiddeld f 15.op. De biggenhandel was ditmaal vrij belang rijk, voor ongeveer f 16.kocht men een goede big. De varkens op de boerderij doen 29 tot 30 cent per pond. Uit vrees voor mond en klauwzeer willen velen thans gaarne ver- koopen. Verder werd een viertal paarden aange voerd, de prijzen liepen ver uiteen, de beste werd getaxeerd op f 425. Wolhandel was er aan de markt in het geheel niet, zelfs voor f 1.per kg wil de vrije handel thans niet meer koopen. De oude kippen doen aan de markt een slechte prijs, een beste kip kocht men nu voor ongeveer 70 cent. De eierenprijs aan de veiling was nog 10 tot 15 cent per 100 stuks hooger dan vorige week. En zoo is er weer een nederlaag toegevoegd bij die, welke E.L.T.O. reeds te incasseeren had gekregen. Het gaat zoo niet goed Elto-ers nu weer het onderspit te moeten delven tegen een club, die totaal niet sterker is. Doch niet bij de pakken neer blijven zitten, is het beste advies wat wij jullie kunnen geven, want er is een verontschuldiging voor de nederlagen en er is ook een lichtpuntje. En wel, door verschillende oorzaken is steeds niet de juiste opstelling weten te vinden, steeds was het een experiment. Zondag hebben we Elto aan het werk gezien op het ietwat rommelige Parkschouwburgterrein en wij zagen dat met de opstelling van nu meer te bereiken zal zijn. Het is nu wel geen overwinning gewor den, hetgeen hoofdzakelijk zijn oorzaak vindt in het pech hebben met schieten, maar niette min was het onderlinge verband heel wat beter dan voordien. Elto kan nog veel plezier beleven van den nieuwen speler, den heer De Hondt geheeten, die Zondag heeft laten zien tot goede dingen in staat te zijn. Zijn vastheid met werpen en opstellen bewezen dat. Het eerste verdedigingsvak vonden wij heel goed, evenzoo het aanvalsvak na de 2e goal van R.T. Mej. Jeane Kwast en Henk Nieuwland maakten beide punten met mooie worpen. Hierbij zullen wjj het thans laten. Z.K.V. IIIK.V.D.H. I 1—3 Deze wedstrijd had een vlot verloop. Zeer spoedig opende P. de Jong de score, waarna aanvoerder Maas pl.m. 10 minuten later ten tweede male doelpuntte. Even daarna mocht het een ZKV speler gelukken om op afstand in te schieten, zoodat de rust intrad met een 21 voorsprong voor KVDH. Na de rust maakte Snoey er 31 van. In dezen stand kwam geen verandering meer. O.K.V. I—K.V.D.H. I 7—1. Deze wedstrijd werd verloren met 71. Wel dient vermeld te worden, dat deze uitslag geflatteerd was, want K.V.D.H. was geheel niet de mindere. Zelfs na rust was K.V.D.H. absoluut sterker. Helaas speelde het pech- duiveltje parten. O. K.V. maakte het eerste doelpunt, waar na de Jong direct na de uitworp de partijen op gelijken voet bracht. De O.K.V. dames brachten den stand op 31, waarna door goed samenspel van de O.K.V.-dames en ook door veel geluk, den stand tot 71 op te voeren. Wel had K.V.D.H. nog 2 doelpunten verdiend. Groot aantal deelnemers. Ter gelegenheid van het feit, dat ruim vijf jaar geleden de E.H.W.V. „De Jut ter" opgericht werd, had deze wandel- sportvereeniging voor Zondag een jubi- leummarsch uitgeschreven. Dat de wandelsport zich in een groote be langstelling mag verheugen is bij deze gele genheid weer eens gebleken. Uit verschillende deelen des lands waren autobussen met wan delaars naar de Jutterstad gekomen, die, dank zij onze Jantjes en de plaatselijke ver- eenigingen, op wandelsportgebied zoo'n goeden naam heeft. Zoo zagen we om eens een greep uit de vele groepen te doen de W.S.V. Zaandam, De L.W.V. Leeuwarden, Jan Postoors uit Haarlem, De Kennemer Jagers van IJmuiden, U.D.I.S.O.S., Hoorn enz. Er waren in totaal ongeveer 400 deelnemers. Mede door het fraaie weer is de tocht, uit stekend geslaagd. Des morgens ging 't o.m. over den Dijk en door de duinen en 's middags langs Buiten haven, Binnenhaven, Rijksweg, Doggersvaart en de Nieuwe weg. Om ongeveer vier uur was het parcours afgelegd. Eenige deelnemers van buiten verklaarden ons, dat zij het parcours smorgens beter gevonden hadden dan 's mid dags, wat volkomen begrijpelijk is; immers toen ging het o.a. over het tegelpad door de duinen. De prijsuitreiking. Om ongeveer half vijf vond de prijsuitrei king plaats in de bovenzaal van „Centraal", die veel te klein bleek om alle deelnemers te kunnen bevatten. De heer v. d. Berg, voorzitter van De Jut ter, moest ook zijn verontschuldigingen aan bieden, dat er niet voor een grooter lokaal gezorgd was. Spreker releveerde even, dat Jan de Tippelaar uit Laag-Soeren aanwezig was, en dat een deelnemer uit Rotterdam den afstand naar Den Helder te voet had afgelegd. Een kranige prestatie! De voorzitter van den Noord-Hollansdchen Wandelsport Bond, die daarna aan het woord kwam, juichte het toe, dat er geen extra- prijzen voor den „besten algemeenen indru beschikbaar was gesteld en vond het een noodzakelijk kwaad, dat „de grootste' en verstkomende groep" wèl een prijs kregen. Dat waren resp. De Volharding (leider Wyma) uit Den Helder en de L.W.V. Leeuwarden. Zonder deze extra-belooningen zou, volgens spreker, het sportieviteitsbegin- sel veel beter gediend zijn. Na de menschen van de E.H.B.O., die het gelukkig niet druk hebben gehad, en de Heldersche Politie te hebben bedankt werd overgegaan tot de prijs uitreiking. Deze prijzen bestonden uit fraaie tegeltjes. Rest ons nog te vermelden, dat de heer Held uit Beverwijk de oudste deelnemer was. (Buiten verantwoordelijkheid van de Redactie. Niet geplaatste stukken worden niet teruggezonden.) Aan den heer Redacteur der Hld. Courant. Naar aanleiding van het ingez. stuk betr. het ronselen van voetballers, door „Insider" in Uw blad d.d. 30 Oct. 1.1., waarin vermeld staat „door één of meerdere personen, zeer nauw verwant aan één onzer groote plaatse lijke clubs", verzoeken ondergeteekenden U onderstaande verklaring te willen opnemen, waarvoor hunnen dank. Ondergeteekenden, vertegenwoordigende hun vereenigingen, verklaren, dat door hun bestu ren of hun verantwoordelijke leden geen enkele speler van H.R.C. wordt of is overgehaald lid te worden van hun vereeniging. Zij verzoeken „Insider" dan ook hetzij per soonlijk op een bestuursvergadering van één der onderstaande vereenigingen, hetzij via de Heldersche Courant met vermelding van eigen naam, zijn beweringen met bewijzen te staven. Secretaris V.V. „Atlas" (get.) R. Tol. Secretaris H.F.C. „Helder" (get.) H, C. Freeke. Sesecretaris V.V. „Heldersche Boys" (get.) M. Blom. Secretaris V.V. „Watervogels" (get.) F. W. Gerritsen. HET RONSELEN VAN VOETBALLERS. Geachte Redactie, onderget. verzoekt be leefd plaatsruimte n.a.1. van het ingezonden stuk van Outsider (Insider). Bij den gespeelden wedstrijd van j.1. Zondag op het H.R.C.-terrein, H.R.C. 5Helder 3, is vele malen geroepen door den H.R.C.-aanhang „ronselaars". Het blijkt, dat bij deze ochtendwedstrijden de bestuursleden anders zijn als bij de middag- wedstrjjden; des middags hebben zij hun sportieve masker voorgedaan, en doen bij een overtreding zeer verontwaardigd. Wanneer des middags tegen de tegenpartij ronselaars wordt geroepen, dan geef ik U de verzekering, dat de bestuursleden even laten zien dat zij er zijn, des morgens laten zij hun eigen aanhang vrij hun hart luchten. Kan U mij, Insider, een elftal van H.R.C. T noemen, over al de jaren dat zij bestaan, waarin geen oud-Helder lid speelde? Ik kan ze U geven van 4 stuks; van ronselen ge sproken. Vraagt U van elk jaar eens het 1ste elftal op van H.R.C. en vergelijk dit eens met de ledenlijst van Helder, U zal versteld staan over het ronselen. Hoeveel spelers van Uw tegenwoordig eerste elftal heeft U van adspirant-lid opgekweekt? U zal de sport zeker dienen door niet te schrijven over voetbal toestanden, maak het publiek niet wakker. Een veteraan. bii de Keizersbrug M. de Redacteur. Beleefd verzoek ik u opname van het vol gende, naar aanleiding van het ingezonden stukje over ronselen van voetballers door Insider. Geachte Insider, door middel van dit blad wil ik U de volgende vragen stellen, namens vele klanten en mijzelf. Uw stukje is zeer duister. Gaat het ronselen met geld gepaard? noem dan namen, vele voetballers zijn er niet over te spreken, omdat zij in hun eer zijn aange tast. En wat bedoelt U met ronselen? Als er b.v. een speler van de een of andere club naar het internationale elftal gaat, is dat ronse len? Volgens mij: neen. Als er een speler van Helder naar H.R.C. gaat of ongekeerd, is dat ronselen? Volgens mij ook neen, want die speler blijft toch voor Den Helder spelen en dat is voor onze stad toch het voornaamste. Uw antwoord tegemoet ziende, mede na mens vele voetballers. VAN LOO. Sig. Mag. K 18. In verband met de geruchten hier ter plaatse als zou de voorzitter der vereeniging H.F.C. „Helder" of een zijner verwanten, of een der bestuursleden, mij gevraagd hebben lid te worden van genoemde vereeniging, ver klaar ik hierbij, dat dit leugens zijn, daar deze vraag nog nooit door bestuursleden van H.F.C. aan mij gericht is. U, mijnheer de Redacteur, bij voorbaat dankend voor de opname, verblijf ik Hoogachtend, Jo Dukers Jr. Keeper van S.V. „Texel". NIET ONNOODIG BLIJVEN STIL STAAN, Het gebeurt dikwijls, dat men op hoeken van straten onnoodig blijft stilstaan. Menig een heeft hiervoor al een bekeuring opgeloo- pen. Zoo b.v. gisteren weer. Op den hoek van de Nieuwstraat en Bassingracht stonden ais gewoonlijk eenige lieden te praten. Door de politie werden zij op de bon gezet. DE HOND, DIE BLAFTE EN WEL BEET. Bij de politie is aangifte gedaan door een man, dat hij in het Doolhof gebeten werd door een hond, welke toebehoorde aan een bewoner van de Molenstraat. De politie heeft den man aangezegd te zorgen dat zijn hond niet meer zal bijten; anders zal het dier gemuilkorfd moeten worden. VAN WIE ZIJN DE SNIJBOONEN? Op de Timorlaan hoek Huisduinerweg ls een kist snijboonen gevonden. De rechtmatige eigenaar kan haar terug bekomen op Spoor straat no. 53. ilt U billijk wat aardige meubels overnemen Of hebt U er een paar te offreeren is de oplossing. Juttertjes zijn kleine adver tenties van vraag en aanbod. Tarief van 1-4 regels 40 cent, elke regel meer 10 ct. Vier- malige plaatsing wordt drie maal berekend. - Plaatsing uitsluitend tegen vooruitbet. Indien niet vooruit betaald, 15 cent per regel. Herplaatsing in het Heldersch Adv. Blad, mits gelijktijdig opgegeven: 20 ct. voor 1—4 regels, elke regel meer 5 ct Juttertjes worden slechts over 1 kolom gezet met een slag woord van ten hoogste 1 regel vet. Ze worden nooit van een kader of rand voorzien. Indien vóór 4 uur 's mid dags opgegeven, wordt een juttertje den volgen den dag nog geplaatst. Brieven „Bureau v. d. blad" en „Adres: Bureau v.d. blad", 10 cent per advertentie extra. Brieven kunnen aan ons bureau afgehaald worden van 's morgens half 8 tot 's avonds S uur. Desgewenscht worden zij bezorgd of opgezonden. Adressen„Bureau van dit Blad" worden eerst na 4 uur verstrekt. Handelsadvertenties worden in deze rubriek niet opge nomen. Goed tehuis gevraagd voor een JONG POESJE. Adres: Lupineplein 2. Klazien Wanneej Erwtensoep De liefhebbers van snert. GEDIPL. COSTUUMNAAISTER vraagt werk. Adres: J. DE BEURS, Korte Vliet 1, Koegras. Banketbakkerij DE LANGE. Zoek geraakt: 1 GEBAKDOOS. Gelieve uw adres op te geven. Degene, die mijn Mantel uit Venta heeft meegenomen, wordt verzocht deze te ruilen bij: P. STARX, Vlamingstr. 36. Wie helpt pas gehuwd paar aan Beddegoed en eenige Meu belen. Brieven onder No. 247, aan het Bureau van dit blad. Naaister vraagt NAAI- en VERSTELWERK aan huis. Brieven onder No. 235, aan het Bureau van dit blad. MEERIJDEN gevraagd, 10 Nov., Haarl., Haag of Rott. en (of) terug 11 Nov. Brieven -onder No. 232, aan het Bureau van dit blad. Net persoon, K.M., vraagt 300.ter leen. Maandelijk- sche aflossing 10 k 12. Rente nader overeen te komen. Brieven onder No. 231, aan het Bureau van dit blad. Nette man, 55 jaar, P.G., zoekt KOSTHUIS bij alleenst. Juffrouw. Brieven onder No. 230, aan het Bureau van dit blad. Een WASCH aan huis gevr. Tevens een net KOSTHUIS aangeboden. Brieven onder No. 248, aan het Bureau van dit blad. Wie kan een werkeloos gezin aan een goede Kachel helpen. Eventueel tegen kl. vergoeding. Brieven onder No. 249, tón het Bureau van dit blad. Alleenst. jonge man zoekt Kennism. m. nette jonge Weduwe Brieven onder No. 237, aan het Bureau van dit blad. Juffrouw vraagt WASCH- EN NAAIWERK aan huis. Adres: Bureau van dit blad. Kennismaking, gezocht door 2 Dames met Heeren tot 30 j., vaste positie. Br. onder No. 255, aan het Bureau van dit blad. Degeen, die Woensdagmiddag een groene Autoped vóór Pijper, Koningstraat, wegnam, wordt in zijn eigen bel. verz. deze onmid dellijk ter. te bez. Tuintjesweg 2, Huisduinen. Nette jongeman, 27 j., 10 gld. ink. p. w., zoekt Kennismaking met net eenv. Meisje. Brieven onder No. 223, aan het Bureau van dit blad. Eerste Hypotheek gevraagd. Op pand staande Koningstr. van 7000 gld., 5 rente, of 2e van 3000 gld. Na verbouw ruime overwaarde. Br. onder No. 252, aan het Bureau van dit blad. Net per :oon, klein pensióen, zoekt BIJVERDIENSTE. Brieven onder No. 253, aan het Bureau van dit blad. Wie wil een lichte Vos voor een donkere Vos ruilen? Brieven onder No. 254, aan het Bureau van dit blad. aangeboden Gevraagd: NET DAGMEISJE voor de morgenuren. Adres: Ooievaaorstraat 105 B. Nette jongeman zag zich gaarne geplaatst in Broodbak- kerjj, om in 't vak te worden opgeleid. Liefst Int. Brieven onder No. 229, aan het Bureau van dit blad. Juffrouw. 28 jaar. zoekt plaat sing als HUISHOUDSTER in moederloos gezin of bij Heer alleen. Brieven onder No. 256, aan het Bureau van dit blid. Goed gem. Kamers en Etage met vrije keuken, vaste wascht. Adres: Binnenhaven 56. Te huur: Zit-Sl.kamer 2. p. w., tevens Slaap-gelegenlieid 1.25 p. w., (liefst K.M.). Adres: Prinsenstraat 7. Te huur: ongeveer half Nov. mooi HUIS, Walvischstraat 21 5per w., water inbegr. Te bevra-en aldaar. Te huur: moderne WONING, Gladiolenstraat 19, 6 gld. per w., water inbegr. Te bevragen: Gladiolenstr. 21. Voor direct te huur: een ge meubileerde Zit-Slaapkamer met v. d., met of zonder pension, op eersten stand. Adres: Havenplein 4. Te huur: WOONHUIS, Kolen- steeg 3 b. d. Kanaalweg 3.75 p. w. (water vrij). Te bevr.. Zuidstraat 61. SLAAPKAMERS te huur. Ook voor 2 vrienden. Adres: Kanaalweg 41. AUTOBOX te huur 5.p. m., staande Dijkweg achter perc. Djjkstr. 49. Te bevr. aldaar. Te huur: Modern WOONHUIS, Binnenhaven 31, 30.p. maand Adres: Binnenhaven 32. Te huur: GERIEFLIJK HUIS, Prinsenstraat 10. Te bevragen aldaar. Te huur: WONING voor klein gezin, le Vroonstraat 30. Adres: Laan 40. Te huur: NET WOONHUIS, Corn. Ditostraat 29. Te bevr.: Rujjghweg 92. Te huur twee frlssche SI, AAPKAMERTJES. Adres: Bureau van dit blad. Te huur S f 2.— p. w., het WOONHUIS, Middenstr. 83. Bevr.: Zwaanstraat No. 13. Te huur ZIT- en SLAAP- KAJIER, met vaste waschtafel, voor Heer, Dame of bej. Echtp. Met of zonder pens. Brieven onder No. 226, aan het Bureau van dit blad. Te huur: een modern Huis, Waclitstraat 66 k 4.50 per week en twee Huizen, Smiddwarstr., 5 en 7 2.50 per week. Te bevragen bij: J. KILJAN, Walvischstraat 15. Echapaar z. kinderen, K.M., zoekt gem. Zit- en klaapk. met gebr. van keuken. Brieven onder No. 243,»aan het Bureau van dit blad. Te huur gevraagd: COMFORTABEL HUIS; bij voorkeur met garage. Brieven etc. onder No. 239, aan het Bureau van dit blad. Te huur gevraagd: Zit-Slaapk. (omtr. O.Z.D.) Brieven met prijsopg. onder No. 246, a. h. Bureau v. d. blad. Te huur gevraagd: Zit Slaap kamer met pension. Br. met prijsopgaaf onder No. 258, aan het Bureau van dit blad. Net persoon, K.M., zoekt voor direct Zlt-Slaapkamer met be- wassching en Zondags ko3t. Br. met prijsopgaaf onder No. 257, a. h. Bureau van dit blad. Te koop aangeboden: 1 LUIDSPREKER, geschikt voor distributie. Adres: Violenstraat 48. Te koop een HAARDKACHEL, zoo goed als nieuw, met pijp en beun. Adres: Bureau van dit blad. Te koop een Jongens-Winter jas, z.g.a.n., leeftijd 13 k 14 jaar. Prijs f 3. Adres: Bureau van dit blad. Te koop moderne Huizen en luxe Auto. Adres: VIJN, Hippolytushoef, Wieringen. Te koop eikenhouten imitatie- Schoorsteen en Kachelscherm. Adres: Am bonstraat 80. Z. g. a. n. Waschmachine en Wringer, beide elctr., spot koopje. Adres: Bureau van dit blad. Te koop aangeboden mooi klein HEERENHUIS, gelegen aan de Zuidstraat. Brieven onder No. 244, aan het Bureau van dit blad. 4 Spekbokking a 10 ct. Verse Schelvis 10 ct. p. p. Harde Bokking, gest. Makreel vanaf 6 èt 25 ct. W. Gersen, Vishal, J. in 't Veltstr. Te koop: Een z. g. a. n. HEEREN WINTERJAS. Adres: Bureau van dit blad. Gest. Makr. 6 ct., Bokk. 3 a 10, Spekb. 4 a 10, gest. Poon 25 ct. p. p. Fjjn geb. Vis. J. GERSEN, Ooievaarstraat 50. Te koop2 Fauteuils en 4 Stoe len, eiken hout, op veeren en ge heel opnieuw bekleed met pluche sl. 22.50 4 Fauteuils, pluche 10.Waschtafel met marmer blad, geheel compleet 7.50; 4 Inmaakpotten 2Heeren Armstoel al; nieuw, 5. Dienstbodenkastje. Adres: Kerkgracht 5. Wegens plaatsgebrek te koop: PRIMA PIANO, tegen billijken prijs. Adres: Langestraat 138, hoek Singel. PRIMA VERREKIJKER merk „Army en Navy", Prys: 10 Adjes: Bureau van dit blad. Te koop: een zwart geëmailleerd FORNUIS, in zeer goeden staat (Godin). Adres: Bureau van dit blad. Te koop: Zaak in Gr. en Fruit, pr. 600.Broodwinning. Brieven onder No. 238, aan het Bureau van dit blad. Te koop: Snelweger (gewich ten overbodig), staande petro leum Schemerlamp en pracht Salon pathéfoon met platen. Adres: Sluisdijkstraat 39. Te koop: moderne KINDERWAGEN. Adres: Emmastraat 85 Te koop: 2 CRAPAUDS, prima stoffeering, keurig onderhouden. Adres: Krugerstraat 120. Gevraagd: 1 belastingvrije Motor (60 kg) D.K.W. of andere, niet ouder dan 1 jaar. Br. met prijs opg. ond. No. 215, Bur. v. d. blad. Ter overname gevraagd: GOEDE MANGEL. Brieven onder No. 241, aan het Bureau van dit blad. Te koop gevraagd een AUTO PED, met dikke b. Brieven met uiterste prijs, onder No. 219, aan het Bureau van dit blad. Te koop gevraagd een HUIS, Zuidstraat of omtrek. Brieven met naaste prijs on der No. 236, aan het Bureau van dit blad. ZAAK ter overname gevraagd door jonge menschen, ook ge degen als filiaalhouder te fun- geeren. Brieven onder No. 233, aan het Bureau van dit blad. Te koop gevraagd licht Motor rijwiel, ben. 60 K.G. Brieven met voll. inl. en prijsopg., onder No. 228, aan het Bureau van dit blad. Te koop gevraagd modern SALONAMEUBLEMENT. Brieven onder No. 227, aan het Bureau van dit blad. Te koop gevraagd net Burger woonhuis, omtrek Zuidstraat, Spoorgracht. Brieven onder No. 224, aan het Bureau van dit blad. Te koop gevraagd goede PIANO, merk en prijs. Brieven onder No. 245, aan het Bureau van dit blad. Te koop: GITAAR, Adres: Beukenkampstraat 59. Te koop gevraagd: 1 Belastingplaatje en een electr. Rijwiellantaarn. Adres: Mesdagstraat 7. Gevraagd: een uitneem bare BOET, geschikt voor kippenhok. Br. met prijs en gr. aan M. Fer- werda, Schorweg 27, Breezand. Te koop gevr. tegen bill. prijs een in goeden staat verkeerende KNOPACCORDEON. Adres: Zuidstraat 41. Te koop gevr.: Boekje van KM*" kart, get.; „De Kunst in gevaar Hier ter stede uitgegeven ü1 1859. Brieven onder No. 242, aan het Bureau van dit blad.

Heldersche Courant | 1937 | | pagina 6