WINTER IN HET GEBERGTE. JUBILEUM DER NED. HEIDEMAATSCHAPPIJ. Een kijkje tijdens het diner, dat Woensdagavond ter gelegenheid van het gouden jubileum der Ned. Heide Maatschappij te Arnhem werd gehouden. Achter de tafel v.l.n.r.mr. S. baron van Heemstra, commissaris der Koningin in Gelderland; E. v. d. Mortel: minister mr. M. P. L. Steenberghe; dr. Lovink en oud-minister mr. J. R. H. van Schaik In het vooruitzicht der blijde gebeurtenis worden op het Op de ski naar school. Wintersche gewoonte in het besneeuwde Lange Voorhout te Den Haag de poffertjeskramen opgezet, landschap rond Oberstdorf waar slraks de Hagenaars zich aan beschuit met muisjes te r goed zullen doen De nieuwe Engelsche gecombineerde vliegboot, welke speciaal gebouwd is voor de lange trajecten, maakt thans te Rochester haar laatste proefvluchten, alvorens officieel in dienst te worden gesteld Eden, de Engelsche minister van Bui- tenlandsche Zaken, met zijn echtge- noote tijdens hun verblijf te Cannes op het terras van het hotel, waar zij hun intrek hebben genomen De sneeuwval en de koude drijft het wild in vele streken van Dultsch- 'and naar de meer bewoonde plaatsen, waar het toegeworpen voedsel gretig aanvaard wordt Het gouden jubileum der Ned. Heide Maatschappij werd Woensdag te Arn hem herdacht. Namens het personeel werd in het gebouw der Maatschappij een bronzen beeld pnthuld Een tentoonstelling van Hongaarsche volkskunst is te Den Haag geopend. - Op deze expositie komt ook voor de wieg en de stoel, welke door Hongaarsche boeren aan H. K. H. Prinses Juliana wordt aangeboden ?peanany.erOverir Amar,kaa"^e kanonneerboot ranay. Overlevenden worden na het bombarde. het bombarde ment aan wal gebracht

Heldersche Courant | 1938 | | pagina 4