Postvluchfen op Indië Duitschland zou Belgiës koloniaal gebied eischen Min. Romme verdedigt zijn beleid Mussoiioi ironiseert optreden tegen Japan Tien auto's gehuurd en verkocht R'damsche politic zuivert stad van rijwieldie ven Woekeraarster vroeg 25 pCt. per week Engeland - Tsjechoslovakije 5-4 „Het land is onkwetsbaar" Communisten eischen zuivering van Frankrijk Werkloozenaanfal in Amerika stijgt Vier „zware jongensen heler gearresteerd Uaei&at Winnende goal in de laatste minuut Mands'^kwo erkent Franco Tweede Kamer Wat Hitier met besprak. Lord Halifax Hoewel nog steeds de grootste geheim houding wordt betracht over de bijzonder heden van de besprekingen van Lord Halifax te Berlijn, publiceerde de pers gis teren bijzonderheden, over de koloniale eischen van Duitschland. De „Daily Telegraph" deelt mede, dat de Fransche staatslieden in groote trekken het door Lord Ha lifax besprokene vernamen. Zij wa ren verbaasd over de koloniale eischen van Duitschland. Adolf Hitlcr zou krachtig hebben aange drongen op het recht van Duitsch land uitgestrekte koloniën in Afri ka te bezitten, niet alleen in de ge bieden, welke het vroeger heeft bezeten. De Fransche ministers zijn vertrokken in de overtuiging, dat de oogen van Duitsch land zich met meer aandacht vestigen op de mogelijkheden in de Belgische Congo en Portugeeseh Angola, dan op de gebie den. welke op het oogenblik onder Zuid- Afrikaansch of Britsch mandaat staan. De diplomatieken redacteur van de „Daily Mail" schrijft, dat in de eerste plaats de teruggave van Togo en Fransch Kameroen werden geëischt en dat vervolgens werd voorgesteld een nieuw mandaat te scheppen in de Belgische Congo, in ieder geval in het Zuidelijk deel hiervan en in Portugeeseh Angola. Dit mandaat zou dan door Duitsch land gecontroleerd moeten worden, ofwel er zou een maatschappij moeteh worden opgericht, waarin Duitschland, België en Portugal ver tegenwoordigd zouden moeten zijn. Het grootste deel van de aandeelen zou even wel in Duitsche handen moeten zijn. Het doel van deze maatschappij zou dan zijn het nieuwe mandaatsgebied te exploiteeren voor rekening van de drie staten. Belgische persstemmen. De Londensche correspondent van het Antwerpsche blad „La Metro- pole" schrijft over de Duitsche ko loniale eischen, zooals deze door Göring bij het bezoek van Lord Ha lifax uiteen zijn gezet, vooral ten aanzien van de Belgische Congo in Angola, dat men kan begrijpen, dat deze eischen te Londen een ongun- stigen indruk hebben gemaakt Als men niet wist, dat Göring gevoel voor huinor had, zou men deze ei schen een brutaliteit kunnen noe- Toch heeft Göring niet kunnen twijfelen aan den ongunstigen indruk, vooral in Bel gië, waarmede Duitschland een overeen komst van goede buurschap heeft gesloten. Tegenspraak. Naar Belga verder mededeelt worden de belichten over de Duitsche koloniale eischen sceptisch ontvangen in de Belgische offici- eele kringen. Zooals de verlangens van Duitsch land tot nu toe geformuleerd wer den, maakte men alleen aanspraak op de vroegere bezittingen, terwijl er verder aan wordt herinnerd, dat dr. Göbbels eenige maanden geleden de geruchten over aanspraken op de Belgische Congo belachelijk heeft genoemd. Tenslotte wordt verklaard, dat België nooit afstand zal doen van zijn koloniaal gebied of van zijn souvereine rechten op de Congo. In de „Popoio d'Italia" is een artikel op genomen dat vermoedelijk afkomstig is van Mussolini. In dit artikel wordt op ironische wijze commentaar geleverd op de resultaten van de conferentie van Brussel en op het misluk ken van de gemeenschappelijke actie. „De gemeenschappelijke actie heeft te Brussel een volkomen mislukking gehoekt, welke bijna de omvang van een fiasco aan neemt. Wij zouden huichelaars zijn, wanneer wij niet zeiden, dat dit hij ons, die nooit geloofd hebben in de werken van den Vol kenbond, een groote voldoening heeft ge wekt". Vervolgens wijst de schrijver van het ar tikel erop, dat men veel verwachtte van het ingrijpen van de Vereenigde Staten en hij stelt vast, dat Norman Davis met stille trom is verdwenen. „De eerste interventie van de Vereenigde Staten in een Europeesche con ferentie had dus een ongelukkig slot". De beste oplossing zou schrijver het vin den, wanneer de geheele zaak stilzwijgend zou worden „hegraven". Schrijver is van meening, dat tegen Japan, dat onkwetsbaar is. niets gedaan kan worden. Humanitaire oude juffrouwen. Economische maatregelen, zouden zich ook kecren tegen hen, die ze toepassen. Het arti kel wordt besloten met de volgende woor den: „Aangezien de collectieve actie is mislukt, blijft China niets anders over dan aan Ja pan zijn vredesvoorwaarden te vragen. Het is niet onmogelijk, dat deze voorwaarden niet zoo hard zijn, als men wel zou denken". De schrijver merkt nog op. dat het denk- bee'd, dat men den drang welke in een volk leeft, zou kunnen onderdrukken, belachelijk is. Het is niet prettig voor de humanitaire oude jongejuffrouwen, doch iedereen weet. dat in het vervolg het kanon, dat in het verre Oosten buldert, krachtiger te hooren zal zijn dan de huidige en toekomstige dag orders van Genèvo of elders. De Fransche communistische partij heeft een vergadering belegd, waarin de secreta ris-generaal van de „Humanité" Sampaix, en de vice-voorzitter van de kamer, Duc- los zette de verbindingen van de „cagou- lards" met de buitenlandsche fascistische organisaties uiteen. Deze organisaties zou den wapenen, geld en deskundigen hebben geleverd. Duclos eischte een „voorbeeldige zuivering," waarbij hij wees op het voor beeld van de Sovjet Unie. Hij leverde een felle critiek op de binnenlandsohe politiek van Frankrijk, alsmede op de politiek van niet inmenging en op de socialistische par tij, welke zich heeft verzet tegen de een heid van de arbeidersklassen, de saboteurs in de Sovjet Unie en de mannen van de oum in Spanje in bescherming neemt. Het Amerikaansche bureau van de con ferentie voor nationale industrie bericht, dat het aantal werkloozen in de Vereenigde Staten in de maand October met 295 dui zend is toegenomen. Het totaal aantal werk loozen bedraagt thans 6.355.000. Het begon met een tandem Na maandenlange achtervolging in ver schillende deelen van ons land, heeft de politie aangehouden den 27-jarigen W. W. uit Rotterdam, die omstreeks half Augus tus uit Veenhuizen werd ontslagen. Van zijn uitgangskas huurde hij in Rotterdam een tandem, waarmede hij, vergezeld van de 23-jarige dienstbode A. P. naar Alphen aan den Rijn trok. Hier deed W. de tan dem van de hand en huurde een zware motor, waarmede het tweetal naar Gouda trok. In Gouda werd de zrware motor om geruild tegen een lichtere, waarbij W. nog geld toekreeg. Naar Rotterdam terugge keerd maakte men daar het geld op om vervolgens naar Agnsterdam te gaan, waar een kennis van W., zekere C. P. H., van meening was, dat de zaken grooter moes ten worden opgezet. Het drietal huurde een vier-persoons auto en deed deze, op weg naar Rotterdam van de hand, om een andere auto te huren bij den autohan delaar D. te Rotterdam. De autohande laar D. had zijn legitimatiebewijs in de auto laten liggen, hetgeen voor W, aanlei ding werd voortaan op te treden als de autohandelaar D. Het drietal huurde en verkodht achter eenvolgens nog auto's in Utrecht, Gronin gen, Arnhem, Maassluis, Schiedam en Vlaardingen. In totaal hebben zij zich schuldig gemaakt aan het huren en ver- koopen van tien auto's, twee motoren en een tandem. W. W., de dienstbode A. P. en de koop man C. P. H. rijn in bewaring gesteld. De Rotterdamsche politie heeft een bijzon der goeden slag geslagen met de arrestatie van vier zware jongens uit de Maasstad, die, met een door een heler ter beschikking ge stelde truck, niet minder dan twee ton koper en lood wilden vervoeren. De gestolen metalen, welke een waarde vertegenwoordigen van ongeveer achthon derd gulden, werden ontvreemd van het op- slagterrein van den groothandel in lompen en metalen van de firma de L. in het Oosten van Rotterdam. De vijf mannen zijn ter beschikking van de justitie gesteld. zen bij, waarvan ik niets kreeg." verdedigde zij zich. De officier van justitie, mr. Hoekstra, zei- de hier met een ouderwetsche woekeraarster te doen te hebben, die tegen bloedrente geld leende. Spr. wilde met heit oog op den leeftijd van verdachte geen gevangenisstraf vragen en vorderde een geldboete van f 75.subs. 25 dagen hechtenis. Conform dezen eisch werd uitspraak ge daan en de veroordeelde zag dadelijk van haar recht op hooger beroep af. Weer een gevaarlijke bende op- gesloten. Voor de zooveelste maal is de Rotterdam sche politie er in geslaagd een combinatie rijwieldiieven, welke zich de laatste twee jaren aan een groot aantal rijwieldiefstal len te Rotterdam heeft schuldig gemaakt, onschadelijk te maken. Een rechercheur ontdekte n.1. dat onder een laagje tin op een dubieus rijwiel een nummer was weggewerkt. De eigenaar, de 25-jarige koopman H. R. werd daarop aan gehouden. Uit het verder onderzoek kwam vast te staan dat hij, in samenwerking met den eveneens gearresteerden 31-jarigen expedi tieknecht A. N. B. tal van rijwielen had ge stolen, welke dan werden gebracht bij den 33-jarigen rijwielhandelaar G. R., die na te zijn aangehouden bekende van dit tweetal alsmede van een zekeren J. W., meermalen Vertrek van Aankemet te Nandoe vheenreis) Singap. 1 Dec, Band. 1 Dec. Oehoe Jodhp. 1 Dec. Rang. 1 Dec. (heenreis) Reiger Bagd. 1 Dec. Athene 1 Dec. (terugreis) Buizerd Napels 1 Dec. Alex. 1 Dec. (heenreis) Pelikaan Singap. 1 Dec. Rang. 1 Dec. (terugreis) Wielewaal A'dam 2 Dec. (heenreis) rijwielen te hebben overgenomen. Bovendien werd nog aangehouden de 20- jarige boekhouder A. J. S. die zich samen met H. R. en J. W. aan rijwieldiefstallen had schuldig gemaakt. Alle rijwielen wa ren uit elkaar gehaald en de diverse on derdeden gebruikt om andere fietsen samen te stellen. Voorts bleek dat H. R. en J. W. behalve aan G. R. ook nog tal van rijwielen hadden verkocht aan den 20-jarigen A. C. van C. bij wien niet minder dan 7 rijwielen in beslag konden worden genomen. De combinatie heeft zich steeds aan ar restatie kunnen onttrekken, doordat zij de rijwielen op zulk een radicale manier om bouwde, dat zelfs de frames werden stuk- gezaagd. In totaal heeft de politie bij deze mannen twaalf rijwielen in beslag kunnen nemen. Men vermoedt echter, dat de leden van dit clubje, die zich momenteel allen in het huis van bewariing bevinden zich aan nog meer rijwieldiefstallen hebben schuldig gemaakt, De 78-jarige mej. A. S. van der K. moest gisteren voor den Haagsohen politierechter, mr. Borgerhoff Mulder, terecht staan we gens overtreding van de geldschieterswet. De bejaarde dame had aan tal van ken nissen, meest vrouwen, geiden geleend zon der daarvoor de vereischte toestemming te hebben gekregen en voor de geleende be dragen vroeg ze dikwijls een ongehoord hooge rente. Uit het getuigen-verhoor vijf dames verschenen voor het hekje bleek, dat voor een geleend bedrag van f 15.vaak iedere week f 1.moest worden afbetaald plus een kwartje rente. De vijf dames waren niet de eenige klan ten van de woekeraarster. Als stille getui ge stond op de groene tafel nog een heele doos met „debiteuren"; schuldbekentenissen. „Ja, maar daar waren een hoop werkloo- Gelukkige Engelsche overwin ning. De Tsjechen loopen een 42 achterstand in. Matthews van Stoke City verricht de hat trick. Ruim 45.000 toeschouwers woon den op het terrein van Tottenham Hotspur te Londen den landenwed- strijd tusschen Engeland en Tsjecho slovakije bij. welke ontmoeting na een spannenden kamp, met 5—4 door de gastheeren werd gewonnen. De overwinning is op het nippertje be haald, immers tot enkele minuten voor het einde was de stand nog ge lijk, 44. En het winnende doelpunt van Matthews kwam niet zonder ge luk tot stand. De Tsjechen hebben op het gladde veld het had de laatste dagen vrij sterk gere gend een .prachtige partij voetbal ge speeld en in Engelsche voetbalkringen is men van meening, dat dit elftal het beste is, wat het continent tot nu toe naar Enge land heef gezonden. De Tsjechen demon streerden een technisch hoogstaand spel, terwijl het combineeren uitstekend vlotte. Bovendien wisten de voorhoedespelers wat schieten is, wat doelpunten maken eigenlijk beteekent, terwijl de phvsieke conditie van ieder der spelers voortreffelijk was. Het spelverloop. De, weersomstandigheden waren verre van fraai, toen onder leiding van den bekenden rttt dankbaarheid zal Franco Mandsjoekwo erkennen. De regeering van Mandsioekwo zal heden de regoering van Franco formeel erkennen. Het .Tanansche blad A«ahi Sjimhoon ver neemt uit Salamanca, dat Franco binnen kort Mandsioekwo zal erkennen uit erken- te'ijkhe'fi, dat de regeering te Tokio zijn re- g~erjn<, heeft erkend. De Jaransche regeering heeft besloten Ta- kno' a. d'e on het oogenHik serretaris van de Jappn^rh" legale te Praag is, te benoe men tot zaakgelastigde van Japan te Sala- manca. De erkenning door Italië. Naar te Rome wordt vernomen heeft de Chine"«ebe amhasspdeur fe Rome krachtig geprotesteerd tegen het erkennen van Mand- sjoekwo door Italië. UITVINDER DER ZWEEDSCHE GYMNAS TIEK HERDACHT. Te Rtoekhoim heeft zich een comité ge- vorm^ dat de nagedachtenis wil eeren van TUirik Lin<z. den uitvinder van de Zweod- sche g'-umastiek. JTpt comité verzamelt gei den om hef <ret-oortehnis van T.'ng in ouden staat t° hers'e'len en daarin een mu«aum te vestigen. T"it verschillende landen heeft het comitp sionn topgezegd gekregen. T.ing is in 1776 te Ljunga in het zuiden van Zwe den geboren. Minister Romme heeft zich Dinsdagmiddag op de van hem baardige, resolute, vaak gloed volle wijze verdedigd tegen de critiek, welke was geoefend op zijn beleid inzake werkver schaffing en steunverleening, en niemand zal willen ontkennen, dat zijn met feiten en voorbeelden gelardeerde betoog ook op hen, die ver van zijn denkwijze af staan, indruk maakte. En niet het minst door de gedane belangrijke toezeggingen. De bewindsman over de Jeugd werkloosheid. De minister begon met in te gaan op een veel-aangeraakt onderwerp: de jeugd-werk- loosheid. Allereerst kreeg de heer Wouden berg, die gepleit had voor invoering van den verplichten arbeidsdienst te hooren, dat de Regeering zeker geen „nieuwen schoolstrijd" tusschen ouders en Staat zal bevorderen. Wat het verstrekken van zakgeld betreft, zei- de de minister, dat dit onmogelijk is. Wel zal worden hekeken, hoe bevorderd kan worden, dat jongeren, die do werkkampen bezoeken, voorkeur genieten bij de sollicita ties. Dit om het bezoek aan de kampen te stimuleeren. Op de vraag-Joekes omtrent jongeren, die geen contact met organisaties hebben, ont- woordde de bewindsman, dat er neutrale or ganisaties zijn voor de niet-politiek georiën- teerden. De heer Van Lienden kreeg verder nog te hooren, dat het geven van meer sub sidies aan de organisatoren van het kamp werk in overweging is. Wat de werkverschaffing betreft, wees de minister de klachten Van Lienden omtrent onheusche behandeling bij de werkverschaf fing af, aangezien zoo zei hij over 't algemeen met tact wordt opgetreden. Ir. Vos (S.D.) had betwijfeld, of de werk verschaffing wel zooveel te beteekenen heeft, doch de minister wees er op, dat men niet alleen op het loonbedrag moet letten, maar evenzeer ip de f 0.50 onkosten, welke boven iedere gulden loon uitgegeven moeten wor den. Het Werkfonds. Van verschillende zijden waren klachten tot uiting gekomen over het Werkfonds. Daaromtrent zeide Z.Exc., dat van het thans geblokkeerde bedrag van f 95 millioen f 40 millioen werden uitgegeven. Het Verkeersfonds gaat heel wat werk aan het Werkfonds onttrekken. Tenslotte kreeg het Werkfonds er nog f30 millioen bij. Veel was aangedrongen op loontoeslagen in land- en tuinbouw. De miniter zou de ge maakte opmerkingen nog eens bestudeeren, maar intusschen gaan de bedrijfsraden in land- en tuinbouw na, in hoeverre loontoe slagen tot werkverruiming kunnen leiden. Maatregelen ten bate der kleine boeren. Mr. Romme zei, dat het onmogelijk was, plaatselijke regelingen te treffen, uniforme bepalingen waren noodig. Er is thans een regeling getroffen, waardoor ook voor de kleine boeren alle faciliteiten van de steunrege ling gelden, zij dus ook van de spaar regeling, de verstrekking van klee ding, dekking, enz., zullen kunnen profiteeren. De heer Steinmetz hesprak de kleine zelf standigen, aandringend op snelle hulp, wel ke niet verkregen zou kunnen worden als de minister eerst nog weer wacht op de re sultaten van een Staatscommissie. Doch Z.Exc. verklaarde het onderzoek van de be doelde Staatscommissie niet te kunnen mis sen, verzekerend, er bij de commissie op te zullen aandringen, spoed te betrachten. De steunregeling. Komende tot de steunregeling, zeide mr. Romme, dat de Regeering alles doet wat in haar vermogen ligt. De diepste moeilijkheid inzake den steun schuilt in onze loonpoli tiek, voorzoover daarbij geen reke ning wordt gehouden met het kin dertal. De steunregeling houdt im mers wèl rekening met de behoeften. „Het loonplafond loopt dwars door de steunregeling heen',' waardoor groote verschillen ontstaan tus schen hetgeen is en zou moeten zijn. Wanneer de steunregeling niet meer door het loonplafond wordt geremd, is de „harde kern" van het vraagstuk verdwenen. Zoolang deze zaak niet in orde is, zou ver hooging van steunnormen nooit generaal kunnen werken. Zoo zocht de minister naar een „noodverband" om voorloopig de rpoei- lijkhcden te ondervangen, en dat zal dan bestaan uit 3 maatregelen: le. zal een even- tueele loonsverhooging direct doorwerken bij de werkverschaffing en de steunregeling; 2e. wordt voor de landarbeiders het arbi- trantstelsel doorgevoerd en 3e. zal een extra bijslag voor oudere inwonende kinderen worden verleend. En tenslotte is nog in overweging een kinderbijslag voor de bij de werkverschaffing tewerkgestelden. De langdurige werkloosheid. Ten aanzien van de langdurige werkloos heid zeide de minister voorzieningen Ier hand te hebben genomen, want hij weet, dat op velerlei gebied achterstand ontstond. Een onderzoek bij de gesteunde gezinnen is nog gaande. Met betrekking tot den voe dingstoestand, merkte de bewindsman op, dat 't daarmee gelukkig nogal gunstig ge steld is. De bekende spaarregeling. Ten aanzien van de spaarregeling ver klaarde de minister aanvankelijk een be spreking over deze zaak te hebben gevoerd met de wethouders van de 7 grootste ge meenten. Het gaat erom aldus de minis ter dat men moet sparen voor een stuk noodzakelijk levensonder houd. De rapporten uit Den Haag, Amsterdam en Utrecht gaven aan, dat voor kleeding, dekking en schoeisel door de werkloozen méér dan een kwartje per week wordt uitgegeven. Welnu, de minister wilde een kwartje vastleggen, niet het minst, om het euvel van de af betaling tegen te gaan. Z. E. heeft namelijk bemerkt, dat ook de werk loozen zich al meer in afbetalings- schnlden gaan steken. In deze regeling js niets van „armen zorg" te bespeuren. De werklooze is door algemeene, buiten zijn schuld liggende oor zaken in moeilijkheden geraakt en wordt nu door middel van uniforme regels geholpen. Aan het slot van zijn rede verklaarde mr. Romme niet te gelooven, dat zijn „kwartje" een misgreep was. doch als velen er niet aan meedoen vindt dat z.i. zijn oor zaak hierin, dat ertegen stemming werd gemaakt, o.a. met de opmerking, dat een en ander wel zal dienen tot verminde ring der steunuitkeeringen. En de minis ter wees een dcrgelijkcn opzet ver van zich. Belgischen scheidsrechter Langenus, aange- vangen werd het spel vrijwel beteekenden, waren de lsjecnen g de minderen van hun teKenstanrters. Fntroland nam in de eerste helft ae ïeiamg door Cravston doch Puc maakte op magm- Scw"X Siik. «e. geland opnieuw de leid g K rechtsbuiten Matthews van Stoke Citv <ie beste speler in de Engelsche voorhoede, er voor de rust 31 van maakte. Doch de rtje chen sraven den moed niet opmm» rtschtsbil nen Kloz slaagde er in den achterstand tweede^helft w» he. tbpws die op fraaie wijze een doelpunt scoorde. In het algemeen heerschte de mee ning dat Tsjechoslovakije met dez®nJ achterstand een geslagen ploeg was. Doch de gasten wisten door schitterend telkenmale verwarring in de Engelsche ^er dediging te scheppen. Midvoor Zeman va Snarta Praag wist keeper Woodley te pas- seeren en Nejedly schoot den gelijkmaker In h HeTsloT.vas zeer spannend. Zouliei Tsje ch o Slovakije gelukken een gelijk spel '"Maar 'in de laatste minuut kwam hot. win nende doelpunt der EngelschentoenMat thews een hard schot loste, dat via een der Tsjechische beenen langs Planicka vrij gelukkige wijze had Engeland de ov winning uit'het vuur gesleept. De Engelsche zege is overigens in de eerste plaats te dan ken aan het prachtige spel van Matthews, die de hattrick verrichtte. BLOEMBOLLENVEILING VEREENIGING WEST-FRIESLAND GEVESTIGD TE BOVENKARSPEL De aanvoer wordt nu belangrijk minder, de aanvoer was 4200 manden. Kooplust w a ook iets minder, waardoor de prijzen weer iets zijn ingezakt. Er werd besteed voor: America 14 op 90; 12—14 60; Apricot 14 op 145; Allegro 12 op 175; Bar. J. Hulot 14 op 110—125, Bel in de 12 op 80, Bleriot 14 op 90— 105, 12—14 7090, Baron van Wijnbergen 12 op 80, Dr. Bennett 14 op 120, 12—14 10a 100, Beatt AU 14 op 90—100, 12—14 5o— <0. Betty Nuthall 14 op 00—75, 12—14 oO—60, J. S.' Bach 14 op 300, 12—14 250, 10—12 19o, Crimson Glow 14 op 100110, 12—14 70, Charl Dickens 14 op 7580, 1214 5n 80, Commander Koehl 12 op 210, Copernicus j~ op 80, Carolus Clusius 12 op 75, Ceasar 14 op 75—85, 12—14 60—65. Early Sunrise 14 op 60—65, 12—14 50—60, Empress of India 14 op 110115, Early Orange 14 op 80105, 12 14 65, Flaming Sword 14 op 110, 1214 90, Flora 12 op 115, Flaming Meteor 12 op 14o; 10—12 110, Golden West 14 op 80—95; 12—14 60—70, Golden Dream 12 op 125, Graf Zep pelin 14 op 190, 1214 150>155, Gay Hu s' sar 12 op 130, Giant Nvmph 14 op 80; 12 14 50—55, Good Hope 12 op 70, Halley 14 op 120, 12—14 55—70, Him,meistor 14 op 160— 175, 12—14 135—140, 1'Imimaculee 12—14 60 —75; 14 op 75—90 Linnocence 14 op 9o, 12—14 75; Liebesfeuer 12 op 125, Lady Bo- reel 12 op 70—85; leviathan 12 op 110, Li- lac wonder 14 op 5565, 1214 4055, Lo- velines 12 op 110; les Angelos 12 op Ho. Mar. Foch 12 op 80, Mevr. Konijnenburg 14 op 95—100. 12—14 65—75; Maidenblush 14 op 100—110; 12—14 70—90; Mac. Laren 14 op 65—80; 12—14 50—60, Maagd van Orleans 12 op 70-80; Mr. Mark 12 op 80. P. D. van Mourik 14 op 225—230; 12—14 145; Nancy Hanks 14 op 115, 12—14 75—90, van der Neer 14 op 80—85, 12—14 60, Odin 12 op 7075, Oranje Princes 14 op 80; 1214 50 55; Oranje Imoerator 14 op 115, 1214 70, Pesie 12 op 590, Prins of Wales 12 op 80, Pf. Triumph 14 op 90—100. 12—14 65— 75 Perle Briljant 12 op 115, Pink Perfec- tion 14 on 105, 1214 60; Panama 14 op 100, 12-14 75, Poolijs 12op 65-75 Picardv 14 op 6575, 1214 45—60, Princeps 14 op 90; 12 —14 60—70, Peace 14 op 100, 12—14 70, Pe- legrina 14 op 140, 12—14 80—110, Ouo Va- dis 12 on 155, Red Emneror 14 op 120130, 12—14 80—90: Robini 12 op 80—90: Roi So; teil 12 op 5570, Rose precose 14 op Ta 1214 60—65; Red. Admiraal 12 op 5>; Srhwaben 14 on 65—75; 12—14 50—60, Sou venir 12 op 95, Schubert 14 on 80: 12—14 5565, Salmon Envoeror 12 op 5060, Scar- let Bedder 12 op 80, Star of Bethlebem 250 Sonatine 14 op 180—195. 12—14 90—110, Th. Edison 12 op 120—135: Tr. Grotz 12 op 90, van Tienhoven 12 on 150, Virginia 12 on 11J< War 14 on 100—115, 12—H 65—75; Wlllv Wigman 12 on 80( White Triimvnhator 14 on 1 tO, 1214 8085, Wa saga 14 op 23a, 12—14 160. Yvonne 12—14 65—75, Y'ellovy Ilammer 12 op 75. Alles in centen per 100 stuks.

Heldersche Courant | 1937 | | pagina 2