HOE DE JOURNALISTEN TE BAARN DEN TIJD VERDRIJVEN. De journalisten die te Baarn vertoeven komen vele malen bijeen in het Badhotel, waar zij dan op muzikale wijze den tijd van wachten verdrijven Hore Belisha, de Engelsche minister van Oorlog, bracht deze week een bezoek aan het intantei ie-garnizoen te Cowley, waar hij speciaal aandacht schonk aan de voedselvoorziening Het nieuwe electrische gemaal van de Benthuizer Noord- en Zuid- en Benthorner- polder is Dinsdag in gebruik genomen. Boven: exterieur van het nieuwe polder gemaal; onder: de drie poldermolens, die thans overbodig zijn en gesloopt zullen worden Het grootste Engelsche verkeersvliegtuig, dat 20 ton weegt en 42 passagiers kan vervoeren, is gereed en wordt te Hamble beproefd. Van dit type zijn veertien machines door de Imperial Airways besteld Bij den luchtaanval op Puiggerda aan de Spaansch Fransehe grens vielen verscheidene bommen op Fransch grondgebied. Hierboven de plaats bij de grens, waar de bommen neervielen Onder groote belangstelling der buurt bewoners is Dinsdag de nieuwe bascule- brug over de Nieuwe Heerengracht voor de Weesperstraat te Amsterdam geopend. Het eerste verkeer op de nieuwe brug na de opening De oude Hoofdwacht te Maastricht wordt door de militaire po'itie opge sierd voor den Nationalen Feestdag De begrafenis van het stoffelijk overschot van mevrouw Blum echtgenoote van den Franschen •x-piemier Léor Slum, te Parijs De lijkauto op weg naar de begraafplaats Nijmegen blijft niet achter - Verschillende straten der stad zijn in verband met de komonJ feestdagen versierd en bieden een feestelijk aspect

Heldersche Courant | 1938 | | pagina 6